Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 fuu tak to budete mat krasne pocasie, tu o takom mozem snivat...my si to vynahradime aspon dovolenkou...uz len cakame do podpisu zmluvy a objednavame...rozhodli sme sa ze ideme na BoaVistu na Kapverdach tak sa tesim a dufam ze sa aspon trosku opalim.... ale cas ide nastastie velmi rychlo lebo stale nieco robime a hlavne teraz co chodia kontroly tak kazdy tyzden nieco takze super....
@puffu vies jak sa nan tesim...to slnko mi taku energiu dodava :-) ani ja sa nestiham nudit nastastie :-) ,,,,tiez by som isla niekam na dovolenku, ale tento rok nam to nevyjde snad na ten dalsi
@nikuska1987 ale tak vy mate aspon pekne ale tu nic...:/ clovek z toho chyta iba depresie....no inak trosku lutujem tie dnesne nevesticky...pocas zapasu nebude skoro nikto v sale, teda aspon z chlapov...este ze to nie je az tak neskoro, ale sice zaberie to take minimalne 2 hodiny zo svadby... som zvedava ao dopadneme..
@puffu no aspon ze tak ,,,dnes v meste kde byvaju nasi poobede daju na namestie velkoplosnu obrazovku rozmery 10*7 m a fanusici su pozvany na namestie pozerat hokej takze im to pocasie aj praje :-) aj ja akurat teraz som to spominala ze chudiatka dnesne nevesty viac bude zaujimat vsetkych hokej ako svadba a to by ma dobre nastvalo :-) myslim ze ten 6.8.2011 bol super datum ,,,,,aj pocasicko nam vyslo :-) aj ja budem to pozerat heh teda ak stihnem :-)
@nikuska1987 ahoj tak dnes mame za sebou opat dalsie ohodnotenie aku starostlivost potrebuje...teraz vraj do mesiaca dalsie 2 a malo by to byt vsetko ...no ale vyzera to na dobrej ceste lebo uz dnes ta pani vravela ze zo zakona musime mat 2dni do tyzdna volne a mozne to urobit tak ze kazdy mesiac budeme mat 8dni volna...a to by bolo uplne super...waaaw ze kaudy mesiac 8dni volna....to by sa uz dobre oddychovalo...:) no som zvedava...dufam ze sa to dotiahe do uspesneho konca...no a vy ako na Sr? ake bolo hokejove sialenstvo...:) som pozerala v tv ked prisli chlapci domov s madajlami a waaw...super atmosfera...:)
@puffu ahoooj to budete mat fest super hehe 8 dni volna ,,,,aj ja chcem :-) ,,,,ja zas nejdem zajtra ani v piatok do prace mame platenu dovolenku, nakolko nieje roboty heh :-) hlavne ze je to zaplatene....aj ja som to pozerala no cisty osial, ale uz to ustava a sr sa vracia do starych kolaji teda atmosfera :-) :-) :-) aj takl je to super ze 2 miesto to nikto necakal :-) :-) ale mame horuco na sk az fest dnes mama na mna kukla som na navsteve u nich ze aka som opalena nechapala a to ma chytilo len cestou domov z prace :-)
@nikuska1987 tak urcite by sme sa potesili, ale tak teraz mesacne odrobime cez 210hodin co je dost tak by nam to kleslo na 160 co je normalna pracovna doba, akurat by sme nemali kazdy tyzden 2 dni volna ako je zvykom ale by sme si to nazbierali a mali by sme poslednych 8dni v mesiaci volno...co by bolo suuupeeer...:) no ale uvidime ze ako to vsetko dopadne...teraz cakame na vyjadrenie poistovne ze ci ide na novy system alebo nie...ak ano tak nas cakaju skolenia a musime si robit kvalifikaciu.... tak tebe je teraz tiez dobre...:) aspon si trochu oddychnes od prace...:) inak aj tu je posledne dve dni celkom ok pocasie....tak do 20stupnov ale lepsie ako dazd a 10stupnov...:)
@puffu kamoska si teraz robi opatrovatelsky kurz a chce ist do rakuska tak som zvedava :-) no ale dnes sa cely den len nahanam a zajtra budem upratovat, varit, prat atd.... aby som nemusela v sobotu lebo mame iny program heh :-) dnes som bola u kadernicky a v meste vybavovat veci postu,,,banku atd....este musim ist na nakup a poobede uz vytuzeny oddych :-) :-) :-) :-) :-) :-) tak aj vy mate fajn teplucko
@nikuska1987 no dufam ze pocasie vydrzi aspon do konca tyzdna...teraz mame aj my toho dost vela ....kazdy den sa nieco deje...ale aspon ide cas rychlejsie...v nedelu idem opat na sever anglicka ale iba tam a spat cize zabijeme cely den cestovanim...no a potom 8.6 opat na sever ale to uz ideme na 3 dni... juuj..isla by som sa opalovat ale teplota na opalovanie este nie je...:(
@puffu to poznam ze mate toho vela aj ja :-) u nas uz tyzden je tak veterno mi to leze na city ]-( ]-( tak sa povozis heh,,,,a nedela ubehne ,,,tak ste stale rozbehany ,,,ja by som sa isla tiez,,,teplota aj je, ale cas nieje u mna :-) s mishitou si este pises??? ta uz sem asi ani nechodi
@nikuska1987 pred chvilkou nam dosiel kufor takze vybalujem...:) byt 10dni bez mojich veci ktore pouzivam bolo narocne...:D najma kulmofen...:D konecne ho mama...:) sme leteli z Ke do Ba a potom z Ba do UK, no a tomas trochu zazmetkoval a myslel si ze nebudeme mat cas na odovzdanie batoziny tak nechcel riskovat tak sme batozinu nechali doma a poslali si to kurierom ...no nakoniec sme mohli kludne zobrat batozinu lebo sme mali dostatok casu....no nabuduce budem musiet este aj ja kontrolovat ci popozeral spravny cas atd... ja si s mishitou nepisem uz dost dlho...naposledy myslim ze na velku noc sme si popriali pekne sviatky, vela vody a to bolo asi tak vsetko...asi ma toho vela v skole, doma a mozno je tehotna a uz ma ine starosti ako chodit a vypisovat na ms..:)
@puffu no tak to ti teda verim heh,,,,,,to by som ani ja neprezila hlavne co sa tyka kozmetiky, zehlicky na vlasy a pod..... ale tak hlavne ze batozina prisla v poriadku :-) :-) ani ja sem tam predtym este odpisala a teraz uz vobec asi ma toho vela ako si napisala,,,,,,my uz sme zase postupili na bytiku sme vcera davali sadrokarton takze uz to vyzera trosku inak a o 2 tyzdne ideme vylievat beton a stierkovat izby na poschodi heh :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 hej, no tak uz sa vam to rozbieha...neviem ci som ti uz pisala ale sa mi strasne acia take typy bytov ake mate vy ze aj s poschodim...musi to byt super...:) ja som iba raz bola v takom byte ale fakt som bola z toho bytu hotova aky bol pekny...
@puffu uz to zacina vyzerat lepsie manzel stale nieco vymysla ze co tam da,,,,,,,,,ano pisala si mi aj mne sa paci heh :-) strasne vela urobi zariadenie bytu a ladenie farieb ,,,svagrina teraz malovali byt a dali 2 steny kriklavo oranzove a 2 fialove ,,,skoro som padla na zadok ked som to videla ,,,mne sa pacia skor prirodne farby a chceme to mat zladene farebne tmavohneda so smotanovou tak uvidime ako to bude cele vyzerat :-) a strasne sa tesim na kuchynu :-) inak uz nemam robotu,,,co sme prisli baby posledne znizili sa tej firme objednavky tak nas prepustili :-( :-( :-( tak zase musim hladat nieco insie
@nikuska1987 ja mam tiez rada skor take prirodne farby, obyvku chcem tiez nejako riesit do bielo-smotanovo-cokoladove farby...uvidime, kuchynu chcem tiez podobne a hlavnu kupelnu chcem fialovo-zlatu...chcem to mat take pomyxovane s shabby chic dizajnom...uz to mam v hlave a aj trochu som si to nakresila na papier tak som zvedava ako to nakoniec dopadne...minule som navrhla zahradu...:D este nam ani dom nestoji ale zariadene izby mam...:D tak nam sa teraz pracovne celkom dari tak dufam ze to nezakriknem...ze nam od dalsieho mesiaca zdvihne a potom v septembri by sme mali mat uz aj tyzden volno, cize budeme pracovat 3 tyzdne a tyzden volna takze to by bolo super...
@puffu este tolkokrat pomenis svoje plany heh,,,,ved to vidime na nas :-) :-) skoda, ze vam to nevyslo s tou stavbou este tento rok :-) mate to super s tou robotickou treba si ju udrzat :-) ale na druhej strane som aj rada, lebo za tie peniaze sa mi tam moc neoplatilo chodit ked som dostala prvu vyplatu nevdela som ci sa mam smiat, alebo plakat :-)
@nikuska1987 no zatial to mame vybrate nieco okolo roka tak uvidime...dufam ze sa vsetko vyriesi a ze zacneme ten dalsi rok... teraz v sobotu ste mali ist na svadbu ak si dobre pamatam nie? idete alebo nejdete? My sme nesli lebo teraz riesime tie zmeny v praci a stale ju chodia ohodnocovat a uz nebude moj zamestnavatel ale moj klient..no ale dufam ze sa vela toho nezmeni lebo uz sme zabehnuti a zvyknuti tak ako to mame teraz... a nam inak nabehli dalsie dve svadby...sice jedna sa zrusila ale tak co uz....aj take sa stava...
@puffu tak to vam velice drzim palce pri vybavovani,,,,, :-) ,,,,,ano pamatas heh,,,,,,no ani my nejdeme, len posleme peniaze heh :-) ale natu v oktobri pojdeme 100 pro...... jasne ked mate ine vybavovacky tak treba si poriesit to. boooze vy len na svadby zarabate??? heh,,,keby mame aj my chodit na vsetky svadby, oslavy tak tiez zarabame len na to ,,,potrebujes nove saty k tomu topanky, kabelku, doplnky atd,,,,heh ved by sme skrachovali :-)
@lamka26 ja uz mam salu, kostol, predmanzelsku nauku, saty a oblek kupene, kameramana, fotografa, vysluzky, oznamka budu tento tyzden, hudbu....LEN TOHO STAREJSIEHO NEVIEM ZOHNAT, prosim poradte...
@nikuska1987 ved pravo to hovorim aj ja, kebyze mame lietat na kazdu svadbu(co ja by som velmi rada chcela) tak robime iba na letenky a roby...:D ale myslim ze tento rok bol taky rusny a este ten dalsi bude a v podstate uz bude kazdy zosobaseny takze akurat vsetko prepasneme...:/ ale som radsej ked nas nepusta zamestnavatel lebo kebyze mozeme ist tak by ma to tahalo a urcite by sme chodili takze tak aspon usetrime... my aj rozmyslame zeby sme navrhli aby sme nemali kazde 3 tyzdne jeden tyzden volna ale aby sme mali kazdych 6 tyzdnov 2 tyzdne...aspon by sme mohli chodit domov atd...no uvidime ked to bude ze co to bude... no a inak to vkuse prsi, uz mam z toho depresie ...:/
@puffu to aj my hehe,,,to sa neda :-) dalsia svagrina je teraz tehotna tak niekedy v decembri budu krstiny tak zase minieme :-) u nas je rusny kazdy rok ,,,az to cloveka prestava bavit vsetky tie svadby, oslavy, krstiny ,,,ked je toho moc jednak to ide do penazi a ani to uz nieje vzacne heh,,,aj tu prsalo akurat dnes sa vycasilo aj vikend hlasia 30 stupnovy a slnecny tak som zvedava ,,,v sobotu chceme ist na jahodky mnam taky kokteil, alebo nejaka jahodova torta :-) :-) :-) :-) :-)
@nikuska1987 aj u nas je svagrina tehotna, neviem ci som pisala...tiez december...ale my prideme domov az v maji takze malinke uvidime uz ako polrocne... uz ked sme pri tehotenstve aj mishita caka babo, niekedy v oktobri sa ma narodit...:) som ju stretla na modrom koniku tak sme trosilinku pisali..
@puffu hej?????,,,,som nevedela heh...... este vy a bude komplet rodinka :-) hej?????,,,,ona mi vtedy pisala, ze ma prekvapko ja som jej napisala ze ci caka babatko a potom sa uz k tomu nevyjadrovala,,,,,,,,supeeer heh ved ony uz davno planovali :-) bude mat toho dost aj babatko aj skolu,,,,,,ale tak zvladne pokial byvaju u jej rodicov tak ony jej istotne pomozu :-) :-) :-)
@nikuska1987 ja som ani nevedela ze planovali uz davno...ale tak ked chceli tak super...bude pekna mlada mamina...:) my neplanujeme, my sa smejeme ze pokial my budeme mat babo tak svagrina uz bude mat odrodene a to prve aj do skoly pojde...:D my sme asi pred 3rokmi chceli deti hned po svadbe, potom ked bol rok pred svadbou tak sme chceli deti tak rok od svadby zeby sme zacali, potom tesne po svadbe bolo ze asi okolo tomovej 30tky a teraz sme v stadiu ze nam stacia deti az okolo mojej 30tky...:D takze zatial si chceme uzivat zivot bez vacsich zavazkov a potom ked uz budeme mat splnene nase plany tak mozu prist aj deticky, no ak sa nahodou nevysmykne skor...:D
@puffu ona to pisala este vtedy ak si spominas pred dovolenkou do chorvatska ze to chcu mat ako poslednu dovolenku, lebo chcu babatko,,,,to bolo takto pred rokom :-) my sa na temu dieta ani nebavime ,,,,mame 3 male deti v rodine a to bohate staci ,,,,,,,ked to bude mat prist pride, ale davame si pozor aby sa to nevysmyklo hehe :-)
@nikuska1987 my sme na tom podobne, pride kedy pride ale davame si pozor...a teraz bude prve babo v rodine takze sa tesim....sice aj sesternica je tehotna ale to nepovazujem za blizku rodinu...no inak sme boli minule pri nasich a oco sa tiez nieco vyjadril ze je asi neplodny lebo ze skusa a nic...:D som ostala taka trochu zaskocena...akoze mamca a tato nie su stari, mama mala nedavko 43 a oco tiez nedavno 48 ale aj tak som ostala v soku...:D ale aj by som sa potesila keby bolo...:D aspon by som mala koho kocikovat...:)
@puffu my to uz mame otrepane tolko deti hehe :-) to ani ja neratam muzove sesternice,,,bratrancov lebo tych deti by bolo ovela viac ani moje sesternice a bratrancov ,,,za blizku rodinu ratam len moju segru a manzelovych 3 surodencov ,,,,,,to fakt???,,,,vasi chce 4 dieta???,,,hehe mas podareneho tatina,,,niesu stary mohli by mat kludne heh :-) :-) ja uz by som nechcela mat dalsieho surodenca heh
@nikuska1987 no som mu hned povedala ze nie zeby sa zaujimal kedy bude dedom ale jeho trapy ze chce byt este raz otcom...:D tak mne by to bolo uz aj jedno lebo by som ho brala asi inak ako moje sestry,s ktorymi sme sa hrali ,bili atd... skor tak uz ako teta by som bola....ved kebyze sa im podari tak ja budem mat tento rok 25 a narodi sa mi surodenec tak ja budem mat 50tku a surodenec 25tku...:D no dost velky rozdiel...
@puffu nooo tak veru :-) nasi sa nas vobec nepytaju kedy budeme mat alebo tak vobec sa nezaujimaju a neriesia to heh :-) to hej ten 25 rocny vekovy rozdiel je uz moc podla mna :-) akurat aj mna to napadlo ta 50 a 25 ze by som len zavidela aky mlady je moj surodenec :-) keby sme isli spolu by si mysleli ze je to moje decko hehe :-) :-) :-)
@nikuska1987 prave...tiez si myslim ze to je uz moc... ja by som chcela kebyze sa podari tak bud tie dvojcata...:D alebo mat deti hned po sebe....kazdy sa zo mna smeje lebo ja o tych dvijcatach hovorim stale ze budem mat...:D ale by som bola riadne sokovana kebyze sa mi to aj poradi...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?