Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 nie, povodne sme chceli ist na Jamajku no nakoniec ideme na Maledivy...ja som strasne chcela ist na Seychely ale tam je to o dost drahsie ako na Maledivach takze ideme tam...ale aj tak sa tesim...dufam ze sa nam podari vidiet zraloka velrybeho...:D ale iba z clnu..., potopat sa nebudeme asi, tmas skusal ale vraj taky divny pocit, aky ze nemozes poriadne dychat alebo co neviem, no mozno vyskusame...uvidime...ale snrchlovat sa da okolo ostrova, vraj su tam male zraloky, raje, koralove rybky a strasne vela inych veci takze sa velmi tesim na to lebo milujem podmorsky svet a vidiet to nazivo bude uplne paradne podla mna...myslela som ze sa tam budeme nudit tych 16dni ale co som pozerala tak je tam toho dost...takze jeden tyzden budeme lenosit a druhy tyzden budeme spoznavat ostrovy...len nech uz je ten februar ....
@puffu ja by som sa chcela ist pozriet do Dubaja :-) ja by som sa potapat nesla bala by so sa :-) neboj sa to rychlo ujde ani sa nezdas a bude tu februar :-) tak budete mat krasnu svadobnu cestu :-) normalne si to viem predstavit palmy, more, piesok atd....miesane drinky jaaaaj :-) :-) :-)
@nikuska1987 tak mi tiez o nicom poriadne nebasnime len o tom ako tam uz budeme...:D sme este neboli na dovolenke spolu takze sa velmi tesime a hlavne na to nic nerobenie a len lenosenie...
@puffu tak budete mat premierovu dovolenku ,,,,,mi budeme mrznut na sk a vy sa budete kupat v indickom oceane :-) :-) :-) :-) dufam, ze potom sem das aj dake foto
@nikuska1987 nejake dam urcite...budeme mat aj tu obnovu manzelskeho slubu takze budu aj nejake posvadone fotky...:D toho roku asi nepojdeme nikam kedze ideme teraz v maji domov...inak sme nasli super letenky....pre oboch obojsmerne za 120e sice do bratislavy ale aj tak parada....tak lacno sme este asi ani neleteli...
@puffu no vidis nakoniec vam to vyslo podla planov a bai ste sa ze vam to nevyjde :-) to su dobre lacne a este aj obojsmerne......niekedy sa fakt oplati vsetko sledovat a potom to kupit za super cenu :-)
@nikuska1987 joooj,ja som to napisala ako by sme uz isli ale este stale cakame na vyjadrenie...zatial nemame nic rezervovane ale myslime si ze ideme, tomas uz chcel objednat vcera letenky ale ja chcem este radsej pockat lebo moze zmenit nazor a nemusi nas nakoniec pustit...tak cakame do tej stredy ze ako sa vyjadri...ale ja si tiez myslim ze ideme tak na 95% si som ista...:)
@puffu ja som myslela ze uz ste sa dohodli :-) ale tak nebude robit problemy uvidis :-) este 3 dni vas bude drzat v napati heh :-) aj si si kupovala saty na svadbu si ci pozicias?? :-)
@nikuska1987 zoberiem asi tie co som tu raz ukazovala take zlte, ale kedze prideme domov niekedy v piatok poobede tak neviem ci ich budem stihat upravit lebo su s vleckou a ja chcem bez vlecky a ked sa nebudu dat upravit tak vezmem sestrine ...takze so satami v pohode, vyhoda ta ze su obe saty zlte takze doplnky budu rovnake a aj tomasovi kupim zltu kravatu a tiez bude pasovat k obom satam....
@puffu ahaaaa uz si spominam teraz ako si to napisala,,,to na fotke si ty ci segra lebo ste skoro rovnake heh :-) ale pekne su aj tieto ...normalne mi to pripomina leto uz aby bolo heh :-)
@nikuska1987 na fotke je sestra...foto zo stuzkovej...:) no tieto su take letne....ja chcem tiez leto...:))
@puffu budes mat tazke rozhodovanie, kedze oboje saty su velmi pekne,,,nech vyberie Tomas :-) ved uz dneska mame april hada to rychlo prejde na leto :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no cas ide rychlo takze sa ani nenazdame a bude tu dalsia zima...:D no bola som si po okuliare a tomas je uplne z nich nadseny takze som rada...:) presne ako pises,vyberie tomas alebo tie v ktorych sa budem citi pohodlnejsie...:)
@puffu joooj ani nepis som taka happy ze zima koncila :-) tak to je super ze sa tak zhodnete vo vybere :-) som zvedava co si obleciem ja na svadbu v oktobri heh :-)
@nikuska1987 ahoj, ale nie ja sem často chodim, ale len tak pozerat.... no noveho čo mam, treba mi ist na očne, koli škole sa mi zhoršil zrak.... a tak, ešte mam jednu novinku ale s nou chcem ešte chvilku počkat :D ale dozvieš sa ju určite :D
@mishita2401 hej???? som myslela ze sem nechodis,,,,,,hehvela ludi ma problemy so zrakom :-) novinku??? asi tusim co by to mohlo byt - zeby babo??? heh :-) :-) :-)
@nikuska1987 no vcera sme zase rozpravali so zamestnavatelom a zase je to na bode mrazu....ze do stredy nam da vediet ale ze to nvyzera ruzovo, lebo az teraz zistila ze mame zmluvu od jula a tym padom aj dovolenku, no a ze na 13tyzdnov mame 7pracovnych dni volna no kedze pracujeme kazdy den tak je to 9dni...takze asi to bude tak ze pojdeme na svadobnu cestu vo februari a domov az po om lebo nam nebudu vychadzat dni....no sa nevieme ani zariadit lebo meni svoje rozhodnutie kazdy den, ale nam by aj vyhovovalo ze nech hoci odrobime a potom pojdeme na dovolenku a spolu....a aspon budeme vediet ze kolko presne dni mame a na kolko mozeme ist...normalne so zvedava na tu stredu ze co bude...
@nikuska1987 no ved musim ist zasa na to očne, treba mi nove okuliare, tie čo mam su bez ramu a stale sa mi ohýbaju...hroza... a ty čo maš nove?
@puffu takto vas natahovat????? :-( ved vy sa tiez potrebujete nejako zariadit,,,aj dovolenku vybavit aj jedno s druhym :-) este 2 dni a budete vediet co a ako,,,,s nieektorymi ludmi je tazko sa dohodnut a prisposobovat sa druhym,,,,,ale na druhej strane mate super robotu a urcite sa ju snazite si udrzat :-)
@mishita2401 aj ja mam nove okuliare ale uz od leta ked sme pri tych okuliaroch heh :-) aj puffu si teraz kupovala nove :-) ja sa bola dnes na 1 pohovore a poobede sa mi maju ozvat a keby ma vyberu tak od zajtra nastupujem, ale nadsena som neni lebo zas ako operator vyroby za minimalnu mzdu, stravne listky a vyhodu vidim jedine v tom ze na zmluvu a nie na dohodu :-) :-( ]-(
@nikuska1987 ved prave, ale tak uz ako bude tak bude...ale presne ako pises, nas zbytocne iba natahuje a robi okolo toho vela rozruchu, staci povedat nemate dovolenku a bohuzial a nie robit ze idete, nejdete,nemozte a mozte...no skoda reci... my by sme tu hcceli potiahnut este tak 3-4 roky tak uvidime...praca je super, nemozeme sa stazovat,sme stale spolu takze aj to nam vyhovuje a vsetko co zarobime ide na ucet a vela toho nemynieme takze to je asi to najvacsie plus v tjto praci...
@nikuska1987 tak tomi daj potom vediet ako to dopadlo!! :D som zvedava a držim palce! tak aspon jedna výhoda v tom je :-) ja teraz pred sviatkami neviem čo skor robit... mam toho akosi vela, a to ani do prace nechodim :D
@puffu presne ako si to napisala,,,,,uz aj ja som zacala pracovat na zmluvu oddnes ako operator vyroby , ale mi islo hlavne o zmluvu a som zacala uvazovat ze nech potiahnem aspon tych 270 dni aby som mala matersku,,,popritom si budem hladat lepsiu robotu,,,,,ked prerobime, prestahujeme sa a vyplatime dlhy chcem si otvorit zivnost ,,,ale to je zatial len moj sen,,lebo ma nebavi driet na zamestnavatela :-)
@mishita2401 ved ani ja nic nestiham oddnes som zacala pracovat :-) a viac by mi vyhovovalo az po velkej noci,,,nakolko byvame sami a vsetko si musim robit sama varit, chodit do prace a ostatne domace prace :-) tiez mam toho vela a nestiham
@nikuska1987 jeej tak to gratulujem..:) no ja mam inak dnes tiez bombovy den...dnes sme objednali letenky na sr takze nas nakoniec pustila...uz som vcera stihla objednat kabelku,topanky a tomasovi kravatu, no a dnes som objednala naramok cez sashe....uplne nadherne vecicky tam maju...som si aj kabelku na vianoce vybrala...:D takze sa velmi vytesujem dnes....:)))
@nikuska1987 tak to gratulujem! nech sa ti tam dari :D
@puffu dakujem aj ja som rada, lebo v tejto doline najst robotu je ozaj umenie :-) robota ma nebavi ale musim to dako prezit, ak sa mi naskytne nieco lepsie tak hned odidem :-) to si mala urodny den hehe...... super tak mas nove veci aj ja si kupim uz teraz po vyplate co budem potreboovat :-) jaaaaj ked my dievcata tolko toho potrebujeme raz to chyba raz to :-)
@mishita2401 dakujem velmi pekne,,,,dufam, ze uz coskoro prezradis tu novinku :-)
@puffu @mishita2401 dievcata zelam vasm krasne velkonocne sviatky :-) :-) :-)
@nikuska1987 no nieco mi hovor...ale nastastie tomas je taky typ ze tiez sa rad paradi a nestacia mu par veci v skrini takze mu nemusim vysvetlovat naco si tolko veci kupujem...:D ale niekedy ma uz stopne....a ma pravdu lebo keby nebolo jeho tak by som kupila aspon jednu kabelku a topanky a okuliare kazdy mesiac...:D aj vam prajem pekne a pokojne sviatky...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?