Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
no inak nezavidim vam tu zimu na SR...my tu mame krasne jarne pocasie...okolo 13stupnov vonku...:)))
@puffu aj my budeme mat v nedelu +8 aspon tak to vcera hlasili markizaci a slnko tu mame len je vonku zima,,,,zavidim ale v dobrom :-) ,,,inak som ti odpisala neviem ci si to neprehliadla :-)
@puffu poznam poznam, ja som v uk nakupovala aeste aj kozmetiku (sampony, sprchovacie gely a tak) cez ebay :)
@nikuska1987 tiez si myslim ze 700e za fotografa je privela...tak na ich svadbu prideme iba na 6dni lebo viac nam dovolenky nevyslo a potom prideme 4tyzdne pred nasou svadbou a odchadzame tyzden po svadbe...no a pre doklady budeme mat aj civilny sobas 14. jula...a potom sobas v kostole toho 4. augusta...ale ten civilny nebereme nijako vazne...akurat tak budu svedkovia a my...
@nikuska1987 no nechty-ja nechcem gelove akril neviem čo je :D asi svoje..lebo si moje nechcem zničit... ale ak by mi nenarastli alebo by sa mi zlomili tak by som to riešila asi aj inak... no ja zas kupujem to čo využijem aj v buducej obývačke mam kupene krasne tri granate vazy-a to využijem..mam svietniky to vužijem..nechcem to predavat...požičiam aj segre ked sa bude vydavat a tak :D no a výzdobu na sale nam urobia :D- nas bude kopa a neviem si predstavit že by som si to mala robit ja :D..ja len poviem čo chcem :D....len domov si robim výzdobu :D snad nebude lepšia ako na sale :D
@puffu bože to je hodne 700eur za fotografa mi platime 130 na celý den aj noc :D-a je výborný :Dto su ceny..juj :D... aj mi pojdeme na svadbu ale to až po našaj svadbe mojho draheho sesternici:D maju to na 90percent 17.septembra :D-ale nie na 100 lebo nevedia či im to víde s peniažkami
@jasminka002 ja sampony nakupujem cez lookfantastic...no fakt super stranka...:) a kozmetiku uz mam zakazane kupovat...:D uz jej mam vraj privela...:D
@puffu tak ale ake pekne fotky ma chalan je si toho vedomy a preto si necha za robotu pekne zacvakat,,,,,este 4 tyzdne budete mat na pripravu......4 augusta?? nie nahodou 6??,,,my nebudeme mat civilny matrikari nas uvidia iba ked donesieme zapisnicu z cirkevneho sobasa :-)
@nikuska1987 an mi nemame civilny...načo aj tak cirkevný je platný v štate.
@mishita2401 my mame fotografa za 400 na cely den ale nikuska1987 vravela ze pozerala jedneho fotografa a ten pytal tolko za cely vecer...no hrozne vela...no my sme uz vseetkym kamaratom a rodine svadby do maja 2012 zakazali lebo uz nemame ziadnu dovolenku....:D
@mishita2401 opytaj sa puffu ake su akrylove ona je nato odbornicka,,,,my este nevieme aku budeme mat obyvacku, este ani nevieme kde budeme byvat, tak tieto veci budeme riesit az po svadbe....teraz mi staci riesit pripravy na svadbu a medzitym zhanat robotu. :-) ,,,ja si doma tiez budem robit sama vyzdobu
@puffu aj tak vela 400eur..ale tak to zavisi asi od mesta..sice aj u nas pýtaju 300a vyššie a toho našho za 130 som objavila ani neveim ako :D no tak ja dovolenku neriešim-nemam robotu tak jej mam hodne..:D
Článok sa načítava...
@puffu :-D :-D :-D :-D aj toto poznam :-D :-D :-D tiez mam podobnu diagnozu :)
@mishita2401 ved to este sa aj na matriku trepat,,,,chvalabohu ze to uz tak neni ako v minulosti ze najprv sobas na matrike a potom cirkevny
@nikuska1987 a tak vieš ja len hovorim že vaza sa zíde-:D a svietnik tieš :D ved budu oslavi, 30, 40, 50 aj rodičou a tak :D to sa zide :D aj organzy :D aj ja zhanam robotu :D
@puffu ževraj ty mi vysvetliš ake su to akrylove nechty :D
@nikuska1987 jasne...6.augusta uz som z toho vsetkeho popletena...oni maju 4.6 my 6.8...:D tak ten civilny je len pre tu vymenu obcianskeho...inak by sme to tiez nerobili...
@puffu ako výmenu občianskeho???
@mishita2401 to ano zide sa nieco mi hovor,,,,mi uz mame tolko doma vselicoho ze mozeme predavat :-) ,,,organzy nemam, ale zisli by sa aj mne to si tiez chcem isto raz kupit :-) ,,a ako sa dari zhanat robotu??,,,ja som dnes nasla celkom 2 ponuky co sa mi pozdavali a vcera 3 tak som popisala a poposielala ziadosti a CV
@nikuska1987 no tak u nas je to tak že ked človek nemam Obchodnu akademiu može ist do prdele aj ked mam taku istu školu len s iným nazvom nemam razitko OA inak by som už mala robotu... Možem celu tu našu čadcu ....aj s robotu...
@puffu a ja som sa zlakla ze uz sa nemozete dockat. tak ste si posunuli termin o "2" dni :-) ,,,ved jasne podla statu budete uz svoji a podla cirkvi az o 3 tyzdne parada :-)
@mishita2401 je to tak a hlavne kladu doraz na prax,,,,,,niekedy mam pocit ze ani nie tak na skolu ako na prax,,,aj ja cele PE tu je to bieda :-)
@mishita2401 tak neviem...kazdy vravi ze na vychode je to najlacnejsie ale ja mam opacny nazor...u nas sa ani fotograf pod 200 nenajde... ja som povodne chcela jedneho z Mi, bere 500 za vecer ale je fakt paradny...no ale kontaktovala som ho 1rok a 7mesiacov pred nasou svadbou a vravel ze je komplet obsadeny do septembra a ze ma 2 terminy na oktober...takze fakt musi byt velmi popularny a oblubeny ked si ho ludia tak dopredu rezervuju...a zaplatia mu za to...:)
@nikuska1987 no ved to..a hlavne- požiadvaky - mlade čievča tak do 25rokov s 10ročnou praxou v obore-to je najlepšie :D
@mishita2401 a k tomu 3 vysoke skoly a 3 porody a vyzor ako angelina jolie :-)
@puffu tak vieš ja si myslim že on si pýta tolko za robotu čo by ani nemusel..pri tom kolko ma zakazok by si mohol aj menej aj tak by zarobil..ale tak v tejto dobe chce už každý len vela penazi tak čo :D
@mishita2401 no ked zmenim priezvisko...potrebujem si vymenit obcianky...pisala som na policiu a tam mi povedali ze som si povinna do 15dni nahlasit zmenu a poziadat o nove doklady inak je to priestupok a je sankciovany...no a zvycajne vymena obcianskeho trva 14dni tak preto mame civilny sobas hned po prichode na SR aby sa o stihlo urobit...
@nikuska1987 ved musiš byt slobodna a bezdetna :D no ale s tými vysokými školami- u nas je aj taký trend že ked povieš že chodiš alebo maš VŠ tak ta nevezmu lebo by ti museli za ten titul priplatit :D-mam taku skusenost...:D
@nikuska1987 no...:) budeme mat aspon 2 velke party...pri civilnom len tak v bare s kamaratmi a potom slusnejsie s rodinou a kamaratmi...:)
@puffu jaaaaaaaaj :D som nevedala že mam na to 15dni :D... dobre vediet :D...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?