Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu ahaaaa hmmm pekne myslim, ze v zahranici sa bude musit naucit samostatnosti a zodpovednosti nakolko bude samozivitelka ,,,,,,mozno ze to bude mat dobru skusenost do zivota :-) aj moja sestra je mladsia a je rozmaznanejsia a nevie si podla mna tak vazit veci ako ja ,,,stale jej treba nieco na oblecenie, nejaku kozmetiku ,,,som jej povedala nech si najde brigadu a uvidi ako tazko sa na seba zaraba a ako lahko sa mina :-) 300 eur vreckove???? co??????? ved to je pomaly mesacny plat mnohych ludi tu na sk,,,nechapem :-) ved sestra sa zbada co je zivot ked pride do zahranicia a bude sa musiet postarat sama o seba ,,,ja ked som dostala vreckove 50 eur na mesiac som bola stastna :-)
@nikuska1987 ved prave, ked tak sme dostali nejaku 100vku na piatok druhu na sobotu takze do mesiaca to mohlo byt do 1000sk, ale ako si pisala zivot ju podla mna nauci....to su asi stale tie najmladsie deti najviac rozmaznavane alebo neviem, alebo ked je uz velky vekovy rozdiel medzi detmi tak potom asi tiez, lebo ja a starsia sestra sme iba 11mesiacov no a uz ta mladsia az 5 rokov odo mna.... ja by som najradsej mala hned po seba ak sa podari alebo tie dvojcata....:D
@puffu medzi mnou a segrou je 3,5 rocny rozdiel :-) inak aj moj manzel je taky ked nieco chce tak to musi mat jak male decko heh :-) aj ja radsej hned po sebe nech to odrastie co najrychlejsie a osamostatni sa heh :-) urcite budem moje deti vychovavat prisnejsie a moj manzel ich bude rozmaznavat ako ho poznam, ale chcem aby boli samostatne a zodpovedne uz od utleho veku :-) vies si predstavit 2icky??? ty kokso ja nie ,,,,,minuly tyzden som bola strazit svagrinine deti ema ma 4 roky a kamil 1 rok a mala som co robit aby som ich oboch ustrazila a to svagrina chcela nech jej robim baby operku castejsie :-)
@nikuska1987 tak mne by to nevadilo, ona to ma aj svoje vyhode ze sa deti hraju spolu ked su podobneho veku a ked bude pomahat tomas tak sa to da zvladnut...a mame rovnaky postoj na vychovu deti takze to je super, sice my sme asi vo vsetko tak velmi podobne na tom, aj co sa tyka kupi veci, nazoru na zivot a podobne...minule som len tak pozerala na znamenia a docitala som sa ze zeny skorpionky sa velmi hodia alebo ze si velmi dobre partnersky rozumeju s rakmi tak neviem ci zohrava aj nejaku ulohu narodenie a znamenia lebo takym veciam az tak moc neverim...ale samozrejme ze ma to potesilo ked som to precitala...:D
@puffu tak aj mne bude musiet pomahat, lebo sama by som to nezvladla :-) nieje to pravda s tymi znameniami ja som baran a tiez som vycitala tak ako ty ze sa ku mne hodi baran co sa tyka partnerskeho vztahu no realita bola ina a vztah bol o nicom a skoncil rozchodom nastastie pre mna heh :-) takze ja v horokopy a vestice vobec neverim hehe :-)
@nikuska1987 tak pomahat budu musiet, osobne si myslim ze najtahsi bude ten prvy mesiac pokial ci zvyknem na caste vstavanie a na rezim babetka....ked uz clovek do toho pride tak si myslim ze ok...
@puffu budu musiet ved urobit dieta nieje problem tazsie je vychovat ho a dat mu vsetko co treba :-) ale potom budeme mat zase menej casu na seba a na manzela svet sa bude tocit len okolo babatka :-)
@nikuska1987 tak to hovori kazdy kto ma deti a ze nama zeny su take ze manzel ide na druhu kolaj...ale tak podla mna ako si clovek zariadi tak ma..podla mna vztah treba pestovat stale a myslim ze tomas bude vynikajuci otec a ze bude pomahat lebo sam nemal az takeho idealneho oca tak nechce aby deti zazivali to co on....alenastastie sa jeho oco spamatal vcas takze ako taky vztah maju...
@puffu ja si tiez myslim, ze sa to da zvladnut tak ako si to napisala, ale poznam zeny, ktore mi to tvrdili tak ako som to napisala ja heh :-) aj 1 zo svagrin mi to tvrdila, ze ked sa im narodilo babo heh tak muz isiel na vedlajsiu kolaj :-) aj ja som presvedcena o tom, ze moj bude skvely otec, pretoze ma deti velmi rad by som povedala ze este radsej ako ja :-) co inak mate nove????
@nikuska1987 no v praci to mame take ze nevieme co...:D ale nejako si z toho tazku hlavu nerobime, jedine ma stve ta dovolenka vo februari...no zacalo to tym ze sme pytali ci si mozeme rezervovat dovolenku na september na 22dni, s tym ze sme chceli ist na tyzden k moru si trochu oddychnut...no a zamestnavatel zacal s tym ze nevie ci budeme moct chodit spolu na dovolenky a ze este nam da vediet lebo aj tam september je daleko, no a teraz sme mali ist na svadbu v maji a tak sme rozmyslali ze by sme isli domov na 4dni ked nas nechce pustat na 2-3 tyzdne tak ze nebude problem ked pojdeme na tak kratko...no a ona hned ze nech idem iba ja a musim niekoho zabezpecit na tie dni ked budem prec a ze tu dotycnu osobu musim zaplatit...:D takze uvidime co bude, o 3 mesiace podpisujeme novu zmluvu takze sme obaj zvedavi ze ako to nakoniec s dovolenkou vsetko dopadne...
@puffu mate to teraz ozaj take vseliake ,,,,ved predtym si nic taketo podobne nepisala ze by vas nechcela z roboty uvolnit ,,,to len teraz zacala akosi vymyslat ;-) ale nejako sa predsa len dohodnete :-) to by bolo smiesne ze ty odides a pride tam miesto teba ina baba a este jej musis aj zaplatit na tie 4 dni,,,tiez musite mat trpezlivost s tou pani :-)
@nikuska1987 tak ona je v pohode, to jej mama organizuje zmluvy a s ou jedname aj tie dovolenky, keby bolo na tej pani co sa o nu starame tak sme davno na vsekych svadbach...:) no ale tak uvidime, neradi by sme prisli o tuto robotu lebo si tu dokazeme super nasporitale tak zase tiez nenechame so sebou zametat...ale tak na takych 85% si myslim ze to ostane postarom, ono my sme aj teraz dovolenku vybrali cely na svadbu, na vianoce nas uz pustala ona takze tych 10dni sme mali vlastne navyse no a dalsia dovolenka nam nabehuje az pri podpise zmluvy...ale mi je tak trochu smutno z toho ze nemozeme ist na svadbu...:/ ale tak stavaju sa aj horsie veci takze to nemzem brat nejako tragicky...no a ze budeme musiet najpr odrobit az potom si dovolenku vybrat a to vychadza nejakych 9 a pol dni na 3mesiace, takze asi pojdeme v novembri najskor ked budu platit tie jej nove pravidla a dufam ze nas pusti spoluna tie 2 tyzdne...no a potom na dovolenku k moru a ostane nam este 8dni na neskor....no ale verim ze sa nejako dohodneme...ved vsetko je o dohode tak dufam ze necha veci tak ako fungovali doteraz...no a o chvilu idem na ocne, lebo som uz nebola rok a pol na kontrole a idem si vybrat aj nejake nove okuliare...:) tie co nosim teraz su uz 3 roky stare tak by uz trebalo vymenit....sice naadoma su super, jedine chcem nejake do spolocnosti a este by som asi dala aj slnecne akuliare aby som mala pri soferovani lebo nevidim poriadne na to ktora je znazornena hlavna a vedlajsia lebo sa mi to zlieva dokopy ked nemam okuliare....tak som zvedava ze co najdem...:)
Článok sa načítava...
@puffu jaaaaj taaak uz som v obraze heh.....ja byt vami predsa len vydrzim toto mate super robotu a urcite aj dobre platenu tu na sk je problem s robotou a o vyske mzdy sa radsej nebavme ]-( mate to take komplikovanejsie co sa tyka dovolenky ale myslim ze ked je s vami zamestnavatelka spokojna tak urcite urobi aj nejake tie ustupky, len aby si vas udrzala. ved v dnesnej dobe najst sikovnych a spolahlivych ludi je pomaly problem.ja som si kupovala nove pred svadbou heh :-) aj slnecne mam zvlast. mam 3 okuliare 1 stare na doma, 1 slnecne a 1 na von :-) tak ty aspon cosi vidis ale ja nie ja mam silne dioptrie :-)
@nikuska1987 tak uz som sa aj vratila, vybrala som si aj slnecne a aj jedne nove na vonku bedzi ludi...:D no a mierne sa mi polepsilo jedno oko,...predtym somm mala -1.75 a -3.50 a teraz mam -1.75 a -3.25 takze super...posledne dva roky nosim okuliare skoro stale ked som doma a sosovky tak na 50% ked som vonku takze to prinieslo nejake ovocie...:D ja sm si uz inak zvykla chodit von bez sosoviek alebo okuliarov....a kto ma pozna vie ze nevidim takze sa ozyvaju prvy...:D a ty mas ake dioptrie? Ja aj uvazujem nad operaciou....len sa neviem akosi k tomu dokopat...:/ ale az ked budeme nastalo na Sr lebo treba chodit na kontroly prvyrok pravidelne a u mna to odtialto nie je mozne.... inak som si aj kupila samoopalovaci sprey na tvar, aj som ho hned vyskusala ze co to bude...:D dufam ze nic hrozne...:D som dost bleda tak som sa chcela trochu ozivit opalenim a bolo v zlave tak som kupila aj na tvar aj na telo...
@puffu to je fakt super, ze v dnesnej dobe sa daju urobit klasicke slnecne okuliare s dioptrickymi sklickami heh :-) to mas este v pohode ja mam az -6 na obe oci ,,,ale uz som asi 2 roky nebola na kontrole, lebo tam je vzdy neskutocne vela ludi heh :-) mna sa tiz lekarka pytala ci nechcem ist na operaciu a tvrdila, ze by mi ta operacia nezarucila dozivotne kvalitny zrak a ze o 3-5 rokov by som mohla mat to iste ako teraz :-) a make up nepouzivas ?? :-) ja som akurat dnes pozerala ze som hneda na tele heh a to este ani jar poriadne nezacala :-)
@nikuska1987 tak ja uz cakam kedy mi zavolaju ze su okuliare hotove....som zvedava co povie Tomas...:) fuu tak ty mas riadne dioptrie...to nemozes vidiet skoro nic bez okuliarov...:/ tak ja nemam az take silne takze si myslim ze s operaciou by nemal byt problem, ze davaju aj dozivotnu zaruky na to...tak ale o tom mam este cas rozmyslat.... tak make up pouzivam a bronzer, ale som chela vyskusat ten sprey aj na telo a aj na tvar...no a celkom ok...spokojnost...:) no inak mame take mensie novinky...ze tak na 90% to vyzera s nami ze pojdeme 11.5 na Sr na 4 dni...kamaratke na svadbu....do stredy budeme vediet naisto ci ano alebo nie....takze vyzera to ze sa to s dovolenkou menit nebude...:)
@puffu ako vidim, ale nie tak ako by som chcela heh :-) ved to je na tebe ako sa rozhodnes, zalezi to aj od jednotlivca ved kazdy sme a organizmus inak reaguje :-) treba zvazit vsetky pre a proti :-) aj ja pouzivam make up, ale malo a minulu zimu som pouzivala mlieko saooplaovaci krem...solarko nevyuzivam :-) heeeeej???,,,,super tak o mesiac a pol supsa domov :-) :-) :-) :-) ja akurat hladam kde sa da urobit pexeso z fotiek rodiny,,,neter bude mat v juny 4 roky a myslim, ze by sa jej pacilo pexeso s jej fotkami a s fotkami ostatnych clenov rodiny :-)
@nikuska1987 do solarka tiez nechodim, bola som asi pred 5rokmi a to asi 5-6krat no a som bola taky vysusena ze az...som sa ani nie velmi dobre citila ked som sa dotkla pokozky tak som to uz ani dalej neskusala...radsej som sa natierala kremov no teraz som prvykrat vyskusala ten spray a myslim ze lepsie a aj jednoduchsie...tomas ma nasprejuje a mam pokoj...:D jeej pexeso...to bude super....:))
@puffu kolko ti vydrzi ten sprej????,,,,lebo viem ze su aj take co vydrzia istu dobu - nemusis sprejovat kazdy den, kazdy druhy heh :-) ja zase rozmyslam o prefarbeni vlasov na tmavsie heh :-) len nemozem najst to pexeso nasla som ze takto robia vankusiky, tricka, zastery, ale pexeso nieee :-( musim o este poriadne pozriet :-)
@mishita2401 ahoooj co mas nove???...uz sem strasne malicko chodis,,,mna to tu este stale drzi chodit na tuto super stranku :-)
@nikuska1987 no akurat mi volali ze okuliare mam hotove tak zajtra po nich zajdem...:) no a sprajovala som sa v stredu vecer ak si dobre pamatam a este som sa nesprejovala druhykrat a stale to mam na tvari...takze si myslim ze tak 5dni a treba opakovat....no a telo sice iba brucho som skusala vo stvrtok a tiez este stale je hnede...takze super...
@puffu to aj v nedelu maju otvorene??? to akosi rychlo hehe :-) som myslela, ze pri kupani sa ten sprej zmije,,,tak to mas dobre, ked sa nemusis sprejovat kazdy den :-)
@nikuska1987 tak tu je otovrene vsetko v nedelu od 10hod do 16hod...okrem bank...tie su zatvorene... no tiez som si myslela ze budem musiet kazdy druhy den ale netreba....a to sa este sprchuje s tou taou zinkou sa drhnem a aj tak drzi...:Dno satesim na okuliare...:))) skoda ze z teraz vecer mi dali vediet...by som isla uz dnes kebyze viem skor....maju sice este necelu hodinu tvorene ale uz by som nestihala...tak sa aspon prejdem zajtra...no ale pocasie onicom...:/
@puffu hej???? som myslela ze to je ako tu v nedelu skoro vsetko zatvorene.........hhmmm tak to si si dobry vyrobok kupila - kvalitny :-) ,,,,,,do zajtra vydrzis ,,,Tomas ich videl?? aky tam mate casovy posun hodku, alebo teraz 2 ked ssa u nas menil cas mam v tom teraz chaos :-) aj u nas straaasny vietor fuci a prsi no hnus :-( ]-(
@nikuska1987 nie tomas ich zatial nevidel tak som zvedava...:) no dufam ze budu ok...su nieco na tento styl tak som zvedava ze aka bude jeho reakcia...:D no ten posun je hodinovy, na Sr je o hodinu viac ako v Uk, cas sa menil aj tu...ale uz by to mohli zrusit....si musim zvykat potom na nove stavanie aspon 2 tyzdne...:/..:D
@puffu pekne aj tu na sk teraz letia take vacsie okuliare hlavne pubertacky ich pouzivaju ako doplnok imidzu :-) hlavne ze sa tebe pacia :-) myslela som si ze asi o hodku, ale uz mam v tom chaos kde je aky posun, lebo oco casto cestuje mimo sr na sluzobne cesty a vo vela statoch maju rozne tie casove posuny heh :-) tak som v tom taka dezorientovana ;-)
@nikuska1987 tak ja som ich brala tiez ako doplnok outfitu a ako uzitocnu vec v jednom, na doma mam take tie klasicke okuliare takze som chcela nejake ine iba na vonku namiesto sosoviek lebo ked ideme oslavovat alebo niekam do zafajceneho prostredia tak si sosovky nedavam lebo nechcem riskovat aby som ich potom zabudla vybrat...:D takze som chcela aby vyzerali najma ako doplnok...:)
@puffu ale teraz dost letia okuliare aj tu na sk :-) koksooo ta moda sa neustale meni clovek to nestiha ani sledovat ...ozaj uz som nasla stranku kde robia take pexeso heh :-)
@nikuska1987 hej, no super...ja teraz pozeram nejake vodeodolne fotaky lebo chceme na tu svadobnu cestu fotky aj pod vdou takze nieco hladam... no aj sme sa na takych 80% rozhodli ze dom definitivne nestaviame este....asi do konca roka kupime byt a dame ho do prenajmu a potom ked sa vratime na sr zacneme staviat a zatial budeme v byte a potom ho predame alebo nechame...uvidime...sme chceli dat peniaze na terminovany ucet ale to viac sa nam peniaze zuzitkuju najmom ako na terminovanom takze pozeram aj nejake byty...
@puffu budete sa aj potapat???to idete do toho karibiku?? :-) no vy prichadzate so samymi novinkami heh :-) jasne treba investovat tak, aby ste nieco aj ziskali :-) nenudis sa heh

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?