Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 tak to ano casu a casu budu to mat tam kde aj vy?? :-)
@nikuska1987 my sme tiez taki isti...:D pozerame dvd dooost cast a album s foto pozeram casto tiez...:D ale uz by som ten den nevracala...preto to je take pekne lebo je to iba raz...:) podla mna aj zeny co maju druhu svadbu uz to tak neprezivaju ako pri prvej...tiez si niekedy poviem ze skoda ze to je uz za nami a ze to uz nezazijeme ale na strane druhej sme radi ze je uz po a mozeme si planivat a riesit ine veci a ze sme uz rodina, sice iba 2clenna ale sme...:) no dnes som citala na modrom koniku...mi skoro aj slza vyskocila...:D ze jeden par sa snazil rok a pol o otehotnenie a teraz sa im podarili dvojicky...:) ona mala dost aj zenske problemy takze sa tesim ze sa im podarilo a hned dve..:)) ja by som privitala tiez dvojcata...:)
@nikuska1987 nie lebo ich bude o 40menej a jej priatel je od inokadial ako bol moj takže to budu mat inde :D
@puffu vy ste ako aj my heh :-) mas pravdu sme uz rodina a som strasne stastna ze je to tak ako to je :-) teraz uz len mozem skonstantovat ze to bol najkrajsi den v mojom zivote a som velmi rada ze som sa ho aj dozila :-) mozno ze sa vam splni sen a budete mat 2- 3 cata :-) tiez si myslim ze druha svadba uz nieje taky zazitok ako ta prva a my sme predtym spolu nebyvali a strasne nam bolo vzacne a aj je ze uz sme spolu, patrime jeden druhemu :-)
@mishita2401 ale tak hlavne ze budu mat vysnivanu svadbu a vsetko dobre dopadne :-)
@nikuska1987 no to ano. a čo tebe sa ako dari v praci?
@nikuska1987 tak to mas pravdu, u vas sa toho zmenilo viac kedze ste spolu nebyvali, no a na priezvisko si si uz zvykla? Ja som myslela ze to bude jednoduche ale nepredstavujem sa tu casto a aj ked sa ma niekto opyta tak poviem automaticky moje dievcenske meno...musim viacej trenovat...:D
@mishita2401 teraz sa znizila vyroba takze tento mesiac som viac bola doma ako v praci rozmyslam ci mam dat vypoved kedze pracujem cez agenturu a na dohodu kazdy mesiac si musim sama platit zdravotne ci sa mi vobec oplati chodit do prace kedze skoro nic nezarobim a musim zacvakat 47,58 eciek zdravotnu :-) keby som dala vypoved z agentury musela by som ist na upsvar sa nahlasit a tym padom by za mna cvakal zdravotku urad prace. ale hladam si ine zamestnanie aktivne - ale nic sa poriadne neda najist v tejto lokalite :-( a ty ako???,,uz mas po skuskach??
@puffu bolo to ine to spolocne byvanie, ale tak zvykli sme si :-) jasne ze zvykla heh :-) ja uz pomaly rozmyslam nad dievcenskym prizviskom ked sa ma niekto spyta heh :-) co mate nove???
@nikuska1987 tak to mas super, ta ja som sa asi predstavovala iba 5krat za ten cas takze mozno preto somsi este nezvykla...:) ale tak casom si zvyknem...:) my co mame nove?...hmm...kupila som si saty na svadbu co ideme v auguste a uz iba topanky a kabelku kupit...no a inak asi noveho nic nemame...uz mame skoro vybratu partiu zivnostnikov, uz mame iba 2 partie takze sa rozhodujeme medzi nimi, predavame nase stare auto tak dufam ze sa coskoro preda ...
@puffu zvyknes si je ine ked zijete v UK a my na SK :-) aj ked si pisem ziadosti do zamestnania tam stale uvadzam svoje nove priezvisko,,,,sama som prekvapena ako rychlo som si nan zvykla :-) ty si fest sikovna urcite este ani nevesta nebude mat svadobne saty heh :-) v akej farbe mas saty a dlzke??vy mate teda noviniek a noviniek aj my mame ist na svadbu, ale az v oktobri :-) v byte sme sa tiez trosku pohli a cakame kym sa teda uz sa otepluje aby sme mohli pokracovat v rekonstrukci,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,to nove uz mate v UK??
@nikuska1987 tak tu je foto...jedine vlecku dam prec...tak sadli mi a hned na prvy pohrad sa mi zapacili tak by som to mohla potom lutovat ked by som ich nekupila...nove auto zatial nemame v uk, problem je v tom ze polroka moze byt v uk bez toho aby sme ho tu prihlasovali, aj sme pocitali co nas vyjde cesta tak jedna cesta autom nas vyjde skoro to co lietadlom tam a spat ...ale mozno prideme o rok v lete a pojdeme potom domov v zime...ale uvidime..urcite ked uz bude dom s oknami a s alarmom tak prideme autom a zacneme pomaly stahvat to co nepouzivame lebo si neviem predstavit ako to bude potom naraz...:D
Článok sa načítava...
@puffu peknucke su tie saty take jemne, zaujimavy styl aj pekne zvyrania postavu :-) bez auta by ste sa asi tazko prestahovali ked si spominala ze mate v uk straaasne vela veci a dovtedy este si aj kupite strasne vela dalsich veci heh :-) hlavne ze mate kontrakt na dalsi rok - istu robotu a aj prijem
@nikuska1987 tak novu zmluvu podpisujeme v juni, takze teoreticky nemame nic iste ale stale ked sa nieco bavime tak hoori ze dufam ze tu ostanete este aspon 2-3 roky, je s nami spokojna takze nema dovod na zmenu...ona je rada zema stabilitu lebo za 17rokov co potrebuje opateru sme tu my najdlhsie a to tu nie sme az tak dlho...budu 4roky...takze je aj ona spokojna, predtym menila aj 3 opatrovatelov do roka a to si treba zvykat, teraz urcite aj ona nevie co moze od novych ludi cakat...zazila aj take ze ju opatrovatelia po mesiaci vykradli a odisli takze by nemala menit bez priciny.... no a ty ako s robotou? Nieco nove ci?
@puffu tak ked je s vami pani spokojna tak je super aj vy ste spokojny :-) myslim ze toto nemate zle aj ste spolu mozno uz niekedy je tazsie na psychiku sa starat o tak postihnutu pani, ale tak ked ste to zvladli tie 4 roky tie zvysne 2-3 vydrzite :-) ja s robotou biedne tam kde som sa vyroba obmedzila uz chodim do roboty ako cigan do skoly , mishite som pisala ako s robotou je to o 5 prispevkov vyssie ak sa ti da precitaj si to :-)
@nikuska1987 tak to nemas moc dobre,no na tvojom mieste by som asi dala vypoved a sla sa zaregisrovat...ved ked si este musis platit zdravotnu tak to je dost o nic vsak?...no uvids urcite sa ti podari nieco najst...moja sestra tiez dala vypoved v praci....robila v herni a majitel si zmyslel ze mu chybaju peniaze 250e, tak jej ich stiahol ale pritom sestre nechybalo nic a ked sa dozadovala aby jej ukazal ze v ktorom automate tak povedal ze on nie je policajt, proste chyba a stiahne jej to, a to sa tam za posledny mesiac vystriedali 3 ucni...tak dala vypoved...ani sa jej necudujem...ale tak najvyssi cas podla ma aby si nasla dennu pracu a nie po nociach robit...
@puffu presne uvazujem tak ako ty a to som este nenapisala naklady na dopravu okolo 30 eur mesacne,,,tychto zamestnavatelov nic nezaujima proste daju ti vypoved pre nic za ni. asi zajtra napisem do agentury nech mi poslu potvrdenie pre urad prace a pojdem sa nahlasit ved takto to dalej nejde s tou robotou :-( snazim sa, stale nieco hladam a zamestnavatelia maju stale nejake vyhovorky ste moc mlada, nemate dostatocnu prax ked sa chcem zamestnat ako asistentka predaja tak ze nie lebo mam vysku - normalne sa mi niekedy rozum pozastavuje :-) a stale nejake vyhovorky som mlada coskoro budem chciet mat dieta atd....
@puffu myslim, ze tvoja sestra urobila dobre ze odisla
@nikuska1987 tak zamestnavatelia by najradsej mali 25rocnu babu s 30rocnymi skusenostami...:D hrozne...no a inak ak k tvojim vydavkom pripocitas este to cestovne tak tam si vlastne skoro zadarmo ked nerobis cely mesiac nie? strasne... ja som si inak minule kupila tie magicke natacky...vcera mi dosli tak som ich hned otestovala adobre to je...som ani nemyslela....ani som nedavala ziadne tuzidlo ani lak, kucery mam stale a som si skusala urobit taky drzok s kuceravych vlasov a dobre to vyzeralo aj so satami takze si urobim uces sama na svadu....lenako sa ja poznam tak sa mi akurat v ten den nebude darit...:D
@nikuska1987 joj šak mne už začal LS :D už mi začali prednašky :D no tak ja som evidovana na UP a na absolventsku prax sa ti nechce? ako robiš 4hodky denne a zarobiš 189eur a nejake centy. neni to vela ale štat za teba plati všetko :D a popri tom možeš ist niekde na dohodu. aj tak sa to da riešit..ale ty asi zhanaš pracu na trvalý pomer však? ale kedy si nemohla nič najst tak na to obdobie je abs. prax ako stvorena. :D
@puffu odisla som odtial to nemalo zmysel tam chodit heh :-) takze aktivne hladam inu robotu :-( jeeeej take natacky by sa mi zisli ,,,my velmi casto chodime na oslavy,,,,aj teraz mame oslavu buduci mesiac, 50 ma svokra v lete dalsia oslava a v oktobri svadba zatial :-) aj teba bavi robit si ucesy??? aj mna len keby som si to tak dobre vedela heh :-)
@mishita2401 tam je podmienka byt evidovana 3 mesiace na upsvar a ja som este ani neni prihlasena :-) ved ja uz nieco vymyslim s tou robotou :-) ano na trvaly uz nechcem ist ani na dohodu :-) tak to ano heh len kedze my prerabame tak to je malo 189 eur potrebujem viac penazi :-(
@nikuska1987 no to je jasne, pri prerabke treba každu korunku :D eurko :D
@mishita2401 no to teeeda ano kazde 1 euricko heh :-) ako inak sa mas???,,,,co nove??? dufam, ze uz aj ja budem mat cim skor net, lebo som bez neho zufala heh :-)
@nikuska1987 no mam sa teraz trochu horšie-mam problemy zo žaludkom... čo vobec nieje prijemne, ale čo narobime. a tak ja som si už trochu odvikla od netu, chodim tu raz za den tak max 10-15minut. viac ma to tu nebavi sediet :D
@nikuska1987 ahoj, tak som tu 2dni nebola lebo sme boli na severe Uk pri mame takze sme mali volno...:) nam aj teraz zamestnavatel vravel ze budeme chodit kazdy mesiac k nej aby sme mali dve dni volna tak sme zvedavi ci to aj tak bude...hoci by to bolo iba kazde dva mesiace tak aj tak by bolo super.... ja si rada robim ucesy...:D stale ked nieco vyjde tak to cgcem vyskusat...:D ale tie natacky su super lebo vlastne ich davas na mokre vlasy a vlastne vlasytak vyschnu a nenicich ich teplotou a aj tie kucery mi vydrzali pokial som ich neumyla takze super...:) uz som si aj natocila pricesok tak chcem zajtra vyskusat ao to bude vyzerat spolu... no u nas ma akurat dnes moj ocin narodeniny, ale na take okruhle si este musime pockat, tomasovi rodicia su uz po 50tke a nasich to caka az za par rokov... inak drzim palce aby sa ti cim skor podarilo nieco najst...:)))
@mishita2401 jaaaaaj to je zle ked ma clovek nejake zdravotne problemy,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ja sem tiez nemam cas chodit manzel bude matnarodky kupila som mu notebook tak dufam, ze zatial mi pojde aspon wifi :-)
@puffu ahoj ved aj ja som tu malo som bola vcera na volbach v komisii cely den a dnes sme u nasich s manzelom tak som tu len na skok zajtra idem na pohovor :-( tak budete mat mensiu zmenu..........ja momentalne nemam tolko casu na ucesy,,,,,mam tolko toho momentalne ze som fest unavena a zisiel by sa mi aspon tyzden oddych,,,,stale riesime papiere k bytu - slovenske urady nocna mora.... jaaaaaj dakujem ti ved aj ja si to zelam :-)
@nikuska1987 tak nam sa teraz celkom dari, uz nam prislo buracie povolenie a do konca marca by malo urcite dojst aj stavebne povolenie no a uz organizujeme buranie a take tie veci takze super... no aj sme stihli objednat dovolenku takze sa tesime, sice az na koniec februara ale nevadi...no a robime si obnovu manzelskeho slubu..sa chceme pofotit pri mori atd....takze som vhupla opat do priprav...:D
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?