Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no mi tiež nikde nepojdeme najbližšie tri roky asi :D ale nevadi aj slovensko je krasne a aspon na hrady a skanzeny budeme chodit :D... ale tento rok asi nikam ... no tak to je vela kamoši idu sice autom ale 4osoby ich výdu na 722eur plus cesta 200eur v hoteli krasnom novom. ako 1200eur by som ja za dovolenku nedala :D za to mam vybavenu obývačku :D
@mishita2401 keby sa jednalo o inu destinaciu tak by som nad tym uvazovala ale kedze sa jedna o Bulharsko tak to nie- moze tam byt pekne nehovorim ani neodsudzujem, ale nieje to krajina ktoru by som chcela navstivit to radsej navstivim tatry :-)
@nikuska1987 tak ja by som do Bulharska išla...ešte som tam nebola :D ale ešte mame dost času na cesty no nie :D...
@mishita2401 ani ja som nebola heh :-) ano mame dost casu :-) ved sme este mladi
@nikuska1987 tak u nas dnes rekord minus 30,5stupna :D ako parada :D juj...tak ma hneva internet jeden den ide druhý zas ne...wa
@nikuska1987 tak to mas uplnu pravdu, je to velmi zlozite v dnesnej dobe a aj uver nedaju hocikomu...my sa asi mensiemu uveru nevyhneme, mame stavebnu aj ja aj tomas skoro 4roky takze asi jednu pozicku vyuzijeme, ale je to celkom vyhodne ked dostaneme tu najnizsiu sadzbu....no ale tak radsej by sme to zmakli tiez bez nejakych uverov...no ale uvidme...inak sme sa podozvedali vseracelkom dobre informacie, sme dostali jednu web stranku v PL a je to vlastne francuzky obchod a veci su tam o dost lacnejsie ako na sr tak mozno pojdeme aj nakupit nejake veci tam kedbudeme zariadovat, nieco uz mam vyhliadnute tu v uk tak hoci usetrime na jednej veci iba 50-100e ale ked tak usetrim na 10-20tich veciach tak je to celkom dobra uspora...:)
@mishita2401 ty kokksoooo aj my tu mame sneh, ale mohol by sa stopit :-( to bude tymi minusovymi teplotami uz aj technika mrzne heh :-)
@puffu treba vyuzit co sa da aby ste si pozicali co najnizsi uver a splatili ho co najrychlejsie.tak budete mat v domceku veci z viacerych krajin :-) ale tak hlavne aby ste boli spokojny ved ten domcek budete mat uz na cely zivot to je vlastne celozivotna investicia tak nech je poriadny :-)
@nikuska1987 no tak mi tu mame tolko snehu že ho nemame už kde dat :D a stale pada a pada :D ale mne sa to pači :D
@nikuska1987 tak uz sme sa ako tak pohli...:))) uz mame aj buracie povolenie, kompletne hotovy projekt, vodarne su uz tiez vybavene takze uz iba stavebne povolenie, dufam ze sneh zide do aprila...:D co som pozerala fotky a spravy tak je toho riadne vela na SR...my tu mame celkom ok pocasie, bolo chladne jsie ale uz poslednych 5dni je nejakych 10stupnov takze sa celkom da... no a teraz musime este 4 mesiace pockat nech sa upiseme na dalsi rok v uk a mozme vyberat/ rezervovat svadobnu cestu a dovolenku na Sr...:) odpocitavam ako do svadby...:D este nejakych 180dni a ideme domov...:D ideme v auguste aj na svadbu tak uz sa obzeram po satach, jedne som si uz vyhliadla tak si ich asi potom niekedy v aprili/maji objednam...sme mali ist aj na svadbu teraz v marci, potom v maji a v juni ale nemame dovolenku a to keby sme mali lietat na vsetky svadby tak asi robime iba na letenky...:D no a vy ako? Nieco noveho?
@mishita2401 mne ten sneh straaasne ale straasne lezie na city, pretoze cestari nestihaju odhrabavat a chodniky su tiez plne snehu ]-( no chvalabohu ze dnes nesnezi aspon u nas nie :-)
@puffu no super tak sa vam projekt noovostavby zacina hybat heh :-) my mame uz okozovany nanovo cely byt takze sme sa tiez pohli :-) aj konstrukcie na sadrokarton su namontovane cize pomalicky,postupne. zajtra idem na pracovny pohovor tak som zvedava :-) a aj my mame ist na svadbu v oktorbi a v aprili na oslavu 2 30- tnikov heh nejak sa nam to zacina hybat tie oslavy atd...aj svokra bude mat 50 takze dalsia oslava :-) tu je snehu a snehu ma to vobec nebavi a do aprila sa roztopi teda bude musiet heh :-) tak sa tesite domov na sr :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 som akurat citala na novom case ze su u nas 20rocne rekordy co sa tyka snehovej nadielky...ale asi uz musite mat toho dost....si asi vela ludi praje aby bola jar... tak uz sa velmi tesime domov lebo uz sa budeme moct prejst po dome takze sa neviem dockat kedy to bude...este ani doma niesme a uz mame 3tyzdne komplet nabite...:D ale sa aspon nebudeme nudit...pojdeme asi na nejaky mimi vylet na sr, asi do tatier na turu a na oravsky hrad by som chcela ist, potom svadba, jeden fest, uz sme pozvani na jednu opekacku...:D no opat prideme unaveni do uk...:D juuj ale strasne ide rychlo ten cas...cochvila a uz budeme oslavovat rocne vyrocie...:)))
@puffu uprimne ozaj mam toho dost,,,pretoze sa vsade smyka ]-( ani sa necudujem urcite vam je smutno za rodicmi, surodencami a priatelmi :-) koksoooo to ste dobry to aby ste prisli na sk aspon na 2 mesiace :-) ale ked sa uz budete stahovat to bude este len radost :-)
@nikuska1987 no tak u nas tiež nestihaju s domu sme šli neska hodinu :D auto sme pri ceste odhrabavali dalšiu hodinu :D tak vyše dvojmetrove mantinely to už je niečo :D ale mi sme sa radovali :D
@mishita2401 no a najhorsie bude ked sa to zacne topit a nasledne mrznut budu ciste klziska :-)
@mishita2401 a snehuliaka mate postaveneho?? :-)
@nikuska1987 no tak to bude ešte len sranda :D no nemame lebo mame dvoch hafanoch a oni každeho zlikviduju tak sa to ani neoplati na tu jednu minutu :D a čo vy?
@nikuska1987 no uprimne ti poviem ze kazdy den o tom rozpravame ake to bude ked uz budeme vediet ze posledny tyzden a ked budeme odchadzat...inak nam tu je dobre, sa nemozeme stazovat ale ako si pisala ze rodina a kamarati chybaju a necitime sa ako doma...sa nas pytali aj Tomovi rodicia preco nejdeme staviat niekde inde napr pri Ba dom alebo preco nekupime nejaky starsi atd ale nam sa na vychode paci ...sice teraz sa zacina budovat tomasova sestra niekde v rakusku, nasi planuju odist do ba alebo do prahy, no a tomasovi rodicia tiez spekuluju ale tak uvidia...ale myslim si ze ostanu na vychode....
@mishita2401 my nieeee tu nieje tolko snehu ako u vas na orave heh :-) a vlastne by nas nenapadlo staviat snehuliaka hehe:-)))
@puffu tak to budete dobre rozlietany po celom sr a mimo sr :-) vasi teraz byvaju na vychode??nasim sa paci tu kde su a nechcu nikam ist,,,ja by som chcela ist do zahranicia aj s manzelom nech si aj my zarobime ale nechce a sama ist nechcem :-( myslim si ze na vychode vam bude dobre ved domcek a auto budete mat a nejaka ta praca na prezitie si istotne najde
@nikuska1987 no nasi maju byt v he, zatial tam su sestri ale neplanuju sa tam vratit...momentalne ziju uz 7rv uk....a myslim ze asi dalsich 7-8 budu...:D im sa tu celkom paci, aj pracu maju ok... no a tomasovych rodicov laka zapad kvoli praci ale ja si nemyslim ze je to az taky rozdiel....podla mna clovek po 50tke sa ma problem zamestnat vsade....na vychode maju pracu ale tak by chceli skusit asi nieco ine alebo neviem....ale podla mna ostanu tam kde su....by mohli prist namiesto nas aspon na rok/dva si nieco nasporit ked odtialto odideme... tak urcite je dvom jednoduchsie ako samemu....najhorsie su zaciatky v cudzine ale potom uz ked sa clovek zabyva ta to je v pohode....
@puffu fuuuha tak dost dlho ziju uz v uk som myslela ze ziju spolu so sestrami :-) veru tazko sa zamestnaju si myslim uz ani v tej BA to nieje ako kedysi aj odtial sa vracaju mladi spat lebo tam uz nieje robota, ale to je aasi tak vsade v celej europe aj vo svete :-( sama by som urcite nesla ,,,,tak som sa naviazala na manzela citovo, ze si neviem predstavit zit bez neho :-) duplom uz teraz nie ked sme manzelia ,,,ved urcite to poznas podla seba :-) ake pocasie mate v uk??? tu sa uz oteplilo na + teploty konecne heh :-)
@nikuska1987 my sme tu mali minuly tyzden pekne slnecno, od 10stupnov a vyssietakze bolo krasne ale teraz prsi a tak je okolo 5stupnov.... si si vsimla ze dnes je 200dni od svadby...ja som dnes len tak nahodne pozrela a tam take pekne okruhle cislo...:)
@puffu u nas zase bolo hnusne teploty pod -10 brrrrrr :-( ale uz sa pocasie umudrilo tak som happy :-) to fakt???,,,,,ako rychlo to ubehlo do svadby to islo neskutocne pomaly a od svadby to neskutocne leti :-) ale urcite by som si este aj 10x zopakovala nas svadobny den,,,strasne rada nan spominam a casto pozeram dvd :-)
@nikuska1987 ale ja niesom z oravy :D ja som z Kysúc :D a to je rozdiel :D a čo maš noveho???
@mishita2401 tak pardon z kysuc ja som stale myslela ze z oravy heh :-) hladam si nove zamestnanie a nic nemozem najst tam kde robim to upada a vobec, ale vobec ma to tam nebavi najvyssi cas odist :-) inak vsetko po starom a u vas co nove??
@nikuska1987 :D no tak u nas nič noveho nejako, postarom, alebo len drobnosti :D
@mishita2401 a sestra sa kedy vydava???,,,,chystate svadbu pravda?? :-)
@nikuska1987 no ona to ma začiatkom septembra. to je ešte kopu času :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?