Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 ahoj, este nie sme....letime az v piatok, ale dnes je teoreticky posledny pracovny den, zajtra ideme odniest babku k jej mame a mame tam byt okolo 11hod takze to len dame veci do auta , 4 hodiny si pozedim v aute a ideme spat k nam dole a v piatok o 4 rano smer letisko....a hned potom smer kadernik....:) aj ja tebe aj s manzelom prajem krasne a pokojne vianoce a nech sa vam dari a hlavne nech ste stale zdravi a lubeni...
@puffu no tak stastnu cestu na sk :-) aj ja som bola dnes posledny den v praci :-) tak mate este toho dost pred sebou hlavne tie 4 hodiny v aute ;-) a uces ten ktory si si vybrala?? :-) dakujem velmi pekne ,,,,ako manzelsky zivot aj sa nieco zmenilo po svadbe??
@nikuska1987 no zatial som velmi namotana na ten uces ale uvidim co povie kadernik...u nas sa nezmenilo nic...jedine moje priezvisko...no a teraz nam pribudne novy clen do rodiny...:D ideme kupit auticko takze sme si dali vianocny darcek ktory nam aj treba...:D takze sa z toho vytesujeme...
@puffu a ja ze babo v prvom momente ked som citala ten druhy riadok,,,,, :-) auticko je super vec ,,,uz mate aj nejake vysnivane ake si kupite??
@nikuska1987 vies co ideme kupit polo, sme sa rozhodli asi len pred tyzdnom lebo nada stara vykopavka sa opat pokazila a to bola pred troma mesiacmi v oprave a opat nieco...tak sme si povedali ze ideme kupit nove a uz ho dufajme budeme mat aj 10r alebo pokial nepridu deti a bude nam male...teraz ho ideme iba objednat a caka sa 3 mesiace ale my povieme nech pride az v juli ked budeme doma... no a my sme si aj mysleli skoro tyzden ze budeme cochvila traja, my meskali 12 dni a este aj 3 tehotenske testy mi vysli pozitivne....ale bola to taka jemnulinka ciarka, skor ako tien, no ale dalsich 7 bolo negativnych....ale asi sme si mysleli ze som tehotna, som sa aj citila tak inak...:D ale poslednych 5 testov bolo negativnych a potom prisla menstruacia....ale citala som o tom na modrom konikovi a som sa cudovala kolko dievcat ma tiez podobne skusenosti s jemnulinkymi ciarkami a nie su tehotne....no a boli to take zmiesane pocity potom, sme boli aj radi ze nie som ale zase sme boli aj sklamani ze nie som lebo sme uz boli predvedceni o tom ze budeme v auguste traja...:D by sme to pekne stihli...ze do roka a do dna...:) ale sme asi radsej ze to tak je lebo by sa to vsetko skomplikovalo, najma pri stavbe domu a zatial si chceme este uzivat jeden druheho...:) ale tomasova prva reakcia...ale ved to nemozes byt este, ved sme ani este na svadobnej ceste neboli...:D...
@mishita2401 inak keby sme sa tu uz nezastihli tak ti prajem pekne vianoce, dufam ze si aspon trosu oddychnes ked mas teraz toho vela a prajem vam aby sa vam v dalsom roku darilo a aby ste boli obaja zdravi a plni lasky
@nikuska1987 @puffu Štastné a vesele vianoce, kopu krasnych darčekov, aby manželia posluchali ako na vianoce tak aj po celý rok 2012!! :D Všetko dobre baby Vám prajem!!!
@puffu ved polo vam zatial staci heh take sikovne rodinne auticko :-) joooj to si este pockate pol roka......tak ste zazivali stresove situacie heh :-) mne sa zatial nestalo nic podobne ako to co si opisala nastastie heh :-) jeeej hehe tomas tomu dal,,,,co si chcete priniest potomka zo svadobnej cesty :-)
@mishita2401 dakujeme :-) tiez kopec darcekov a hlavne zdravie a lasku :-)
@nikuska1987 ahoj tak uz sme spat v uk, nakoniec sme nekupili polo ale mazdu 3 HB, a sme radi ze sme sa tak rozhodli...:) zobrali sme skladove vozidlo takze sme ho mali k odberu hned, sme si ho aj tyzden uzili...:) no a uz mame konecne aj finalny projekt, na jar ideme burat a uz sme zohnali aj robotnikov co budu staviat... no a nakoniec mam iba spostupnene vlasy, kadernik mi nedoporucil kratky strih
@puffu cauko ty mas tolko noviniek naraz heh :-) super tak zaciatok roka je uspesny len tak dalej :-) my sa stale nemozeme pohnut s prerabkou stale treba nejake papiere atd... :-( kde mate pozemok v ktorom meste, alebo obci??,,,,no ale aj tak mas novy imidz a stale mas blond vlasy,,,farbu si nemenila??? :-)
@puffu @mishita2401 baby aky bol jezisko??? a inak vsetko najlepsie v novom roku 2012 aby bol taky uspesny ako minuly, alebo este uspesnejsi. myslim ze minuly rok bol najkrajsi z toho dovodu, ze sme sa vydali za nase milovane polovicky heh co vy nato?? :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no to maš pravdu ale si myslim že budu určite ešte krasne roky :D... je na to vela dovodou do buducna :D... a aj tebe prajem všetko dobre do noveho roka :D inak čo maš nove??? ako sa dari?
@nikuska1987 ahoj tak par dni bolo na Sr velmi hektickych aby sme vsetko postihali ale vela nam pomaha aj tomasov oco a dali sme na neho splnomocnenia ohladom stavby takz vsetko ostatne papiere povybavuje on, aj mi je to luto trochu ze je to nas dom a on si bude musiet odstat na uradoch a budu ho podla mna posielat od dveri k dveram...takze sme mu velmi povdacni ze nam s tym pomoze...a pozemok mame v Novom Ruskove, je to 2km z Trebisova vlasy mam teraz take tmavsie blond az svetlo hnede by som povedala, pridala som 2 fotky tak tu je vysledok...:D My sme tiez s Tomasom zhodnotili ze to bol zatial najkrajsi rok v nasom zivote...dakujeme za pranie a Vam prajem to iste a aby sa vam uz konecne podarilo pohnut z tch papierovaciek a aby ste sa cim skor stahovali.... no a jezisko? Knihy, ponozky, kabelku, podkovicku na cestovanie, alektricky fotoramcek, nejaka kozmetika, vonavka a auticko...takze toho roku bol velmi plodny Jezisko...:D a ty ako s jeziskom?
@mishita2401 dakujeeeem :-) nove ani nic stale hladam inu robotu a nie a nie najist tam kde som ma to uz maximalne nebavi :-( a ty jako???,,,inak nemame nic nove heh :-)
@puffu tak to ti verim ze ste to mali hekticke stihnut rodinu, priatelov, znamych + papierovacky,,,,,na tychto slovenskych uradoch treba mat hlavne dobru vyrecnost a trpezlivost,,,my tiez stale vybavujeme papiere to je katastrofa, :-( chudak svokor, ale robi to pre vas s radostou :-) cize tento rok budete mat domcek uz kompletny???velmi ti pristanu takejto farby vlasy :-) my sme si tiez minuly rok kupili byt, auto, dostali sme peniaze, spodne pradlo, puzzle z nasej fotky, salky s nasimi fotkami, kucharsku knihu, papucky ako tiez sme velmi spokojny :-) :-)
@nikuska1987 tiez si myslim ze tie behacky na uradoch su asi najhorisie ale tak bez nich to nejde takze to musim absolvovat raz kazdy...tak chceli by sme to zmaknut, uvidime najma podla financii a pocasia...v aprili by sme chceli burat, v maju dat zakladovu dosku a potom v juli vytiahnut mury a asi v septembri zastresit, mozno zaciatkom oktobra...ale do toho oktobra do chceme mat zadebnene tak dufajme ze sme najali sikovych majstrov a urobia vsetko poriadne a na cas...uz mame naplanovanu aj calsiu dovolenku domov, vyslo to presne na 6.8...:))) takze mozno aj stihneme nejaku romantikus vecerus na SR...:) uz nam ostava nejakych 200dni takze to zbehne rychlo...:) sa pamatam ked sme si tak pred rokom zacali pisat a vraveli ze este 200dni nam ostava ...:D
@nikuska1987 no tak ja som bez roboty, ale tak venujem sa škole...teraz mam skuškove takže je toho vela..... ale boli sme na plese s manželom :D tak aspon čosi :D
@puffu aj my uz sme zacali kozovat, sietkovat a navrtali sme konstrukcie na sadrokarton, lebo ideme znizovat stropy,,,,,ale urcite budu sikovny a snazivy majstri :-) ,,,,koksoooo ake magicke cisla heh :-) za 15 dni budeme mat vyrocie 1/2 rok ako rychlo to uteka :-)
@mishita2401 ach ta nestastna robota :-( aspon ste sa zabavili a co babatko neplanujete?? :-)
@nikuska1987 no my sme sa uz tiez pohli, projekt uz bude hotovy do 2 tyzdnov, uz cakame na buracke povolenie a na stavebne povolenie, nakoniec dom bude vyzerat trosku inak ako sme povodne chceli ale teraz sa nam to paci este viac...tak uz iba cakat do aprila aby sme mohli zacat... super ze sa to pohlo aj vam...:)
@puffu uz sa tesis ked bude hotovy ze??? :-) aj my by sme raz chceli novostavbu, ale ci sa nam to podari pri tychto "super" platoch je otazne :-) ved aj ja som rada uz aby sme tam byvali :-)
@nikuska1987 presne ako ty, uz by som tam najradsej byvala...:D, tak dufam ze aspon co to uvidime z realizacii lebo prideme domov teraz v auguste a potom asi az o rok lebo ideme na svadobnu cestu takz si musime nechat 2 tyzdne volna na to a uz nam nezvysi na to aby sme isli aj domov...
@puffu kam idete na svadobnu cestu??? :-) my asi tento rok nikam teda urcite nikam :-(
@nikuska1987 tak nam to tiez nevyjde tento rok , lebo vybrali sme si Jamajku a od maja tam zacina obdobie castych zrazok az do oktobra, chceli sme ist cez vianoce ale to by sme preplatili zbytocne vela lebo sviatky su predrazene takze ideme vo february....to je vraj takyideal vtedy medzi februarom a aprilom...ale uz sa teraz strasne tesime...ono ked si poviem ze este rok ale rok zbehne rychlo lebo ako rychlo zbehlo obdobie od svadby nie?....
@puffu svagrina chcela aby sme isli s nimi do Bulharska, ale tam nechcem ist heh a priorita je nasa prerabka :-) Jamajka??? ejha ,,,,,,,,veru rychlo to uteka len keby sme mali menej problemov a viac financii heh :-) ked si to tak vezmem najprv chceme dokoncit byvanie, moj chce motorku, ja chcem auticko, chcem ist este do skoly, chceme ist na dovolenku tak tak to rychlo ide ze kym to vsetko budeme mat aj dochodok pride heh :-)
@nikuska1987 ten moj chcel tiez motorku, ja som mu ju aj dovolila pokial nebudeme mat deti, aby sme mohli chodit obaja na nej ale aj tak ju nemame kde uskladnit takze by boli iba starosti navyse, nasi kamarati su velki motorkari, teraz uz ma motorku kazdy jeden okrem nas ale ked by sme chceli tak tolko si poziciame a pojdeme sa s nimi previest... ale u nas je terez priorita dom ako u vas prerabka asi, takze na ostatnom si nepotrpime...chceme to vsetko zmaknut za 3-4 roky , no dufam ze za 4 roky uz tam budeme ako tak zabyvani...:D
@puffu moj to je blazon do motoriek aj keby som mu zakazala by si ju kupil :-) tak som povedala nech si kupi a budeme sa vozit obaja heh :-) ale tak urcite ano ked uz mate projekt, papiere a financie :-) a ked pridete na sk aj ste uvazovali co a ako s robotou??
@nikuska1987 tak uvazovali sme ze co potom na sr a zatial stale rozmyslame, tomas by chcel ist robit na policiu alebo do nejakeho autosalonu...no a este chceme investovat do nejakeho podnikania, zatial uvazujeme ze co by bolo najvhodnejsie takze sa to stale meni alebo nie sme este pre nic rozhodnuti na 100%... ako toho sa velmi nebojime ze nebudeme mat pracu lebo obaja sme toho nazoru ze ak sa clovek chce zamestnat tak si robotu do 3 az 5 mesiacov najde, ked to hlada dosledne a chce tak najde, a ked budeme mat postaveny dom, aj zariadeny, nejaku fin.rezervu na ucte tak my nie sme nerocni a prezijeme ked budeme obaja zamestnani a ked budeme mat hoci len 400-500e kazdy ...proste na zaciatok nemame nejake velke vizie co sa platu tyka...preto aj chceme staviat nizkoenergeticky dom a mesacne naklady budu nieco do 100e takze to je super uspora na tom...
@puffu treba si vybrat nieco take na podnikanie co pojde taku oblast :-) no ale to musi velmi aktivne hladat a najlepsi kontakt je osobny,,,,,,,,,tak to je ozaj super uspora heh :-) neviem ci sledujete politicku a financu situaciu na sk ale zase idu hore odvody pre samoplatitelov a zivnostnikov, aj ceny vody a pohonnych latok,,,katastrofa :-( ceny stupaju len platy stoja

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?