Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ...tak sesterstvo sa nezaprie...:) a co este vam nesnezi?
@nikuska1987 ja som vzdy mala rada zabijacky, myslim tu atmosferu okolo toho...:) my inak v pohode, uz sa pomalicky balime ze co berieme a ci sa vobec zanesieme...:D inak nic klasika...a co uz ste sa zabyvali v byte?
@puffu tak ja zabijacky moc nemusim heh :-) ved uz sa vam to krati,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,pomalicky viacmenej som mimo bytu ako v byte,,,,,,,,,stale sme niekde :-)
@nikuska1987 a čo u vas už je tiež sneh?? ako u nas na Kysuciach :D @puffu no niečo na tom bude :D... hej už mame sneh :D ale je malo vody.... bolo by aj dobre keby popršalo...a potom pred vianocami zasnežilo :D
@nikuska1987 tak sa aspon nenudite...:) my vzdy ked ideme domov tak si povieme ze tentokrat budeme viacej doma ako vonku ale vzdy to je opacne...:D
@mishita2401 tak my dufmze ze nasnezi az ked budeme na SR, lebo ked v Uk nasnezi 5cm tak uz nelietaju lietadla a horzna kalamita pre nich...:D uz sme sa v piatok objednali ku kadernikovi tak idem na nejaky novy look...tak som zvedava ze ako dopadnem...:D
@puffu jaj :D aj ja by som chcela nejaký nový look :D a kedy idete na SR???
@mishita2401 letime 23. skoro rano, niekedy okolo 14hod by sme uz mali byt doma a hned utekame do Ke ku kadernikovi...:) potom tu hodim aj nove foto ucesu...:)
@puffu no tak to mate natesno :D a kolko sa zdržite???
@mishita2401 hned 2.1 skoro rano letime spat, 1.1 sa vraciame z chaty a hned balit kufre na odchod...my sme radi ze vobec ideme domov hoci iba na neplatene olno kedze sme vsetku dovolenku minuli na svadbu...takze potom dalsia bude az v juli po podpise novej zmluvy...
@puffu aha...no tak to budete mat ako perne :D... to budete vladat 1.1. sa balit?? :D ja budem v tedy akurat ešte slavit :D
@mishita2401 tak budeme musiet...:D nic ine nam ani neostava...a nam nezvykne byt zle po alkohole takze dufam ze nebude ani tentokrat, a so spankom tiez ok, lebo my zvycajne chodime spat okolo 2-3 rano a vstavame okolo 9-10hod takze nas obvykli cas takze by nemala byt ani unava...:)
Článok sa načítava...
@puffu aha tak to hej :D ja na rozdiel od teba chodim spavat skoro s kurkami :D hehe..ale nie :D no už len chvilka a su tu vianoce :D
@mishita2401 tak ked budeme na Sr tak sa to asi zmeni, budeme musiet vstavat skor do prace, tu zacinam az o 17hod a koncim nieco po 22hod, potom este s tomasom kecame takze preto chodime spavat neskor...sa ani nepamatam kedy som vstala o 7rano...:D sice ked sme doma na dovolenke tak sme hore uz od pol 7...lebo spime na gauci a budi nas nas peso...:D ale tak cas doma si chceme uzivat a nie vyspavat takze to nam nevadi, ale ked sme uz na SR viac ako 2 tyzdne tak uz odpocitavame kedy ideme spat do Uk aby sme sa uz vyspali...:D
@puffu ahaaaa...no šak to tak býva.... ja neviem kde mam skorej skočit a čo skor urobit....
Profilova fotka
@puffu byvate s babkou v UK? ci ako? :-)
@janka3112 :) my v uk pracujeme a starame sa o jednu 55r skleroticku, no a volame ju babka lebo keby som ju oslovovala ako klientka tak to mi znie doost dovne...:D
@mishita2401 a co mas toho teraz vela alebo co?...hmmm:D ....ten cas pred vianocami je asi najhektickejsi v celom roku...a uz ste zacali s prestavbou/pristavbou alebo az na jar?
Profilova fotka
@puffu jaaaaj ;-) , to s nou aj byvate alebo ako...je to tvoj full time job? ma sklerozu multiplex?
@janka3112 sme tu uz 3 a pol roka a byvame s nou v byte, tzv. live in personal care assistent, stravu mame taktiez zadarmo takze velke plus, a pracujeme kazdy den, 6 hodin ja a 6hodin manzel, ale je to skor o tom ktoreho pomoc potrebuje, manzel je skor sofer a ja jej pomaham so sprchovanim , upratujeme, varime...nic narocne iba niekedy to je na psychiku ale uz sme si zvykli....a presne ako pises ma sklerozu multiplex+ dobre nevidi...
@puffu juj tak pristavba bude až o par rokov..ved sa mi ide vydavat segra a ja nebudem bomardovat dom pred jej svadbou pre pana :D... a treba nam vela našetrit.... no mam toho vela...nestiham, nezvladam....
@mishita2401 tak coze mas tolko prace?...my sme si akurat vcera kupili vianocny darcek...:) no sice len vybrali, budeme musiet cakat nieco okolo 3 mesiacov pokial nam to dojde,no my ho uvidime az v juli...:D....kupili sme si nove auto takze sa veeelmi tesime...:)
@puffu no da sa to tak povedat a treba pisat seminarku, robit prezentaciu, piect, upratovat, a vybavovat všetko možne... joj tak to pekný darček :D
@mishita2401 jaaaj vidis, to este skola k tomu, som na to uplne zabudla...teraz si robis 3 rocnik ci ktory? no my sa veeelmi vytesujeme s darceka....:) uz len aby sa nam podarilo predat to stare tak by bolo super...sice mali sme kupcu ale zakon schvalnosti tak sa nam teraz pokazilo takze ho budeme musiet najprv opravit a potom predat...cim skor tym lepsie....
@puffu no ja robim teraz 2rokom... :D no to verim že sa vytešujete :D už len par dni a budu sviatky... ten rok strašne rýchlo preletel!!!
@mishita2401 no tento rok isiel aj nam velmi rychlo....neviem ci to bolo prave svadbou ale celkovo ten cas od skoly poriadne leti, teraz medzi sviatkami mam este stretavku po 5tich rokoch....no a strasne rychlo tych 5 rokov zbehlo...niekedy sa mi tmu ani verit nechce....
@puffu no uteka to neuveritelne.... myslim že to bolo tou svadbou :D... sme si mysleli že sa to bude vliect a nakoniec to tak rýchlo ubehlo .... ja som teraz každý den v meste..ide ma už urvat..som chcela mat pokoj a nie furt kajesi behat...hlavne nie po urade prace
@mishita2401 dneska akurat sneziiiiiiii heh :-)
@puffu no veru nenudime heh,,,,uz ste na sk???
@puffu @mishita2401 dievcata zelam vam vesele vianoce v kruhu rodiny a vsetko dobre do noveho roku 2012 a nech manzelia posluchaju :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?