Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no asi si ma privolala :D... no ja robota-katastrofa už aby bol nový rok a ja mohla byt odtial preč... miminko zatial nečakame... ale nove mame to že kupujeme darčeky na vianoce, pozeram 4svadby a dnes som videla krasne spoločenske šaty- kratke...sice ich chcem na ples ale v tejto dobe už je jedno akej dlžky su šaty nie?? :D
@puffu este presne nevieme sme sa o tom nebavili iba o silvestri, to pojdeme pravdepodobne na nejaku silvestrovsku zabavu :-)))) stedry vecer bud budeme sami, alebo pravdepodobne najprv pojdeme k 1 a potom k 2 rodine :-) jeeeej ved sa to nejak extra rychlo blizi heh
:-)
@mishita2401 asi ano heheee :-) to v orange je tak zle?? ]-( to darceky asi kazdy ,,,,aj ja si myslim, ze to je uz v tejto dobe jedno ,,,keby sa mame riadit bontonom tak by to vyzeralo heh :-)
@nikuska1987 no strasne rychlo to bezi, my sa uz o 2 tyzden pomali balime,ideme babku odniest k mame a dalsi den letime...:) akurat som teraz zacala vyberat fotky ktore nesieme domov pribuznym aby mali nejaku pamiatku....tooolko ich je ze neviem ktore vybrat...:D kebyze som mala tlacit vsetky na ktorych su tak sa asi nedoplatim na farbe a fotopapieri...:D
@puffu ani sa nenazdate a bude letiet na sk :-) ja som dnes bola u kadernicky, chcela som si kupit aj novu kabelku ale nemali taku co by sa mi pacila ]-( tak som u nasich na nete pozeram nejaku roboticku, lebo tam kde robim to vyzera biedne :-)a vecer manzel ide robit detom mikulasa tak pojdem s nim :-) ved aj my mame velmi vela fotiek tiez sme nemohli dat vsetky tlacit heh :-)
@nikuska1987 tak pre nam mame vytlacenych 700ks a teraz tlacim jednotlivym rodinam lebo sa mi nechce napalovat tolko cd s fotkami.... jeeej...mikulasa....ja by som aj zabudla ze je dnes mikulas...:) pozerala si vcera na jojke srdce pre deti? Ja som tak plakala...:/ hrozne boli niektore osudy...
@puffu to mate dost heh :-) to fakt???,,,v uk sa neoslavuje az tak vo velkom?? :-) nepozerala som to mali sme navstevu,,,,,noo je to hrozne stacilo ked som videla ukazky ja relacie tohto druhu nemusim :-(
@nikuska1987 nie tu ten sviatok nemaju....ale maju cela inych ktore som ani nevedala ze maju...:D napr 4.11 su vsade ohnostroje...este viac ako na novy rok, na novy rok to tu nemaju take pestre ako u nas na Sr...:D ja som inak rada ze sa tolko vela penazi vyzbieralo vez sa vyzbieralo cez 700000e a to uz je co povedat...my sme tento rok tiez urobili dobru skutok s tomasom...sme sa rozhodli ze posleme nasu playstation2 detom ktorym na silvestra zomrela mamka...:/ tak dufam ze ich to aspon trochu potesi...:) a mame aspon dobry pocit...:)
@puffu hmmm zaujimave heh :-) vsade v kazdej krajine ine zvyky a tradicie :-) to sa pekne vyzbieralo :-) to na sk, alebo v uk ste poslali detom darcek??,,,,,pekne od vas :-)
@nikuska1987 nie, teraz bereme psp2 domov a posielame to 2 detom na SR...:) dufam ze to dojde v pohode...to budem musiet nejako zabalit aby sa to nerozbila a asi to aj poistim lebo slovenskej poste nejako neverim...:/
@puffu aha taaaaak tu na sk,,,,urcite im to skrasli vianoce, ale tak zase materialne veci niesu vsetko,,,,su aj dolezitejsie veci.no ja idem este do tesca a potom uz domov,,,,,doma ma caka robota este musim si postrhat pradlo, dat dalsie prat a pojdeme robit mikulasa :-) pekny zvysok dna ti prajem a zase dakedy nabuduce :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 tak su aj dolezitejsie veci ale tak zase bez materialnych veci by sa nedalo existovat ...zivot si treba skraslovat aj tym...pekny den aj tebe...:)
@nikuska1987 vy ste tu zas popisali :D nestiham pri vas :D
@mishita2401 ahoj, tak co ako sa mas? Nieco noveho u vas? U nas nic, stal pracujeme v Uk takze sa nic nezmenilo...:D
@puffu ahoj :D... no ako... teraz to mam dost nahustene..už aby boli vianoce :D... no noveho nemam nič ...aspon teraz nie....
@mishita2401 neboj, ani sa nenazdame a uz bude po vianociach....my sa uz tiez velmi tesime na vianoce...my sme inak v pohode akurat mam nejake zdravotne problemy tak dufam ze coskoro bude po nich a vrati sa vsetko do starych kolaji...:)
@puffu no to su naše prve spoločne vianoce tak si ich chceme užit... jaj mam tiež zdravotne problemy-s prace..preto chcem ist odtial preč..akurat pišem pracu do školy a treba sa mi aj učit :D
@mishita2401 tak my na vianoce klasika, doma s rodicmi a potom silvester na chate s kamaratmi...ale uz sa tesim ked uz budeme mat vianoce sami s nasimi detickami...:)) no ale tak na to si budeme musiet este nejaky ten rocik pockat...:D pracujes v orangei? Ci sa mi to pletie?
@puffu hej v Orange... hmmmmmmm.... no mi vianoce u nas doma a silvester netušim kde :D... ale doteraz sme boli doma tak neviem... :D
@mishita2401 a nejako prezivas sestrinu svadbu ci ani velmi nie?
@puffu ako si napisala heh,,,som tu len na skok lebo si idem napisat ziadost do VUB - cky a sup domov za manzelom :-)
@mishita2401 uz aj ja asik budem mat coskoro net doma a potom sa este len rozpiseme, teda dufam heh :-)
@nikuska1987 no tak super nie...ja by som bez netu tu v uk asi nemohla existovat...:D najcastejsie hram hry na fb...:D niekedy mi z toho sibe...:D inak mam dnes celkom dobry den lebo tomas isiel s babkou do londyna na kontrolu takze tam budu skoro az do vecera...aspon relaxujem...:) som aj objednala tomovi taku drobnost na vianoce lebo sme si uz nakupili veci akoze na vianoce ale aby este dostal male prekvapenie...:)
@puffu ja ani nie :D sa len smejem ako sa mne segra smiala ked som si chystala veci na svadbu a ona to prehana ešte o 100percent navyše :D tak sa jej smejem že mne ,,vytýkala" a ona robi ešte viac :D
@nikuska1987 aha :D no vidiš :D tak to sa tešim :D
@mishita2401 tak to zvycajne byva nie...:) nam sa vela ludi smialo ze sme si rezervovali salu rok a pol dopredu, co ja si myslim ze je normalna doba...ale ako to rychlo ubehlo, este sa pamatam ako sme pisali ze ese 4 mesiace do svadby a teraz uz 4 po svadbe....ale pridu aj krajsie okamihy...:)
@puffu no asi hej :D aj šaty bude mat podobne tým mojim a ako sa jej najskor nepozdavali tie moje :D a teraz sa jej pačia velmi velmi podobne :D
@puffu ja som si uz zvykla bez netu :-) ale uz sa nan tesim heh.......my sme dnes cely den u svagriny, zabijalo sa prasiatko :-( inak v pohode den,,,,,ja este neviem co kupim tomu mojmu :-) aspon si si oddychla trosku :-)
@mishita2401 aj ja len si musime nejaky vybrat,,,lebo sme sa stahovali a nanovo zariadovali :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?