Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu pozerala som len tak zbezne ceny siat ,,,,,,,,,,,,,,tie tvoje chces dat tiez sem na bazar???,,,,,za kolko ich chces predat?? :-) to je sila ze to az tak zneuzivaju nevesty
@nikuska1987 uvidim este ale ak ich budem predavat tak najskor sem, a rozmyslala som ze za kolko ae asi len za 50-70e...mozno sa niekomu zapacia a predam ich...musim ich obliect a mozno po novom roku ich tu dam....skoda ze som vymazala tie fotky ktore som mala...
@puffu mala si najprv skusit za 100e a potom klesat s cenou aj ja to tak urobim :-) len dam vyssiu cenu ako 100 :-) ako sa inak dari, co nove ???u nas nic,,,mame mensie problemy s listom vlastnictva tak mam nervy ]-(
@nikuska1987 tak asi mas pravdu, uvidim po vianociach co budem s nimi robit....mozno ponuknem niekam do salonu alebo uvidim, u nas nove nic, uz pomaly odpocitavame do dovolenky takze sa uz nevieme dockat...ale 5 tyzdnov nie je vela.... tak to ti verim ze mas nervy ked sa neviete dostat k listu vlastnictva ...my ideme cez vianoce objednat ytong a zohnat nejakych majstrov takze mame tiez toho vela....
@puffu ved v salone za pozicanie lepsich siat zaplatis minimalne 300 eur a toto su cisto nove saty preto sa mi nezda vela dat 300-500 eur za nove 1 krat pripadne ani raz oblecene :-) tak sa vam krati dovolenka,,,kedy pridete na sk??,,,,list vlastnictva by mal byt uz v pondelok, alebo v stredu takze aspon to ma tesi,,,,,,,buduci tyzden sa stahujeme svagrina ma volny byt v tej lokalite kde mame aj my tu nasu nehnutelnost cca 10 minut pesi :-) takze nas caka stahovanie a tiez mame toho vela....
@nikuska1987 domov ideme 23.12 do 2.1...ale od 30.12 do 1.1 ideme do levoce na chatu takze sa tesime,ideme 20kamaratov....:) takze sa nevieme docat.....ale mame aj vela roboty lebo sme to nejako podcenili s nasimi uradmi a so vsetkym a treba nam toho vela urobit, popozerat stavbnictva a take tie veci.... no tak aspon budete blizsie pri byte anemusite daleko cestovat .....ale to stahovanie ti vobec nezavidim...jedno teraz, potom dalsie do bytu a neskor do domu...ale uzaspon budes v stahovani zohrana....ja som zvedava ako sa zanesieme my ked pojdeme domov...:D asi dodavka to isti...:D
@puffu fuuuha to tak sikovno ubehne heh :-) my asi ideme na silvestra na silvestrovsku zabavu :-) nieco mi hovor o nasich uradoch ]-( ide o to ze tu platime 200 eur aj s energiou, vodou a v tom byte si budeme hradit len tolko kolko spotrebujeme bez najmu, takze mesacne naklady nas nevyjdu 200 eur ale mozno 50 - 70 :-) a usetrime aj na nafte a cestovnom a posledna vyhoda mozeme dlhsie a castejsie prerabat ten nas byt :-) stahovanie mi nevadi uz nejake veci mame aj tam :-)
@nikuska1987 tak to usetrito podla mna dost...aspon vam pojde aj prerabka rychlejsie ked nebudete platit tolko za najom.... inak teraz idem kukadernikovi ked budeme doma a rozmyslam ze pojdem asi nakratko tak som zvedava ako to nakoniec cele dopadne...:) ale este nie som uplne rozhodnuta...uvidime co mi povie kadernik
@puffu ved o to nam ide :-) nakratko???? ja praveze tiez by som chcela ist kadernicke ale len sa dat mierne podstrihnut a rozmyslala som aj bud blond melir jemny, alebo dat tmavsi asi cokoladovy sampon na vlasy neviem sa rozhodnut heh,,,mozno ostanem len pri zostrihani
@nikuska1987 som za zamilovala do jedneho strihu ale nie som si sta ci mi pojde, tak uvidim co odporuci moj kadernik...kratke vlasy som mala skoro do mojich 15tich rokov takze kratkeho strihu sa nebojim...no a strih co sa mi paci je take ze boky by som mala kratke ...take 3-4 cm dlhe a vrch by som nechala dlhy ako mam terat, asi po krk....nieco take ako na obrazku ale ten vrch by som mala az po bradu....
@puffu je aj taka stranka kde si mozes odskusat svojhu vizaz a vkladat tam ucesy a podla toho zistit ci sa ti hodi,,,urcite to uz maju aj niektore vychytene kadernictva :-) vyzera to zaujimavo a ked sa nebojis takehoto strihu tak skus ved vlasy rychlo dorastu :-) za pokus to stoji
@nikuska1987 mam super kadernika a plne mu doverujem tak uvidime co povie on, ale poviem mu nech robi co uzna za vhodne a ze moze ist do kratsieho strihu ked chce...ale ukazem mu aj to co by sa mi pacilo a ked povie ze ok tak ideme do toho....:D
Článok sa načítava...
@puffu fiiiha mas moj obdiv :-) ja by som sa bala ostrihat tak nakratko lebo ja nosim len dlhe vlasy a to je moje to musi byt :-) ale tak kazdemu sa hodi cosi ine a ked ti idu kratke vlasy tak je to o inom :-) ,,,tesim sa aj ja na tvoj novy look a dufam, ze ho uvidim aj na foto :-)
@nikuska1987 no uz som 10rokov nemala kratke vlasy ale tak uvidime...prinajhorsom kupim parochnu...aj tak nad nou uz rozmyslal rok...:D tak budem mat aspon dovod ked by sa to nepodarilo...:D ale nemyslim si lebo mam velmi sikovneho kadernika
@puffu parochnu???,,,,,,to uz skor pricesok to by si mala lepsie hmm??? :-) tak som zvedava aj ja :-)
@nikuska1987 pricesky uz mam....ale parochnu este nie...:D podla mna strasne vela ludi nosi parochne....ale necham sa prekvapit, este nam toho casu tak vela neostava...:) a ty inak ako? Este vam nesnezi? Dnes mi pisala kamaratka tak vrvela ze u nas uz snezi...:)))
@puffu ja pricesky vobec nepouzivam, pretoze mam skoro po pas vlasy a uz aj bez toho je s nimi strasne vela roboty a starostlivosti heh :-) no som zvedava aj ja co poriesis :-) ja som dnes doma mame v praci inventuru tak som bola v meste pobehat po obchodoch kupit mikulasa :-) a teraz som dosla k nasim na nejake 4 hodky a poobede idem domov stahovat heh :-) zatial nesnezi, ale je velmi nizka oblacnost a surovo vonku :-( u vas ake pocasie??
@nikuska1987 my tu mame celkoom ok pocasie, nieco okolo 10stupnov....ale neprsi a to je hlavne...:) uz o mesiac vianoce, sa mi ani verit nechce...:) ale uz sa aj tesim...:)
@puffu co kupujes na vianoce?? ja stale neviem ze co heh :-) aj ja sa tesim :-) prvykrat ich stravime ako novomanzelia :-) :-) :-)
@nikuska1987 tak tento rok sme nekupovali drahe darceky lebo peniaze nam isli inde, ale dievcatam sme nakupili mary kay balicky, Jackymu sme kupili rodeo a vesticku a s tomasom sme si nakupili oblecenie....odkedysme v uk tak si nedavamedarceky lebo potrebujeme miesto v kufri na ine vecitakze by sme to zbytocne vlacili na SR a spat...a ty mas nieco vymyslele pre polovicku?
@puffu praveze este nic, ale tiez nebudeme kupovat nejake extra velke darceky, lebo sme velka rodina a tiez sme mali dost vydavkov a teda aj mame a budeme mat heh :-) ved jasne vy potrebujete miesto pre seba v kufroch :-)
@nikuska1987 a inak ako nieco nove? My teraz mame posledny tyzden strasne zlozity...ale tak dufam ze sa to uz coskoro vysvetli...uz sme z toho niekedy mimo...:D ale tak inak vsetko ok...:)
@puffu tiez mame tento tyzden dost tazky, pretoze sme sa prestahovali a byt este nebol nakomplet dokonceny :-( tak mna by zase potesila nejaka nova a lepsie platena praca :-) inak tiez vsetko ok
@nikuska1987 no...ja sa niekedy pri pozerani dost cudujem kam to vsetko speje...:/ spravy su plne strajkov a vselicoho ineho ze clovek z toho chyta iba depky...:( dnes som si vsimla v kalendari ze uz iba 3 tyzdne do odchodu taaak sa uz tesiiim...:) este tie 2 tyzdne vydrzat a posledny tyzden bude o prani, zehleni a baleni...:)
@puffu spravy som uz nevidela asi 4 dni a ani mi nechybaju lebo to co sa deje nato je len 1 odpoved no coment ]-( verim ze sa tesis aj ja by som sa tesila,,,,este nesnezi v uk??
@nikuska1987 nie tu zatial nesnezi, a ani zima nie je velmi velka by som povedala...cez den je tak okolo 10-13 a noc 5-3 stupnov...no dufam ze do odchodu ani snezit nebude lebo tu ked napada 5cm snehu tak maju nehoraznu kalamitu, nic nelieta, dokonca ni vlakova doprava niekedy nejde...:D no hrozne...:D ale tak nie su zvyknuti na snezenie ale myslim si ze sa postupne budu musiet pripravit na tuhsie zimy....ved niekedy 10r dozadu tu nemali tak casto minusove teploty ako su teraz....ale tak klima sa meni....
@puffu ani tu....... dnes akurat kolegyna v praci vravela ze na vikend hlasia snezenie tak som zvedava ;-) vela razy davali v spravach ze trosku zasnezilo a Briti boli z toho mimo :-) ozaj Mishita sem aj chodi?? :-)
@nikuska1987 ahoj :D hej chodim sem popozerat novinky :D len som už dlho nepisala :D čo maš noveho??? ako sa dari????
@mishita2401 ahooooj jeeeeej teba som tu uz davno nevidela asi som ta privolala heh :-) v pondelok sme sa prestahovali do 2 izboveho bytu,,,,,,to je svagrinin asi si si citala prispevky hore tak vies :-) tak teraz sa vybalujeme,,,robota stale ta ista,,,,,,miminko necakame :-) a co ty ako??,,,,co nove???
@nikuska1987 a uz mate nejake plany kde stravite sviatky? Budete sami alebo s rodicmi? My budeme u tomasovych rodicou ,vlastne s nimi sme cez vianoce odkedy sme spolu, akurat minuly rok sme ostali v uk a nikdy viac...:D no a novy rok s kamaratmi v Levoci na chate...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?