Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 tak si riadne vytazena a varit nevarievas??.....to uz by bolo velmo vela heh :-) ,,,hej?? a komu???
@nikuska1987 no varit teraz nevarievam..nemala by som fakt že kedy... naštastie vari moja maminka... za čo som jej vdačna! ale tak určite ked skončim v praci tak jej to zasa vynahradim-lebo zasa budem robit to čo robi ona teraz , ako to bolo aj pred tým...kým som nemala pracu. no sestre a ešte draheho sesternici :D...a to sa maju ešte dalšie dve vydavat tak uvidime :D a ty čo?
@nikuska1987 co nove..hmmm...asi velmi nic, rozpravali sme sa so zamestnavatelom ze dalsi rok staviame dom a ci mozeme ist na dovolenku ked budeme potrebovat tak ideme 10dni v juli a potom 3 tyzdne koncom augusta, a potom este budeme mat tyzden volna tak uvidime ci pojdeme domov alebo do francuzka...no vcera sme sa vratili lebo sme boli na navsteve u jej mami tak som dostala narodeninovy darcek v prestihu, som si vybrala kabat takze sa tesim....
@mishita2401 mas super ze mamina takto pomaha :-) sestre???,,,segra je starsia??.,,,,kedy to budu mat?? :-) ja nic nove vsetko po starom kolobeh heh :-)
@puffu fuuuha takze buduci rok bude pre vas zaujimavy,,,,,,,aj my sme sa rozhodli ze tiez v buducnosti uz nechceme kupit stary a prerabat, ale tiez by sme chceli novostavbu no to je len nas sen,.,,,,,teraz mame prioritu prerobit tento bytik a prestahovat sa don...len nas brzdia urady :-( jeeej kedy mas narodky???,,,kabatik by potesil aj mna a nova kabelocka k nemu heh :-)
@nikuska1987 len dufajme ze vsetko pojde podla predstav a ze to aj zvladneme...zase nie je to neviem ake velke domisko takze si myslim ze to bude v pohode, narodky mam 21.11....ale nejako to posledne 3 roky neprezivam asi to bude rokmy..:D...tomas sa mi vcera priznal ze mi chcel povodne kupit ohnostroj...:D a kolko izbovy bytik mate?
@puffu ved to mas za 2 tyzdne tak vsetko najlepsie prajem, nech sa ti vsetko v zivote splni tak ako si zelas,,,,,viem ze je to sice dopredu, ale neviem ci tu dovtedy budem heh :-) kolko vlastne budes mat 24??ale tak zvladnete :-) ,,,jeeeeej ake romanticke ohnostroj heh,,,,3 izbovy ,,,,dole mame kupelnu, kuchynu a obyvacku a hore splanu a detsku tak to mame riesene :-)
@nikuska1987 dakujem, preto som aj napisala ze darcek v predstihu...:D a presne tak, budem mat 24.. jeeej ved to musi byt pekny bytik, uz som bola v takych bytok ktore maju poschodia a vyzera to uzasne...podla mna je to velmi pekny bytik...:)
@puffu este si uzivaj 23 rockov :-) ,,,,,,,,tak este neni ale po prerabke snad bude heh :-) teraz to az tak neukaze ked tam vsetko bolo v povodnom stave,,,,,,,,,,,,,,,,uvidime potom ked to bude hotove,,,uz mame predstavu co a ako tak som zvedava :-) ale urcite chceme v buducnosti nejaky rodinny domcek,,,,,,tento bytik sme kupili kvoli tomu, aby sme nemuseli byvat v podnajme a mali nieco svoje, lebo doba je zla a vyzera, ze stale bude len a len horsie :-(
@nikuska1987 tak vzdy je lepsie mat nieco svoje...my sme tiez chceli kupit byt do konca roka a prenajat ho, ale sme sa rozhodli ze radsej posurime stavbu a nebudeme zbytocne davat peniaze aj do bytu...ale ten byt ako si opisala ty tak bude po prerabke vyzerat uplne skvelo...:)...a mate aspon stale peniaze a aku taku istotu v tom byte...
@puffu dobre robit,,,,,,radsej posurit stavbu ako investovat do bytu aj my chceme tento potom predat alebo prenajimat, ale asi skor prenajimat,,,hlavne ho chceme prerobit tak, aby sme sa tam citili prijemne. no dufam, ze bude vyzerat skvelo.chceme si dat robit linku aj nejaky nabytok na mieru tak hladam aj nejake inspiracie heh :-) o tu istotu nam islo
@nikuska1987 hej sestre, a je staršia a maju to 8.9.2012 :D strašne mam toho vela... a v škole sa mi rozbiehaju skušky..no hruza
Článok sa načítava...
@mishita2401 jaaaaj skoro az o rok :-) si ju inspirovala svojou svadbou???,,,heh,,,,to ti verim :-( aspon dnes si oddychni
@nikuska1987 no nemožem lebo musim robit prezentaciu a učit sa na skkušky...a ešte idem na oslavu..a mala som do 12prednašku..takže je toho moc.... no tak oni sa zrazu rozhodli že sa idu vziat :D ale tak zasnubený boli už fest dlllllllllho :D
@mishita2401 oooo nezavidim :-( ,,,,,,,tak peknu oslavu heh,,,,,,,,,,,,,,,,,ale tak ved svadba je taka fest kraaasna no uznaj heh ,,,strasne mi je luto ze sa ten den 6.8. uz nikdy nezopakuje :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
@nikuska1987 podla mna to bude vyzerat skvelo, ja chcem tiez linku a satnik urcite na mieru, stolar vie dobre vyuzit priestor a k tomu si povies svoju predstavu...len by som uz niekedy chcela mat cas dopredu aby sme tam uz byvali, najnovsie sme menili trosku projekt(do vianoc este mozeme)lebo sme sa rozhodli ze budeme mat aj taku malu posilovnicku...:D ja som chodila svicit ale som to zavesila na klinec a tomas chodi cvicit pravidele ale povedal ze posledny rok nebude a tie peniaze na clenske nechame na nejake stroje....ja asi 3 roky spominam tomasovi ze chcem beziaci pas tak dufam ze sa mi podari nejaky najst potom, lebo zase 1000e za to nedam, ale stacil by mi aj nejaky pouzivany, nemusi byt novy len nech funguje tak ako ma....takze som velmi zvedava ci sa nase sny splnia ako chceme, ale tak snivat treba, bez toho to nejde...
@puffu ja chcem kuchynsku linku aj s barovym pultom a stolickami,,,,to je moj sen a tiez chceme v spalni pozdlz steny satnik na mieru presklenny a ostatne uvidime heh :-) kazdy ma svoje sny a predstavy len ich treba nejako naplnit heh :-) kolko izbovy chcete domcek??? je super ze este mozete projekt pomenit :-)
@nikuska1987 mame to zatial navrhnute tak ze dole je obyvacka s kuchynou, spalna a satnik a hore su 2 detske izby so satnikmi a jedna izba(fitko)...ale najprv si zariadime spalnu hore, v jednej detskej izbe aby sme boli blizsie ked budu deti malicke a potom ked pojdu do skoly tak sa odstahujeme dole aby sme mali my a deti sukromie, takze dole budeme kralovat my a hore nech si kraluju deti...:D ale ked by nahodou boli tri deticky tak sa z nasho satnika da urobit dalsia izba lebo mame navrhnuty velky satnik....tu je foto ako to vyzeralo povodne hore, 2 velke izby, ale sme to trosku poprehadzovali a vznikli nam tak 3 mensie izby....s tym ako vyzera prizemie sme uplne spokojni a teraz uz asi aj z vrchom...
@puffu mate to super premyslene a urcite to bude nadherny domcek :-) hlavne aby ste boli spokojny. chcete zacat stavat uz na jar, alebo v lete??
@nikuska1987 na jar ideme burat stary dom co tam je, a potom v juli by sme chceli dat zakladovu platnu a potom v septembri vytiahnut steny a zasresit, a dalsi rok na jar potom okna a tie ostatne veci....hrubu stavbu je to najmenej urobit, najhorsie vraj su tie dokoncovacky vo vnutri, vela veci si urobime sami, ujo je stavbar tak nam dufam pomoze urobit zakladovu platnu, potom na mury si vezmeme jedneho majstra a nejakych pomocnokov a mali sme sme to stihnut za mesiac a potom dame urobit strechu firme, elektriku nam urobi tomasov oco a bratranec lebo ma na to zivnost takze to mame iba peniaze za meterial, vodu a kurenie urobi tomas lebo to niekedy robil a jedine dame urobit plyn, sadrokarton a to ostatne tiez by chcel tomas urobit sam lebo to vie robit a na takych veciach vieme plno penazi usetrit....tak a potom uz iba zariadit...:) znie to velmi jednoducho ked sa to pise...:)
@puffu ja si viem presne predstavit ako to funguje, pretoze moj robi murara- zateplovaca na zivnost, ale vie montovat a demontovat okna, dvere, a dalsie prace ako obklady, dlazby, podlahy atd.popri jeho praci mam viac predstav ....takze aj my velmi vela usetrime na majstroch teraz sme mali elektrikara a cakame na kataster kym nam vystavia list vlastnictva a potom sa odrazime dalej :-) my mame akurat momentalne namontovane okna a zavedene nove elektricke kable a nemozeme sa pohnut, pretoze nemame list vlastnictva a este sme nenahlasili na OU prerabku
@nikuska1987 tak to mate super potom, to aj ked budete staviat tak sa vam toasve rady zidu a usetrite vela penazi na tom...viem si predstavit ze okolo domu bude vzdy vla prace ale tak zsse dvor a sukromie sa s tym vykompenzuje....urcite by sm nemenila byvanie v doma za byvanie v byte....dom ma svoje caro podla mna...:)
@puffu od narodenia do 6 rokov som byvala v rodinom dome a potom v panelaku teda nemam problem sa prisposobit,,,radsej vsak uprednostnim rodinny dom kvoli dvoru a vlastnemu sukromiu pretoze byvat v panelaku je niekedy otravne.aj teraz co mame susedov nic ine nerobia len sedia pred bytokou fajcia, piju kavu a ohovaraju kde koho. ale nastastie my sa tam zdrziavame minimalne pretoze mame robotu, chodime na nas novy byt atd..
@nikuska1987 tak ja som nikdy nebyvala v dome, stale iba panelak, ale ked je ta moznost ze si clovek moze vybrat tak radsej ten dom hoci viem ze v bytovke by sme mali viacej volneho casu lebo okolo domu treba stale nieco robit...a aj viac upratovania a podobne ale ma to viacej vyhod ako nevyhod...:)
@puffu aj ja som za ze dom ma viacej vyhod ako nevyhod Jonny je zvyknuty byvat v dome on by mi do bytu aj tak nesiel doteraz si nevie zvyknut na garsonku heh :-)
@nikuska1987 :D ...dnes su presne tri mesiae od svadby, uvedomujes si to? strasne rychlo to ubehlo nie? No aspon nam ano....dvd som videla minimalne 30krat...:D
@puffu akurat som vcera nato myslela ze uz 3 mesiace ved neni davno sme si tu pisali ktora co uz ma a co nema koksooooo......................hmmmm len skoda ze uz je po keby bol este len 5.august 2011 brala by som :-) ja asi 3-4 a fotky asi 10 krat nemam tolko casu nato heh :-) ozaj tie svadobne saty co si si objednala cez ebay si uz predala??
@nikuska1987 zatial som ich na net nedala....ale uz som predala dost vela veci...vratilo sa mi 550e zatial takze som spokojna...:)aspon nejaka navratka....este mi treba predat asi 6veci, niektore su svagrinine veci som jej dala na bazar...ale som spokojna ze sa to tak rychlo predalo, za prvy mesiac sa mi toho predalo najviac...:) a asi sa mi bude najtahsie predavat korunka lebo ma perly a vela dievcat si perly nedavaju kvoli poveram tak uvidime....
@puffu no parada heh....aka predajkyna je z teba :-) jeeeeej ved su to len povery ja na take veci vobec neverim :-) ja chcem dat tie saty do predaja len neviem ci ich predam pretoze maju konfekcnu velkost 34-36 a co som pozerala bazar vacsinou maju baby vacsie konfecne velkosti. tak som nato zvedava :-)
@nikuska1987 uvdis,podla mna ich predas, ak ich das za normalnu cenu tak pojdu rychlo....co len tak niekedy pozeram tak sa mi az hlava toci z toho ze za kolko penazi niektore veci predavaju, dokonca som tu videla jeden moj inzerat a pytala za to tolko co som je ho predala ja....ale tak zase asi kazdy chce aby sa mu vratilo co najviac penazi....

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?