Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 heh my nebudeme davat vsetky tlacit, lebo ich je vela a ndoplatime sa ani my :-)
@nikuska1987 no ved mi nedavame tlačit ani polovicu :D... asi tak štvrtinu.. :D....
@mishita2401 my mame vsetkych fotiek asi 400 - alebo 500 nechceli sme zbytocne vela rovnakych fotiek :-)
@nikuska1987 jaj tak on nam ich dal na cd inak ich bollo vyše 3000 :D takže ked ich mame necelých 1000tak to je v pohode :Dja tu nemam vela fotiek zo zabavy a tak...
@mishita2401 a co ty este sem aj chodis????,,,vobec tu nevidim nove konverzacie a ani puffu sem asi uz nechodi,,,, :-(
@nikuska1987 no ja sem chodim len nikto tu nechodi tak nemam s kým pisat..no..ale už som si inak našla robotu :D hih..zatial na dohodu :D ale som štastna!!
@nikuska1987 @mishita2401 ahojte dievcence, tak ja tu chodim uz pomenej, teraz som skor na modrej streche a naberam inspiracie...:D inak vsetko po starom a vy ako? Mishita inak blahozelam k praci, dufam ze budes spokojna...:)
@puffu dakujem :D no ja som tu dnes po dlhej dobe a len na minutku...nestiham... ale inak je to dobre :D a inak moja sestra sa ide na rok vydavat-už maju aj termin :D - takže u nas sa zo svadobnými pripravami nekonči :D ale ideme dalej sice nie ja ako nevesta ale moja sestra starršia :D
@mishita2401 no tak super nie...aspon nevyjdete z cviku, a kedy maju termin? Niekedy v lete? My tiez nic nove, uz mame akurat vybraty projekt tak ideme na jar realizovat nase sny...:)
@puffu no oni to maju 8.9.2012 :D ale ešte to je kalendarne leto :D no ja som každý den taka unavena s tej roboty...
@mishita2401 tak september je vraj najpopularnejsi mesiac na svadby ...:) a co vlastne robis? A uz dlho makas?...:)
@mishita2401 hej????,,,,super a kde a co?? :-)
Článok sa načítava...
@puffu ahooooj ved aj ja lebo nemam net ale ked sa prestahujeme do vlastneho tak si dame zapojit,,,inak tiez vse po starom :-)
@nikuska1987 tak dufam ze sa vam coskoro podari byvat vo vlastnom, my uz sme sa tiez trochu posunuli v ramci byvania, uz mame projekt tak sa tesime kedy tam uz budeme byvat, ale opat sme predlzili pobyt v uk o 2 roky, inak nam nevychadza ale tak sme este mladi a na deticky este mame cas a je nam jedno ci budeme bez deti tu v uk alebo na SR, tak chceme najprv postavit dom a potom sa vratit na SR az ked bude dom hotovy rovno na stahovanie
@puffu no tak ja robim v Orange :D... ako brigadnik zatial-na dohodu..ale makam normalne denne minimalne8hodin. .... no od 13.9. tam robim :D @nikuska1987 ahoj :D no v Orange :D... a ty ako??
@puffu my uz zaciname s prerabkou ,,,my tento byt to je vlastne mezonetovy byt chceme len docasne a postupne chceme vlastny domcek :-) no tak este 2 roky v uk ale ved ste solu a mate tam super robotu tu je to bieda :-)
@mishita2401 no supeeeer heh :-) ja tiez robim ale na dohodu tam kde som robila ale zhanam aj nieco ine :-) teraz som robila nadcasy a poobednu tak mam toho dost domacnost, robota a prerabka bytu :-)
@nikuska1987 tak super potom nie...ja sa uz tiez velmi tesim kedy zacneme....projektantka nam uz schvalila nas projekt tak sa tesime...:))) inak asi vsetko postarom...
@nikuska1987 no ja mam toho tiež dost..a o týžden mi začne aj škola...to bude :D
@mishita2401 tak v orangei je podla mna celkom dobra praca...ako sa ti tam paci? az teraz som si vsimla ze si mi pisala...mi to vobec nezobrazilo, alebo som si to ja nevsimla....a inak ako? Ake mate pocasie? Tu je nenormalne pekne pocasie, uz 4 dni mame okolo 28-30stupnov...:)))
@puffu no tak v orange je robota... dobra ale je to tažke-praca z ludi je dost tažka... no tak počasie- rano tak max 5stupnov u nas na kysuciach-teraz cez týžden bolo aj menej ale poobede tak 25určite... :D
@mishita2401 tak pokial si komunikativna tak mas plus...:) ja sa chystam tiez pracovat s ludmi a uz sa na to tesim, aspon je kazdy den o niecom inom...:) vzdy nejake nove prekvapenie atd...:)
@puffu no keby som nebola tak tam nejdem robit :D heh... no ved to každý den tam riešime také veci čo si niektorý ani predstavit nevedia.. :D
@mishita2401 tak uvidis casom a mozno sa ti podari najst nieco co ti bude srdcu blizskie...:) a co planujete babo alebo este nie?
tie lampiony su super!! Daju sa kupit aj na slovensku?
@puffu ak tak tak až na buduci rok by sme začali o tom nejako premýšlat :D teraz ked mam pracu a školu nechcela by som babo stresovat zbytočne
@mishita2401 my sa tiez nikam neponahlame, este si chceme uzivat jeden druheho a vyhody zivota bez deti...:D tak okolo Tomasovej 30tky by sme chceli mat jedno ale skor o tom ani nejako neuvazujeme...ked pride skor tak bude a budeme sa tesit ale intenzivne zacneme pracovat az neskor...a ja by som chcela mat deti hned po sebe tak dufam ze sa podari...
@puffu hej :D no to je pekne :D ale človek mieni pan Boh meni :D... mi ešte nevieme..teraz to mame tažke takže nad tým ani neuvažujeme....
@puffu tak tiez mate super :-) aj u nas vse po starom :-) ked sa prestahujeme do noveho tam budem mat net tak potom snad uz viac popiseme :-)
@mishita2401 to ano kazda mame teraz po svadbe toho dost,,,,taaak by som si zopakovala svadobny den a tie dni na nete plne priprav normalne mi to chyba :-( ozaj ako v orange?? :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?