Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@oskvarka no jasne, vzdy to je lepsie ako jic...:) a inak som uz dala do albumu aj popolnocne saty, ale iba niekolko fotiek...:) @mishita2401 presne tak ako pises...asi to bude iba otazka casu a prestanem tu chodit uplne...asi prejdem na modrustrechu kedze zaciname stavat a treba naberat inspiracie a mozno o rok sa pripojim k modremukoniku...:D
@puffu pane bože na tu modru strechu pojdem asi aj ja :D lebo mi by sme chceli pristaviat :D
@mishita2401 no ja som si uz stiahla zopar peknych fotiek....:)
@puffu hej? mi by sme chceli začat na buduci rok-len ešte treba plan-lebo to bude dost komplikovane ale jednoducho chceme velku kuchynu s obývačkou :D a hore na poschodi sa to urobit neda tak zostava jedine pristavba
@mishita2401 tak my sme chceli tiez velku obyvacku ale velkost pozemku nas nepustila dalej takze to mame na nejakych 5x5m ale je to z casti prepojene s kuchynou takze to bude vyzerat vacsie kedze to je ciastocne otvoreny priestor...no uz sa neviem dockat realnej podoby...
@puffu a tak 5x5 metra na obývačku nieje malo :D... mi mame taku na chalupe sice o meter dlkšiu ale uplne to stači :D...ale mi chceme niečo ine :D
@mishita2401 no pokial mate miesto na dvore kam to tahat tak to mate super potom
@puffu miesto je :D zahrada je dost velka-sice kopcovaný teren ale aj dom je v kopci takže to nič..len tam stoji od domu kde to chceme asi 4metre slivka-ktoru otec nezreže..aj mne je jej luto..ale čo ked chceme kuchynu a obývačku svoju a nie takú ako velkost hrašku
@puffu @mishita2401 caute novomanzelky :-) no ako ???,,,,,ja sem chodim uz len ked som u nasich inak vsetko super ,,,rysuje sa nam nejake to byvanie tak riesime to a robotu :-)
@nikuska1987 no ako :D teplo :D ale tak to som aj chcela ved je leto :D.... no ja riešim robotu-chodim na pohovori ale kedže je u nas na jeden flek aj 150ludi aj viac tak mam male šance.... a vždy tam je ,,tlačenka" :D
@mishita2401 tak urcite s tebou suhlasim ze ked chcete byvat pohodlne tak to urobte tak ako chcete... @nikuska1987 no drzim palce aby vam vyslo aj jedno a aj druhe...:) inak v pohode, sme uz kompletne zabehnuti v starom systeme takze super, uz iba odpocitavat 4 mesiace do vianoc a dalsej dovolenky...:D
@puffu začinam sa trochu nudit...drahý je teraz v praci.....a ja nemam čo na robote...
Článok sa načítava...
@mishita2401 mu urob romanticku veceru pri svieckach...:)
@puffu no ale on je na nočnej :D heh... no a keby som mala svoju kuchynu , prazdny dom tak by som ju mala už davno hotovu :D... len na to si ešte asi budeme musiet počkat
Profilova fotka
Ach baby, nám sa ani nič moc po svadbe nezmenilo... stále žijeme spolu v jednej domácnosti a stále chce svokor, až ideme bývať k nim :-D Ani za svet!!! Akurát sme si kúpili sporák a nové matrace... drahý sa zobudil trošku dolámaný, lebo je zvyknutý na makšie...ale ja som spokojná, obliekla som aj nové obliečky, čo sme dostali - a som prekvapená, že kúpili moderné, naozaj sa mi páčia....akurát neviem kde schovám dve šálky z jánskeho porcelánu, sadu štamprlíkov a sadu šálok na kávu :-D Chystáme sa dať si vyrobiť fotoknihu z fotiek...a čakáme na video, lebo nemáme čas, aby prišiel kameraman, ktorý to už dávno má zostrihané :-N
@mishita2401 no tak horuco je a velmo :-) ved aj ja hladam inu robotu, lebo tam kde som je to o nicom len zvysuju normy a platy nie ]-(
@puffu jaaaj dakujeme uz by sa aj nam mohlo zacat trosku darit v tejto oblasti :-) tak zase stary kolotoc nastava :-) pre nas je to stale zmena ze byvame spolu ale ako v pohode nemame problemy uz sme si na seba zvykli :-)
@nikuska1987 no tak to je nafigu....joj...nam sa to teraz trochu dost komplikuje..ale snad všetko vyriešime...dufame
@nikuska1987 tak to je potom super...:) neboj, uvidis ze nieco coskoro najdes...:)
@mishita2401 a co sa vam komplikuje? myslis byvanie?
@puffu no aj to... ale tak všetko...sype sa to nejako na nas.... joj..ale to sa vyrieši..už sa to začina lepšit tak to bude ok
@mishita2401 tak urcite sa da vsetko vyriesit...a podla mna mate aj velke plus ze byvate s rodicmi takze ste to nemali az tak narocne v otazke byvania, myslim tym to ze mate cas sporit a potom si realizovat vsetko postupne...
@puffu no ale to nieje len o bývani... teraz riešime ovela tažšie veci... ale to sa vyrieši....
@mishita2401 tak mozno sa vam zdaju tazsie lebo uz byvanie mate, podla mna je zaklad byvanie a zdravie...ale tak kazdy to bere inak lebo jasne ze clovek bere za samozrejmost nieco co uz ma...ale tak drzim palce nech vam tie problemy rychlo zmyznu...
@puffu no ved to že o bývanie momentalne nejde, su to ovela tažšie veci-čo sme teda nečakali.... nieje to banalita.... a vy čo mate noveho???
@mishita2401 my...asi nic...stale je to o tom istom...takze sme radi, jedine riesime jednu podnikatelsku cinnost tak rozmyslame ze ci zacat alebo nie...takze teraz porovnavame ceny a konzultujeme s ekonomom ci ano alebo nie...
@puffu jaaaaj... :D tak vam sa dari :D mi asi v utorok pojdeme po fotky a dvd- s čoho mam velku radost!! :D
@mishita2401 tak super nie, my sme sa rozhodli ze uz dvd posielat nebudeme, takze prve dvd uvidime asi az na vianoce ked sa nam podari ist domov....no nevadi... ved o to viac sa budeme na to pozeranie tesit...
@puffu je to asi drahe a zdlhave posielanie že?
@mishita2401 no platili dost lebo to posielali doporucene, ale tomasov oco si mysli ze to aj na hraniciach pozeraju alebo to prechadza skenerom aby videli co tam je a aj to mohlo znehodnotit to dvd a teraz nam nejde,lebo doma im islo vsetko v pohode aj pozeral dalsie kopia co robil ten isty den avsetko funguje...tak si radsej pockame do tych vianoc....:D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?