Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no svadbu sme si uzili na 110%, ja som si ani nemyslela ze bude az tak super, vsetci sa bavili a to bolo to hlavne a este si kazdy chvalil jedlo...takze sme boli maximalne spokojni, sme odchadzali o 5:30
@mishita2401 no nas sa tiez pytaju ze kedy babo, ale tak to neriesime pokial nemame byvanie, teraz sme si uz vystavili projekt domu takze vsetky peniaze nam pojdu na dom...babo na nas pocka...:) ked sa podari tak sa potesime ale neplanujeme ho lebo si chceme najprv vybudovat nejake zazemie a nie sa potom cly zivot trapit a zit z vyplaty do vyplaty...
@puffu aj my sme boli velmi sokovany ako to vsetko krasne prebehlo,,,,,,,moj drahy hned na druhy den vravel ze by si to hned zopakoval :-) aj hostia chvalili svadbu,jedlo,vyzdobu atd.... tak sme nad mieru spokojny :-) skoda ze to tak rychlo ubehlo a uz sa to ikdy nezopakuje :-( :-( :-( :-( :-( :-( n fnuk, fnuk
@nikuska1987 no presne tak, to je asi jedno negativum na celej svadbe....a inak stali sa ti nejake trapasy alebo bola si nervozna pred sobasom? Nam sa nestalo vobec nic a ani sme vobec nestresovali co som bola velmi prekvapena...
@puffu nestali sa nam no nervozita bola z mojej strany Janko bol pokojny,,,,,,len vravel ze ked ma zbadal ako nevestu sa mu slzy tlacili do oci trosku emocie prisli nanho :-)
@nikuska1987 :) ...u nas stresoval kazdy okrem nas...ja som sa velmi divila ze som bola v pohode...jedine ked som prechadzala ulickou v kostole tak mi bilo srdce lebo nemam rada ked na mna vela ludi pozera ale ked som uz bola v predu tak to bolo super... jedine mi prisli trochu zle pred polnocou...neviem ci z tazkych siat, alebo vydychaneho vzduchu alebo som predtym jedla salat a hned ma zacali vykrucat na ciganske pesnicky
@puffu aj mne bilo srdce som nevedela ako to bude cele prebiehat :-) mohlo to byt aj s tych siat ak si ich mala silno zviazane :-)
@nikuska1987 nemala som ich silno zviazane ale mi dievcata zle vypli vlecku a ma to dost tahalo a niesla som vahu siat na bedrach...ale ked som sa vyvracala tak to uz bolo ok...:D si zacali zo mna utahovat ze som tehotna...:D este im bilo do karat to ze som vobec nic nepila...:D ani pripitok som nedopila...:)
@puffu si mala dlhsiu vlecku ako ja asi podla foto usudzujem.........to by si kazdy myslel ze si tehotna :-) hlavne ze ti to preslo a svadba pokracovala dalej :-)
@nikuska1987 vlecka bola dost dlha a velmi pekna len to zapinanie...nikto nevedel ako to zapnut...a to im to este ukazovali v salone... no preslo ma to nastastie...ale najprv som si myslela ze zrusime redovy, ale potom som si dala sprchu a preslo to...:)
@puffu ja som ju mala na ruke, pretoze sa mi stale rozopinala ked som ju zapla, ale na foto ukaze krasne :-)no nastastie redovy bol....... s darmi ste spokojny??? :-)
@nikuska1987 od rodicov sme nezobrali nakoniec nic a sme radi za kazdy dar, kazdy dal tolko kolko mohol a spolu sme vyzbierali 2500e+ sme dostali nejake dary( pekarnicku, taniere, pribor atd)...a vy ste ako na tom?
Článok sa načítava...
@puffu my sme si zatial vyzbierali z mojej strany 1260 eur este manzel dostane financne dary.....dostali sme aj hmotne dary, paplony, navlecky, kuchynsky set, atd.....a dokonca aj tortu z plienok ved aby bola sranda :-)
@nikuska1987 ...my to nejako neriesime...vedeli sme ze kolko nas to bude stat a aj tak sme priblizne pocitali ze tolko vyzbierame, ale nelutujeme ani korunu co sme do toho dali, svadba bola uzasna a kazdy sa bavil... a to sme presne chceli...:)
@puffu ani my financie neriesime to nieje podstatne .....my sme sa brali aby sme specatili nasu lasku :-) a tiez nelutujeme ani cent, ktory sme investovali do svadby :-) ozaj vy ste mali rimskokatolicky obrad ze??...lebo na vychode je viacero nabozenstiev ci?? :-)
@nikuska1987 hej my sme mali v rimo, mame aj greko a pravoslavne kostoly
@puffu aj my sme mali rimo :-)
@nikuska1987 a obrad sme mali super, bol nejaky novy kaplan a ma dar zaujat ludi, hovori kratko a vystizne...sme sa aj zasmiali a vela ludi nam hovorilo ze aku super kazen mal...a nebolo to vobec dlhe, v kostole sme boli mozno 20min...
@puffu my sme to mali aj s omsou ale tiez to netrvalo dlho zhruba 40-45 minut :-) aj my sme sa zasmiali lebo pocas kazne sa nas vypytoval ako sme sa zoznamili a kde a odkedy sme sa rozhodli vstupit do manzelstva :-)
@nikuska1987 nas sa tiez pytal nejake veci ale bolo to super, take uvolnene...a este sa zo mna smiali ze som povedala slub na jeden nadych...:D ale tak ja za to nemozem ze tak rychlo citam...:) ale boli to nadychy dve...:D na jeden by som to nezmakla...som zvedava ako to bude vyzerat na dvd lebo mne to neprislo ze som to precitala rychlo...
@puffu je lepsie ked je uvolnenejsia atmosfera......hmmm tak si ta hosti aporiadne vsimali na obrade heh....ani my sme este nestihli pozerat dvd a mame ho doma uz skoro tyzden hehe :-)
@nikuska1987 waaw to to vas obdivujem...:) ja by som asi nevydrzala a pustila by som sa do toho hned...:) ale ani vsetky fotky som este nevidela lebo akosi nemam cas, teraz som este chora tak len lezim v posteli...:)
@puffu ja som videla len tretinu a drahy vobec nema nato cas kedze chodi neskorsie z prace a potom este robi vselico ine a cez vikend ideme prec tak zase nic z toho :-((( tak ty si marod??,,,,chripka??,,,,dufam, ze manzel sao teba prikladne stara :-)
@nikuska1987 stara sa...:) ako stale...:) nie chripka ale iba prechladnutie, asi z klimy v lietadle...ale uz to pomaly prechadza...inak som dnes citala o jednom pare z uk ktory mas svadbu vtedy ako my...isli na svadobnu cestu na Seychely a jeho napadol zralok a zomrel, ona vsetko videla...:/ dost smutne... :-(
@puffu tak mas super manzela,,,,,,,,o pani sa teraz stara len Tomas??aj ja som niekde zazrela z toho uryvok ale som to necitala lebo som u nasich nasackovana a varila som im lebo su v BA a na nete si hladam robotu, posielam ziadosti a som na mojej svadbe tak nestiham vsetko heh :-)
@nikuska1987 no vacsinu dna robi on, ja robim iba 2-3 hodiny, dnes uz budem robit asi 4-5 hodin nech si uz aj on oddychne... tak dufam ze sa ti co najskor podari nieco najst...:)
@puffu kedy ti zacina zmena poobede??? :-) dufam aj ja lebo tam kde robim nemaju teraz objednavky tak robia iba ti co su na zmluvu mi na dohodu sme doma a neviem do kedy :-( mozno uz buduci tyzden sa pojde, ale aj tak chcem odtial odist lebo je to tam na figu
@nikuska1987 zvycajne zacinam od 17hod do 22hod, vecer to ide pomalsie ako cez den tak preto to mame tak rozdelene ze ten co robi rano tak robi od 9hod do 17hod a ten druhy robi potom od 17 do 22..
@puffu jaj tak mi to neriešime...pride potešime sa ale tak do dvoch rokov ho určite chcem :D... ale ak pride skor budeme štastný ak nie tak pride neskor :D
@mishita2401 my tiez tak do 2-3rokov by sme chceli babo...no ale tak uvidime ci sa nam to podari, dufam ze ano...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?