Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu aj my si tak hovorime, len ja stale este cosi vymyslam a riesim, dokupujem :-)
baby, ja som v takom strese, ze uz ani neviem ako sa volam :) a neviem, ci som na nieco nezabudla a isto na nieco zabudnem. uz aby bola sobota, nech uz nic nespekulujem a nech je klud :) ste na tom podobne? a v praci som aj zajtra, takze vsetko zacnem robit az vo stvrtok.
Profilova fotka
@jasminka002 - no ja som v takom strese, že som sa začala hádať s budúcim manželom.... za celé tri roky sme sa pohádali možno dva krát ale ja som teraz "vo švungu" a hádala by som sa neustále :-D
@martinkatinka hej hej poznam, ja sa tiez s kazdym hadam, uz aj v robote som vybuchla, takze teraz en tak ticho sedim a radsej s nikym nekomuikujem nech zo mna zas nieco nevyleti :-D :-D :-D uplne ti rozumiem. ja mam pocit, ze v sobotu to so mnou bude totalne na nevydrzanie
@nikuska1987 no ved to....joj..mam vela roboty :D
@mishita2401 ved aj ja neviem co skor ,,,,mozno sa tu zastavim uz az v sobotu, lebo az na 9.30 som objednana ku kadernicke a potom pride vizazistka takze stiham sem prist na 5 minut :-)
@nikuska1987 jaj tak ja v sobotu nestiham :D..o 8 u kaderničky a o 11 kozmetička o 12 už pride fotograf a kameraman takže ja tu nestihnem dojst :D
@mishita2401 ani ja som nestihala :-) inak pripajame sa aj s vami ku skupine novomanzelov :-) a zelam vam vsetko len to najlepsie na spolocnej ceste zivotom :-)
@puffu pripajame sa aj my ku skupine novomanzelov :-) zelam vsetko len to najlepsie na spolocnej ceste zivotom :-)
co mate svadobnu nervozitu?
@nikuska1987 aj ja prajem len to dobre a hlavne vela stastnych rokov...
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, mladé pani, prajem vám krásny život s novým priezviskom a plno, plno a ešte viac lásky...
Článok sa načítava...
@nikuska1987 @puffu @martinkatinka všetko krasne a dobre , vela lasky , porozumenia vám prajem na vašej spoločnej ceste životom L:D
@mishita2401 no co ako svadba pochval sa?? :-)
@nikuska1987 joj bože uplne super... zabavali sme sa do nejakej pol 4 ale už nikto nevladal sme boli uplne vytancovaný :D unaveny :D... ludia popili-šak mi sme tri dni svadbovali :D... bože :D uplne super :D každý mi vravel že krajšiu nevestu nikdy vživote nevideli :D ja som šatastnáááááá :D a čo ty? pochval sa :D
@mishita2401 aj my parada,,,,,,,,,,,,,,,,zabava trvala do rana do 4 rodina by sa este zabavala ale musela sa zabava ukoncit , lebo zabavy su povolene len do 4 :-) aj my sme velmi stastny vsetko bolo krasne , vsetci sa zabavali, kopec smiechu super,,,,,,,,,aj mna chvalili vzhladovo :-)
@nikuska1987 tak vidiš :D dobre nam to dopadlo :D uplne super :D
@mishita2401 to ano velka spokojnost nad ocakavanie tozvie ako puffu :-)
@nikuska1987 :D hehe :D uplne užasne...joj..a už mam zajednane dalšie šaty na dalšiu svadbu :D
Profilova fotka
Caute kocky- byvale nevesticky, terajsie panie a menzelky svojich manzelikov!!!!!!! Tak uz to mame za sebou, aj mi je smutno, hned by som si to zopakovala!!!!!!!!! Vsetkym prajem vsetko najkrajsie!!!!!!
@mishita2401 aj my sme mali ist zajtra ale nejdeme :-)
@puffu no co kedy sa vraciate do UK mlada pani??? :-)
@nikuska1987 uz v nedelu...:/...ale tak na strane druhej sa tesime na ten nas zabehnuty rezim, tu sme len lietali hore dole kazdy den a ani sme nemali cas ist niekam aspon na 2 noci, a to pocasie hroza...aspon ze v piatok a v sobotu bolo super pocasie...a svadba dopadla paradne...:) a vy ste mali dobre pocasie?
@puffu joj to už teraz v nedelu ideš??? ale nam ta svadba krasne vyšla čo :D slnko nepražilo-bolo ale teplučko a prijemne a nepršalo..uplne vysnene počasie :D
Profilova fotka
@sintea Ubehlo nám to veru rýchlo, ani sa mi nechce veriť, že to už máme za sebou. Zrazu mám kopec času a žiadny zhon :-) Už len doriešiť zmeny dokladov a pod.
@mishita2401 MY SME MALI TAKE ISTE POCASIE...A SUPER BOLO, O HODINU IDEME PO FOTKY TAK SOM VELMI ZVEDAVA... :-) A UZ TERAZ V NEDELU ODCHADZAME...:/ AKURAT IDEM FOTIT VECI CO CHCEM PREDAT ABY SOM ICH HODILA NESKOR NA BAZAR
@puffu jaj :D tak si švihaš s tým čo :D..ja som tu dala len dve veci ..ale je mi aj celkom jedno či ich predam..časom tu tam ine veci čo chcem predat...tak uvidim...teraz sa mi velmi nechce..a ja nerada posielam na dobierky...uplne to neznašam....
@puffu aj my sme mali super pocasia,,,,uz mame foto aj dvd,,,,len uz s manzelom ideme domov tak to sem nestiham dat, ale nabuduce ked dojdem ,,,,doma nemame net :-( takze sa uz aj tesis do UK.....aj my sme velmi rozlietany
@mishita2401 tak nemame vlastne byvanie a doma to zavadzia a zabera miesto....
@nikuska1987 nase dvd bude hotove do tyzdna ale dalsi tyzden pokial nam to dojde do uk...ale tak nevadi...dnes sme dosli do uk tak vybalujeme...:/

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?