Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ved aj u nas je to tak a casu je malo :-) dnes idem zase prec na cely den,,,,neuveritelne to bezi a hlavne od zajtra to pojde nezadrzatelnou rychlostou ,,,idem pozriet kolko ukazuje pocitadlo tusim uz len 6 :-)
@martinkatinka fuuha este mas cas 4 max 5 dni :-)
@puffu aj ja mam skusku ucesu za sebou ,,,,,a dnes volam kozmeticke a zajtra by som chcela absolvovat skusku make upu :-) tolko mam teraz roboty ze neviem co skor hehe,,,toto bude totalne hekticky tyzden spoved, nacvik obradu, pecenie, nechty, rodina pride, trochu poupatovat doma atd....ved to poznas :-)
@mishita2401 ja som prisla na to ze som zabudla zaplatit zalohu za vyzdobu ale tak pojdem zajtra tak dufam ze vsetko ok, no a nakoniec nam odriekli ucast vsetci z maminej strany, 15ludi lebo tie vztahy su vselijake, trosku ma to prekvapilo lebo vyzeralo to tak ze pridu vsetci ale tak som aj rada lebo viem ze nebudu ziadne konflikty na svadbe...no a mame nejakych 85-90ludi stale takze super
@nikuska1987 no tak ja to mam celkom ok vsetko, uz len rozlozit lampiony a poskladat servitky a vsetko je hotove, zajtra pride vino tak budeme vykladat a este kupit mineralku...no a to je vsetko
Profilova fotka
@nikuska1987 no to mám, ale zajtra idem do ZA, už som však mala sen, že som nič nekúpila... a predvčerom sa mi snívalo, že som mala otrasnú kyticu a dokonca sa mi rozpadla a svadba bola v telocvični :-D
@nikuska1987 no ano dnes je to 6dni :D... času je aj malo aj vela... :D... a akosi ešte mi to nedochadza..neviem prečo...
@puffu aj tak stale dost ludi... nam to zatial vychádza na 124ludi- ale ešte je týžden čas tak uvidime.. :D... ale snad sa to už velmi menit nebude..s našej strany su neistý dvaja akurat a s draheho neviem :D...asi tiež dvaja..ale to je viac menej že pojdu :D
@martinkatinka pre pana to maš sny :D mne to ešte nedochadza asi preto nemam zle sny..uvidiem tento týžden
@mishita2401 tak ano, stale dost a radsej nech tam niekto nejde ako keby tam mal sediet cely vecer na stolicke a vsetko by len komentoval...no inak dnes tomasa trosu chytila panika...:D lebo si skusal oblek a rukavy sa miu velmi nepozdavaju...ale to iba on prehana
@puffu ježiš ešteže si mi pripomenula :D...musim drahemu posunut trochu gombiky na obleku ježiš maria, ožehlit košele..a on si musi rozchodit topanky..dnes sme mali mat predsvadobne video ale žial prši-ako da sa to aj v daždi ale kameraman vravel že by to nebolo take pekne..tak ideme v utorok na to
@mishita2401 my sa ideme fotit v piatok tak som velmi zvedava a foto bude hotove hned vo stvrtok po svadbe tak sa tesim ze nebudeme dlho cakat....no a dnes ideme dokupit nealko, pochutinky a veci ktore dokupit treba...no a rozkladat lampiony a skladat servitky...
Článok sa načítava...
@puffu už? mi mame len jeden lampion :D a to dufam že nan nezabudneme :D... nealka mame tolko že až :D pochutiny-to asi až v stredu alebo kedy- ako tyčinky a chips na popravky len...do saly chips nedavame lebo to su zbytočne vyhodene peniaze-to zvlhne. a servitky to ako si ich davaš do saly sasma či ako?
@mishita2401 servitky davat tak ako mam v albume a potom to nesiem aranzerke v stredu alebo stvrtok...no a vino uz je vylozene...mame ho pozehnane a uz si dal tomas aj degustaciu...no a stale nemame nauku ale kaplan bol na dovolenke tak uvidime kedy to stihneme a dnes sme sa dozvedeli ze tortu co sme dali piect jednej cukrarke pre farara je na dovolenke tak neviem asi musime zohnat niekoho ineho
@puffu jaj ...:D nam tam urobia všetko .... a na poslednu nauku ideme v piatok o 6 rano začina omša-spoved medzi tým a potom hned nauka... ako budem nevyspana ale nevadi..lebo potom ideme ešte po tie chleby a vence-vianočky, potom idem na nechty, ešte kolače pridu-musime ich dat do krabic-ale naštastie mame tolko rodiny že tý čo byvaju najbližšie všeci dojdu a pomožu takže to je ok :D heh...
@mishita2401 tak aj mne vravela ze to urobi ale ja som to chcela robit sama, nam naopak cukrarka vsetko nakrabickuje takze sa s tym nemusime babrat my doma a dnes mame nauku akurat mi pisal kaplan a posledna v piatok vecer pred omsou a hned idem zdobit kostol
@puffu no tak tento týžden už bude asi nahusteny.. :D... no ale velmi sa tešime :D... inak budeš sa umývat spodnou stranou šiat svetenou vodou? - ja som nevedela že sa to robi a že si mame dat niečo naopak :D-nohavičky alebo čo -lebo nas može niekto urieknut. a ked sa umyješ rano pred ličenim tou vodou tak sa ti nema nič zle stat- lebo u nas v rodine sa jedna nevesta zabudla tak umyt a v kostole ju niekto uriekol-chuda a potom jej bolo strašne zle a tak ju po obrade umyli a už jej bolo fajn.. :D možno povery a možno nie...ja to nechcem riskovat :D
@mishita2401 nie, u nas sa take vobec nerobi, ale tak kazdy robi to co uzna za vhodne... :-) u nas sa hned po obrade stupa zenichovi na nohu aby bol kludny a nebol prelietavy...:D
@puffu jaj tak to sa zasa u nas nerobi :D všade je niečo ine :D ine zvyky :D na to ake je Slovensko male tak mame vela odlišnosti v roznych kutoch Slovenska :D... akurat mi pisali zo salonu že mam prist na skkušku zajtra..no super.... už druhý krat mi to posunuli..joj
@mishita2401 tak uz najvyssi cas na upravu siat...my sme dnes konecne odovzdali poslednu pozvanku(dost skoro ze...:D) no a ideme nakupit veci a ideme sa pustit do lampionov
Profilova fotka
Mám topánky!! A dokonca mi dnes zase pani z Termolid design volala, že ak ich ešte chcem, že ona ich má pre mňa odložené...No a to som mala už v taške tie moje kúpené.... @mishita2401 - aj u nás sa stúpa na nohu :-D to preto, aby si nebola pod papučou... to si nevedela?
@puffu ale ako mne ich už upravovala ale ešte doladit :D... ja mam ist už na tretiu-ako že už mi to upravuje :D... @martinkatinka hej? no tak to som ešte nevidela :D
@puffu to fakt uz vsetko????,,,,,,,my este mame toho dost ale do soboty stihame vsetko :-) ale uz pomaly sa vsetko risuje :-)
@martinkatinka no ja zatial este taketo nocne mory nemam :-)
@mishita2401 ale uz nech je sobota a hlavne nech nam to vsetko dobre dopadne hehe :-)
@nikuska1987 no ved to...ja dufam že nam nebude pršat..lebo ma asi vystre normalne...wa
@mishita2401 fuuha, tak mne by sa tolkokrat tam chodit nechcelo...:D a este ked mam saty 100km odkial byvam..no dnes som sa nakoniec pustila do toho memu tak som zvedava
@nikuska1987 tak stale treba nejake drobnosti ale ked nebudu tak nebudu, vsetko podstatne mame a to je hlavne
@puffu no tak ja to mam 4km od domu :D takže to až take strašne nemam :D... a mne to upravuje už uplne že presne-aby mi to desi nečo nepadalo , netrčalo...fakt sa ta pani stara..ma toho vela
@mishita2401 tak v to dufam aj ja :-) musime sa poriadne modlit, aby nam neprsalo

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?