Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@martinkatinka tak treba vieš :D a to ešte treba pozametat chodnik-ale to tak dva dni pred svadbou alebo kolko -to sa ešte nanosi a umyt branu-lebo ked sa betonovalo tak sa trochu zamazala-ale pršalo tak to zmylo :D..
@nikuska1987 no ved to že to počasie... len mi nemame tie fotky ako predsvadobne vieš... no to ako vtipne..ja si to koli jednemu nechcem zhanat..ujo je hasič spýtam sa jeho :D
@mishita2401 aj nam sa menia plany z dna na den :-) dokonca som na poslednu chvilu menila aj svadobne topanky :-) tie predtym sa mi nepacili nasla som krajsie tak som ich bola vymenit :-)
Profilova fotka
@mishita2401 - no ja som rada, že stíham doma v byte čosi.. keď malý spí, tak si sadnem a odpočiniem a niečo zjem... vtedy nemožem ani vysávať ani nijak trepotať...a keď nespí, je ako živé striebro... stále by sa hral a smial..a už nám začínajú zúbky, takže stále dokola len prebaľujem :-D a čo, aj tak sa ide k našim, odtial pojdeme, takže u mňa to nemusí byť tip-top ;-)
Profilova fotka
@nikuska1987 no ty aspoň topánky máš :-D mne ich robia už 5 týždňov... ale ak do konca týždňa nebudú, bežím na otočku do ZA kúpiť nejaké, lebo u nás som prešla komplet všetko a moje číslo nemajú :-(
@martinkatinka no mam 1 svadobne a este aj balerinky biele svadobne keby ma nahodou boleli nohy na vymenu :-)
@nikuska1987 no ved aj mne sa ich par meni zo dna na den ale to je dobre :D niektore veci su lepšie ako som si myslela :D @martinkatinka no ved to je jasne :D len ja bývam doma tak to treba :D
Profilova fotka
@nikuska1987 neprovokuj :-D ja som ani balerínky nezohnala... ani obyčajné biele tenisky na moju nohu :-D
Profilova fotka
Kočky moje, tak som tu po dlhom čase. Už nám ostáva len 11 dní slobodienky. :-) Dnes som obvolala stretka kvoli skuske popolnociek, v sobotu skusku ucesu a novu vizazistku, plus upresnit pocet ludi do hotela kvoli ubytku a porciam. Domov ideme v piatok a zacne pilny tyzden- fara, hotel, pecenie, priprava vyzdoby, draheho este musim naucit aspon zaklady polky a tanga, valčík a valz už ovláda. Inak si uzivam este pokoj, lebo sme v Blave, ale uz sa nam to blizi, tak intenzita telefonickych rozhovorov s mamou, druzickami a osobami okolo svadby sa zvysuje. :-) To bude uctik! :-S A ako vy?
@sintea no tak asi nejako podobne ako ty :D dnes mam skušku šiat-aj svadobných aj popolnočiek,aj skušku ličenia... zajtra cukrarka, v piatok zasa sv.salon , lekar, a dalšich sto veci :D... a buduci týžden neviem :D zatial viem len o nechtoch a kostole :D a kolačoch :D
@nikuska1987 @mishita2401 tak dnes som bola na skuske licenia a ucesu a dopadlo to nad moje ocakavania a o 3 hodiny ideme na upravu svadobnych siat, jedine my vlasy kadernicka az tak nelakovala a treba mi kupit vlasenky...ale inak super...aj sme boli s kameramanom tak foto bude do 6 dni... :-) video do mesiaca ale tak aspon foto budem mat...
Profilova fotka
Mňa asi porazí.... stále tie topánky nie sú :-( dnes tam pojde moj drahý... a ak nebudú, v pondelok idem do Žiliny, tam hádam niečo ma moju krpatú nohu zoženiem...normálne začínam mať neurózu a to sa pre mňa nič po svadbe nemení...
Článok sa načítava...
@puffu no ja mam tiež dnes absolvovanu skušku ličenia-spokojna velmi-len mihalnice si namalujem sama-to mi neurobila dobre inak všetko krasne :D... a aj skuška šiat dobre dopadla :D bude to super :D @martinkatinka to ako fakt? ako nech ma neseru...
Profilova fotka
@mishita2401 objednala som ich 15. júna... a už ma vážne hnevá to čakanie... takže pojdem v pondelok do ZA
@martinkatinka no to by hnevalo aj mna teda... ako fakt to nechapem
Profilova fotka
@martinkatinka Treba im tam narobit "humbug" a vyplasit ich, ze mas Zmluvu o dielo! Kokos, tieto slovenske sluzby.... No comment!
@mishita2401 tak potom parada...ja som bola tiez na uprave siat a som bola uplne spokojna so vsetkym, zajtra ideme na druhu rozlucku so slobodou tak sa uz tesim a aj bojim...:D ze ako budem vyzerat v nedelu ked sa vratim...
Profilova fotka
@sintea - práveže to bola ústna objednávka.... a dnes som tam prišla a nápis "pre chorobu zatvorené" - odkaz vo vedľajšej predajni, že v pondelok už isto budú.... no nebudú, nech si ich nechá, však mi treba podľa nich šaty upraviť...ale teda pozitívnu reklamu odo mňa nech nečakajú!!!
@puffu už druhu? pre pana :D ja idem na skušku šiat ešte aj zajtra.....ale netušim či je posledna :D
@martinkatinka fakt hrozne... wa
@mishita2401 no tak uvidime ako to tam dopadne, ale dnes ideme trosku k vode, aspon sa poprechadzat a trochu vypnut...a inak uz mam doklady s novym menom a adresov...:D dost divne sa na to pozera...:D
@puffu hehe :D... ale to si zvykneš :D
Profilova fotka
Predpoveď počasia na 6.8 - Jasno až polooblačno, popoludní prechodne oblačno a ojedinele prehánky alebo búrky. 25/29 °C
@martinkatinka nam v ke ma cely den svietit slnko a ziadne zrazky...tak som zvedava...
@mishita2401 jasne ze ano
@puffu a čo maš noveho??? :D
Profilova fotka
Tak mne dnes pani z Termoli design volala, že topánky sú hotové... a vraj mi dá zľavu.... tak som jej povedala, že už ich nechcem, že som čakala viac než dlho a že nebola ani schopná mi zavolať, že nech tam zbytočne nechodím...A vraj ona za to nemože... no to ani ja!!! Bola nahnevaná, že ich neberiem, ale tak predlžiť dobu dodania o mesiac sa mi zdá dosť, keď tvrdili, že budú do dvoch týždňov...V pondelok idem do Žiliny nejaké topánky si kúpiť, veď tam je slušný výber, dokonca aj moje čísla... a aspoň si spravím výlet...
@martinkatinka no fakt hrozne.... čakat tak dlho je ozaj vela.. a ešte ani ked nezavolaju až nechodiš..no radšej si urob výlet-aspon sa odreaguješ :D
@mishita2401 tak dnes sme sa nakoniec vratili z rozlucky lebo je hrozne pocasie a bola nam zima a inak asi nic, menu mat nebudeme lebo sa mi vseko vymazalo akosi... :-( ale neva...a ty si ako na tom
@puffu jaj... no ja som dnes zasa upratovala doma :D aj branu sme umývali :D... zajtra ideme na predsvadobne video- uvidime ako to dopadne :D snad dobre :D... a o týžden už budem pani :D to ale preletelo :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?