Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 no to sa lahko hovori a tahsie kona niekedy, my sa nechceme hadat a radsej ustupime v com sa da...ale tak zase nejako rapidne nam do toho nikto nehovori iba oco kade chodil tak len pozyval ludi na svadbu a to sa nam vobec nepacilo a najlepsie na tom bolo to, ze potom inym vravel ze to ja som ich pozvala....no ale tak dufam ze uz tu etapu mame za sebou a nic ine uz nebudeme riesit...
@puffu no ved ja viem že lahšie sa mi hovori :D...
@mishita2401 ale tak pevne verim ze uz nikto nepribudne...:D ale tak musime mat 90ludi urcite lebo taka je podmienka hotela kde mame svadbe tak prinajhorsom pozveme viac kamaratov alebo zaplatime chybajuce porcie...
@puffu jaj to mate aj taku podmienku???
@mishita2401 no mame...nie sme velmi spokojny ale tak co uz...ale tak pocitali sme s minimalne 100ludmi tak to pre nas nebol problem, len teraz neviem ci vobec tu 90tku splnime, ale tak urcite sa nejako dohodneme, ono to je asi preto lebo ta pani ma saly dve, jednu na 150ludi a druhu do 80 tak aby nemala v tej vacsej sale menej ludi a potom by neskor niekto prisliel s tym ze chce rezervovat salu a uz nie je...no a v tej malej sale by som svadbu mat urcite nechcela lebo je parket v inej miestnosti a to je to najhorsie co moze byt ked sa na parket nevidi...
@puffu ale to nieje to najhoršie-ja to budem tak mat s polovice a aj čo som bola na svadbe tak to mali uplne inde ešte horšie ako ja a bola taka zabava-každý si to chvalil-že im ta hudba nehučala do uši :D takže to neni až taka katastrofa :D
Profilova fotka
CAute babulky. Uz cvicite na manzelsky tanec? Budete mat aj nejaku choreografiu? Ja uz som zbdola nas mix, ale nie a nie sa donutit cvicit a to v nedelu odchadzam na dvanast dni na tu babsku dovcu predsvadbovu a apotom mame uz len dva tyzdne s drahym... NA dovolenke premyslim a bude... Ale vidim to nakoniec asi len na klasicky valcik. :-D
@sintea mi budeme s nožky na nožku :D
Profilova fotka
@mishita2401 hej to poznam slapanie kapusty :D.. to aj mi :D:D
@mishita2401 no ja som bola na dvoch svadbach kde to tak bolo a na jednej celkom ok a na druhej ziadna slava, strasne to kazilo tu zabavu...ale tak tebe na parket vidiet nie...to mas uplne ine ako ked mas iba otvorene dvojkridlove dvere a za tymi dverami je ta miestnost na tancovanie... @sintea no my sme tiez chceli davno davno taky remix piesni ale to by nedopadlo dobre tak sme zvolili iba instrumentalnu hudbu a budeme sa tak hupat z jednej strany na druhu a pomalicky sa aj otacat aby sme zase nestali na jednom mieste...:D
Profilova fotka
@mishita2401 a @oskvarka u nás je to tak, že zase Radko vie tancovať a ja som drevo :-D a už máte vybratú pesničku?
Profilova fotka
@martinkatinka to je lepsia kombinacia lebo dievca aj ked nevie tancovat tak chlapec co to vie dobre ho moze tak dobre viest ze to skoro ani nebude vidno... :) .. neboj ... mi mame vybratu pesnicku od metelice vola sa ladicka... a je trochu nestandardna.. ale je to nasa srdcova zalezitost :)
Článok sa načítava...
@oskvarka ale tak to nevadi :D hlavne že niečo bude :D
@puffu no to je asi o celkovom dojme svadby..bola som na takej kde parket bol hned v centre saly-a nuda teda riadna :D asi ani tak nejde o parket ako o hudbu a ludi ktorý na tej svadbe su a o tu celkovu atmošku :D
@martinkatinka ked vie chlap tancovat a baba nie tak to je jednoduchšie ako ked je to naopak :Dako u nas :D... ešte nemame pesničkku...ty už maš?
@mishita2401 no urcite ano, ale tak my by sme taku salu nevolili, mame sice ten bar v strede miestnosti ale tak prekusili sme to nejako a bude tam nas alkohol takze sa aspon vyuzije.....podla mna sa ani neda najst sala aby ti vyhovovala na 100%, sice my sme taku jednu nasli, som mam chcela mat vzdy svadbu pri nas je take rekreacne zariadenie a maju tam nadhernu salu, no len cez leto robia tabory tak sme to zobrat nemohli a svadbu sme presuvat nechceli....tak mame co mame...ale tak hlavne je ze nieco mame...:D
@puffu ved jasne..ja som tiež chcela inu salu..ale žial...vela ludi..ale nevadi.. u nas v rodine nikto nechce rozdelit rodinu-na miestnosti... tak radšej parket bude ,,hore" :D.... a ja som to tak chcela-aspon v tej sale..u nas su pekne saly ale tak max 80ludi...a to je pre nas malo
@mishita2401 tak u nas sa najdu pekne saly ale vzdy tam nie nejake ALE...:D ale nevadi...ved preijeme...aj tak si myslim ze budeme mat nadhernu svadbu....ved ako pre kazdu jednu z nas to bude jeden z najdni...:)a na takych malickostiach nezalezi...hlavne je aby bol zenich a nevesta spokojni...:) a my v celko spokojni sme, uz len aby sa ludia zabavili a aby im jedlo chutilo...:)
@puffu tak mi sa tešime :D... a sme spokojny :D
@mishita2401 tak jasne ze aj my sme spokojni s tym co mame...:)
@puffu ja mam koleno v prdeli po včerajšej disce :D som sa už dlho tak nevytancovala :D:.... super nam to padlo :D a moj drahý dopadol velmi zajimavo :D- všeci boli špinavý ako keby boli divne svine..a to sa aj prezliekali :D... nevadi no..snad to operiem s tej travi :D... člapkali sa v ladovom potoku čo je pri chate...brrrrr :D... a chodili bosi po blate :D..hruza a des :D ale aspon sa zabavili :D
@mishita2401 ako dopadla rozlucka so slobodou??,,,uz sem budem chodit ovela menej pretoze teraz mame najviac starosti ako aj vy :-)
@puffu nooo tak super heh :-) ,,,kazda financna pomoc sa zide a potesi :-) ,,,,,inak vitaj na SK :-)
@puffu @mishita2401 nevesticky zacina to prituhovat ako pozeram ze 26 dni ty kokso :-)
@nikuska1987 no ja tu chodim ešte dost často ja mam starosti tak dva dni a potom mam dva dni volno :D..heh... no a ja mam ,,rozlučku " až teraz v piatok. teraz som bola len tak v meste.a draheho ,,rozlučka" dopadla velice dobre :D sa super zabavili:D boli špinavý ako dive svine :D
@mishita2401 my sme teraz boli spolu celi vikend ja drahy a nasi rodicia tak bolo super :-) potencionalny svatovci si vdakabohu rozumeju a stale mam co riesit nemam casu sem chodit :-) teraz som tu asi tak 15 minut aj to este si pisem s aranzerkou :-)
@nikuska1987 ježin :D tak to ja mam volno oproti vam :D ale aj mne sa to začne od buduceho týždna-budeme chodit za všetkými- kvetinarka, aranžerka, muzikanti, dohodnut menu...hm...
@mishita2401 ja zase nestiham dnes som zacala pomalicky uz upratovat sklo v obyvacke teraz zase praca, zahrada, draheho domacnost a stale cosi okolo svadby,,,uz mame aj fotky na prezentaciu co som spominala len su este u toho chalana co nam ich spracovaval,,,tiez budem musiet kontaktovat tych co aj ty :-) kupit musime uz len set na tortu a organzu na stol domov inak uz mame vsetko chvalabohu :-)
@nikuska1987 ja musim urobit ozdoby na auta...ale to si myslim že nebude až take strašne :D
@mishita2401 ja este musim posit stuhy na flase - vysluzky, ale segre uz skoncilo skuskove takze aj ona bude pomahat,,,nema na vyber heh,,,,,, :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?