Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu veru tak ako si napisala mat dieta je velka zodpovednost a ja si neviem predstavit ze by som sa mala on starat,,,este sa nato necitim :-))))))
@nikuska1987 ja by som sa aj citila ale najprv nech je byvanie a aspon trosku stabilna praca ...no ale v dnesnej dobe stabilita sa tazko hlada...:/ no uvidime co nam prinesie buducnost...a ty by si chcela v akom obore pracovat?
Profilova fotka
ahojte :) tiez máme svadbu v tento den, dufame, ze bude krasne teple, slnecne pocasie :)) Vy ste vsetky nejako skoro zacali, my este nemáme nič :D No dufam, ze vsetko stihame :)
@ingridka07 ahoj...tak dufajme ze nam pocasie vyjde na celom SR...:D no nie my skoro to ty nejak neskoro...:D ale nie...urcite vsetko stihnes...:)
@ingridka07 nas sa tu zbiera :D.. to je fajn :D.... no neni to ani tak skoro -pretože ked chceš mat tu naj salu, kapelu atd..musiš to mat dost dopredu zajdenane :D
Profilova fotka
no myslím, ze za pol roka sa to stiha uplne v pohode :) My budeme mat v Ba a tu je tých sál dostatok :) a nad hudbou rozmyslame, ale zatial nas nikto nezaujal :( Tak asi len DJ. Ja by som chcela Kmetoband, lenže to je iná palka :DD Máte niektorá svadbu v Bratislave?
@ingridka07 no tak ja som neni z BA :D ja som s Kysuc..aj tu je toho vela...ale aj vela ssvadbieb :D
@puffu v dnesnej dobe si asi vela nenavyberam zatial co by prislo.... mam kuchar, casnik, barman a ukonceny 1.stupen vysokoskolskeho studia odbor - verejna sprava a regionalny rozvoj,lenze v administrative nemam sancu, kedze nemam prax ,,,nemam konkretne vytyceny odbor - ale velmi by ma bavil cestovny ruch ,,,uz mam topanky aj spodne pradlo a saty asi zajtra objednam z ciny
@ingridka07 ahoj no z toho ze nemas nic si nic nerob ,,,ja mam tiez toho malo oproti tomu co ma mishita a puffu
@nikuska1987 no tak super...dufam ze ti saty usiju dobre...ja som s objednavanim z ciny spokojna nebola ale tak poznam vela ludi co spokojni boli...tak mas aspon odbor...ja som chodila na gymko a mam tak akurat velke nic...:/...nikdy nedam deti na gympel...podla mna skola o nicom...nic neviem akurat mam vseobecny prehlad z kazdeho rozku trosku...:D ...ja by som si chcela v buducnosti otvorit nechtove studio a vizaz...
@puffu zevraj dodavatelia faithfully a bill007 siju kvalitne a na mieru.bill sil aj jednej babe od nas z PE. a je spokojna zajtra pojdem tie saty pozret ako jej ich usil....ano mam,ale je to drina makat v kuchyni a co nejdes na vysku??,,,,externe by si nemala zle.aj segra chodila na gympel tak viem co tam preberaju tak vo vseobecnosti....bavi ta robit vizaz a nechty??,,,,,na svadbu si budes robit nechty sama?asi nie ze?
Článok sa načítava...
@nikuska1987 ked mas osvedcenych dodavatelov tak to mas potom dobre...ja co som objednavala tak latka a vsetko bolo kvalitne akurat ze neboli take ako ich reprezentovali na fotke...urcite chcem vysku len sa este hladam...vzdy som chcela chodit na pravo a ked som sa tam dostala tak ma to nebavilo a po prvom semestri som odisla...no nechty si budem robit sama a celemu zenskemu osadenstvu v nasej rodine...:D mna to velmi bavi..vybavu a vsetko potrebne mam, uz len priestor a nejake to zariadenie..:D...akurat sa nebudem licit lebo na jedno oko poriadne nevydim a ked si lepim umele riasy tak to jedno oko nie vzdy vyjde ku mojej spokojnosti....tak radsej neriskujem a idem sa dat nalicit..
@puffu ano ved si mi posielala saty ake ti usili a ako mali vyzerat povodne.uz si ich aj predala?? a teraz budes mat ake?? pripadne znacku?,,,aj kamoska teraz zacala robit nechty,,,,ja si este musim vybrat nechtarku, ale ja chcem gelove ,,,aj ja sa dam nalicit profesionalke sama by som nemala odvahu sa nalicit....budes mat umele riasy??,,,,,,ked su pekne nalepene tak vyzeraju super
@nikuska1987 no su v jednom salone a ked si ich niekto vyberie tak ich odo mna kupia...ja mam saty od Maggie Sottero a model SaBelle...mam ich aj v albume:Co uz mame... tak ja robim aj gelove nechty aj akrylove nechty....akurat sa ucim kreslit ruze alebo ine kvety akrylovymi farbami tak dufam ze sa do svadby zdokonalim...ja si umele riasy lepim skoro rok...vyzera to krajsie ale zase nosim prirodne vyzerajuce riasy...akurat ta moja jednooka slepota mi robi starosti...ale asi pojdem na operaciu lebo mi to uz ide na nervy...len nechcem riskovat pred svadbou...:D
@puffu ahoj, prave citam ze si dala saty do salonu. mozem sa opytat ktory salon take veci ponuka? to by bolo super. objednavam saty cez net z ciny a ak by neboli dobre tak toto sa mi zda ako super napad dat ich do salonu.
@jasminka002...musis najst pozicovnu ktora vykupuje saty... tak to robia vsetky pozicovne ktore sa hraju ze pozicovnami su...v nejednom meste by si ich nasla viacero...nakupia saty z ciny alebo z ukrajniny a pytaju po 300eur za pozicovne...
Profilova fotka
@puffu - inak presne mi hovoríš z duše :-D mne sa stalo, že som našla dokonca tú istú fotku šiat v luxusnom salóne aj na nete čo sa dajú objednať z anglicka do 150 eur! Inak sa opýtam... stačí si dať spraviť gélové nechty v deň svadby, alebo si zájsť na túto procedúru radšej skor?
@martinkatinka...no tak sme na Slovensku...tu je mozne asi vsetko...len doplacaju na to zakaznici...:/ inak s nechtami to urcite nebudes stihat v den svadby..budes mat ine starosti..:)...najidealnejsie je si ich dat spravit v piatok alebo vo stvrtok...
@puffu ja si tieš myslim že nechty treba dat urobit skor :D ale nechcem gelove ...lebo si nechcem zničit nechty svoje...
@mishita2401 no ked mas svoje nechty dlhe a pevne tak si ich urcite nezatazuj gelom alebo akrylom....
@puffu no ja mam celkom pekne nechty..a preto si ich nechcem ničit....
@mishita2401 tak ja si to robim tak na striedacku...ked chcem pernamentne zdobenie tak si dam akryl alebo gel.. nemam s tym zlu skusenost...a nenici to moje nechty...stale su pevne a ani sa mi nestiepia ani nic podobne...
@puffu no šak hej... ja som ešte namela robene nechty...preto sa toho bojim...
@puffu tak to mas super, ze si to takto poriesila,,,,,,pekne satky,,,,,,,,jasne ze sa zdokonalis ved to je este 5 mesiacov nadobudnes zrucnost,,,,kvietky ja si davam kupene z drogerie,,,ale su pekne aj rucne malovane....ja som robila segre na stuzkovu a mali uspech,,,,,,,,,,na svadbe musia byt nevesty "in" takze vizazistka,kadernicka to isti u mna aj nechtarka :-)))))
@martinkatinka spravit gelove nechty trva aj 2 az 3 hodiny takze v den svadby isto nie aspon mne kamoska robila 3 hodiny,,,,ja si ich budem davat robit 1 den pred svadbou asi
@nikuska1987 tak tiez som rada ze ich vzali...mam jedno si stoja doma v skrini alebo v salone na figurine...ja som teraz z vyberom siat velmi spokojna...:) ...tak u mna iba vizaz a uces...zvazujem aj ze sa dam nastriekat samoopalovacim kremom ale neviem ci to potom nepopusta na saty...:/ ...so solariom nemam dobre skusenosti...pokozku som mala potom strasne vyschnutu a vyzerala nezdravo...:/
@puffu kolko ta bude stat pozicanie tychto??,,,co som behala po salonoch je to od 300 a vyssie ,,,to sa nedavaj to ti popusta bude horuca ,,,jedna znama sa tiez dala nastriekat a vsetko jej to postekalo povedala ze nikdy viac,,,,ja si kupim betakaroten to by malo pomoct k zhnednutiu, ale to sa uziva nejake 2 - 3 mesiace predtym najlepsie by ti vedeli povedat v lekarni.ale uz je na tebe ci sa das nastriekat,,,,,ja som nad tym tiez rozmyslala, ale som celkom dost hneda a este v lete slnko a betakaroten zase nechcem byt ako cigan :-))))
@nikuska1987 tak ja som blondina a mam strasne svetlu pokozku...sa najcastejsie opalim do cervena...asi len dvakrat v zivote som bola hneda...:/ no nieco vymyslim...:D pozicanie ma vyjde na 495eur...nie je to lacne ale svadba je len raz ...:)
@puffu fuuuuha to vela ja idem pozriet saty k tej babe....snubenec mi teraz volal, ze nech neriskujem a nech si radsej poziciam,ze mi nemusia byt dobre,,,,,neviem co mam urobit som zufala:-))))),,,,,,tak skus nieco vymysliet s tym mliekom,alebo nech ti cosi poradia v lekarni:-))))

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?