Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 @nikuska1987 http://www.facebook.com/home.php#!/ph... tu su tie saty co idem skusat...uplne su super podla mna...:)
@puffu ako to rychlo vsetko leti ze?? :-) tento jul hlavne preleti velmi rychlo pretoze uz je stale menej a menej casu a uz sa budu musiet riesit finalne veci takze nebudeme sa nudit :-)
@nikuska1987 ved jasne :D ja idem vo štvrtok na dalšiu skušku mojich šatočiek :D
@puffu fuuuha pekneeee saticky, hlavne aby sa tebe pacilo a boli ti pohodlne :-)
@mishita2401 :D...no nechapem ako to niekedy tak rdicia prezivaju, no som zvedava kedy budem oddavat nase deti ci budem taka ista, ale asi hej...:D
@puffu krasne šaty :D a červena farba je moja takže to je super :D
@mishita2401 ja zase buduci pondelok idem s mojimi ku krajcirke idem si dat nasit gombik na vlecku a ramienka pre pripad, ze by mi saty pri tancovani padali :-) ale inak ich nebudem pouzivat
@puffu ale to už take nebude :D
@nikuska1987 aha :D tak mne to tak stiahnu že mi to nespadne :D
@mishita2401 ved aj ja budem mat pevne stiahnute, ale aj tak nechcem riskovat :-)
@nikuska1987 a prezliekaš sa??som zabudla?
@mishita2401 ano do popolnocnych pohodlnejsich siat,,,,v kremovo - broskynovej farbe :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 ja do červených-lahučkých :D takže to bude ulava :D
@mishita2401 no to ano :-))) joooj musim sa priznat zacina ma chytat mierny stres :-(
@nikuska1987 no mna len taky mierny adrenalin :D
@mishita2401 v stredu idem do roboty, tak ma to zase hadam prejde :-)
@nikuska1987 a určite :D a čo sa bojiš????
@mishita2401 celkovo ze nieco nevyjde, nieco zle dopadne, vseobecne vselico sa stava,,,aaach boze to tak byva ze clovek niekedy nemysli na to pekne, ale na to zle a ty sa coho bojis?? :-)
@nikuska1987 no ja zatial ničoho konkretneho :D len že nestihame :D
@mishita2401 ved este 33 dni stihate neboj sa :-)
@nikuska1987 no ale zajtra je sviatok, odrataj si nedele- v tedy sa nevybavuje a tak :D
@mishita2401 4 vikendy uz to mam preratane, ale ty mas vyhodu, ze si doma pocas tyzdna cely den :-)
@nikuska1987 no ja hej ale drahý nie-a vela veci sa bez neho vybavovat neda!!! hm...
@mishita2401 jaaaaaaaj ,,,,,ja som vybavovala aj bez draheho ked bol v praci a nemohol tak som to vybavila ja a nebol problem,,,,keby mam cakat nanho tak este nic nemame heh :-)
@nikuska1987 ale niektore veci sa daju bez neho..ale výzdoba, menu, autobu, kamera,foto, muzikanti to sa bez neho len tak neda....
@mishita2401 vyzdobu moj neriesil ved on ani pomaly nevie aku vyzdobu budeme mat :-) co sa tyka menu, dj, starejsieho, miesta na fotenie, kameramana,,,,,,,tak o tieto veci sa zaujima :-)
@nikuska1987 no tak výzdobu to si ja ako sama poviem-jemu sa pači čo ja navrhnem ale chcem aby tam aspon so mnou bol :D heh
@mishita2401 moj este ani nevidel miesto kde sa bude konat hostina iba z vonku :-) to je co,,heh :-)
@nikuska1987 a to je ako možne? toto by zasa mojho zajimalo-jemu sa to musi tiež pačitt
@mishita2401 videl len foto,,,,je to mozne tak ze citujem mojho : "Mne nezalezi na vyzdobe, jedle atd...ale premna je najdolezitejsie ze sa staneme manzelmi ." co sa tyka interieru videl ho len na foto :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?