Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no ono to je tak ze mam plno kamaratok v he odkial pochadzam a plno kamaratok odkial je tomas, vlastne ta partia ludi s ktorymi sme skoro stale, no a nevedeli sme sklbit ziaden datum ktory by vyhovoval vsetkym tak mi organizuju rozlucku aj dievcata z tv a aj z he...:) no a v oboch pripadoch ideme na chatu, prv ideme dievcata z tv na jednu noc niekam a potom o tyzden neskor ideme na cely vikend do dediny kde byvala kedysi babka...takze sa tesim na obidve paaarty...:)
@mishita2401 no ahoooj...welcome home...:) tak ako bolo?
@puffu eeejha takze to budes mat pestre :-) aj Tomas bude mat rozlucku so slobodou?? :-)
@nikuska1987 hej, on ma dva tyzdne pred svadbou, idu do jedneho s tych barov kde im bude tancovat naha teta a kazdy sa bude citit trapne...no ale chlapy nic ine vymysliet nevedia...tomasovi sa tam velmi nechce lebo uz bol na takej rozlucke a vravel ze pokial boli v bare a pili tak bolo super a ked prisli do toho baru kde tancuju dievcata tak bolo to o nicom, on by najradsej isiel tiez niekam na chatu lenze chlapci to vymysleli takto tak sa musi prisposobit...mna vsera sestra velmi milo prekvapila lebo sa prekecla ze uz objednala nejaku pyrotechniku...:) tak ma to velmi prekvapilo ze az tak si davaju na tom zalezat...:)
@puffu no tak toto by som mojmu nedovolila ,,,heh,,,,,no vidis a bala si sa ze sa vobec nezaujimaju o tvoju svadbu a pozri co pre vas pripravili a mozno este aj ine :-) moja sestra sa zase len uci a uci a kasle na svadbu - ale nevadi hehe :-)
@nikuska1987 tak mna take veci velmi netankuju, ved ked mu to pripravili nech ide, aj tak viem ze tym nie je nadseny ale tak nema velmi na vyber...on by isiel najradsej na tu chatu k nam...:) vravel ze to bude super, my sme taka dobra partia ludi z he, vsetky prisvyhnute tak bude urcite super
@puffu ja viem, ved o nic viac tam nejde len o tu srandu :-) tak sa aspon poriadne zabavite ,,heh,,,,uz mas po pracovnej dobe? :-)
@nikuska1987 nie...:/ este len o chvilku zacinam a do 22hod...ale to rychlo zbehne...som si robila dnes trosku poriadok s kozmetikou a som zacala davat veci ktore neberiem do boxov lebo tu pride nejaky par zo SR tak pre istotu...:D no a dnes sme sa taktiez upisali na dalsi rok pri nej...sme podpisali zmluv na dalsi rok...:D
@puffu jaaaaj to miesto vas na tych 5 tyzdnov co tu budete pride slovensky par?? ,,ja som si tiez dnes triedila veci ktore uz nenosim som dala prec a pomaly som uz zacala preberat aj veci v stole a vyhadzovat zbytocnosti, kedze buduci mesiac sa mam stahovat a uz som trosku zacala robit poriadok doma a to uz bude aj k svadbe, lebo sa to nebude stihat tyzden pred svadbou :-) nenudila som sa
@puffu ahoj :D no bolo uplne užasne :D... nadherný zažitok :D...krasne bolo
@nikuska1987 presne tak, pride nejaky par zo sr, ja som ich nestretla ale vraj tu robili 2 mesiace pred tym...:D dlho vydrzali co?...:D tak u teba sa budu diat velke zmeny po svadbe, myslim stahovanie a take tie veci...u nas sa nezmeni nic, akurat ja menim meno...:)) no ale uz sa tesim...tak ja uz 14.teho budem oficialne vydata...:)uz nam vela nechyba...:)))
@mishita2401 no super, a pocasie bolo ok?
Článok sa načítava...
@puffu hej bolo super aj počasie aj ked tri dni silno fukalo ale bolo aj tak teplo :D
@mishita2401 no super potom, no my ked sme boli tak nam fukalo 2 dni, ale jeden den tak ze to sme ani nesli na plaz lebo by nas odfuklo...:) my sme tu v uk mali 3dni cez 30stupnov tak bolo farne...no a dnes je tiez teplo len je zamracene...:/ no nevadi, dlasiu nedelu uz rano vyrazame smer letisko..:)))) konecne....ale rychlo zbehlo tych 5 tyzdnov co sme tu boli
@puffu no to teda hej...tam tiež fukalo že stoličky kovove dvihalo a tak :D... ale to hlavne večer a v noci-cez den fukalo trošku menej ale aj tak bolo krasne nam dvom :D
@mishita2401 no super....ale vidno ze si opalena...:))) ja dufam ze na Sr bude pekne...teraz som pozerala predpoved a ziadna slava dalsi tyzden....dost nizka teplota....no dufam ze 5-6.8 bude pekne, nech neprsi...:)
@puffu no to dufam aj ja..no opalena som ...ale šupem sa ale to sa do mesiaca upravi :D už včera ma mama natierala asi sto krat a pomalinky mi to davala dole-handričkou.... ide to lahko-a niesom biela aj tak :D
@mishita2401 tak podla mna normalne ze sa lupes, ja napriklad aj ked sa zlupem tak nemam ziadne flaky ako niektory...neviem preco ale nevidno ziaden rozdiel...ale samozrejme sa nestazujem...:) ale uz sa ten nas den nesmierne rychlo blizi....:))))ved to uz len mesiac....
@puffu no ved ja viem :D už je to len mesiac :D... no ved ja dufam že to bude ok do svadby...lube sa mi chrbat-ten bol najviac spalený a potom jedno stehno :D ale ja sa furt natieram :D
@mishita2401 :D pekne...ale rychlo to zbehlo, myslim ten cas co ste boli na dovolenke, mi to pripadalo iba ako necely tezden a nie 10dni...a teraz uz mozeme odpocitavat my...:)))vcera sme objednali tomasovy svadobne manzety tak dufam ze stihnu dost...no mali by...:) a boli o 55% lacnejsie ...dobre co...
@puffu tak ja som drahemu kupila menžetove gombiky ked sme boli v PL... najskor sme ich nechceli ale zapačilo sa nam to :D no ved to bolo 10dni aj s cestou to bolo ako 7noci.... ale ubehlo to rýchlo...
@mishita2401 tak tomas uz ma jedne na fotenie, jedne po polnoci a tieto su take cisto svadobne, uplne super su, no aspon na fotke tam vyzerali...:D inak som velmi rada ze sme tu Kretu zrusili lebo to by sme fakt nic nestihali, dufam ze si najdeme cas aspon do tej viedne a bojnic... inak aj mama uz chyta nervy lebo oco stale nema oblek a ani ho to velmi netrapi...:D ze ma este cas...no a aj sestra este nema saty, lebo tie co mala tak zobrala na svadbu na ktorej bola pred 2 tyzdnami, tak musi hladat nieco ine...
@puffu aha.... no tak moj oco tiež nema ešte oblek-ale už sa chystaju pomaly nan...a nemame vybrate torty, durhy kolačou, autobus, výzdobu na auto, vyzdobu do saly..ani menu-to tak tri týždne pred svadou
@puffu ale už mam aspon šaty aj na dalšiu svadbu-a pridu mi tie ozdoby čo budem robit tie mašle takže sa to rozbieha..a do mesiaca to stiham ked nemam inu robotu
@puffu nooo za 12 dni budes uz pani :-) vela toho sa zmeni pre nas 2 akurat som dnes drahemu vravela, ze od buduceho mesiaca bude mat spolocnost :-) dneska mi vyhrozil aby som sa neopovazila mu pred olatom povedat nie, ze musim povedat iba ano- alebo beriem :-)
@mishita2401 no jasne e je stale cas...my mame toho tiez este neurekom ale beriem to tak isto ako ty ze nebudem mat ziadnu inu pracu iba sa venovat svadbe tak si myslim ze sa to vsetko v pohode postiha...sa mi ani nechce verit ze uz dalsi pondelok budeme doma...:)))...inak mi kazdy dookola pise ze ake je u nas hnusne pocasie, ja sa idem o chvilku opalovat lebo tu je celkom pekne...no aspon nieco pozitvne...:D
@nikuska1987 no pre vas sa toho zmeni vela, ja si uz ani nepamatam ako sme my dvaja zacali spolu byvat...:D ale myslim ze s tym prisla jeho mama lebo sme byvali dost od seba a tie peniaze na benzin sme mohli davat do podnajmu..a tak to nejako u nas zacalo, som bola asi 2 mesiace u nich, medzi tym sme hladali podnajom a potom prisla ponuka ist do uk a sme tu...:D
@puffu no škaredo je... ja sa modlim aby o mesiac bolo pekne-aspon aby nepršalo...... no ja mam dnes skušku makeupu a idem sa objednat na skušku učesu, idem na urad prace, a zajednat tie chleby na svadbu a popýtat sa na slane pečivo a zavolat na autobous...
@mishita2401 no ja tiez dufam a modlim sa aby bolo aspon bez dazdu lebo potom sa mi rozplynie sen o foteni na hrade...:/ tak treba mysliet pozitivne, ale asi pred tyzdnom som pozerala predpoved a vreveli ze zaciatok augusta ma byt teply, 30stupnov, tak dufam ze mali pravdu...:D juuuj, tak mas toho na pracu dost...:) ja uz mam tiez rozplanovany prvy tyzden a potom posledny pred svadbou...no a popritom plno inych veci....ale tesim sa ...aspon sa nebudem nudit...
@puffu no ved už aj naši pochopili že sa to blíži-mama začina trochu stresovat-doteraz na svadbu ani poriadne nemysleli :D.. vela toho nemame :D..ale to sa stiha :D...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?