Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ale ja to ani tak nepredavam, nemam to na bazare...len sa mi dievcata same ozyvaju a uz mam aj 5 rezervacii...:) aspon aky taky peniaz naspat...:) no dnes, vlastne vcera som si urobila objednavku na vyzdobu kostola, vyslo ma to 155libier ale bude to super vyzerat...:)uz sa neviem dockat...:)
@puffu no tak to sa tešim :D inak zajtra už o 14:00odchadzame do Chorvatska- Baška voda :D.pri makarskej :D.. taký last minute sme teda nečakali...cena fakt super :D... vratim sa 1.7. :D
@mishita2401 no super...to poznam....pekna plaz...mi sme to mali od makarskej chvilu....no a chodili sme do takeho podniku na plazi, take bambusove slnecniky tam boli....:)a boli sme odtial aj na lodenici BIBA...:D sa tam chlapci taaak opili....:D ale super vylet...:)))) tak parada....sa tesim ze aspon niekam vypadnete...:)uz pobalena?...
@puffu no len som pozerala počasie..nevyzera to najlepšie..asi budem plakat... no ale tak čo už... no pobalena už skoro hej.. ale zajtra dobalim-lebo ešte sa budem malovat, česat a tak takže nemožem všetko hned vziat :D
@mishita2401 a ako idete? letecky ci busom? Alebo vlastnym autom?
@puffu busom.. na let sa ešte necitim :D a autom to nie :D aspon nie s našu Taliu
@mishita2401 no tak nebude to najpohodlnejsie ale prezijete...anie je to az tak daleko....my sme raz cestovali busom do uk a od vtedy autobusy neznasam...:D to bolo nieco hrozne...:D
@puffu no tak prežijeme to :D heh... ja som už tak dva krat šla aj ked toto bude trvat dlkšie lebo je to nižšie ako som bola predtým...
@mishita2401 no tak potom super, ja som zasial autobusom na dovolenku nesla...jedina do Uk a to bolo 36hodin cestovania....hrozne...
@puffu jaj tak 36hodin by som nešla :D ... toto bude tak 15hodin asi možno viac ale max 18 :D
@mishita2401 my sme tam isli minuleho roku vlastnym autom a cesta tam nam trvala 12hodin a spat 11hodin...no ale busom musis mat pravidelne prestavky a bus nejde 180km/hodinu...:D
@puffu no ved to :D... ale maju tam max že 18hodin..a prestavky každe 4hodiny 20minut... čo neviem či 4hodiny vydržim bez wc ale ok :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 prinajhorsom tam maju aj tie chemicke wc....ked by nahodou si to nevydrzala...:) tesiiis sa?...:) ze sa pytam co...:D
@puffu chemicke wc???? no tešim....len dufam že bude pekne tam...joj...
@mishita2401 no v buse by malo byt chemicke wc pre pripad ze niekomu treba nutne cikat...:D ale tak ked je prestavka kazde 4 hodiny tak to vydrzis nie...:)
@puffu no tie wc niesu v každom buse ::D ja som to nemala ešte ani raz :D..tak da sa to vydržat ak budem smedna :D
@mishita2401 :D si to vystihla dobre...:D no ale tak potom to bude o to krajsie na dovolenke...:) zabudnes na tu cestu....mozno prvy den budes trosku unavena z cestovania ale da sa premoct ked chces...:D
@puffu no ja si lahnem na plaž a budem sa slnit-snad načerpam energiu s mora :D
@mishita2401 inak dnes som pozerala predpoved pocasia a ma byt od polovice jula velmi horuco okolo 38stupnov a zaciatkom augusta 30stupnov...nie az tak zle...:D
@puffu juj sa uvarime :D... ja dufam že bude najbližšich 10dni v chorvatsku v baške vode velmi teplo duuuuuuufam :D
@puffu no ty kokso ved ty si cely bazar normalne si mnozes zalozit vlastny link hehe,,, :-) to spodnicku co si mala k tym satam z ebay??a dnes co pracujes?? :-)
@mishita2401 jasne stihas to lavou zadnou ako sa hovori :-) ,,,kedy to cestujete?/ :-)
@mishita2401 my zase nebudeme davat nic hostom teda len tie vysluzky tj,,,krabica zakuskov a flasa kvalitnejsieho alkoholu a rodicom nieco chceme kupit 100 percent :-)
@nikuska1987 no zajtra o 14:00sedime v buse dufam :D heh... a do chorvatska ideme nakoniec-lepši last minute ani nemohol byt :D snad bude pekne teplo a snad bude dobre jedlo a dufam že budem mat milion krasnych romantických zažitkov a fotiek :D
@mishita2401 fuuuha takze sa tu stretneme o 11 dni hehe :-) tak stastnu cestu ,,,do akej destinacie cestujete?? :-)
@nikuska1987 ideme chorvatsko-baška voda :D... ale vyzra to celkom pekne :Da dakujeme :D
@martinkatinka aj my budeme davat mama a krstnym mamam kytice na zaver svadobnej recepcie a tym rodicom netusim co :-) drahy kupi otcom nejakykvalitnejsi alkohol a mamam uvidime :-) niekedy pocas tyzdna po robote budem musiet skocit do mesta popozerat nieco pekne
@mishita2401 eeeejha tak si na nas spomen ja zase do prace ako inak :-)
Inak dnes mi v kvetinarstve povedali že lalie vydržia lebo teraz sa tie kytice inak robia-davaju sa do neivem čoho :D a tam je ako vlaha ..čiže ani na sale sa to už ani do vody nedava... ale že sa robia dve pierka-lebo že ked sa niekto ide fotit alebo niečo ine napr o 18tak že su už niektore kvety zvednute-že sa to vymiena...
@nikuska1987 no ved mne moj drahý pvoedal že on sa modlil aby sme odchadzali hned na druhý den od vybavenia dovolenky-že aby som rýchlo pobalila a hotovo :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?