Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu no pozri a mam tam aj topanky-take čierne ktore budu ale biele :D
@mishita2401 tak to je budeme sa snazit zohnat nieco lacnejsie a ak nie tak dame aj 500 eur,,,,,,,,,saty budes mat pozicane??,,,,,,,,,,siju ich v Krakowe a stoja 800 eur, a v cine 400 eur tak sa neviem rozhodnut ci ich kupit, alebo poziciat a tu v salone ich maju za 335 eur ale su paradne len ta suma za kupu
@nikuska1987 no ja budem mat požičane šaty -lebo na kupu nemam peniaze a možno by sa druhým tie moje nelubkali a by ich potom nekupili-čo si nemyslim ale stat sa može hocičo :D:D:D
baby viem že to nechcete asi počut ale už len 170dni-ak odpočitame dnešok 169 a ak odpočitame aj den D tak 168 :D no neni to krasa :D
@puffu ano aj na vychode je tazko s robotou to verim,,,,,,ved sa snazim len teraz bolo casu akosi pomenej, ale uz sa musim do hladania prace pustit naplno,,,,teraz som dost riesila aj tu svadbu a kopec dalsich veci...........deticky??,,,uprimne este niee aj tak neviem ked nemam este odpracovane ci by som dostavala matersku, najprv musim odmakat tusim 270 dni, alebo neviem co hovori najnovsi zakon,,,vy ste uz rozmyslali??,,,,my mame aspon krsniatko to zatial staci :-)))
@mishita2401 no ja sa neviem rozhodnut ze ci kupit, alebo poziciat,,,,,,,,,,ale 800 eur urcite nedam za saty ani ja nato nemam peniaze radsej si usporim na spolocne byvanie
@mishita2401 velmi pekne topanocky... ja som akurat spievala dnes drahemu ze 170 dni kedy bude posledny...alebo aspon 50-ty...:D
@nikuska1987 no ved ja mam požičovne cca 300eur-zavisi to od toho či su šaty uplne nove alebo už požičiavane. ja som nad tou kupou premýšlala asi cca týžden ale som si to rozmyslela :D
@mishita2401aspon ja nechcem vediet, ale uz si nas oboznamila si zlata,,,,,uz sa nam to kazdou sekundou krati to je fakt, len aby sa vsetko podarilo a svadba dopadla dobre,,,,,,ja sa vobec nato netesim skor mam z toho vsetkeho obavy, ale stres opadne ked uz budeme svoji
@puffu trošku som to nepochopila :D posledny alebo aspon 50ty???:D
@nikuska1987 ja sa bojim asi kostola- každý bude kukat a počuvat :D a nebojim sa ani tak o seba ale o draheho -ten je hamblivý ked ma pred niekym vyznat lasku-dokaže to len predomnou :D
@mishita2401 tych 300- 400 eur este v pohodicke ked budem mat saty zajednane napisem ti ,,,budes mat biele alebo kremove??,,,kedy mate dalsiu nauku v kostole??,,,,chcem vediet kolko zase zaostavame:-))))
Článok sa načítava...
@nikuska1987 tak my tu mame kopec casu viest debaty podobneho charakteru...:)...rozpravali ale urcite nechceme babo hned po svadbe...ked by prislo tak sa budeme tesit ale nebudeme na nom pracovat...najprv nech nam stoji domcek a potom moze prist syncek...:D alebo dcerka...:) ale teraz aj tak mam hlavu plnu svadby...som vraj minule zo sna rozpravala ze sme zmeskali svadobny veltrh ..:D
@mishita2401 to aj ten moj sa hambi, no ale ved ja budem pri nom tak hadam to bude lepsie a v kostole budu stat za nami svedkovia takze nas trosku zakryju
@mishita2401 ze kedy bude posledny den alebo aspon patdesiaty den a nie stosedemdesiaty pred svadbou...
@nikuska1987 biele biele a ešte raz bieleeeeeeee :Dine nechcem ja sa chcem v lete opalit aby ta biela na mne vynikla :D a nauku mame teraz v sobotu :D už druhu :D .... inak puffu ty maš ine sny :D mne sa snivalo že sme nič nestihli v svadobný den...:D asi prestanem mysliet na svadbu na nejaký čas :D-ale to sa asi neda :D
@puffu tak to ano ked ste stale spolu,,,,,,,,,,aj my az ked budeme mat zabezpecene byvanie, lebo dieta v dnesnej dobe je tiez financne narocne,,,,,,a na babo sa este necitim,,,chceme si uzit aj manzelstvo bez deticiek,,,,,,ani my nebude pracovat na babatku zatial,,,ja mam plnu hlavu hladania prace, vybavovania svadbya starostlivost o 2 domacnosti takze nenudim sa
@nikuska1987 no ved tieš si myslim..a ta pol hodka bude v pohode :D
@puffu aha :D chapem :D
@mishita2401 aj ja biele este si chcem kupit betakaroten ako vyzivovy doplnok, aby som bola ovela viac hnedsia a aby ma rychlejsie opalilo,,,,co uz 2???,,,my 26 este len 1,,,baby nestraste a ja som zas v noci nemohla spat lebo nemam svadobne saty,,,to sa neda a hlavne ked sa tu vsetky tri stretneme
@mishita2401 vy akurat skoncite sobas a my este len zacneme a budeme ho mat 45 minut, kedze je to aj s omsou
@nikuska1987 premýšlam nad tým aj ja :D čo už dvee? nechapem :D
@nikuska1987 mate to o 15tej?
@mishita2401 o com bola ta prva? kolko trvala?,,,nam bude trvat zevraj 45-60 minut,,,my budeme mat asi 1 za mesiac pan farar povedal ze v auguste bude 7 posledna - organizacna
@mishita2401 ano, ano to som ja vybrala hodinu snubenec s mamou sa zhodli ze je to skoro, nato ze bude horuco, ale potom drahy povedal, ze aj tak dobre, lebo potom ako sa najeme sa pojdeme fotit na nejake 2 hodiny
@nikuska1987 no mi mame dokopy 3nauky- 1.2, a tretia je zdravotna na PC v inom kostole-neviem rpečo ale nevadi :D...no a ešte jedna je v piatok pred svadbou rano po omši -organizačna a tak :D no ja by som sobaš neskor nechcela..bolo by to neskoro pre mna..
@mishita2401 zdravotna na pc? ,,,aj pre mna ved potom uz sa pojdeme najest, fotit, a svadba bude pokracovat
@nikuska1987 no neviem prečo ale ževraj hej :D... no ved..a musite po jedle ešte odštartovat zabavu prvým tancom :D
@mishita2401 to asi kazda farnost ma inak,,,,,,to mi je jasne ved za 169 pardon 168 dni este nacvicime nejaky ten tanec :-))))))
@nikuska1987 tak urcite je na babo este cas...ved sme este mlade...:) treba si uzivat pokial mozme...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?