Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 no tak aspon budete mat po tom...nas to len caka a to ideme do takych rodin u ktorych sme neboli aj 3 roky takze tam sa asi zdrzime...ale tak dufam ze za jeden den zbuchame jednu stranu a na druhy den stranu druhu...:) kamarati uz oznamenia maju a este aj ocova strana rodiny...takze nam ostava rozdat nejakych 20 oznameni...uz nam aj kamarati oznamili termin rozlucky...:))) bude 2 tyzdne pred svadbou....:)
Profilova fotka
@mishita2401 no ved ja som s tou kamokou chodila asi 3 razi co sme boli som ju stale len drzala akoby podopierala aby mala istotu kym si zvykla sme na plavaren chodili.. skoro som zmrzla v tej vode :D
Profilova fotka
@puffu no mi mame od dnes vsetky oznamenia odovzdane definitivne :) konecne.. to nam trvalo :D... teda myslim pozvanym tie postou zo slusnosti nepozvanym mam v plane posielat mesiac pred..
@oskvarka my chodime vsade osobne tak to bude trosku zdlhavejsie, teraz co sme boli tak v dvoch rodinach a trvalo nam to asi 5 hodin dokopy...no ale tak do Ba sme tiez posielali...ale to je jedina vzdialena rodina, inak vsetko do okruhu 180km...
Profilova fotka
baby, vy ste úžasné!! My ešte nemáme oznamka ani vytlačené....
@martinkatinka ale tak zase ty mas krajsie mamickovske povinnosti...:)
@puffu no a koncim o 14 a o 14.30 som doma, pokial idem rovno domov a nemam zastavky,,,,heh dufam, ze sa tu este stretneme, lebo aj ja vam chcem zazelat vsetko dobre pocas svadobneho dna a manzelskeho zivota :-)
@nikuska1987 a ked nie tak si to precitame az po svadbe...:D ja tu este zajtem aj v sobotu...:D no mala by som mat cas...ved co budem robit do 14hod...:D
@mishita2401 uvidime co je natom pravdy :-)
@puffu to ja uz asi nie ,,,uz asi tu budem naposledy len v piatok :-) a mozno budem stihat v sobotu ale len skoro rano,,hehe,,,alebo tu vsetky 3 stravime predsvadobnu noc a nebudeme spat od stresov hehe :-)
@nikuska1987 haha...aj to je mozne...no mozno aj ja tu budem naposledy v piatok...ale piatok mam narocnejsi ako sobotu...v sobotu iba kadernicka, kozmeticka a cakanie doma na odchod o 14hod...:) ...uz sa to pomaly ale isto blizi...:))))
@puffu tak to ano blizi sa to zajtra este pojdem pozriet nejaku organzu a kvietky na vyzdobu, ktoru si robim sama :-) tu co som spominala nad vchodove dvere :-) ale fakt sa to kazdou sekundou blizi :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no blizi...tak uz nech je po...:) lebo uz z toho premyslania ma niekedy boli hlava...:D a o svadbe sa mi sniva kazdu noc...to je zazrak ak nie...:D ale vacsinou tie take mory ale niekedy ide vsetko tak ako ma...:D no mne inak vcera odpisala aranzerka ze za 180e by mi vedela vyzdobit kostol tak ako chcem ja...tak ked mi nedovolia vyzdobi kostol v piatok vecer tak to dam vyzdobit jej...a ak mi dovolia vyzdobit kosol v piatok tak si to urobim sama za polovicnu cenu...
Profilova fotka
@puffu no mi sme posielali spoluziakom.. a do ciech a este do zvolena.. inak vsetko osobne... ale tak to sme mali jednu rodinu na jeden den... dosli sme na navstevu pokecali.. hned nam nalievali... a ked sme neboli autom tak sme potom leva dosli domou :D... a ked sme boli autom tak sme sa vykrutili :D:D
@puffu konečneeee sme odovzadali všetky oznamenia pre rodinu a kamratou čo idu aj na hostiu... včera sme prišli domov až o 21hodine... a to sme išli z domu o pol druhej a boli sme len v troch rodinach... :D... no a u jedneho kamarata :D a najzdili sme 86km :D heh....
@oskvarka tak ma učili asi par rokov-nepomohlo :D @nikuska1987 :D
Profilova fotka
@mishita2401 :D jooj ty budes nejaky tazky oriesok :D... alebo mas tazke kosti... ja sa nemusim ani hybat a udrzim sa na vode lebo moje kosti maju asi vela vzduchu (aj ked podla mna su tazke lebo nechapem preco stale vazim tak vela :D..) tak sa mi to lahko vravi,.. ked ja nemam problem sa udrzat nad vodou...
@oskvarka :D akurat nam ponukli taliansko destinacia riminy za 315eur plus poistenie-kolo 10eur že... ale nemožem ten hotel najst a ani tu cestvoku-volala mi a hovorila ale som jej nerozumela ani nazov cestvoky ani hotelu...wa... ale ta cena je že hotel 3hviezdičky, autobus v cene aj polpenzia-aj hotelový bazen :D ale drahý mi nepojde do bazena ked možeme ist do mora nie :D
Profilova fotka
@mishita2401 no jasne.. ale tak ja co som bola v egypte tak sme si bazen vyskusali a aj tobogany.... mali sme aj jeden taky fakny pred ubytkom rovno len skoda ze po siestej ich vzdy uz cistili a nedovolili ist do bazena ja by som si prave vecer isla rada zaplavat ..... no to nie ako dobra cena :)...
@oskvarka ?? nerozumiel? no to nie ako dobra cena?? nechapem :D
Profilova fotka
@mishita2401 ach jo to moje pisanie to je des :D... chcela som napisat ze to znie ako dobra cena :D.. co spravi jedno pismenko :D... joooj hned by som sla hlavne ked celi tyzden hlasia akesi besne pocasie...
@oskvarka ved hlasia oteplenie :D až 30supnov :D a to budu len burky s tepla :D
Profilova fotka
@mishita2401 co ja viem ako si im to pocasie aj tak nevychadza.. okrem nedele poobede skoro neprsalo a to stale hlasili dazd.. uvidime co bude dnes... :D
@oskvarka no tak to nepršalo asi iba na rakovej :D
Profilova fotka
@mishita2401 ale za to v nedelu lialo ako z krhli ...
@oskvarka no to hej :D sme zrovna v tedy boli na Kyčerke u tety rozdat oznamenia :D
@mishita2401 tak ste mali aspon spestrenie nedele...s tym pocitame aj my za ked pojdeme pozyvat rocinu tak to bude na cely den a to nam treba pozvat 4rodiny z tomasovej strany a uz iba 3 rodiny z mojej, no a este niekolko kamaratov ostalo ale to uz nebude take zdlzave,pojdeme vecer na vino a dame oznamenia...
Profilova fotka
@puffu no ved mi to berieme pozitivne ze sama akcia raz grilovacka to ono.. ale vsade do teba pchaju same sladkosti alebo borovicku... ako ma clovek potom chudnut :D
@puffu no kamaratkam dam oznamka asi až po dovolenke...no ale všade ked posediš a to ešte hned na prvej navšteve som čakala kým pride malý kristianko-mojho bratranca synček maličky4mesačny-som ho ešte nevidela tak som čakala kým dojdu :D heh... a potom sme boli chvilku tam a tam..ale aj cesta zaberie vela :D
@oskvarka tak u mna by to problem nebol lebo ja sladkosti nejem a borovicku nepijem...:D sladke mi vobec nechuti, nieco sladke zjem mozno raz za tyzden, mozno menej....ale zase zemiakove lupienky som jedavala kazdy vecer...:D ale som si teraz az do svadby zakazala... =-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?