Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu ešte nie-tak je výkend ...tak počitam že v pondelok niečo pošlu a v utorok pojdeme popozerat :D... no ja som si povedala že stužky budem davat na take tie prve tri varky-podla toho kolko tých fliaš bude...ale že nalepky budem davat na viac fliaš :D
@mishita2401 no tak dufam ze vam to vyjde a budete mat peknu dovolenku...:) no ja som teraz rozhodnuta ze budem davat masle na kazdu flasu len neviem ze pri ktorej flase ma to prejde a budem na to kaslat...:D
@puffu 5 metrov organzy na 1 maslu????? ty kokso no idem sa nato pozriet,,heh :-) o tie 3 tyzdne ked pojdete na sk to tu uz ostanete do svadby ci ako??aj ty si postupila asi si aj ja kupim este 1 topanky na svadbu, v pripade ze by ma tieto otlacili :-)
@mishita2401 ved ani u nas nic poriadne nieje ja stale pracujem len na dohodu :-)
Profilova fotka
@mishita2401 :D
@nikuska1987 hej 5 metrov na jednu maslu...aby bola masla bohatsia...mam aj v mojom albume foto ako budu vyzdobene lavice v kostole len namiesto tej jemnej maslovej masle budu biele masle, aby vynikli...tie svetle masle idu na auta...ja si uz zakazujem kupovat veci...:D stale cosi vymyslam...ale ked si kostol mozem vyzdobit 3krat lacnejsie ako mi nuka agentura tak preco nie a este si kostol mozem vyzdobit v piatok takze budem mat cas...:)
@puffu ved aj ja pozeram po obchodoch kde co maju a kupujem :-) a stale mi nieco chyba,,,hehe,,,,no ved jasne je rozdiel dat 100 eur a 350 eur,,,nam kostol bude zdobit aranzerka :-) ano ano videla som
@nikuska1987 no ja tiez este cakam co mi napise aranzerka ale myslim si ze sama si to dokazem vyzdobit lacnejsie a tak ako chcem ja...:) tak pockam este niekolko dni ci nieco odpise a uvidime, ked neodpise tak si veci nakupim a ona mi uz urobi iba ikebanu
@puffu a vyzdobu saly v ktorej bude svadobna recepcia si budete tiez zdobit sami?? :-)
@nikuska1987 nie to mi uz bude robit svadobna agentura a aranzerka...na tot by som uz cas nemala a ani by som si na to netrufla...ono do kostola urobim 12 takych kytic ako mam v albume a prepojim ich organzou no a v predu su este take male lavicky a tam uz pojdu iba masle s ruzou...:) no a take podobne kytice budu mat aj druzicky...:)
@puffu ahaaaaa akedy pridete pred svadbou???,,,,to vsetko stihate povybavovat??...hehh :-) :-) :-) :-)
@nikuska1987 no zajtra budu presne tri nedele do odchodu...:) a spat ideme az tyzden po svadbe...:) no mali by sme stihat vsetko, 14.7 mame civilny sobas(stvrtok) a hned v piatok alebo pondelok idem vybavovat nove doklady...prvy tyzden mame dost nabity a aj ten tyzden pred svadbou...ale ostane nam cas aj na oddych...:) no aspon dufame...:) dovolenku sme zrusili lebo by sme velmi nestihali potom a nechcem aby sme boli potom uponahlani a este aj na dovolenke nervozni ze co nam vsetko este treba....tak pojdeme az na dalsi rok niekam...teraz pojdeme niekam na SR aspon na 3noci...:) aspon trosku vypnut...:) a vy sa chystate niekam na dovolenku?
Článok sa načítava...
@puffu tak to budete na sk skoro mesiac :-) m nejdeme nikam, pretoze teraz sme mali dost bohatu financnu investiciu a na dovolenku niesu financie a ani cas nemozeme tolko vymeskavat z prace ani jeden z nas :-) ,,,tak na dovolenku pojdeme mozno az na rok ,,hehe ak nepride baaaabo =-) ja mam sice 2 tyzdne pred svadbou dovolenku, ale nevychadza nam aj tak cas ist mimo sr :-)
@nikuska1987 :D tak uz si sa z babom aspon trosku stotoznila? My zatial babo velmi neriesime hoci by sme niekedy chceli ale najblizsie dva roky nie...ked pride tak pride ale nebudeme na nom pracovat alebo pokusat stastie...:) na sr budeme vyse mesiaca...:) predne 5 tyzdnov a jeden den....:) aspon si oddychneme len sa nam asi tazko bude vracat po tak dlhej dobe na SR... :-|
@puffu uz ano, pretoze vidim ako ma moj drahy rad deti a viem, ze velmi tuzi po babatku aj ked nie teraz ale casom :-) ani my najprv chceme vlastne byvanie a potom dieta,,heh,,, tak uz odpocitavate kazdy den cooo??,,heh ,,tak to verim a kto sa bude starat o tu paniu o ktoru sa starate?? :-) ozaj pocas pobytu na sk budes chodit aj na net ci nebude cas?? :-)
@nikuska1987 uz ma zajednanych slovekov co tu robili predtym...a na niekolko dni pojde k svojej mame...a urcite budem chodit...:) prvy tyzden bude velmi nabity ale potom uz bude pohoda tak tu zajdem...:) ja som tu teraz skoro stale...:D vela inspiracii cerpam odtial...:)
@puffu tak aspon ze taaak :-) ,,,,,,,ved aj ja som tu nacerpala kopec inspiracii :-) naozaj je tato stranka skvela :-)
@puffu no uvidiš sama a potom mi povieš :D @nikuska1987 no ved to...hruza ... @oskvarka čo?? :D
@nikuska1987 tiez si myslim ze stranka je super, no a to mi inak poradil tomas....on fici na modrej streche...:D no a ja som sa tu nechcela zaregistrovat az mozno po 2 mesiacoch ked do mna zazal stale hucat nech vyskusam a teraz sa zo mna smeje ze som zavislak...:D rano este len rozlepim oci tak zapinam net...:D
@mishita2401 no uvidime...:D ale teraz som vyuzila stuzku na nieco ine tak to mozno aj necham tak...:D no este nie som na 100% rozhodnuta...:) ale rada by som to urobila...:)tak uvidime...ale urcite by sa nasli aj prijemnejsie povinnosti ako robit masle...napr...opalovat sa alebo ist na pivko...:D
@mishita2401 zevraj ma na sk vzniknut 90 000 pracovnych miest pretoze na sk maju prist zahranicny investory vravela mi to mama aj Janko tak som zvedava :-)
@puffu ja sem nejak casto uz nechodim, pretoze nato nemam cas :-( ale nezanedbavam vas aspon vam sem chodim odpisat, ked uz nemam cas tu sediet dlhsie :-) a moj drahy nechodi uz vobec na net ani uz neviem ako som sa dozvedela o tejto stranke :-)
@nikuska1987 no ked budem na sr tak tu tiez budem chodit ako ty, mozno na hodinu, mozno menej...teraz mam volno, vonku prsi uz dva tyzdne...:( nic sa neda robit a vlastne ani nemam s kym lebo na kavu sama nepojdem a ked mam volno ja tak robi tomas a opacne...ale aspon sa nenudim a vela uzitocnych veci sa tu aj naucim...:)
@puffu ale tak dufam, ze sa tu tesne pred svadbou este vsetky 3 stretneme,,heh,, :-) aj tu sa rozprsalo ja si poziem postu pre teba a pojdem spat, kedze do prace vstavam 4.20 cez vikend musim dohnat celotyzdenny spanok a zajtra idem za drahym takze tu nebudem cely den :-) idem uz lebo mama sem chce ist tak zase nabuduce pekny vecer papa :-)
@nikuska1987 jaaaj 4:20...nechcela by som...ale aspon skor skoncis...:) no urcite tu este pred svadbou zajdem...este vam poprajem vsetko dobre atd...:) tak dufam ze nam vsetko vyjde tak ako si to vsetky planujeme a ze bude pekne pocasie...:) jasne...utekaj...tak niekedy nabuduce...:)papa
Profilova fotka
ahojte este vas budem trosku otravovat :-D Ide o svadobnu kyticu....vybera sa kytica aj podla siat? Lebo velmi by som chcela kyticu zo slnecnic ,ale neviem ci sa to hodi k satam co som si kupila. Su to tmavobordove satenove kratke spolocenske saty len je problem ze na lavej strane mam tusim 5-6 ruziciek. Ci sa ta slnecnicova kytica nebude byt s tymi ruzami na satach :-S a ci sa vobec k bordovej hodi zlta kytica...som uz na nervy,lebo zistujem ze dako nestihame .....doteraz sme na vsetko kaslali ze vsak co mini svadba,ale aj tu treba milion veci :-p
Profilova fotka
@mishita2401 ze nevies vynorit zadok z vody :D.... ale mala som tiez taku kamosku ona sa bala ist aj do metrovej vody myslela si ze zakopne spadne a utopi sa.... a naucila sa plavat... len sa to musis ucit tak ako to ucia v plaveckej skole male deti... ze to lezanie na hladine je ovela dolezitejsie ako nejake styli plavania lebo ked vies to splivanie.. to je to lezanie na vide tak ostatne uz doladis... :)
@puffu no ved to je jasne :D..mi dnes rozdavame oznamenia ostatne...tak mame toho hoooooodne :D poobede :D @nikuska1987 no len to asi v akom meste :D...ja nebudem dochadzat 30km... to by som pol výplaty dala na cestovne...
@oskvarka no len ja som to skušala..ale vždy spanikarim :D ... to je hruza.....
@chruminka sice som tie šaty nevidela ale neviem si to moc predstavit s kyticou zo slnečnic...neviem... ale to možno len preto lebo som to nevidela :D.. no je toho vela...ale mi to robime teraz tak postupne :D už sa to rozbieha :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?