Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 to su povodne ruzicky do vlasov, ale ja tym vyzdobim kosik na pierka a neviem ci som ti vcera pisala uz mam zajednane nechty a vcera som kupila samodrzky :-)
@nikuska1987 ne nepisala :D ja som sa dneska bola objednat na skušku ličania :D idem na nu hned po dovolenke 4.7. :D a inak som sa dozvedela že ja neprimam-teda moje telo neznaša gel-preto mi odmeita gelove nechty a vravela mi kozmetička že ked nemožem mat ani nechty potiahnute gelom tak že typy by mi nevydržali ani den :D-že to by sa mi hned odlupilo..tak že si mam nehat narast nechty a že mi nalakuje pekne moje :D
@mishita2401 tak aj my sme pokrocili zas vcera aj dnes :-) ,,hehe mozem povymazavat zo zoznamu ,,,akurat pozeram odobierky uz nacvucujem predbezne a budem odolna voci palcu ( hadam),,heh :-) to som este nepocula, ze by telo neprijmalo gel :-) mne vravela, ze robi gelove aj akrylove tak este uvidim ake :-)
@nikuska1987 no tak ja som taka že ja neprimam ani cudzie hormony ani gel :D no nevadi :D... da sa s tým žit :D apson si nezničim nechty :D
@nikuska1987 a ty budeš mat klasicku odobierku?-teda klasicku :D u nas na horných kysuciach sa to nerobi :D.. len čo poznam s tých 4svadieb-dovtedy som to nikdy nevidela tu odobierku :D mi to mame uplne inak...len pozežnanie svetonou vodou s vetvičkou a to je všetko :D
@mishita2401 ved jasne to nieje ziadny problem bez toho sa zaobides :-) ,,,starejsi nam vravel, ze bude odobierka a u nas je to zvykom, ale nechceme ju mat nejaku dlhu ani smutnu :-)
@nikuska1987 akurat som sa dozvedela že moji rodičia mi zaplatia svadobne šaty -normalne ma potešili :D... nečakala som to ..lebo pred pol rokom mi vraveli že si ich budem platit sama... tak som šetrila...:D a teraz toto :D tak ma potešili :D
@mishita2401 super aspon vam peniazky ostanu na insie,,heh :-) ,,aj mne nasi zaplatili saty, lebo tiez by som si nemohla dovolit vsetko platit sama :-)
@nikuska1987 no mne by to vychadzalo ... aj by mi ešte niečo zostalo-čo som s praxe našetrila ale takto možem prispiet aspon na dovolenku s čoho sa tešim...lebo ma mrzelo že drahy to chcel zaplatit všetko sam..aj ked on mi povedal že pre mna urobi všetko že sa nemam trapit...že ked nemam robotu že on to cchape
@mishita2401 no urcite to treba robit tak ako je u vas zvykom a ludia su aj tak zvyknuti cakat ked to mate vo zvyku robit takto...no a pokial sa hostia dopravia do saly tak to tiez nieco trva nie....:) my ideme od kostola peso vsetci...mame to asi 5-6 min...
@nikuska1987 ahoj, mam sa celkom dobre..uz iba 3 tyzdne do nasho odchodu na SR takze nam to celkom rychlo ide...:) no a rozhodla som sa ze si robim vyzdobu v kostole sama...agentura pytala 350e a aranzerka my zatial neodpisala na moj mail ohladom vyzdoby tak cakam...ale pocitala som si co vsetko tam chcem a kupa vsetkych veci co mi na to treba je nejakych 80libier ale je tam aj niekolko metrov organzy navyse kebynahodou...no a tie veci potom mozem predat aspon za tretinovu cenu tak by nas vyzdoba kostola vysla na 50e mozno+ jedna ikebana na oltar a cerveny koberec....no inak to je dalsia vec ktoru mame novu...:) vsera som ho rezervovala...:))) no a inak asi nic...a ty sa mas ako? Nieco nove ohladom svadby?
@puffu no u nas je to autom asi 5minut do kostola-ale zaleži od premavky :D..a kedže svadobna kolona ide pomalšie tak to asi bude aj 10minut :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 tak tomas ma do kostola iba nejakych 200metrov...:) takze nema ani auto...:D ved na co nie...:))) dnes mi dosli moje nove topanky...:))) su uplne super...:)a objednavala som ich vo stvrtok vecer a dnes dosli....som ani necakala ze dojdu tak skoro...:)
@puffu a maš tu už foto že ktore su to ?? :D
Profilova fotka
@mishita2401 o fialova teraz ide ale aj tirkisova znie dobre :D
Profilova fotka
@mishita2401 wow dalsi salon.. no ja uz nejdem snorit.. sa mi nechce.. a bola si tam uz ?
@oskvarka on ešte nieje otvorený ale tam ani nepojdem :D ja mam svoje vysnivane šaty zajednane ine nechcem :D... no a ja som mala raz aj tie oranžove pri mory a tak krasne to vynikne na opalenom tele-to je taka žiariva oranžova :D ja nevem.asi vezmem všetky :D
Profilova fotka
@mishita2401 jasne ved plavky sa vzdy zmestia.. hlavne pozor na pasiky.. aj ked ja mam co vraviet ja uz take mierne mam z mynuleho tyzdna s tenisu,... a o som len na hodinku bolo... joooj tak vam zavidim hned by som sla na dovolenku....
@oskvarka no ved ja mam dvojo plaviek bezramienkových vieš :D takže prvé dni budu len oni :D a potom domora možem ist s hociakými a ked sa budem slnit budem to rozviazovat-ako vždy :D
@oskvarka ale chceme si vziat aj nafukovačku...len neviem kto mu to bude fukat-lebo ja a ten moj dych...hm :D by som bola fialova kým by som to dofukala :D...
Profilova fotka
@mishita2401 jooj si mi pripomenula moju nafukovacku v egypte... posledny krat som ju vydela na horizonte ked ju odvieval vietor :D... dost tam ukalo niektore dni :D:D... este ze o bola len taka z lidla za 3 eura :D... a pozicana od segr :D:D:D ale co sme boli v bosne tak tam na plazi za par korun predavai nafukovacky uz nafuknute sme si aj so segrov vtedy vraveli ze keby ze to vieme tak nafukovacky ani netrepeme.. ale v bosne bolo vsetko lacne...
@oskvarka no len mame doma už dve nafukovačky a nechceme kupovat dalšie vieš :D... a tak ja neviem plavat tak asi ani na nafukovačku nepojdem aby ma to neodvialo kdesi do mora daleko :D... mysliš že v Taliansku potrebujeme do mora tie topanky? lebo v chorvatsku ich treba tam su ježkovia-ale tam su kamienkove plaže ale v taliansku je piesok...tak to asi neni treba? alebo?
Profilova fotka
@mishita2401 ja som si ich v egypte kupovala koli snorchlovaniu lebo tam boli pieskkove plaze ake aj kamene a korali boli len na kamenoch...ale co som bola v chorvacku aj v bosne tak som to vydrzala aj bez nich a jezka som netrafila... ale cez tie zvrchu latkove sa mozes na jezka napichnut aj ked ich mas teda ja mam take... ako je to v taliansku netusim... ale asi aj od konkretnej plaze zavisi aj v chorvacku su pieskove plaze... co tam budes robit ked nevies plavat ?... ja milujem plavanie....... povedz drahemu nech ta nauci.... :)...
@oskvarka ja odkedy som sa skoro utopila v našom potoku -ked som bola mala a bola velkaaaa voda tak odftedy mam akusi fobiu :Daj ked vody sa nebojimm...len sa bojim ako vtedy že sa ponorim a nebudem sa moct dostat na hladinu ... aj ked ako plavam ako komar-žaba :D trochu poplavem ale nejdem dalej ak už nedostanem ked sa postavim na zem :D dalej nechodim :D a čo tam budem robit-no člapkat sa :D a opalovat :D... a drahý ma učil už asi 5 krat všade možne..aj moja mama ma učila :D ale ja sa furt prevažujem..a ked plavam nemožem dostat zadok vyšie..vždy ho mam dole-ale moc dole :D
@mishita2401 no foto dam neskor lebo teraz pracujem ale mala by som uz skoncit o 2 hodinky tak to tu potom hodim foto...:))) ale su super, idem si este objednat ine...:) ale nie svadobne len take k satam na redovy ale budu sa moct nosit aj tak na bezne/vecerne nosenie...:)))
@mishita2401 mne nie pretoze s drahym si hradime aj ine vydavky na svadbu a domacnost + osobne potreby keby aj ja si odkladam tak by mi to vyslo :-) jaaaaja uz sa neviem dockat dalsej vyplaty,,,heh :-( aj mne Janko minule hradil celu sumu ked sme isli na dovolenku do talianska, pretoze ja som bola este studentka a nemala som peniaze :-) ale teraz mu to vynahradzam - platim veci na svadbu a auto atd.... :-) tiez neuznavam ked chalan vsetko financuje,,,hehe,,ved my predsa niesme ziadne zlatokopky :-)
@puffu tak o 3 tyzdne vas cakame na sk,,heh..."-)))) aha ved aj ja som bola doteraz v meste som bola pomoct mame v praci a behali sme po obchodoch som si kupila taky konarik, lebo si chcem sama robit aranzman nad vchodove dvere a podvecer budem sit stuhy - ako ozdoba flias,,,medyicasom co sme spolu nepisali som kupila drahemu popolnocnu koselu, uz ma aj oblek neviem ci vies a kupili sme vyzdobu na kosik s pierkami, stuhy na auta, samodrzky pod spolocenske aj svadobne saty a zajednala som si nechtarku a uz sme absolvovali vsetky nauky uz nas caka 3 augusta len spoved a prejdeme si obrad :-)
@nikuska1987 tak tiez si riadne postupila...:) mne dnes dosli nove topanky, tie stare sa mi uz nepacili tak som si kupila nove no a ked som tomasovi zahlasila ze chcem aj ine na redovy tak na mna krivo pozrel ze som si to hned rozmyslela...:D no a ja som si zacala vypisovat menovky zatial istych hosti, a zacala som trenovat masle do kostola a na auta ktore pojdu do trebisova aby boli trosku ozdobene..:) a celkom sa mi to paci....:) na jednu maslu ide az 5m organzy ale tie masle su velmi pekne....:)))aj foto som posielala mishite vcera alebo predvcerom...:) tak mozes kuknut ked budes mat cas...mozno tri strany dozadu, mozno menej....:)
@puffu aha no dobre :D ja už mam urobene aj nalepky na flaše :D-vytlačene aj postrihane..a čakaju na nalepenie :D... @nikuska1987 no ved to...ale keby som zarabala tak to kludne aj sama zaplatim :D... mna mrzi že nemam robotu... a drahý to vie... a chape to..aj on sa mi snažil niečo najst a sam videl že tu nič nieje....
@mishita2401 no tak super...:) my sme sa rozhodli ze nalepky davat nebudeme iba take male maslicky...:) to postaci....:)no a co zatial sa z cestovky neozvali?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?