Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
Profilova fotka
@puffu ja moc nemusim umele kvety... ale asi to inak nepojde tie kvetinace by boli fain .. ale mozno by boli aj lupienky po krajoch stacili...zavisi od toho ako mate kostol nam by napriklad ani koberec nepomohol kedze nam rozkopali okolo kostola prerabaju namestie :( ale co je v cadci kostol tak tam by nebolo treba nic lebo tam su popri ceste ku vchodu velke lipi... velmi pekne to tam je (aj ked obcas trochu nebezpecne lebo padaju vetvi :D)
@oskvarka on by to tie lupienky mozno vonku rozfukalo...tak preto som volila skor tie kvetinace....ono tiez su okolo nejake stromy...no uvidime ako to nakoniec bude....ale asi dam tie kvetinace a hotovo...:)
Profilova fotka
@puffu mozno keby vam nieco pekne pozicali v obchode s kvetmi .. pekne je skorej mensi kvetinac a velka rastlinka.. len na ten obrad.... ale to by bolo komlikovane asi :D... ale neboj bude to pekne tak ci tak:)
@oskvarka no uvidim co vymyslim...stale cakam co napise aranzerka a kolko to bude stat u nej....ono vazy by mi do kostola ani netrebalo, kvety by sa upevnili o lavice...no a aj vonku som chcela aby mi nieco pozicala ale tomas vravel ze vonku nie je dobre davat nieco od aranzerky lebo by nam trebalo platit nejaku ochranku na to lebo to cigani ukradnu, tak preto tam chcem dat nejaku vlastnu lacnejsiu alternativu, ked to ukradnu tak ma to nebude az tak stvat ako by som to mala potom platit lebo to ukradli....
Profilova fotka
@puffu jaaaj no to mas pravdu u vas na vychode nic moc...
@oskvarka tak v nasom meste nie su len v trebisove je ich pozehnane....a riadne zneprijemnuju zivot...no ale tak nic s nimi nemozeme robit nie...no a inak som si pocitala ze kolko by ma vysla vyzdoba keby som si ju robila sama a aj sama vsetko nakupila tak cena my vysla 75libier, aj som na seba trosku nahnevana lebo som vcera objednavala tie penove ruze pre 6druziciek a kazda bude mat 7 kvetov no a dnes som nasla stranku kde su tie kvety o 50% lacnejsie a aj organza a stuhy su lacnejsie ako na tej stranke kde som to objednavala vcera...:/ no co uz...preplatila som nejakych 25libier...:/ no ale nakoniec si kostol asi vyzdobime sami, a este mi bude treba urobit jednu ikebanu na oltar a 4 navleky...to bude vsetko...no a myslim si ze ta vyzdoba by sa predala za taku polovicu co som do toho dala ja a mozno by ma to v konecnom dosledku vyslo iba na 50e + 40e za cerveny koberec...:) no dost velky rozdiel oproti cene ktoru mi dala agentura...a este kaplan mi povedal ze si kostol mozeme vyzdobit uz v piatok po omsi...tak preto mozno do toho pojdeme a vyzdobime si to sami
@puffu velmi pekne mašle :D len neviem či mne by sa s tým chcelo tak bavit :D a asi nam ich ani nevratia-aj ked tajne dufam že hej :D...tak by som prišla o vela penazi keby som tam dala ešte aj ružičky :d
@mishita2401 no ja tym poverim sestru aby to podavala dole...ked to predam aspon za tretinovu cenu tak je to vzdy lepsie ako nic...:)
@oskvarka no len busom ...pas nemame...a mi chceme taliansko :D
@puffu no a to kedy stihne? u nas tie auta pojdu zaviest domov niektorý a snad im to nebudem s tých aut hned po obrade pred salou davat dole :D z nejakých 20aut čo pojdu preč :D
@mishita2401 nie hned, u nas tie auta vsetky ostavaju az do druheho dna, takze niekedy pocas hostiny, mozno 3 hodiny po obrade alebo tak...ked bude mat cas to dat dole z tych 6 aut...ono to nebude s tym vela prace...
@puffu no to mate dobre ked tam ostavaju..ale tie naše asi 20aut po prvom chode asi pojdu pozavažat... alebo neivem kedy..a to sa nestiha...
Článok sa načítava...
@mishita2401 no tak my to mame jednoduchsie...waw 2O aut... robite aj nejaku okruznu jazdu?
@puffu nie :D len od draheho ku mne , pootm do kostola s kostola asi len dve tri auta pojdu nazad ku mne a ostatne pojdu už čakat pred salu. a potom aj mi na sal :D... ta cesta na miesto zabavy bude sama o sebe okružnou jazdobu :D
@oskvarka inak v Čadci otvaraju nový salon :D- ako je muzeum tak oproti :D
@mishita2401 a to naco idete z kostola domov? a az potom do saly?
@puffu u nas je taký zvyk že po sobaši maju ist mladý do domu alebo bytu kde budu bývat po svadbe :D tam si pripijeme a ideme na sal :D
@mishita2401 fakt?...ja teraz take prvykrat pocujem...:) takze budu na vas hostia trosku cakat, a to uz pojdu dnu do saly alebo budu cakat na vas vonku pred salou?
@puffu vonku budu čakat-ale ved to počkaju tak 15minut aj s cestou -to sa doma zdržime asi 5minut maximalne... to len tak aby sa nepovedalo že zvyk je zvyk :D ... no si tam zatial nastupia za pomoci mojej sestry ktora ich bude usmerovat na schodiky ked prideme odfotime sa spoločne a pojdeme papat :D
@mishita2401 myslela som si ze last minute pretoze to mate najlacnejsie,,,uz mate vybratu dovolenku?? :-)
@nikuska1987 no jasne že last minute je lacnejšie :D preto tak ideme :D no chceme Taliansko ale ešte to nieje iste..lebo len dnes dopredali termin -odchod dnes 17 . tak čakame že od pondelka budu ceny na 24 :D heh... že to bude lacne dufame :D
@mishita2401 jasne ze bude :-) kedy to chcete vycestovat?? :-) idete letecky ci autobusom?,,,heh
@nikuska1987 no 24. 6.- drahý ma dovolenku už od22.6. do 5.6. :D dva dni pred odchodom a dva dni po prichode :D sa tešime..už mam nachystane kufre :D...- berieme dva..lebo do jedneho ssa nezmestime... :D... nam v cestovke povedali až sa pobalime a hned ako bude dobra cena možme ist :D... že mame čakat už nachystaný :D.. ale ešte mam len zoznamy čo nemame zabudnut :D..neviem si vybrat plavky..viem že dvoje bezramienkove si beriem aj keby neviem čo..ale ešte mam dalšie tri okolo krku a neviem ktore z nich si vziat :D...mam tyrkysove, oranžove a fialove :D porad :D
@mishita2401 ejha tak v talianksu vas mozu ocakavat :-) to uz mas zbalene kufre tyzden pred??,,,heh,,,parada :-) fialove to je moja najoblubenejsia farba,,,hehe :-) fuuuha tak budete mat predsvadobnu dovolenku a pridete krasne opaleny :-)
@nikuska1987 ja nemam kufre zbalene :D len nachystane prazdne..som ich oprašila :D... len čakaju na spravy čas :D ja mam len zoznam čo si chcem vziat a nezabudnut :D... no kedže svadobna cesta nebude berieme tuto cestu ako našu,,svadobnu " :D a ideme si uživat romantiku :D
@puffu ahoj ako sa mas??,,,co mas nove?? uz sme davno nepisali,,heh,,, :-)
@mishita2401 jaaaj taaaaak ja ze ste kompletne zbaleny ,,,, :-) ,,,vies ako do porodnice vezmes kufre a idete,,, :-) ,,,,,ja chcem nieco vymysliet az po svadbe :-) ale len tu na sk na vikend lebo teraz kvoli autu sme sa vyhadzali z penazi a este aj svadba a nevychadza nam to ani casovo :-)
@nikuska1987 no mi po svadbe nemožeme lebo drahý nedostane dovolenku..a nevadi :D užijeme si to teraz :D aspon budem mat týždne pauzu od všetkeho :D... inak dnes som bola vyberat motívy na pernikove srdiečka :D a aj rodičom sme dali urobit take večšie :D takže kus malý nas bude stat komplet aj s balenim mašlou atd. 0,50centa čo nieje vela-lebo ked som videla tie umelecke vytvori tej pani čo to zdoby a pečie tak ja by som to nezvladla ani keby som na jeden pernik mala týžden :D a nemohli sme si vybrat s tolkej krasy ..ale nakoniec sme vybrali dva motivy :D a tešime sa :D mam odškrtnutu dalšiu vec :D a ty čo? čo maš nove? aj ty sa pochval :D nemusim len ja :D
@mishita2401 mame oraganzu a ruzicky do kosika na pierka, a popolnocnu koselu pre zenicha, ale musim mu ju dat odskusat, pretoze ma ju kupenu len od oka a zajtra idem kupit este stuhu na flase - vysluzky,,,,my nebudeme mat ziadne darceky pre hosti :-) tu sa to nedava aspon som to na ziadnej svadbe nevidela :-) ale napadnut ma este za tych 49 dni moze vselico,,,hehe :-)
@nikuska1987 no u nas sa darčeky tieš nedavali začalo sa to až v oktorbri 2010 :D -teda v našej rodine :D... a mi v tom pokračujeme :D ružičky do kosika??? čo ideš ho zdobit alebo ako???

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?