Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 jaaaaaaj no pekne :-) ja idem zajtra po robote aj s mamou este pokupovat co nam chyba :-) vcera sme mali poslednu nauku a este 3 augusta budeme mat spoved a precvicime si obrad :-)
@nikuska1987 mi mame spoved 5.6. a vtedy je aj nauka kde nam povedia o obrade a tak :D... a čo vam ešte chyba?
@mishita2401 nie 5.8???,,,este nam chyba: natocit rande, urobit karticky a vyzdobu na vysluzky. mne nieco silonove pod saty, krabice na vysluzky, veci na doma( servitky, vyzdoba), material na zakusky, alkohol na vysluzky, set na tortu, zajednat miesto na fotenie, kozmeticku a nechtarku a skuska ucesu to je zhruba vsetko :-)
@nikuska1987 hej hej :D som sa sekla..lebo teraz robim take ine veci vo worde tak nevem čo pišem :D heh... no tak nekere veci mam ine nemam :D... a niektore neviem kedy stihnem :D
@mishita2401 a este som zabudla zenichovi popolnocnu koselu teraz ma napadlo, ked som si povytahovala zoznamy veci co nam chyba a co uz mame aby som zajtra vedela co mame ist pokupovat :-) ja uz pomaly idem ,,,musim ist za drahym do roboty a ideme k babke pozanasat nejake veci do zahrady tak zase nabuduce popiseme :-) teraz sem akosi ani nemam cas chodit :-)
@nikuska1987 no ja makam na PC tak to tu mam zapnute..no aj ja ešte musim kupit košelu po polnoci a aj nejaku kravat :D
@mishita2401 no tak super ze ste aj spokojni a ze mu vsetko sedi a hlavne ze ste za jeden den kompletne vybavili zenicha...uz nech vam ta dovolenka vyjde a bude vsetko super...:)
@puffu no asi vide :D ešte nemame nič kupene ale dovolenka je potvrdena :D tak sa strašne tešim e:D
@mishita2401 no super, tak sa tesim s vami...:) ved vybrat a rezervovat nieco bude to najmenej...nieco si urcite vyberiete...:) takze predpokladam ze zajtra smer cestovka...:D
@puffu dnes nie :D až zajtra..dnes je drahý v praci...a mi sme tam boli včera sa popýtat od24či niečo nieje nejake taliansko-a že ešte nie lebo že to ešte nieje vypredane ale že určite bude...
@mishita2401 tak urcite nejaky zajazd mat budu...ved to je jedno ze kde len nech maju more nie?...:D my budeme radi ak nam na SR bude svietit slnko ked budeme doma aby sme sa opalili...
Profilova fotka
@mishita2401 mi ani nevieme kam chceme ist ale mam to vymyslene tak ze zbalime kufre a pojdeme na najlepsi ultra last minute co bude v ponuke... nech to bude cokolvek ... aspon bude prekvapko :D.... po tom planovanim svadby mi dobre padne neplanovat....
Článok sa načítava...
@puffu no tak snad za tých 5týždnov čo tu budete bude svietit :D určite bude :D @oskvarka no mi chceme ist už na buduci týžden... tak si dame pauzu..a kedže po svadbe už dovolenka nebude tak tuto berieme ako,,svadobnu"predsvadobnu cestu :D inak vieš kde v CA kupiš podprdu pod sv. šaty:D dnes som ju splašila v pasaži v tom malom obchode za necelých 12eur- uplne kvalitka,krasne biela a ešte ma aj ten silikonový pasik pod košičkami ktore sa ti prilepi na telo a drži to ako šlak :D spokojna som :D aj trojo nohavičiek bielych som si kupila..rozhodujem sa ale medzi dvoma že ktore budu na svadbu :D hah
Profilova fotka
@mishita2401 ja som si nohavicky kupila len jedny... este ze aspon nemam dilemi :D:D... v pasazi som bola ale uz davnejsie nic sa mi nelubilo ja som si samodrziacu kupila po vianociach v maxku lebo som mala nove tricko bez ramienok a nemala som co pod neho... po vianocach bola akurat zlava 50 percent.. sice je kremova ale pekna vysivana tiez ma te siliknove pasiky... a dala som za nu 10-11 eur.. nepametam presne... ale tak pod saty mi tam oni budu nejake vypchavky len vsivat aspon ja som to tak pochopila.. lebo ja nechcem si davat pod saty nic...
@oskvarka no ja si idem davat aby mi tam ukazalo že aj niečo mam ale chcem aj take vypchavky ešte :D lebo mam 75C a to som v CA nemohla zohnat a len v pasaži som to zohnala :D... heh..no ja som si kupila viac bavlnených lebo ine nemožem nosti.... a teraz mam dilemu lebo dvojo su take peknejšie jedny su uplne čiste a tie mam na normalne nosenie ale tie dvoje su take krajšie :D..tak neviem maju aj krajku na spodku takju jemnu ..a su pekne oboje..tak ja nevem :D... heh..ja sa modržiace podprdy nenosim :D-by som sa bala že mi to spadne...tuto čo mam to je normalna podprda -ako len do svadobných-taka polovična len pod kosticami či čo to je ma tie silikonove pasky až to ešte lepšie drži-nie len na zapinatko a fakt je super :D
Profilova fotka
@mishita2401 ja som tiez nenosila ale ked som si uz kupila triko bez ramienok .. tak som musela :D... ja to mam zase opacne ja mam tak 85B mozno aj viac lebo ja mam strasne siroke rebra.. des... ale tuto samodrziacu som si tiez musela kupit C lebo oni tie cisla uz akosi mixuju.. :D tiez sa trochu bojim ze mi padne.. ale zistila som ze je to len o tom zvyknut si na to...a vyuzijem ju aj pod tie moje nove saty co budemmat pre pripad ze sa budem prezlikat ... :-D
@oskvarka no jasne :D... tak mne su už aj niektore cečka male:D som si chcela kupit ešte jednu tak na normalne nosenie a C male a D s toho čo som chcela nemali..fnuky... ja som zasa uzka a v košikoch mam viac :Dheh...
Profilova fotka
@mishita2401 jooj no zavidim..... tak potom naco si to cces vsetko pchat pod saty... teda nebude to nepohodlne?...
@mishita2401 no dufajme, prvy tyzden a posledne 2 mame nabite programom takze dufam ze sa nam podari ist aspon 5-7 krat k vode a opalovat sa...:)
@oskvarka no myslim že nebude :D ale tak ja chcem až mi aj niečo vidno :D... @puffu no tak mi to budeme mat tieš nabyte..ale určite sa dostanete k vode...po svadbe určite a aj pred svadbou :D
@mishita2401 no tak u nas to je komplikovanejsie...:/ no ale prinajhorsom sa pojdem dat nastriekat alebo do solarka....aspon nech nie som biela...ale radsej prirodne slnko by som privitala...:)
@puffu no tak to už radšej solarko ako to nastriekanie nie?? aj ked ja volim slniečko... dnes som kupila aj krem na opalovanie aj všelieke dalšie voloviny :D
@mishita2401 no ja som dnes tiez nakupila vselijake voloviny...:D idem robit kytice pre druzicky tak som nakupila skoro vsetko co k tomu potrebujem...:)
@puffu no a čo si si to hovorila? že už nebudeš nič kupovat?? :D
@mishita2401 no ja viem...ale tak rozhodla som sa ze druzickam urobim kytice ja sama a potom tie penove ruze mozem predat takze je to lepsie riesenie ako im dat urobit zive kytice a aj tak sa budu v sale povalovat a zavadzat im, tak po foteni mi tie kytice daju spat a nebudu nkomu zavadzat...:)
@puffu aha.. :D tak kežde ja nemam žiadnu oficialnu družičk nebudem davat ani nikomu kytice... moja sestra mi povedala že jej by to zavadzalo-či už kytica alebo to naruku..tak som povedala že tak nič :D
@mishita2401 no ja by som tiez nic nedavala ale mne idu druzicky do kostola tesne predo mnou a to by divne vyzeralo keby nemali nic v rukach...:D no inak uz mam vymyslenu dekoraciu auta...:) uz aj odskusane a celkom dobre to vyzera...:) dvojita masla a v strede je penova ruza...:)
@puffu ja nevem kde by som take ruže zohnala..hm... no to by vyzeralo fakt divne :D.... treba im tam čosi dat :D
@mishita2401 dnes som zase vybavila nejake veci ku svadbe tak ssom spokojna :-)
Profilova fotka
@puffu urcite radsej solarko vela bab tu pisalo ze sa im z nastriekania ozltili saty pod pazuchami.... @mishita2401 bola som fnes v tom polskom obchode videla som ake saty si si objednala... ja so si objednala tie dlhe s tym ze ak mi nebudu dobre tak nic....no neodolala som ked som isla do galanterky :D:D:D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?