Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 no vidis...aj tak sa da...a vyrezes si velkost aku chces a nie aku najdes...:)
@puffu no :D uvidime :D snad to všetko stihnem za mesiac a pol....hm?
Profilova fotka
@puffu aj mi budeme mat strieborne auto a nie moc romanticke skorej take vecie terenne... ... tak preto by som tam asi dala len nieco biele nech to nieje take pregycovane... na biele auto skorej idu aj farby.... biela by zanikla trochu
Profilova fotka
@mishita2401 ja to tiez tak idem robit... ta to vyde ovela lacnejsie .. aj tak to bude na jedno pouzitie... najskorej som ten polistiren pouzila na vyrobu pierok... este zrobim tie kvietky pre dievcata a potom ho pokrajam :D
@mishita2401 neboj stihas vsetko...este sa aj nudit budes....:D...ale mas pravdu, ten cas leti strasne rychlo...
@oskvarka no ved to :D vide to lacnejšie :D... a snad aj niečo pekne najdem v čadci aby som si to aj pekne ozdobila... kde by som kupila umele kvety alebo latkove?
@puffu no leti..a nemame toho strašne vela... idem si urobit ten zoznam...bože
@oskvarka my mame tiez take terenejsie auto...vw touareg...ale uz to bude to s novou maskou....ako myslim si ze celkom ok, no limuzina to nie je ale zase ani nie take nejake obycajne auto...a vlastne mi to je aj jedno ake auto, hlavne nech ma dovezie kde potrebujem....:) a vy co za auto mate?
@mishita2401 no ja uz mam zoznamy porobene...:D jeden papier co nam treba kupit, dalsi pokyny pre kameramana a fotografa, na jednom papieri je napisany harmonogram dna, to dam casnickam aby vedeli kedy nosit jedlo, kameramanovy, hudbe a fotografovi...proste vedeli ze co bude a priblizne kedy nasledovat, potom zoznam co treba vsetko urobit, dalsi co od koho vyzadujem...napr. tomas musi ist v sobotu rozdat menovky, urobit srdce na parkete, skontrolovat vyzdobu, nezabudnut obrucky a krizik a ist pred kostl 14:40, sestry maju pozbierat lupienky po prvom tanci atd atd...no veeela toho mam...:))
@puffu a ten zoznam s tým pre čašnikov by si mi nenapisala?? ja vobec neviem kolko čo trva :D
jasne...tu je priblizny zoznam toho ako budu veci nasledovat a to dam casnikom, kmeramanovy, kapele a fotografovi nech vedie ako si to predstavujeme 14:00 fotograf a kameraman nafotit salu 14:30 prichod fotografa a kameramana pred kostol 15:00 sobas 16:30 prichod do saly, usadenie, pripitok, prvy tanec,pocat prveho tanca rozdat predjedlo( mame teple predjedlo tak preto to musia roznasat takto) 17.00 predjedlo, odchod na fotenie s druzickami a neskor spolocne foto so svadobcanmi 19:00 hlavne jedlo 19:30 odfotit sa pri krajani torty 21:00 svedske stoly 22:30 vypustanie lampionov, hadzanie kytice a podvazku 23:30 pecene prasa 00:00 redovy tanec 2:30 zaverecny tanec novomanzelov, odchod fotografa a kameramana no a my sa ideme zabavat dalej....:))) ono urcite to nepojde presne ako je napisane ale by mali aspon nejaku predstavu o tom ako to priblizne chcem...a aby sa ma casnici nechodili zbytocne pytat ze kedy mozu roznasat jedlo ale budu to mat napisane...
@puffu jaj tak ty to budeš mat inak :D ja si to predstavujem asi o polovicu ine :D a zas je pravda mam sobaš o pol hodku skor..a neviem kedy dojdeme na salu...bože to budu počty
Článok sa načítava...
@mishita2401 ono to je vsetko iba orientacne...aby kameraman alebo fotograf neboli niekde vonku na cigarete ked sa bude hadzat kytica alebo aby sme ich my hladali...a este sa spolieham na to ze mi to pripomenu...napr na fotenie pri krajani torty atd...urcite sa nebudeme presne tymto riadit na minutu...mozno ma unesu a potom sa to posunie alebo neviem...mozno redovy bude az o 1 rano....ono sa to naplanovat presne neda...
@puffu jaj :D tak u nas ten biely tanec býva tak aby sa do polnoci stihli všeci s nevestou a ženichom vystriedat-ako si všeci s nimi zatancovat :D a potom sa ideme prezliest..takže to sa neposunie určite :D
@mishita2401 u nas ten redovy by nemal zacat skor ako o polnoci...ale tiez ked sa to posunie neskor tak nam to vadit nebude...ale urcite si dam jeden harmonogram aj do kabelky aby sa na nic nezabudlo lebo potom by ma to mohlo mrziet ked by sme napr.nekrajali tortu alebo nemali skupinove foto so svadobcanmi a podobne... ved uz som tu viac krat pisala ze ja musim mat vsetko zorganizovane lebo som na take veci nachylna...no moja uchylka...:D
@puffu no ja to mam vymyslene tak že krajanie torty nebude vobec- u nas to neni zvyk :D a skupinove foto bude po obrade ked ja pojdem s našimi aj sdrahým k nam domov-sa to tak robi-ostatný svadobčania pojdu už smer sala-tam na nas budu čakat asi tak max15 minut a za ten čas ich moja sestra a kamaratky nastavia na vopred určene miesto spoločneho fotenia- budu to take schody pred takým starým kulturakom vedla saly- každý tam aspon pekne vinikne :D ked prideme odfotime a ideme na vec- vojdeme do saly, pripijeme si - veduci rozbije tanier drahý pozameta ja zlopatkujem :D on ma na rukach odnesie ku stolu, kým sa usadia všeci počitam tak 10 minut- potom bude nejaký kratky prejav max minutka-aj to je moc :D pripitok, a už sa može začat papat polievka, potom hlavne jedlo, potom prvý tanec, rodičovsky tanec, chvilku sa pozabavame a potom ideme s rodičmi a surodencami na fotenie- s fotenia sa budeme zabavat-zhovarat s hosami, fotit-s každou rodinou- to viem že na 100percent chcem a asi okolo tej 20 až po 20 bude večera :D atd :D
Profilova fotka
ahojte nevestičky, taktiež máme svadbu 6.8. v Spišskej Novej Vsi, už sa to blíži, takže už mám z toho mierne nervíky x-) Ale verím, že to dopadne dobre ;-)
@anny1984 no tak mierne nerviky mam už aj ja :D...lebo 6.8. je tu čo nevidiet :D
Profilova fotka
@anny1984 ahoj :) ale ved este je casu, sice ja tiez obcas nervujem, ale len zo snov o svadbe
Profilova fotka
@puffu pecene prasa ma dostalo....:D @mishita2401 umele kvietky maju v halierikovi vedla maxima dst vela...v tom cinaku na namesti ale dost malo... a v tom kvetinarstve vedla mlyna sa mi zdali aj celkom pouzitelne ale ceny boli dost ... ale dalo by sa a pekne maju v tescu v kvetinarstve take ruzicky male rozne farby tam maju aj ine blbosticky do vyzdoby... ale vsetko dost drahe na nete kupis lacnejsie a zda sa mi ze aj krajsie...
@mishita2401 mo tak u vas svadby prebiehaju inak ako u nas....ake male slovensko a tolko toho je na kazdom kroku ine...:D sranda...a uz zacinam chciet unos....:D a tomas je rad ze ho chcem...:)
@anny1984 a z coho mas nerviky? vela veci ti chyba alebo co? Ja zatial vobec nestresujem tak dufam ze mi to ostane, ved nie je preco stresovat nie....:) urcite vsetko stihas...nic sa neboj...:)
Profilova fotka
@puffu nebojis sa ze vam to casovo nebude vychadzat potom... lebo unos sa zvykne natiahut... ja urcite nechcem...
Profilova fotka
@mishita2401 nestresuj klidek mas viac vybavene ako ja a ja som o tyzden pozadu :D...
Profilova fotka
až tak to zase neprežívam, vecí mám dosť, skôr som na to väčšinou sama, lebo to robím na diaľku, totiž nebývam v mieste svadby, nejaké tie stresíky má však každý :-)
@oskvarka no asi tam budem musiet ist pozriet vo štvrtok..dnes asi objednam tie organy .... a take kravinky dalšie nejake :D
@puffu ako unos može byt sranda a keby som mala svadbu v centre mesta možno by som ho aj ja chcela ale takto ho nechcem v žiadnom pripade-nechcem ist s ožratými -pripitými ludmi v aute aby sa čo nestalo...
Profilova fotka
@anny1984 jooj no tak to hej ja som cela happy ze svadba bude tu kde byvame,..
@oskvarka praveže nie-ja som si robila zoznam a chýba mi kupit a dovybavovat asi 60veci-nemam to teraz spočitane lebo rano som sa zobudila a ma napadali dalšie doležite veci :D
@oskvarka neviem, ono ja to velmi neriesim...unos by som chcela tak max hodinu, viac nie,teraz sme boli na unose asi 40min a uplne stacilo... urcite nebudem nic organizovat a ked to bude tak to bude...necham veciam volny priebeh...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?