Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu este tie saty ze nemam to ma stresuje a fotograf ostatne v pohode ostatne budem postupne dorabat,tak aby som uz v juny mala vsetko komplet ,,,,,,,,,,,26.2 mame uz aj prvu nauku na fare.,,,,nebudes sa nudit neboj stale sa nieco najde co ta zamestna,,,vyzdobu chcem v bledunko fialovej s kremovou paradna kombinacia, ale musim navstivit aranzerku nech mi ukaze ake ma tieto 2 farby, lebo nie kazda fialova je pekna a ty budes mat aku farbu?
@nikuska1987 my budeme mat svetlo zlatu s bielou...a kremove ruze...a balonova vyzdoba...chcela som nieco jemne...chcela som povodne kremovu s tmavo hnedou ale to mi neschvalil Tomas..ze vraj deprimujuce farby na svadbu...:D no tak po spolocnej dohode to mame takto ako to mame...:)
@nikuska1987 no to by nebolo zle :D
@puffu mne sa strasne paci fialkova to tak ozivi ,,,potom posli fotky po svadbe z vyzdoby a tak aj ja ti poslem tak zalezi od vasho vkusu, dost zavisi aj od kombinacie farieb,od saly aj my budeme mat balony ale len nad parketom asi 9 balonov, alebo 11
@mishita2401 aj tak to uz hostia nebudu vnimat bud budu priptity,alebo prispaty:-))))
@nikuska1987 ale tak všeci snad nie :D...dnes sme si dali zajednat obručky :D sa tešime :D
@nikuska1987 tak my chceme mat balony vsade...:) ale urcite si nechame poradit od aranzerky...: )...urcite potom budu fotky...:) len keby este tolko netrebalo cakat...:/ ...este aj pracu mame taku nudnu...:/ no ale cas nam ide celkom rychlo...aspon nieco...:)
@mishita2401 jej tak super ze mate obrucky...ked ich budete mat tak si ich mozes dat do albumu...
@puffu no to je jasne že ich dam do alba :D... sa strašne tešime :D
@mishita2401 ..jasne ze sa treba tesit...:) my sme sa tiez strasne tesili ked sme mali nase hotove...a kedy ich budete mat?
@puffu no až tak koncom aprila budu..mi sme nechceli až s tým nejako extra ponahla-a su aj skoršie svadby tak až to v pohode stiha :D
@mishita2401 ...vacsinou je cakacia doba okolo 2 mesiacov...my sme za nasimi cakali az 4 mesiace...no ale hlavne ze ste si vybrali...:) bolo to tazke rozhodovanie ci ani velmi nie?
Článok sa načítava...
@mishita2401to fakt??? aj ja sa tesim s tebou :-)))kolko vas vyjdu??,,,,,,ja idem zajtra kupit svadobne topanky a spodne pradlo a hladam kde by som kupila saty, ktore chcem.nasla som tu znacku v Brne,tak som zvedava ci ich tam predavaju
@puffu hej???,,,coze robite??ked sa nudite.....to my nechceme len balonovu vyzdobu.ona vam najlepsie poradi..ale to rychlo ubehne do augusta neboj sa :-)))))
@nikuska1987 obaja sa starame o 53r. pani...tomas je sofer a ja jej pomaham ked nieco potrebuje a inak ako doma..navarit, poupratovat...robime iba 6hodin denne...ale sme v takom malom meste tak sa tu nic neda robit...:/
@puffu aha no to nemate tazku pracu zas lepsie ako byt nezamestnany, alebo robit niekde vo vyrobe za minimalnu mzdu,,,,,,,,,,inak zajtra si chcem ist pozriet svadobne topanocky tak uvidim ci sa zas posuniem o nieco dopredu,,,ako to vsetky tri spolu prezivame a odpocitava dni do sobasa:-))))) tak aspon si nato neni sama a aj takto ti to rychlejsie teda aj nam to ubehne
@puffu no ani sme to nemali nejake tažke-to bola laska na prvý pohlad ku prstienku :D
@nikuska1987 no tak budem na teba mysliet aby si nasla presne to co chces...:) ...na pracu sa nestazujeme, sme spolu a nerobime skoro nic...este by sme chceli potiahnut 2 roky a hor sa domov...:D a ty niekde pracujes ci studujes?
@nikuska1987 no výdu nas do 350eur lebo to je vlastne sukromný zlatnik- nieje to zlatnictvo ktore si prihadzuje ceny.on tie prstienky robí sam a urobi ti aký len chceš :D to už ideš kupovat topanky? aj spodne pradlo?-ja kupim spodne pradlo až ked budem mat šaty-až viem čo vlastne budem potrebovat :D...
@nikuska1987 no sa mate.ja som nezamestnana som len na abs.praxi a ta mi konči koncom marca..takže super...ešteže som si dokazala popri strednej niečo našetrit :D
@puffu veru mysli, aby som si cosi vybrala,,,,,,,tak predstavu zatial nemam ale nemozu mat 10 cm opatok,lebo by som sa prizabila,,,,,pokial vam ta praca vyhovuje tak je super,,nasetrite peniazky a potom sa zabyvate na sk,,,,ja momentalne nemam pracu - hladam, len zijem v takej diere, kde sa robota hlada velmi tazko
@mishita2401 :D no poznam...:).. tak super ze ste si nasli nieco co vas tak zaujalo...uz sa neviem dockat kedy ich budes mat v albume...
@mishita2401 mne svadbu budu hradit rodicia,,,tiez som nezamestnana a som bola na absolventskej, ale ta mi skoncila som ju mala len 4 mesiace a ma byt 6 lebo tety na UPSVaR su neschopne
@nikuska1987 presne to sa snazime robit..:) no my sme z vychodu tak to je este tazsie s tou pracou ...no ale treba mysliet pozitivne...:) a kto hlada najde...:) a uz ste rozmyslali aj nad detickami? Ci este velmi nie?
@mishita2401 ,,,to v pohode nam povedali v zlatnictve od 500 eur vyssie ano topanky kvoli tomu, aby som vedela svoju vysku v topankach v salone mi odporucali si saty skusat uz v svadobnych topankach a saty este nemam pozri si moj fotoalbum tam mam saty, ktore som skusala a sedeli mi zatial najlepsie aj mne osobne sa najviac pacia, ale v bielej farbe
@nikuska1987 no ja ju mam na 6mesiacou :D... mne ju tieš hradia-ale len pitie-alko , nealku, jedlo na sale, cukrarku a torty a výzdobu v sale. inak ako šaty, popolnočky, kaderničku, kozmetičku, topanky na noc, výzdobu domov, a veci pre mojho draheo si platim sama..a to je dost :D a ešte aj darčeky pre hosti a tak :D
@puffu ale ja ich mam v albe stiahnute foto čislo asi 26 :D
@mishita2401 tak to mas super, ze 6 mesiacov......ako aj my s drahym si budeme nieco platit sami, este mi ostali peniaze z nasetrenych takze dnes sme s mamou riesili co budu platit ony a co mi
@mishita2401 jaaaj...no idem hned kuk...:)
@nikuska1987 no v zlatnictve je to drahe dost... jaj..no tak ja si sice tieš pojdem kupit topanky asi skor ako pridu šaty :D a tvoje šaty vyzeraju dobre :D-aj ja som skušala podobne ale akosi mam iné vysnivane :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?