Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu no to je vela...u nas najlepši dj aj s tým že robi zabavu, hovori a tak berie 190eur :D-na celu svadbu :D a je fakt najlepši :D
@mishita2401 no ono sa ceny pohybuju rozne...my sme tiez chceli jedneho a dal mi cenu 150e za celu svadbu + 30e cestovne....no my sme hladali dj-a az od polnoci a za co najmenej penazi...a dnes som za dozvedela ze ten dj mal dnes rano nehodu a neprezil...:(
@puffu ktorý pre pana????
@mishita2401 myslela som toho co nam dal cenu 180e za celu svadbu...ono aj toho som poznala, spoluziacka s nim chodila asi 7 rokov, aj nam hral na stuzkovej....viem ze vo februari sa rozisli ale neviem ci sa potom dali dokopy..no aj tak to musi byt pre nu hrozne...
@puffu uf..no to hej... hrozne čo sa to deje....
@mishita2401 no presne tak ale aspon z takyh veci si treba brat priklad ze si misime vazit ludi ktorych mame okolo seba lebo nikdy nevieme kedy ich stratime
@puffu no ved..to je fakt hrozne.... a inak čo maš ešte nove??
@mishita2401 no mala som zacinat pred pol hodinou ale babka sa na poslednu chvilu zmyslela ze ide do kostola tak aspon mam do 21:30 volno a potom porobim do 22 hod a uz mam koniec...:) no a uz som stihla objednat aj pero ku knihe hosti...:) a uz som si zakazala nakupovat...:D
@puffu dokedy si si to zakazala??? :D do zajtra?? :D heh sa smejem :D...
@mishita2401 :D dobra pripomienka...:D no uz budem pozerat iba svadobny album a to je asi tak vsetko a mozno aj tomasovi manzetove gombiky...ono ked som stale za netom tak vzdy nieco nove objavim a tomas sa zo mna smeje ze uz budem skladovat aj tu knihu hosti doma a mozno 3 albumy zo svadby ci mam tolko miesta na zbytocnosti...
@puffu :D a tak v novom dome bude vela miesta no nie :D
@mishita2401 no malo by byt...:) no dufam ze sa nam do 4 rokov v nom aj podari byvat...ale uz aj tak nechcem nic objednavat lebo nechcem aby to bolo zbytocne vsetko precackane uplnymi somarinamy...vcera som zacala vypisovat menovky...najprv som ich chcela dat vypisat ale pitala si 15e za vypisanie, tak to vypisujem ja cez sablonu...ono menovky si ludia vsimnu mozno na 5 min a potom si to aj tak nikto nevsima...
Článok sa načítava...
@mishita2401 tak aucite na A :-) gratulujem
@puffu no ved :D si to vypiš sama :D ta to vide lacnejšie :D a ešte budeš mat aj dobrý pocit :D @nikuska1987 maš pravdu :D včera som sa to dozvedela :D
@mishita2401 no urcite ano...:) takze posledne dve skusky boli za A....:) gratulujem...:) no vidis aka si sikovna....:)
@puffu no tak ked som sa tolko učila :D a teraz je so mna žianka domaca :D a kupili sme 140metrov stuh na auta :D
@mishita2401 no ja som vsera nad tym rozmyslala ze ci tame krapak alebo stuhy a vyhrali stuhy....nam treba asi na 6 aut ...tak dame iba na klucky....a ty mas nejaku predstavu kde budes davat tie stuhy?
@puffu no na spetaky a ak ma niekto aj tu antenku a bude to tam chciet tak aj tam :D... no ale ja si k tým stuham urobim mašle vieš :D... s organzy a tými stuhami sa to tam pripevni :D
@mishita2401 no ja som chcela robit masle a na vsetky klucky dveri alebo aspon na prve dve...nechcem to davat na spetaky aby to nahodou nezavadzalo,predsa len budu soferovat 55km tak nech to je aj trosku bezpecne....neze sa potukaju navzajom a ja budem na vine lebo sa nevideli v spetakoch...:D
@puffu ale to sa dava na predok spetaka :D nie na to zrkadlo :D...
@mishita2401 no ono sa to podla mna pri takej 100vke aj tak posunie tak radsej dame na dvere a neriskujeme ani pokutu....a to robis tie masle z organzy a potom to pripevnujes tou stuhou?
@puffu ano presne tak :D mama to videla na svadbe bratrancovi-ale on ich mal z požičovne tie mašle ale ja si ichurobim sama a aj tak neviem ako to ma lebo ja som nebola na obrade takže osm im auta nevidela..to mi len ona povedala až si to urobim že je to krajšie ako obyčajne stuhy :D
@mishita2401 no urcite to je krajsie ako obycajne stuhy na aute...:) ja si asi objednam organzu odtial lebo neviem ake su ceny u nas na SR ale tu to bde asi lacnejsie...
@puffu no ja idem objednavat taku čo ma 12cm a je po 2,7 eura a ma jeden kus 9 metrov. takže to neni až take drahe aj ked by to mohlo byt aj lacnejšie :D
@puffu či vlastne po 2,5 eura :D
@mishita2401 no tak to neni vela a organzu maju normalne v galanterii alebo to kupujes cez net?
@puffu cez net ale aj v galanterii to zoženieš len tam to predavaju na metre... ja to objednavam zo stranky ktoru ti pošlem cez IP :D
Profilova fotka
@mishita2401 posli aj mne kuknem ake maju ceny v tej galanterke sa mi to zdalo dost drahe.. al ezase sa daju kupit aj 3 metre len...
@mishita2401 uz mi to prislo, diky...aspon na porovnanie cien...:) uvidim cosa mi oplati kupit viac, ci vlastne kde...no a super...:) no aspon dalsia vec z krku...a asi to urobim ako ty ze so stuhou pripevnim tu organzu...a ty kolko metrou pocitas na jedno auto,,,myslim organzy...myslis ze 25m bude dost na vyzdobenie 5-6 aut?...
@puffu no na jedno auto 5metrov stuhy na 6 aut je to 30metrov stuh-ale to zaleži aj od toho že kde to chceš davat lebo tých 5metrov na auto sa rata takto: 2krat spetaky a 1 krat ta antenka :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?