Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu aha :D... tam mne to je jedno-ja si ho aj tak ozdobim podla seba :D... ešte to nemam ani kupene..hm... sa bojim že ak bude fukat vietor že mi tie pierka odfukne s toho košika.. :D
@mishita2401 preto ich ja chcem mat zapichnute vo vankusiku...:D aj ja mam rada veci usporiadane...:D a v kosiku by to bolo nahadzane a to nemam rada...:D ja viem trosku divne ale mam rada rovnomerne umiestnenie...:D
@puffu aha :D dobrý napad :D
@mishita2401 :D to je moja uchylka...mat vzdy vsetko usporiadane
@puffu a tak každý mame niečo :D hah... ja mam neska skušku že formou diskusie-a som chora, hrdlo ma boli takže osm zvedava ako to obkecam..super
@mishita2401 ja som tiez inac trosku zachripnuta ale to z klimy v lietadle...aj tomasova sestra bola na svadbe velmi chora, este rano pred kadernikom isla do nemocnoce na kalciovku...dufam ze ja chora nebudem...alebo ze si nezlomime ruky alebo nieco podobne...to by ma asi porazilo...:D uz som tomasovi zakazala cez leto motorku a vsetky rizikove sporty...:D samozrejme aj sebe...:D
@puffu :D tak ja som videla už aj svadbu kde mal ženich zlomenu nohu :D a normalne išli v pohode :D ale tak dufam že nam sa nič nestane.... ani nikomu kto ma mat svadbu :D...
@mishita2401 no dufam ze to nebude nas pripad...:D
@puffu no ja v to pevne verim :D no idem sa ja pomaly nachystat na tu skušku..už mam akysi divny pocit
@mishita2401 jasne...drzim palce a potom daj vediet ako si dopadla...:)
Profilova fotka
@mishita2401 viem kde ale to je tiez dost daleko.. tam je tusim tiez rovnaka cena takze ak bude v lipe tak to bude aspon tu...
@puffu tak dakujem :D a ešte pekný den prajem :D
Článok sa načítava...
@oskvarka no jasne :D ako len chceš :D
Profilova fotka
@mishita2401 len dufam ze daju nejaku zlavu ved ty ludia tam pridu len na par hodin pospat :D
@oskvarka no ved . šak sa tam zastav a uvidiš :D
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@puffu ja budem kvoli tomu, aby ma neotlacili topanky ale ak bude nad 30 tak tiez to zvazim, pretoze aj bez pancuch je horuco v tych satach :-)
@nikuska1987 no ja tieš nemam rada ked mam hole nohy v topankach ale pri tých mojich šatach to inak nevidim :D ani keby bolo 20stupnov si ich nedam :-)
@mishita2401 a neotlacia ta???,,,no ako skuska?? :-)
@nikuska1987 no to neviem ale už ich trenujem bez siloniek..a nieje to take strašne :D..a naplaste budu pripravene :D ..no skuška dnes za A ešte zajtra...och..už aby som ju mala..dufam , verim.ale už nevladzem..potrebujem pauzu už...
@mishita2401 gratulujem :-) ja urcite nie bez siloniek to by som nezvladla :-) oddychni si ,,,zajtra urobis neboj sa a vela stastia :-)
@nikuska1987 dakujem :D... no ja som myslela že to tieš nezvladnem ale zvladnem :D ja si verim :D
@mishita2401 uvidim ako rozchodim topanocky popripade si kupim este nejake na prezutie :-)
@nikuska1987 no ved to ..ja ich idem rozchodit..a ja si zvyknem...ono ked si to prestaneš uvedomovat tak ti to aj prestane vadit :D
@mishita2401 ahoj tak ako si vcera dopadla?
@nikuska1987 ved uvidis ze ako sa budes citit lepsie...
@puffu no včera za A a dnes uvidime.... ale mam s toho strach... toto bude niečo ine-test bude premietaný a snad aj uvidim na tu stenu s tej lavice...a tak profak dava chytaky..tak uvidime
@mishita2401 no vidis, moja predpoved sa naplnila...:Duvidis...aj tu dnesnu zvladnes za A...ja o 20min sa musim premiestnit do obyvacky...zacinam pracovat do 17hod...
@puffu :D no dufajme..ale nezda sa mi to... no to maš teda daleko :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?