Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 a šak nevadi :D @puffu no mne to povedala aj v salone majitelka že ona ked sa vydavala mala tiež velke šaty a že bola na wc pred obliekanim a potom až o polnoci ked sa prezliekala..asi by som praskla :D
@mishita2401 nam nieeee hehe povodne sme planovali ze ked si kupime auto tak budeme mat to, ale kupili sme si take co na svadbu nam nepasuje :-)
@nikuska1987 jaj tak mi mame s drahým asi 10 ročnu Renault Talia červene -a to sa tiež nehodi ako svadobne-ale využijeme ho ako odvoz pre ostatných :D
@mishita2401 my sme minulu nedelu kupili mercedes vito a to je velke auto do 3,5 tony take velke ako dodavka a to sa nehodi na svadbu ale na rozvoz pretoze ma 5 miest a este sa tam daju dat 3 sedacky
@nikuska1987 jaj :D tak to paradne :D
@mishita2401 to drahy chcel take :-))) len sa ho musim naucit soferovat, kedze to nieje klasicke osobne auto :-) trosku mam z toho obavy, ale naucim sa
@nikuska1987 ale naučiš sa :D určite :D
@mishita2401 to dufam, lebo budem musiet chodit pesi
@nikuska1987 a tak ta bude vozit on nie ?:D
@mishita2401 aj on aj ja sama :-) nebudem sa moct len na neho spoliehat ked on bude v praci a ja budem nieco potrebovat surne vybavit vezmem auto a pojdem :-)
@nikuska1987 jaj tak moj drahý chodi do roboty autom takže to u mna nehrozi ::D
@mishita2401 ved aj moj a niekedy ho vezie svagor :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no tak moj je ako šofer-on vozi viacerých chlapov do roboty a oni mu platia ako keby išli autobusom len trochu menej a hlavne su v robote aj doma o pol hodku rýchlejšie :D
@nikuska1987 a ked bude horuco tak nebudem mat nic...uvidim podla toho ako sa budem citit...
@mishita2401 asi aj ja....ale tak uvidime...pja radsej pojdem na hotelovu izbu , tam je velka kupelka s wc tak by nemal byt az taky problem ako v tom malom wc...ja urcite nevydrzim, pijem vela vody....
@puffu no ved to... :D tak ja nevem :D mna budu asi domov vozit :D-sa smejem :D
@mishita2401 nejak to zvladneme...uvidis....prinajhorsom pojde niekto s tebou a podrzi ti svadobne saty ...aj tak sa da nie?...:)
@puffu no aj tak sa da :D... uvidime za už nei tak vela dni :D
@mishita2401 no uz vela neostava...posledny tyzden bude dost narocny...aspon pre nas...pre mna...:D skuska ucesu, make-upu, uprava svadobnych siat...rozlucka....a plno inych veci....ani nest nebudem stihat...:D
@puffu no ja si davam skušky skor a rozlučka bude skoro mesiac pred svadbou... inokedy neni kedy :D
@mishita2401 :D no ja uz som objednana na skusku ucesu a makeupu a hned v ten den aj uprava svadobnych siat...chcem sa vidiet tak v celku tak som rada ze vsetkym vyhovovali terminy...:)))
@puffu no tak to maš fajn :D možno že to aj ja tak urobim..skusim sa dohodnut... :D
@mishita2401 tiez si myslim ze to je celkom dobre lebo sa aspon uvidim ako to vyzera v celku...no zajtra mam volno az do 17hod tak si aspon oddychnem...:)))) dnes bolo tazko zacinat v praci...:D a co to bude po 5 tyzdnoch volna...asi uz sa ani nevratim...:D
@puffu ale to bude fajn :D hlavne že si oddýchneš :D
Profilova fotka
@puffu neboj za 5 tyzdnou tak oddychnes ze budes mat tolko elanu do prace :)
@mishita2401 @oskvarka no dufam ze budete mat pravdu...my ked sme dlhsie na SR tak tym sa tazsie odchadza....ale ako pisete v praci asi bude vsetko v pohode, len ten odchod na letisko asi nebude velmi prijemny este ked budeme vediet ze na dalsiu dovolenku prideme asi az o rok....no ale tak vsetko ma svoje vyhody a nevyhody....a fakt si teraz dovolenku urcite uzijeme...:)
Profilova fotka
@puffu jj ja som casto chodila na dovolenky na tyzden aj teraz dakedy chodim.. ale vravi sa ze na dovolenku sa ma chodit minimalne na 2 tyzdne najlepsie aspon na 3 lebo ze organizmus ani nestihne oddychovat... ja som bola vlani na velku noc jediny krat na dovolenke 15 dni v egypte +3 dni pred a 2 dni po som mala este dovolenku lebo som mala vela dovolenky z predchadzajuceho roku... a ja som si tak oddychla ako nikdy.. aj ked vy budete mat k tomu aj dosti stresu (ale pozitivneho verim) ohladne svadby.... aj ja sa chystam mat dovolenku 3-4 tyzne ohladne svadby priprav po svadbe svad. cesta... tak dufam ze to bude dobre vyuzita dovolenka...
@oskvarka nam uz na svadobnu cestu dovolenka neostava tak pojdeme asi az na dalsi rok...a to si tiez riadne oddychnes za tie 3-4 tyzdne...:) sa uz nevies dockat co?...:)
Profilova fotka
@puffu no to hej.. naposledy sme boli na dovolenke v aprili tento rok... ale to take ze 2 dni volno + vykend v poprade...... ale bola to pekna dovolenka.. zasnubna... ale to som ja este nevedela vtedy ked sme ju planovali... joooj ale kratka veru...
@puffu a bude určite dobre 5 týždnov dovolenky to je už niečo :D... @oskvarka a kam idete na svadobnu cestu??? :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?