Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 však to :D
@nikuska1987 no ja by som uz mala najradsej po svadbe lebo uz nam tie pripravy lezu hore krkom, stale nas nieco alebo niekto vytoci a my sa proste nechceme hadat a na nic nereagujeme...:D no keby som vedela ako to vsetko dopadne tak by este asi nikto nevedel ze sa vydavam...asi az 50dni pred svadbou by sme to oznamili...
@mishita2401 sa ucis co?? :-) jaaaaj ja som dnes taka unavena ze sa mi nic nechce :-(
@nikuska1987 no snažim sa..ale to počasie ma zabija...
@puffu aj ja som mala take dni kedy som chcela mat uz po svadbe :-)ale teraz je to uz ok do konca mesiaca chceme povybavovat uz komplet vsetko nech mame aspon prve 2 julove tyzdne oddych a potom to uz pojde na ostro :-)
@mishita2401 aj mna ja mavam nizky tlak a preto sa mi chce velmi spat,,,,,,vidis ked si to spomenula idem si po kavu uz bude vychladnuta som s vami tu spustila debatu a na kavu som akosi zabudla oooch joooj ,,,,,heh,,, :-)
@nikuska1987 no a ja sa mam učit a nie tu sediet:D
@mishita2401 aspon si oddychnes:-))zajtra mas a v sobotu ak si dobre pamatam??
@nikuska1987 hej aj zajtra o 15:15 -asi :D a v sobotu o 12:30 potom ideme slavit spolužiakove narodky tam pobudnem nejaký čas a potom idem ku svokre nachvilu..a budem sa modlit aby som mala všetko urobene v poriadku..a od pondelka by mi mal začat teoreticky prazdniny a pripravy v plnom prude :D
@mishita2401 uuuuha tak drzim palceky nech sa to podari a uz mozes zacat prazdninovat :-) a mas naplanovany cely vikend he :-)
@nikuska1987 :D som akasi divna-alebo skor moja nalada je divna... ako mam sa učit ale neučim sa...ale zasa ma bude žrat svedomie..ale ako sa to učit ked sa človeku nechce
@mishita2401 ved este mas zajtra doobedie na doucenie sa :-) jak si sa bala fyzika a mas ju hotovu :-) ani mne sa nic nechce pojdem si pospat asi na hodku a potom pozriem sudnu sien aj ja mam dnes den ked mi prislo "To" a preto sa mi nic nechce ma tak nohy bolia :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no skor naučenie sa :D...no ja ešte neviem či mam fyziku ok-ešte nemam vysledky...stale
@mishita2401 ale tak isto si ju urobila,,,aj zajtra urobis neboj sa,,heh,,,od pondelku budes prazdninovat :-)
@nikuska1987 no dufam :D aj ked niektore vysledky sa dozviem až neskor...
@mishita2401 ved to nevadi , podstatne je ze to budes mat uz len zapis do indexu a huraaa prazdniny a nasledne finish svadobnych priprav :-)
@nikuska1987 no finiš priprav bude asi až 6.8. v kostole :D
@mishita2401 ale tak som myslela dokupit posledne veci a dovybavovat posledne zalezitosti :-)
@nikuska1987 no kedže toho nemame ešte sakra vela takže ako mi konči škola vybavujeme o sto šest :D
@mishita2401 aj ona ju mala vypnutu len na spodku siat mala vsade cipku a ked tancovali tak jej niekto s opatkom na to nechciat stupil a uz bola diera na svete...ono saten sa neroztrkne ale cipka ano a tvoje saty tiez tak vyzeraju z lahkeho materialnu tak radsej si ich daj o centimetrik v zadu podsit viacej...
@mishita2401 co este vam chyba?? :-)
@nikuska1987 tak treba urcite aj trochu oddychu od svadby...ja som tera objednala posledne veci cez net a zvysok az 4 tyzdne pred svadbou ale nie je toho vela...iba rozdat oznamenia, dohodnut menu, jednu nauku nam treba, dohodnut organistku a stretnut sa z aranzerkou....to je asi tak vsetko....a budeme iba relaxovat...aspon dufam....uz mi dievcata organizuju rozlucku tak som rada...ideme na chatu...20dievcat..dufam ze sa tam nepobijeme...:D
@puffu no tie moje su že organza a tak...
@puffu nam treba vyzdobu na doma servitky atd....., krabice na vysluzky, zajednat si nechtarku, vizazistku, skuska ucesu, 1 nauka, objednanie auta, organista, dohodnut menu a tiez este stretko s aranzerkou, silonky pod saty a zenichovy koselu k popolnocnym satam a uz by to malo byt vsetko :-)
@nikuska1987 no oblek, košele, kravaty, topanky, rozdat oznamenia ešte, dohodnut podrobnosti s cukrarkou, kupit ozdoby na asi 30aut :D vybavit menu, výzdobu, kyticu, dorobit take drobnosti pre hosti, perničky objednat... a ja neviem :D každý den sa mi to hromadi :D a drahý bude mat možno celozávodnu dovolenku na začiatku jula tak pojdeme na dovolenku-lebo potom mu daju tak tri dni na svadbu a viac nič..tak pojdeme aj pred...ak sa bude dat :D
@mishita2401 ježin no skuška učesu, ličenia, nechty, nechceš kupit samodržky?? :D
@mishita2401 ved v salone ti budu urcite vediet poradit...ale su velmi pekne...:)
@mishita2401 aj ja mam 2 tyzdne pred svadbou celozavodnu dovolenku tak budem mat casu a casu :-) aku vyzdobu chcete kupit na auta??
@nikuska1987 tak uz ti tiez neostava toho vela....ja si idem kupit nove topanky lebo som prisla na to ze s tymi mojimi spicatymi si budem zakopavat do spodnicky a bude to asi nepohodlne...ale pojdem do salonu a urcite si nejake vyberiem...
@puffu ja musim tie moje rozchodit a asi by som mala cim skor :-) v pripade, ze by ma tlacili a bude treba kupit nove :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?