Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 aj u nas je prevaha mladsich ,,,,,,,lieky sa nezapijaju alkoholom, alebo ich to zlozi nadobro,,,ved tam budu deti pod 15 rokov ,,,ani ja nepijem casto len ked je nejaka oslava ale samozrejme s mierou a pripitok si dam na svadbe. som povedala ze asi 1 si dam hned rano, aby sa zmiernili stresy a odisla trema :-)))
@nikuska1987 no tak to je super...:) mne uz chybaju iba take somarinky a uz mam vsetko...akurat Tomasovi este treba kosele a kravaty...a mne chyba iba jeden par topanok a balerinky...akurat som dnes objednala figurky na tortu, papierovy ohnostroj a este vrecuska na darceky pre hosti...no a v blizkej dobe asi uz kupim cokofontanu a servitky...:)
@mishita2401 co sa ti nebude chciet..:) urcite sa ti bude chciet...ved foto bude pamiatka na cely zivot...:)
@nikuska1987 no s tým jedným rano to asi aj ja :D až sa mi ruky netrasu :D... a ja si aj tak myslim že sa popije dost :D
@puffu no hej ale ja viac ako hodinu a pol nemožem byt zo svadby :D
@puffu ja musim navstivit aranzerku a vybrat vyzdobu, ona ma aj podbrtadnicky, pohare,podvazok tak aj tieto 3 veci chcem vybavit v blizkej dobe + saty a fotografa a buduci mesiac asi obrucky a oznamenia a este neviem co vselico polnocne saty, Jonnymu komplet oblek, topanky obom, spodne pradlo atd...co ty uz mas za sebou
@mishita2401 myslim si ze noc predtym ani spat nebudem,,,,to asi kazdy par pred svadbou si da za 1 toto iste som si hovorila aj pred statnicami a nic z toho:-))))
@nikuska1987 ale tak na štatniciach musiš rozmýšlat :D a na svadbe už nie-lebo si mala kopec času si to rozmysliet :D
@mishita2401 to ano, ale stres opadol hned po obhajobe bakalarky a svadba je zase ta prijemnejsia cast ako statnice a tam si nemam co rozmysliet :-))) toho koho si beriem milujem najviac na svete a celu svadbu detaily vyberam ja sama, tak dufam ze nebude nad cim rozmyslat
@nikuska1987 no snad :D ale je to najkrajši den v živote :D ja tomu verim :D
@mishita2401 tak urcite ano aj ja tomu verim,,,starejsi nam povedal ze nech sa o nic nestaram, nech nic neriesime ale nech si ten den uzivame , lebo je to NAS den a bude iba jeden taky
@nikuska1987 :D no mi starejšieho nemame ale tak ja dufam že zabava pojde sama :D
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no tak my sme uz vyse dvoch rokov zasnubeni a termin svadby uz mame vyse roka tak som mala dost casu na nakupy...:)...a pravdu povediac vsetko nakupujem alebo riesim cez net...velky pomocnik pre mna...:) inak obrucky si uz chodte v blizkej dobe popozerat lebo niekedy v zlatnictve treba cakat aj 3 mesiace ked ich objednavaju...ked si ich davate robit u nejakeho zlatnika na objednavku tak sa caka mesiac az 2...
@mishita2401 ja viem spominala si ,,,aj budete mat na svadbe daky program?
@puffu my sme zasnubeny od augusta a o svadbe sme zacali hovorit v novembri a riesit sme ju zacali v january,,,coze 3 mesiace?? no dakujem za radu musim povedat milacikovi ze to takto funguje,,,aj ja sa inspirujem na nete a po obchodoch este som sice nato nemala tolko casu ale uz si ho hladam, ked vidim ze ty a mishita uz mate tolko toho zabezpeceneho
@nikuska1987 no chcela by som ale to sa ešte domysli s buducou svokrou :D -ona je taka akčna..ja by som chcela to že aby si ženich našiel nevestu podla kolena napr..a zasa naopak :D a take nejake zabavy :D
@nikuska1987 ono toho treba dost :D- a teraz musiš mat všetko minimalne pol roka dopredu..a napr. mi by sme už teraz salu nezohnali :D- a to ju mame od oktobra-a to sme mali ešte štastie :D
@mishita2401 my chceme neviem ci sa to aj u vas robi starejsi dava otazky mlady si vyzuju topanky a vymenia si jednu topanku tak aby zenich aj nevesta mali jednu bielu a druhu ciernu topanku, sedia oproti sebe otoceny chrbtom a starejsi im kladie otazky typu....kto bude u vas minister financi a nevesta zdvihne svoju bielu a zenich svoju ciernu a kolkokrat sa zhodnu, alebo vyznavanie lasky v roznych svetovych jazykoch , alebo ciganka donesie zenichovi dieta a presviedca ho ze je jeho a dalsie
@nikuska1987 no to s tými topankami sa u nas robi a pači sa mi to :D
@mishita2401 my mame asi zajednane dobru polovicu este nam strasne vela veci chyba ale ved este 171 dni casu dost
@mishita2401 to aj mne sranda to moze byt,,,my chceme aj balony naplnene heliom, nad parketom takze ked sa hostia toho nadychaju tak bude velka zabava aj z toho ,,starejsi povedal nech sa nechame prekvapit co na nas vymysli,,,robi sa u vas ze zenichovi zviazu ruky a musi sa dostat neveste pod suknu a zobrat jej podvazok??
@nikuska1987 hm ani nie :D ale čo ja viem čo sa vymysli :D možno :D... mne sa tieš tie balony s heliom pačia :D
@mishita2401 ako dost je to vtipne minule ze zenich jednej neveste miesto podvazku vybral nohavicky, ale ona mala nahradne pri podvazku tak ostali v pomykove a potom cela sala do vybuchu smiechu,,,tie balony su parada
@nikuska1987 tak to by som chcela vidiet teda :D ja osobne by som sa asi pošulala od smiechu :D
@mishita2401 tak to aj ja vselico sa stava na svadbach aj mate vybratu piesen na prvy novomanzelsky tanec?? my este nieee musime nejaky tanec aj nacvicit,,,mne sa strasne paci rumba, ale v tych satach by sa to nedalo a ani by to nevyniklo tie pohyby
@nikuska1987 tak si to nacvičte po polnoci :D...pesničku ešte nemame ale asi len nejaku romanticku len taký ploužaček :D a potm by som chcela nacvičit nejaký extra tanec..ale to musim prehovorit mojho :D
@mishita2401 neviem ci by som toho mojho nahovorila na rumbu je to dost narocne, ale krasne ,,,,,to neni zly napad nejake kratke popolnocne saty aj my budeme mat prvy tanec len taky hupavy z nohy na nohu
@nikuska1987 no mas dobre ze aspon ina tri mesiace...sa ti ani necudujem ze nemas tolko toho ako ja...aspon ti to rychlejsie zbehne ked budes zaneprazdnena nakupovanim a pripravymi...:)
@puffu asi mas pravdu ved pomalicky si tak robim predstavy ze co kedy vybavit, poobzerat po salonoch, inspirovat sa na nete,esteze ten net funguje,,,aj tak sa to rychlo suchne ved uz mame polku februara coskoro velka noc a ani sa nenazdame a bude tu august,,,,,uz sa ani nepozeram na ten odpocitavac co nam odpocitava tie dni lebo ma znervoznuje
@nikuska1987 neboj...este mas kopec casu...hlavne ze mas veci ktore treba rezervovat vopred...uz iba toho fotografa dokopat a ostatne si budes robit postupne...ja uz skoro vsetko mam a teraz zavidim tebe lebo ja sa uz zacinam nudit...:D a vyzdobu budes mat v akych farbach?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?