Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu ja som sa vzdycky chcela vydavat v kostole a u mna civilny sobas pride taky co ja viem fadny kostol je len kostol :-) my do manzelstva vstupujeme s tym, ze to ma byt navzdy a ani jeden z nas moc neuznava rozvod, takze dufam, ze nam manzelstvo vydrzi az do smrti :-)
@nikuska1987 tak aj my to tak berieme, hoci viem ze sa clovek moze zmenit ale tak my sme spolu stastni a vieme ze nam to vydrzi, jedine mi nehovorime ze budeme spolu do smrti ale aspon dalsich 50rokov lebo smrt moze prist aj zajtra a to nechceme...:) tak stale vravime ze aspon dalsich 50rokov nech sme spolu...:)
@puffu ano je to tak lepsie ako to hovorite,ale v kostole sa to tak vravi az kym nas smrt nerozdeli tak som to podla toho napisala
@nikuska1987 no my sme si to niekedy tiez tak hovorili ale potom co zomrel sestrin priatel sme si to zmenili...tak dufam ze nam to ten hore splni...:)
@puffu aj ja prosim Boha kazdy den nech nam splni nas spolocny sen a premeni ho na skutocnost :-)
@nikuska1987 tak uvidime co nam prinesie buducnost ...verme ze len to dobre...:) tak idem ja do sprchy tak sa potom mozno este v stredu na nete stretneme...:) tak sa zatial maj...:)
@puffu jasne treba len verit, len v to dobre :-) aj ja idem spat, pretoze rano do prace,,,hah jaaaj ta praca he :-) heh,,,,,,,,keby nahodou sa tu nestretneme tak stastnu cestu na sk a krasne sa zabavte na svadbe :-) papa
@nikuska1987 hej spal...dneska sme boli na matrike a ideme aj na faru-odovzdat všetky doklady ktore mame :D...
@puffu ježin to je hrozne.... no mi sme boli dnes rano na matrike a ideme večer na faru :D
@mishita2401 no aki ste sikovni...:) my sa uz pomalicky pripravujeme na odchod..tak dufam ze sme zajtra spat, lebo sa mi velmi nechce byt s jej mamou dve dni...
@nikuska1987 dakujeme ti, urcite sa zabavime, ak sa uz nestrestneme tak po svadbe urcite...tak zatial ahoj...:)
@puffu no mi sme si dnes urobili výlet na hrad Strečno :D mame par pekných fotiek a sme štastny :D juj
Článok sa načítava...
@mishita2401 a zase ste o krocik vpred :-)
@puffu jasne potom nam popises dojmy a zazitky :-) tesim sa dufam, ze sem das aj dake foto :-) ahoooj
@nikuska1987 no ved naštastie..ale mam velke obavy zo soboty- s tej fyziky... to neviem či dam...toho sa fakt obavam..a ty čo nove?
@mishita2401 neboj sa das to uvidis :-) ,,,,my chceme ist v stredu kupovat drahemu oblek,,,heh ... :-) tak snad nieco pekne najdeme :-) a chcem sa spytat tvoj drahy bude mat koselu s dlhym, alebo kratkym rukavom???,,,,ha nevieme aka ma byt tak pozeram aj tu na nete ze ake mavaju muzi kosele :-)
@nikuska1987 no mala by byt dlha- ja som sa to pýtala aj mami aj svokry a každý tvrdí že dlha..a že pod nu ešte tielko-ale moj drahý povedal že košelu s dlhým si da aj vestu ale že tielko už nie-lebo že by sa uvaril :D... on si už da po foteni sako dole-nechcem ho trapit v tých horučavach a po polnoci sa prezlečie
@mishita2401 aj ja som pocula ze ma byt dlha zevraj aj "bonton" kaze ale o tom potom :-) ,,,,,tiez tielko nechceme davat a nad vestoiu porozmyslame :-) heh aj moj sa po polnoci prezlecie aby ladil k satam :-)
@nikuska1987 no moj si da po polnoci bielu -ale s kratkym a da si kravatu aby ku mne ladila :D-nechcem nanho davat farebne :D lebo ak budem mat tie červene šaty tak radšej bielu košelu a kravatu doladit..ale to už ako každý chce :D ale robim to aj preto lebo v septembri ideme na svadbu tak aby som mu nemusela kupovat dalšiu košelu nejaku...tak biela to isti :D
@mishita2401 aj moj si uz da s kratkym, lebo ked sa aj tancuje a nechcem ho zbytocne tiez trapit v horucavach ako si to aj ty napisala :-) ved ano biela sa hodi ku vsetkemu :-) ,,,my ked sme boli krstit tak drahemu sme kupili cierne nohavice a ciernu koselu, ktoru sme doladili viazankou vo farbe mojich siat a vyzeral neskutocne sexi :-)
@nikuska1987 no to moj drahý ešte nemal... ty budeš kupovat po polnoci čiernu košelu????
@mishita2401 nebudem kupovat ciernu koselu, lebo ciernu uz ma ale chcem mu kupit kremovu a doladit jemne broskynovou viazankou popripade uvidime co bude v ponuke a musime to skombinovat tak aby to ladilo :-)
@nikuska1987 jaj..a ty budeš mat broskynove popolnočky???daj foto :Dprosim :D
@mishita2401 kremovo broskynove zo svadobneho salonu :-) mile rada by som dala foto, ale tie saty nemaju na stranke ich salonu som ich tam hladala, pretoze som sem chcela dat foto, ale nenasla som ich :-)
@nikuska1987 jaj a budu dlhe???? aspon ich opiš :D
@mishita2401 su to saty v celku nemaju zvlast suknu a korzet,,,,,,,,,,,vrch je podobny stylu mojich svadobnych siat, ktore si videla v albume a su nieco nize kolien :-)farbu som uz spomenula :-) ,,,he rozmyslam,,,,,ako velmi sa mi zapacili su elegantne a sedeli mi perfektne :-) ake to budes mat saty tie cervene co mas v albume?? :-)
@nikuska1987 no mala by som mat tie -ale ešte som ich nevidela naživo :D
@mishita2401 ja ze uz ich mas aj odskusane???,,,, a co svadobne prisli?? :-)
@nikuska1987 no neprišli som volala do salonu a ona že 30 maja mali prist-a to je ako dnes no neviem teda..furt sa to posuva-ale aspon ich nebude mat vela dievčat-dufam predomnou :D
@mishita2401 urcite nebude pretoze do augusta ostava nejakych 8-9 sobot a neverim, ze sa budu poziciavat kazdu sobotu :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?