Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 my sa ideme tiez pytat teraz jedneho kamarata ci nam pojde za svedka...som si uz aj pobalila jeden kufor co berem mame aby mi ho zobrala lebo sa inak nepomestim...:D no a som bola vcera velmi prekvapena ze nevyhrala vcerajsia svadba ale ta prva...
@puffu no ja som to včera nevidela do konca lebo sme sa ponahlali do kostola po krstný list..ale potom mi segra pisala že kto to vyhral a som skoro zdechla...tak ta kika ich dala do virivky, všetko aby im bolo dobre-mala podla mna krasne šaty-to boli tie moje kedysi vysnene destiny :D... no ako podla mna dobra svadba len im všetko nevyšlo ale tak ako...och joj..to taktizovali
@mishita2401 no presne tak...tiez si myslim ze mala najkrajsiu svadbu a ze z nich bola najkrajsia...no ale kazdy tam isiel vyhrat hoci vraveli ze nie a bblabla...ale podla mna si kika myslela ze vyhra, aj boli obaja sklamani ze nevyhrali...a by som to na ich mieste tiez cakala vyhru...to mali najlepsie...
@puffu no ja tieš-ved to bola taktika potom tých troch....ako som bola inak prekvapena-mali najdrakšiu svadbu!!a ta čo vyhrala mala najlacnejšiu-ale mala najkrajši obrad to sa musi nechat... ale aj tak..svadba v Tatrach niečo stoji..bolo to pekne..no..
@mishita2401 aj rozlucky mali velmi peknu...mne sa ta svadba pacila... a ako vravis ta prva mala najkrajsi obrad, alebo miesto na obrad...a aj ta hudba bola super...zvysok nic moc...a najhorsia svadba bola podla mna tej bratislavcanky...no ja keby som mala taku svadbu tak sa asi pod zem prepadnem...ale je mi jej luto...ale oni su obidvaja tak trosku svihnuti tak im to nevadi...:D
@puffu heh :D no a čo maš inak nove?? kedy idete na SR už?
@mishita2401 no akurat som si vyskusala druzickovske saty...:D pacia sa mi, jedine sa mi daju trosku viac zvonove od bokov dole...ale tak to sa pri chodzi strati...jeden kufor mam zbaleny lebo ideme pozriet moju mamu a oca a nezaniesli by sme sa tak mi to na SR zoberie mamka no a ja sa budem balit asi v utorok alebo stredu a stvrtok o4 rano smer letisko...:) a doma budeme okolo 15hod ...no mozno aj skor...
@puffu to cesta trva tak dlhoooo???? tak ja som ešte lietadlom nešla nikdy-nejako sa bojiiiiimmm.D
@mishita2401 no ono to uz nelieta do Ke ako pred 3 rokmi, teraz iba Ba a z Ba treba este cestovat 5 hodin vlakom a to ked sme tak chodili tak sme cestovali 20hodin dokopy...no teraz letime do polska a do polska chodi po nas Tomasov oco...no a tak to trva iba 11-12hodin...no aj tak dost, je to dost unavne...vtedy sme cestovali mozno iba 5hodin spolu zo vsetkym...myslim do Ke este...ale tak nemame na vyber teraz... :-(
@puffu jaj..a prečo už nelieta do KE?tak to maš ako cestu do chorvatska autobusom tých 11-12hodin..
@mishita2401 no ono to je celkova cesta, lebo o 4 rano ideme na letisko o 7 letime, o 11nastej nasho casu sme v Pl a take 4-5 hodin cesta autom ...no do Ke to nelieta lebo skyeurope skrachovala, aj sme mali letenky zaplatene a penazi nikde... ]-( no ale tak co uz....dobre ze sme mali iba jeden let rezervovany a nie viac
@puffu och joj..neska som zasa vytočena...super....och joj...
Článok sa načítava...
@mishita2401 a kto ta vytocil...hmmm...ohladom svadby nieco? Ja sa uz nerozculujem, to nema zmysel...aby si nicim moje zdravie, tak to robim ze jednym uchom dnu a druhym von...ale tiez prvu hodinu som z toho nervozna...neboj sa to prejde....:)
@mishita2401 tak budeme si ho musiet najst,,,,,,uz nech je 6 august :-)
@puffu my mame teraz v utorok v rodinke dnes som im volala :-) ale tak je to poucne aspon co nam knaz vravel,,,,,,rychlo nam ubehli nauky :-) uz ste pobaleny??? :-)
@nikuska1987 jeden kufor ano...ten berem mame aby ho odniesla lebo sa nezmestime ...:D no a nase kufre budeme balit asi v utorok...:))) konecne....:)
@puffu vo stvrtok odchadzate z UK??? :-) :-)
@nikuska1987 hej vo stvrtok o 4 rano smer letisko....ale zajtra ideme odnies tu mami k jej mame a aj pozriet nasich a v utorok sa vratime spat uz bez nej takze uz od utorka mame volno...:)
@puffu tvoji rodicia su tiez v UK?? :-) tak to mate super :-)
@nikuska1987 no oni su vlastne u nevlastnej sestri tej nasej ...to vlastne cez nich sme sa tu dostali...a inak ako si vikendovala?
@puffu ahaaaaaa :-) v piatok som bola v praci a poobede u draheho,,,,,vcera som doobeda poupratovala doma a poobede som isla k drahemu aj tam som upratala a mali sme vyrocie 2 roky, tak sme boli vecer na veceru a dnes sme boli porozdavat nejake tie oznamenia :-) a uz som zase doma, bez draheho :-( odisiel pred pol hodinou a uz mi zase chyba,,,uz nech sme svoji a ja mam robotu v meste jeho bydliska a zijeme si pekne spolu a sami :-)
@nikuska1987 a byvate daleko od seba? tak blahozelam k vyrociu ...:) my tiez mame v juli nase 5. vyrocie tak tiez by sme chceli nieco podniknut...ale uz mame rezervovanu Vieden tak to mozno oslavime tam...:) a vlastne den pred nasim vyrocim mame sobas na urade tak to bude aj tak najkrajsi darcek pre nas...no ale aj tak sa viac tesime na sobas v kostole
@puffu 20km pre mna je to akoby na opacnom konci sveta - boooze ked ja ho tak milujem :-) dakujeme,,,,,ved sobas v kostole sa neda porovnat s civilnym sobasom,,,,,aspon my by sme nechceli mat civilny sobas, odkedy sme spolmenuli svadbu tak bolo jasne ze bude cirkevny - ved nech nam najvyssi pozehna nase manzelstva :-)
@puffu ale mame gulašovku a moj drahý sa ožral....wa....tak mi vadi ked pije....
@nikuska1987 a čo si dneska porabala???
@mishita2401 s mojou laskou sme boli este rozdat oznamenia :-) a ty??? :-)
@nikuska1987 mali sme gulašovu a drahý sa ožral.... tak sa hnevam.... a dala som jedno oznamenie ujovi akurat
@mishita2401 pekne,,,,,to by aj mna nastvalo ]-( ,,,co teraz drahy spi??
@mishita2401 no tak horsie by bolo keby tak dopadol na svadbe nie....tak nech si este uzije, potom ked uz budete mat deticky tak pit uz moct nebude...:) a vlastne sa nic hrozne nestalo, dnes tu je dna pisala ze sa jej zabil priatel, svadbu mali mat dalsi rok... :-( smutne....
@nikuska1987 tak my tiez nebereme ten cirkevny sobas nejako vazne ale uz si mozeme povedat ze sme manzelia..:) kebyze sme na SR tak mame iba ten cirkevny...uradny bude iba my a svedkovia

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?