Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ...no konecne ze uz je to menej ako pol rok....:D...ale podla mna ten den zbehne strasne rychlo...:(...ale tak budu pekne spomienky...:) my sme nakoniec aj fotografovanie presunuli na piatok aby sme si viac uzili nasu svadbu...:) len som chcela aby ma Tomas videl az pred kostolom...:/ ale neva...
@mishita2401 sak aj za mna som si dala zavazok ze sa tam radsej nebudem pozerat, lebo je to este vela dni a znervoznuje ma to :-))))
@puffu juj tak to by som moc nechcela... ja si to snad užijem aj s fotenim v ten den...ta hodka a pol tomu snad nebude prekažat :D a kedže ja sa rada fotim :D tak to bude take osvieženie pre mna :D
@nikuska1987 :D mne tých 171dni pride tieš ešte dost :D...
@mishita2401 zjeme, porozdavame,,,,my si zajedname ja neviem priklad nech zo svedskych stolov urobia 30 porci namiesto 60, kedze by malo byt 60 hosti a postupne budu doplnat ak sa to nebude jest nebudu doplnat,,taka je dohoda aj s veducou ,,,tak uvidime ci sa stoly osvedcia, alebo zlihaju
@mishita2401 ja si davam vzdy o 2 menej, lebo svadobny den neratam a ani dnesny den takze o dva menej,,,dakujem ze si ma potesila s tymi 171 dnami :-))))
@nikuska1987 :-) no ved to mame ešte čas taketo veci planovat :D
@mishita2401 to ano to sa bude riesit az v juli ,,tiez ratam ze sa toho vela nezje, kedze bude leto a viac ide voda ako jedlo
@mishita2401 no nam fotograf vravel ze fotenie bude trvat cez 2hodiny mozno aj 3. Ked sme si to rozratali tak priblizne o 17hod prideme do saly a bude pripitok a prvy tanec...potom by sme utekali na fotenie a vratili by sme sa okolo 20hod no a ked by som chcela ist este niekam do baru aspon na hodinu tak to treba ist okolo 21hod...pred polnocou chceme vypustanie lampionov a potom je tzv. redovy tanec...a to uz bude nieco okolo 2hod. rano a to by som poriadne ani na hostine nebola...tak preto radsej sa budeme fotit v piatok...a aspon sa nebudeme plasit spat do saly ...ale tak ma to aj svoje vyhody a nevyhody...
@nikuska1987 no to hej :D a to v našej reštike moc ani vlastne nealko nemožeme mat ale snad sa s prevadzkarom dohodneme..
@puffu a to čo vam bude tie 2 alebo 3hodiny robit??? pre pana jana :D
@mishita2401 my mozeme mat len vlastne zakusky a slane pecivo, pripadne ovocie a ostatne zabezpecia ony,,,este nam prislubili ze kazdu nenacatu flasu ci uz alko alebo nealko nam odrataju
Článok sa načítava...
@mishita2401 tak my mame urcene miesta kde by sme chceli mat fotky a len take premiestnovanie zhltne dokopy 30min mozno aj viac...
@nikuska1987 tak alko mame svoje to by bolo moc aby ešte aj to sme mali platit na sale
@puffu jaj...tak ja si premýslim jedno miesto a určite nebude daleko od mojho bydliska a hotovo :D
@puffu my budeme mat aj deti najmladsie bude 1 rocne a najstarsia by mala byt moja babka 83 rocna a inak vsetky vekove kategorie takze uvidime co urobia ti mladsi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,aj alkohol urobi svoje takze o zabavu nebude nudza snad
@nikuska1987 fakt? to mate dost blbe nie? a to vam budu ratat ich ceny alka a nealka? My si vsetko nosime svoje akurat jedlo a kavu zabezpecuje hotel...ovocie si kupujeme sami...no to vam fakt nezavidim ked vam budu uctovat ich predajne ceny a nie nakupne...:/
@mishita2401 nam alko nedaju za restauracnu cenu ale za nakupnu cenu cize nas alko vyjde ako v beznom obchode dufam ze nas neoklamali viem co jedna baba v tej istej restike mali komplet vsetko to co aj my mali 55 ludi a vyslo ich to na 2000 eur, tak ja ratam ze nas by to tiez mohlo vyjst tolko plus, minus dake eura
@mishita2401 tak v Tv je velky park a muzeum...to muzeum ma pri vstupe krasne goticke stlpy..tak tam chceme urcite a potom by som chcela ist aj na zozate pole...sa mi to velmi paci a potom s nasim psikom...:))
@nikuska1987 juj ale aj tak dost..mi sme to kupovali vo velkosklade kde je to ešte lacnejšie ako v bežnom obchode a aj tak nas to vyšlo dost- a to ešte nemame všetko. a teraz sa zvyčovala dphačka takže nevem...
@puffu ze alkohol davaju ony ale za nakupne ceny a nie restauracne samy si prinesieme len zakusky,slane pecivo, ovocie a uvidime este sa mozno dohodneme aj s tym alkoholom co a ako,,,,budete davat na vysluzky aj alkohol, bo moj drahy nechce davat alkohol k vysluzkam iba zakusky
@puffu :D tak ja mam 4možnosti: park pri kaštieli v Oščadnici, potom rybník čo mam od domu asi tak 2km., luka nad našim domom a pri dome... a vlastne ešte 5 pri sale je taký kulturny dom- ma krasne stlpy a schody-tak tam tieš :D
@nikuska1987 no aspon ze tak...to by bolo strasne blbe kebyze za ich predajne ceny...tak to potom nie je zle...aspon mate o starost menej...:)
@mishita2401 no tak tiez mas toho dost na vyber...uz sa len potom rozhodnut ze kde...:)
@mishita2401 no s tou dph to prehanaju,,,oplati sa nakupovat tieto veci v metre,,,lenze do osobneho auta by sa nam tolko flias nezmestilo, pretoze metro mame dost daleko a to co by sme dali na benzin dame aj za alkohol,,,ratam ze zeny moc tomu alkoholu nedaju zo snubencovej strany piju vacsinou pivo a z nasej nejake to vinko, fernetik
@puffu a tak keby som velmi chcela tak stiham všetko :D alebo minimalne tri miesta...ale to sa mi nebude chciet...musim sa dohodnut s milačikom a aj s fotografom že kde by to bolo najlepšie
@puffu ano to som rada, pretoze je okolo svadby vybavovaciek viac nez dost,,,inak uz mame aj kameramana, dj a starejsieho este nam chyba fotograf
@nikuska1987 hm tak u nas borovička, vodka, soberano, pivo, vino a tak :D a na osobu je cca ratana jedna flaša :Dale tak nie zasa s každeho druhu alkoholu :D
@mishita2401 u nas to nevyjde ani 1 flasa na osobu menej niekto vypije viac, niekto menej iny vobec ,,,bo starsie generacie uzivaju tabletky,mnohy budu soferi - teda este sa budeme musiet spytat koho bude treba pozavazat domov :-))) a mamicky mlade tie pit nebudu a deti iba dzusi....dost pojde aj mineralka
@nikuska1987 tak u nas je dost mladých -ty su ako duhy :D aj starši si daju-a čo ked uživaju lieky??:D to ich postavi nanohy :D ja keby som nemusela -tak nepijem-ale čosi musim tak čo už..to prežijem :D...a deti- ako viem tak už od 15tky tam čosi popiju-lebo tý starši im uleju :D a deti pod 15 pekne o mineraločke :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?