Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu jaj :D tak to dobre :D... ja tu neska tak skoro strašim lebo musim poslat oriflame..joj
@mishita2401 ja som s tym tiez niekedy robila....ale vzdy som naobjednavala iba veci pre seba a mamka musela platit.....:D
@puffu no to ja zas nie :D to ja to davam babam a ja si objenam len ak niečo chcem -alebo mi s toho vide :D
@mishita2401 tak ja som to tak nevedela...:D ale to som mala asi 14rokov....:D inak som sa ta chcela spytat ci davas etikety a stuzky na vsetky flase alebo iba na vysluzku?
@puffu no ja na vyslužku budem davat ake male etikety na stužke priviazane a do ssale budem to lepit na flaše. a take stužky čo mam-ale to nie na všetky-s každeho druhu po niekolko fliaš lebo toho neni vela...:D a na všetky flaše by som to nedavala lebo by som sa teda narobila :D
@puffu nooo ved to aj ja som zvedava hlavne na saty a svadobne recepcie :-)
@mishita2401 no jasne treba este dodatocne pohladat nejake inspiracie :-) uz sa nane tesim
@mishita2401 no ja sa neviem rozhodnut...kebyze davam na kazdu flasu tak my treba 200 etikiet na flase... ale asi budem davat stuzky, ale nie take ake mas ty...mna by presla nadala do prvej desiatke ale budem robit iba maslicky...len neviem ci davat etikety alebo nie...
@nikuska1987 tak urcute ano...:) my uz v tom mame skoro jasno ze kde a ako...:) tak som rada...
@nikuska1987 :D a čo maš noveho??
@puffu no ved to to je moc... :D ja to dam len na take prve-kým ešte ludia nebudu opity...niektorý nedavaju ani mašličky ani nič....
@mishita2401 no vrave...by to aj vyslo draho kebyze davam na vsetky...a mozno podavam iba maslicky a bude to lepsie ako nic...:)
Článok sa načítava...
@puffu no hej ale na kadú flašu no neviem neviem :D... mi sme to chceli tak že to budme prehadzovat s flaše na falšu ale nakoniec je mi jedno ako to bude...:D
@mishita2401 tak ked dam iba tie masle tak to mi bude trvat mozno hodinu alebo dve...no aspon podla mna...lebo tie co mas ty tak su urcite krajsie ale na take ja nemam trpezlivost...:D
@puffu tak ono to neni tažke :D no ja som premýšlala že ti čo mam dam na tvrdý ahlkoho-ako borovička, vodka a tak..a obyčajne biele mašle by som dala na vino-lebo s vína by to padalo asi..tak tam dam asi klasiku :D
@mishita2401 vyskusas uvidis...ale tiez si myslim ze to bude z vinovych flias padat...a chcela som sa ta este nieco opytat a uz neviem co... :-S no nevadi...no a vcera som sa este dozvedela super spravu, ze Tomasova sestra ma tu istu agenturu na vyzdobu ale ma iba svetelnu stena a nieco ine a nema latku na strope ako my...to ma velmi potesilo...:)
@puffu tak vidiš :D ja som sa včera dozvedela že autobus budeme rušit-všeci idu autami-potom ich pozavažaju domvo tie auta a v noci pojde autobus.... takže pojdeme skoro 30autova kolona ale tak nevadi no... a mam pocit že aj s jedlom bude problem-dohodnut sa lebo ja chcem niečo extra..nechcem sviečkovu a take...to mal už každy...
@mishita2401 tak mne sa take kolony pacia...:) u nas asi nikto nejde autom, mozno iba nasi...ale oni ostavaju spat v Trebisove tak preto...no dnes som pozerala saty pre zdruzky a mozno ich aj dnes objednam...no ked Tomas bude suhlasit...:) aja som si dlho lamala hlavu nad jedlom, nakoniec som spokojna s tym co mame...a dufam ze mi to urobia bez problemov...uvidime...a co chces za jedlo zeby to ho nemali spravit?
Profilova fotka
@mishita2401 co ja viem co som ja bola na svadbach asi 10tich svieckova bola len na jednej a to som si este vravela ze konecne nieco tradicne na jedenie :D... mne sa to lubilo ... :)
@puffu to aj my mame jasno vo vsetkom co sa tyka vyzdoby, kostola atd......... :-)
@mishita2401 ani nic take len som uz unavena z toho vsetkeho a najradsej by som bola keby uz bol 7 august :-)
@nikuska1987 tak ja som dnes opat postupila...:) sa tesim ako mala...:) som vcera objednala tomasovi manzety na fotenie a dnes som objednala saty pre druzicky...:)no a este dnes objednam motylika pre Jackyna...:) takze tyzden zacina vlmi plodne...:D
@puffu tak super :-) ,,,,,,to este budes kupovat aj saty druzickam??? =-) ja som prisla z roboty a rozmyslam ze na chvilu pojdem na balkon chytat bronz :-) - ja momentalne v pripravach abstinujem :-)
@nikuska1987 no u nas je hrozne pocasie, cely maj bol chladny... ]-( som sa ani opalovat nemohla...no a z druzickami to mam tak ze hlavna druzicka( sestra) si vcera kupila take biele saty a 4 druzicky( im som uz saty kupila, prave dnes) budu mat saty take syto ruzove a sa z toho veeelmi tesim...:) a po svadbe tie saty predam...mozno sa niekot najde kto bude mat zaujem...:)..saty maju dojst do piatku tak sa uz teraz velmi tesim...:)
@puffu tu je moc horuco, ked som isla domov z prace som myslela ze sa asi uvarim :-) u nas sa to tak nerobi, ze druzicky maju rovnake saty, takze mam o starost menej aj o financie :-) hlavna druzica bude segra a ta nech si saty zaobstara sama - ved ja mam dost inych vybavovaciek :-)
@nikuska1987 no ani u nas sa to nerobi ale ja som chcela mat aspon 3 druzicky v rovnakom...no a nakoniec mam az 5 druziciek...:) som velmi z toho vytesena...no a co ty teraz pauza so svadobnymi pripravami? Sa ti nechce velmi alebo uz mas vsetko?
@puffu ja mam tolko toho aj ineho okrem svadby ze sa mi nechce :-) uz som z toho vsetkeho taka unavena ze najradsej by som bola keby uz bol 7 august :-) momentalne mam pauzu ved este 75 dni casu a casu :-) ked sa mi bude chciet musim si to vsetko skompletizovat co mame a co nam este chyba a doriesit detaily z drahym :-) lenze teraz nato ani jeden nemame cas :-)
@nikuska1987 ja som mala minuly tyzden taky ze som chcela celu hostinu zrusit, zobra sa a nic viac nerobit, no proste aj na mna je toho uz vela...potrebujeme dovolenku, mozno sa to nezda ale tak uz sme obaja unaveni z prace...no a uz aj ja som mala vsetkeho dost, tu veci ohladom svadby no ale uz je zase dobre...:) sme si kupili vinko resetovali hlavy a pomohlo...:D
@puffu my mame toho tiez vela praca, svadba, 2 domacnosti a zahrada a som z toho uz dost unavena. co sa tyka śvadby vyzdoba a vsetko okolo toho dojednana z aranzerkou - este bude stretko samozejme, nauky skoro absolvovane, robu uz mam este zenicha obliect a uz len nejake detaily, ktore sa stihaju doriesit do konca juna - budem ich musiet doriesit aby bol v july pokoj :-) - cize sme natom dobre aj co sa tyka casu na pripravy - preto mame cas aj oddychovat :-) idem sa slnit, pretoze sa nejako zacina mracit a o 18 nezabuni pozerat 4 svadby aj ja budem idem tak zatial pekny zvysok dna zajtra zase popiseme :-) :-) :-)
@nikuska1987 tak urcite sa da vsetko stihnut...my take veci co mozeme kupit tu tak sa snazime kupit tu lebo nechcemem mesiac pred svadbou stresovat ze kolko toho este nemame, treba nam nauky, teraz uradny sobas, dohodnut menu...no je toho stale dost...:) no a 4 svadbu budem pozerat ale az zajtra v archive...:) mozno uz aj vecer ked uz to tam daju...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?