Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 no to pisali aj mne asi pred mesiacom a potom pred par dnami....:D...no ja by som chcela druzicky iba do kostola...potom nech sa prezlecu ak chcu...no este musim rozpravat s druzickami a s tomasom co na to povie...a ak druzbom by som chcela dat rovnake kravaty...ale iba do kostola...no uvidime ze ako sa to nakoniec skonci...:D
@puffu joj no :D to budeš mat vymakane :D ja to až tak ,,prehanat " nebudem :D..dost čo mame teraz problem či nechat kapelu alebo dat Dj
@mishita2401 tak presne tak ako vravis...ja by som chcela mat vsetko len ten rozpocet sa tym stale dviha a to nechceme...:/ no uz teraz je to viacej ako dost co sme chceli investovat..ale tak svadba je len raz...ale zase vsetko s mierov nie?...:D ked ja by som chcela mat vsetko...:D
@puffu no niesi sama :D... ale tak ja som si povedala že ide hlavne o nas -aby sme sa zabavili... to neni o výzdobe, o poharoch a tak... a kadejakých drobnostiach to ide o to aby sme boli štastný...
@mishita2401 tak jasne ze ano...ale tak podla mna tie drobnosti su vlastne na to aby ti sprijemnili den, ved ked niekomu ide iba o to zobrat sa tak nemusi robit ziadnu zabavu potom.. chceme mat cely den uzasny...:) ved si to aj zasluzime...:) a po tolkych mesiacoch planovania...
@puffu no ved to je jasne že to sprijemní den :D ale že prvorada je laska :D... ale tie ostatne veci to tak pekne dorobia :D
@mishita2401 tak iba s tebou suhlasim...:) pisala som o tom navrhu sestre a ta suhlasila tak uvidime ake budu reakcie ostatnych...:) ale ak to nebude tak sa nic nedeje...bude to pekne aj bez tych siat...:)
@puffu no aj s aj bez nich to bude pekne-ako bez tých šiat :D
@mishita2401 pochopila som...:) tak neberem to nejako tragicky vsetko...dnes sa ma tomas trosku dotkol, lebo povedal nieco ohladom vyzdoby a ze preco ne toto tak a preco sme nesli sa aj opytat tam...no a proste znehodnotil moje 4 mesacne usilie...tak som mu povedala ze dobre ze mne je jedno co bude ako bude a ze sa nestaram tak sa uz potom ospravedlnoval ze to tak nemyslel...no tak to chlapovi najlepsie skritizovat vsetko vie najlepsie ale nevidi to usilie a snahu ...no ale potom si to uz uvedomil ze to nie je take vsetko jednoduche ako si mysli on...ved len rozhodnut sa z tolkych moznosti...:D
@puffu no chystanie svadby je makačka-teda vtedy ked ju fakt chceš mat vymakanu :D no nie :D... dnes som mala skušku :D mam A...a idem sa pustit do fyziky...-to bude smrt...lebo v Dubnici nad Vahom tu skušku s fyziky už malo a že tam 27ludi neurobilo- pol triedy...super už sa tešim :D
@mishita2401 neboj zvladnes...:) ja teraz prezivam take obdobie ze najradsej by som celu svadbu zrusila, zobrala sa a nerobila ziadnu oslavu...od vsera tu len vyplakavam...no som sa vcera dozvedela ze Tomasova sestra ma tu istu vyzdobu ako mame my, myslim latku na strope a svetelnu vyzdobu z tej istej firmy...no uz som z toho totalne znechutena...fakt...
@puffu no to poznam ja som to tieš mala teraz posledne dni take...tak nech ju ma.... no a čo? ja viem že ty si ju mala prva a že ty si to vymyslela ale tak skus to trochu pomenit.... niečo tam zvýraznit- šak idete na tu ich -a ked to uvidiš tak si tam niečo zmen-a bude to ešte lepšie-ver mi a netrap sa ...
Článok sa načítava...
@mishita2401 mas pravdu...dakujem...:) ved mi tam aj tak budeme mat tie lampionove lampy na strope...presne tak...:) treba vyuzit to ze ich svadba je prva a ja si za tie 2 mesiace mozem vela veci pomenit...:)...a aj tak to nezmenim tak preco sa trapit...:) no inak vidis aka si sikovna..:) posledne 2 mas Acka...:) tu pracu nepocitam...:) iba skusky...takze uz iba posledna? Ci mas este viac skusok?
@puffu ešte ma čaka fyzika, technologia vzdelavania , odborna komunikacia-to su skušky a ešte prezentacia pedagogicka psychologia :D no ved ako ti vravim maš vyhodu že ste druhý-ked maju tu istu výzdobu tak ty tam možno uvidiš niečo čo by si ty nechcela a prideš na to a tak si to zmeniš-uvidiš bude to ovela lepšie ako to ich :D... !!!!o tom som presvečena!!!!
@mishita2401 no aj ako mi dnes vravel Tomas ze vlastne im vela ludi odrieklo ucast a plastne ludi co budu na ich svadba a na nasej je 20ludi...takze to nie je az tak vela...zvysok vlastne bude iba na svadbe nasej...a pre tych 20spolocnych ludi to nejako prekusim...:) no uz mi je ovela lepsie...:) dakujem no tak mas toho este dost ale to zvladnes...:) aspon ti ide rychlejsie cas do svadby...:) dnes je to za 77...:)
@puffu jej že 77 :D som sa ani nekukala kolko to je teraz :D... no uteka to tak že nestiham :D ...a ideme dnes do kina :D-po dlhom čase :D a tak pre 20ludi a budete tam mat aj tie lampy to neni take strašne :D
@mishita2401 tiez si myslim...:) no este dobre ze tomasa napadla tato myslienka...:) fakt to nie je vela a zbytocne sa budem trapit...jeej ako vam dobre...:) a naco idete? Na piratov z Karibiku?
@puffu nie :D na 3D rozpravkova komedia :D -rio :D
@mishita2401 no toto znie este lepsie...:) rada chodim do kina...:) najprv na nakupy, potom na obed(veceru) a nakoniec do kina...:) jaaa...uz nech sme na dovolenke a nech si uz uzivame...:) aspon vypadnes z domu a odreagujes sa trochu...:)
@mishita2401 treba aby aj svatovci sa stretavali :-)
@puffu ahoj, ahoj no mam sa super vcera som bola zaniest 1 kamosovi fotky z ktorych nam urobi prezentaciu, ktoru premietneme na svadbe tak som zvedava :-) a predvcerom som si skusala celu svadobnu robu takze teraz mam akurat postavu do siat - uz si ju len udrziavat a stale nieco pozeram co nam este chyba a tak :-) a vy ako???.....kedy odchadzate z UK? :-)
@nikuska1987 ahoj...tak to je super ze sa mas super...:) my odchadzame o 12 dni...:) sa uz tesime n naseho psika..:)...ja som mala teraz take dve dni ze som chcela svadobnu hostinu zrusit a mat iba obrad v kostole...no chceme mat aj hodtinu potom...tak to nerusime...neviem ci si citala ale Tomasova sestra ma presne z tej istej firmy svetelnu vyzdobu a ma latku na strepe tiez...no a mna to dost sklamalo...ale tak treba to brat tak ako to je a vlastne bude iba 20ludi na oboch stranach rovnakych takze to nejako prekusim...inak ohladom svadby asi nove nic...:)
@puffu sa tesite na SK ze?? :-) mame tu horuco tak je super :-) akeho mate psika?necitamj tie prispevky co si tu pisete takze neviem o tom,,,,verim ze to ta sklamalo, lebo by to sklamalo aj mna :-) ber to tak ze natom vobec nezalezi podstata je inde a je to den vas 2 den pre vas aby ste si ho vy uzili :-) no tak neni o com ked len 20 uz viete presny pocet hosti???,,,my stale nie
@nikuska1987 my este nevieme presne pocty ale tomasova sestra ano a 20ludi bude istych...im vela ludi odrieklo ucas a neviem ci aj nam odrieknu...uvidime..ale oni pozvanky posielali iba postou, ziaden kontakt ani nic, ani netelefonovali...iba poslali pozvanky...tak taky je asi aj vysledok...z 80ludi maju nieco okolo 50ludi... no my sa uz velmi tesime, aspon na par dni...a mame bisonika...nas poklad...som ti poslala aj nejake foto...:)
@puffu to im dost odrieklo ved to az 30 ludi :-) ved to rychlo prejde tych 12 dni a zrazu budete na sk :-) jeeeeeej ten psik nema chybu - kraaaaasny zboznujem psikov a nikto mi ho nechce kupit :-( bohovske foto ...hah:-) :-)
@nikuska1987 my sme si ho kupili asi po roku...:) tomas prisiel za mnou domov a povedal ze nech si sadnem do auta ze ideme niekam na kavu...no a ked som otvorila dvere tak bol v klbku stoceny...:D sa este bal a plakal trosku...:( ale tak teraz sme uz tri roky bez neho...:/ sme ho chceli zobrat tu ale bolo by to komplikovane pri cestovani...a doma mu je dobre...no este nejako vydrzime 2 roky..:) No tak dost vela ludi im odrieklo...no som zvedava na to vsetko...potom dam urcite vediet ako to dopadlo...:)
@puffu jeeeeej ake mile prekvapenie :-) ved zase budete chvilu s nim tu na sk a potom na svadbe :-) ,,,jasne daj vediet ako to dopadlo,,,,ozaj od 23.5. zacinaju 4 svadby tak budem povinne pozerat :-)
@nikuska1987 ja budem pozerat tiez...:) som zvedava...:) moznoze nieco obkukame pekne...:)
@puffu no a už som doma :D kino super..a čoskoro zopakujeme :D @nikuska1987 čitam že aj ty budeš pozerat 4svadby :D aj ja :D
@mishita2401 ako vam dobre...:) my sme si dnes kupili vinko a popijame trosku...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?