Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu no to sa aj u nas robi že tieš kolače pred kostol :D... no asi ma kopla :D snad ju nestratim :D.... a nakolko idete na to SR teraz?? to ideš na koho svadbu??
@mishita2401 teraz o dva tyzdne...:) iba na tyzden a potom ked sa vratime tak o 5 tyzdnov odchadzame uz na dovolenku cez nasu svadbu...:)
@puffu a to ideš na koho svadbu? sestrinu?
@mishita2401 ideme na svadbu tomasovej sestri...aspon poobkukujem co sa mi nepaci a naopak co ano a mozno nieco zakomponujem do nasej svadby alebo vyhodim...uz to nebereme az tak tragicky ako na zaciatku...stavaju sa aj horsie veci ako 2 svadby v rodine v priebehu 2 mesiacov...:D
@puffu no po našej je svadba tomašovej sesternice :D... heh... ale napr moja buduca svokra je strašne štastna že sme prvý :D... že na našu sa teši každy :D...tak snad to dobre dopadne..aj ked mne je jedno či by to mali týžden pre alebo po alebo mesiac :D..ved je to rodina :D...
@mishita2401 tak mne by taka rodina ako sesternica a podobne nevadili vobec, ale si predstav ze ti povie sestra alebo tomasov brat alebo sestra ze maju svadbu ten isty rok ako ste si planovali vy...a este s odstupom iba 2 mesiace...no ale uz sme to vsetko predychali a uz mi to je jedno...ked chcu nech maju...ja si nedam nasu svadbu urcite pokazit..:)
@puffu no tak to by nam neurobili..jedine ak by čakali babo si myslim :D... tomašova sestra ma len 17 rokov a moja je sice staršia ale ja som sa jej pýtala kedy sa chce vydávat či tento rok alebo kedy -a ked povedala že asi až na ten dalši tak mi sme si to dali tento rok :D.. keby to chcela tento rok tak by sme počkali.. :D... a zas mi sme to oznamili skor ako ta tomašova sesternica takže to je ine ako to vaše..oni vedeli že vy už mate termin a ako keby naschval to šupli pred vas ...
@mishita2401 no presne ako vravis...my by sme im take nieco neurobili...ako ani nacakaju babo ani nic tak neviem...a este ked sme sa ich pytali minule leto ci planuju svadbu tak povedali ze oni tak skoro neplanuju pre nich ten papier nic neznamena a radsej daju peniaze inde...no a potom v decembri prisli uz z datumom svadby,ze maju rezervovanu salu, dj, kameramana...no keby nam to povedali uz v lete tak urcite presunieme nasu svadbu o rok neskor...no ale tak urobili to takto a nic uz s tym nespravime...a uz buduci svagor sa vyjadril ze oni nebudu mat taku svadbu ako my...no co tym myslel neviem...a mne je to jedno...my mame svadbu presne taku o akej sme snivali a jej sa nepaci jemu tak to je uz jeho problem a nie nas...:) a tak to uz bereme...:)
@puffu bože take reči že oni nebudu mat taku svadbu ako vy....by som ho asi kopla do zadku :D... večšinou taký čo take neičo povedia nemaju tu svadbu taku ako by chceli a preto sa vystatuju slovami :D..-poznam to vieš :D...
@mishita2401 ako podla mna nejde o to ky alkohol ponuknes ale aku atmosferu spravis...oni maju drahy alkohol, chivas regal, absolut, whisky atd...ale tak maju iba 50ludi a pre nas by nebol problem nakupit aj drahy alkohol ale zda sa nam to zbytocne...ved ide o to sa zabavit a podelit sa o nasu radost s tymi ktorych mame radi a nie sa predvadzat co si mozem dovolit...a take veci ktore ludia nevidia tak ma to najlacnejsie lebo to uz nikto nevidi...proste sa chce predvadzat...ale aj tak si osobne myslim ze ludia sa viacej bavia na takych svadbach kde je uvolnena atmosfera a nie nejaka snobska party...no uvidime o 2 tyzdne...:) potom poviem...:) ale ja im prajem nech maju taku svadbu o akej tuzia a nech su stastni...
@puffu no ved to nieje o alkohole :D mi mame tieš drahý alkohol ale určite by sme tam nedali to absolut alebo whisky alebo to prve čo ani nepoznam lebo by to nikto nepil :D mi mame drahu borovičku, vodku a soberano,a vino tieš bude kvalitnejšie ale nie zasa za statisice :D
@mishita2401 tak presne ako vravis...taka ta zlata stredna cesta...my tiez nekupujeme taky alkohol ako absolut atd...zbytocne..ved to nie je o tom...tiez vino mame kvalitnejsie...lebo pit hnusne vino nie je ziadna sranda...:D a skor davame dovaz na dobru hudbu a jedlo...ide o to aby bola zabava a nie o to aby sme vyhoveli kazdemu s tym co pije alebo nakupime drahe somariny ktore nikto nema rad...a tak vodku, slivku, hrusku, fernet je taky zakladny alkohol a kazdy si ma z coho vybrat...a ked to niekomu nevyhovije nech pije vino...:)
Článok sa načítava...
@puffu mi sme nechceli slivku ani hrušku-lebo to by už nikto nič ine nepil a to nieje najlacnejšie :D..a treba toho strašne vela :D... aj ked ešte su vyše dva mesiace do svadby takže nieviem či oco ešte nebude vymýšlat :D...
@mishita2401 tak my uz mame alkohol, jedine nam treba to co podlieha zaruke..puskin, vino, pivo...no ale musim este prepocitat ci mame dost lebo sme ho kupovali pred rokom a pol a vtedy bolo v plane menej ludi...takze mozno sa bude dokupovat nieco...my sme ho kupovali este pred zysovanim cien a tam sme usetrili mozno aj 100e...este sme dostali aj zlavu...:)
@puffu naši tieš kupovali ešte pred zvyšovanim :D ale to teda budete mat iný výber alkoholu ked ešte aj puskyn :D ešteže u nas to nikto nepije :D
@mishita2401 u nas ano...najma pre mamku a take tie starsie pary, mozno take 16-17rocny mozno pocmurkaju..u nas nejdu likery tak taka nahrada bude toto...:) ale to iba mozno 6-8fial...viac netreba podla mna...tak tiez si myslim ze nebude ten vyber az tak maly...:D ale zase take co ide ...:)
@puffu no mate dost velký výber :D mi mame menši :D... ale to preto lebo to nepiju večšinou :D u nas na svadbach frči borovička-u tých na 30rokov a ty mladši tak soberano, metaxa, vodka, vinko a tak :D
@mishita2401 tak urcite treba prisposobovat alkohol tomu co sa pije ...najviac ide vodka a hruska...aspon u tych do 35r...ale uz nech je ten den...:) som velmi zvedava ako to bude prebiehat...:)alebo aspon 2 tyzdne pred lebo chcem uz byt na skuske ucesu a make-upu
@puffu no ja budem mat skušku make-upu asi minimalne tri týždne pred svadbou lebo moja kozmenička ma dva posledne julove týždne dovolenku :D
@mishita2401 tak to mas super...mne povedali ze skor ako tyzden pred svadbou mi neurobia...ale hned to spojim s upravou svadobnych siat a aspon sa uvidim aj so zavojm a ako budem vyzerat...:) tak dufam ze sa mi to podari takto naplanovat...:)
@puffu no niektore to takto robia :D ako je dobre vidiet sa pred svadbou uplne upravena :D -a budeš vediet že takto budem vyzerat v den svadby :D..mne to asi tak nevide ale nevadi :D...
@mishita2401 tak ja sa opytam v salone ci mozem ist na upravu svadobnych poobede a hned rano by som isla na skusku ucesu a make upu...no uvidime ci mi to vyjde...:) fuu a iba odfukujem lebo som sa napchala jahodamy... :-p
@puffu jahodky..mnam :D... ja mam už prace konečne dorobene...:D a na dalši týžden začinam s poslednou seminarkou a už len same skušky... som zvedava ako to všetko postiham tak ako chcem...uvidime :D
@mishita2401 uvidis postihas...:) mne sa az teraz podarilo pripojit na net...som skusala mozno 3 hodiny a nedalo sa...no dufam ze uz net bude fungovat...ale aspon som sa stihla nalicit za ten cas...len tak skusobne na Tomasovej sestri svadbu...:)
@puffu aha :D no ja som dorobila konečne tu seminarku aj prezentaciu a odoslala som to .. snad im to došlo-lebo mi neopisali aj ked som ich prosila aby napisali..no nevadi...teraz som tu len na skok lebo sa idem učit na sobotnajšiu skušku...
@mishita2401 ja som tu tiez tak na striedacku...ukladam si foto do ipodu aby som to mala pripravane pre aranzerku a kadernicku ked pojdeme domov...no a mam asi molion obrazkov tak to teraz triedim ze co ano a co nie...:D no aspon sa nenudim...:)
@puffu joj..tolke pripravy :D... mi sa stretneme s tou našou aranžerkou mesiac pred svadbou-povedala že to stači..tak ked stači tak dobre no :D
@mishita2401 tak je toho vela co ma urobit tak chcem aby to mala vsetko pokope...:D no a potom za arenturou co nam ide robit svetelnu vyzdobu musim ist lebo nemam vyplatenu zalohu a hned vybereme latku aku chceme...no a kadernicke chcem priniest tiez foto aby ma ucesala podla obrazku alebo aspon podobne...:D..tak ja som este s aranzerkou nebola vobec tak radsej teraz...:)
@puffu jaj tak hej no :D... niečo som ti chcela napisat ale mi to vyfučalo z hlavy.... .......
@mishita2401 napises ked sa ti to priveje spat...:D...my uz inak mame predbezny datum na civilny sobas...bude to 14 alebo 16. jul...tak aspon nejake novinky v tom...dufam ze sa mi stihnu spravit nove doklady...ale ak nie tak si myslim ze sa bude dat dohodnut s fararom...:) my nemame ani zapisnicu spisanu ani nic, iba sme poznaceni v kalendari lebo zapisnicu spiseme az s novym menom...ale tak dufam ze sa kalendar nestrati...:D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?