Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no potrebujem nejaku peknu vecičku novu :D inak dneska si moja mama aj sestra kupili šaty :D
@puffu to by ste mali krasne 4000 eur + to co si vyzbierate :-) je to pochopitelne, ked vam darovali pozemok ani my by sme nepriali financnu pomoc pokial by nas rodicia zabezpecili pozemkom :-)
@ingridka07 hej mam ho v albume...mne sa ten set na tortu velmi paci...:)..ja budem predavat asi vsetko co nevyuzijem...sosky na tortu, pecatidlo, set na tortu, bizu, ozdobu do vlasov, lupienky, lampionove lampy...no a neviem co este...:) ale urcite mi netreba veci skladovat v skrini...
@mishita2401 ja som si dnes kupila tricko, kosielku, svetrik a 2 rifle som rada dnesnemu ulovku :-) tak uz su riadne vybavene :-)
Profilova fotka
@puffu ved jasnéé, je to zbytocné a zabera to miesto:) Vidis to aj lupienky urcite za rozumnu cenu :) idem pozriet ten setík tvoj:)
@nikuska1987 juj tak to dost :D ja moc rifle v lete nechcem nosti-ako mam ale nechcem..lebo som potom cela zaparena :D..mam take jedny letne nohavice-čo mam aj v albe čo sme boli v tej viedni a tu velmi dobre na leto :D... ale inak sa mi pačia rifle...len čo ked... :D
@nikuska1987 tak bolo by to super...tak sestre kupili na 18tku nove auto tak si myslim ze by mne mohli dat aspon 4000e...ale potesi urcite hocico..nejako neriesim dary...aj surodencom sme povedali nech nam nedavaju nic....ale neviem ci to budu dodrziavat...
@mishita2401 uz som potrebovala nove veci, lebo doteraz som odkladala peniaze len na svadbu a strasne dlho som si nic nekupila na seba :-) treba doplnit satnik,,,ja som si kupila modre a cierne ,,,ja zase nenosim sukne, ani kostimceky, nohavice a saka skor preferujem sportove, alebo sportovo - elegantne oblecenie :-) ale co ked co???? :-) ak mas na mysli postavu, tak to je aj moj problem
@ingridka07 no my mame 7000 lupienok takze budem mat co predavat...:D to bola poziadavka zenicha ze chce mat huste srdce...tak som zvedava...ale mala som rozlozenych 3000lupienkov a nebola to az taka kopa ku som cakala...
@puffu fuuuha tak mas dobre stedrych rodicov :-) kolko mas surodencov? a drahy ma kolko?? :-)
@nikuska1987 nie to že v lete mi je straaaaaašne teplo v rifliach :D ja si rifle na jesen kupujem :D... a potom ich nosim jesen , zima a jar :D a v lete kratasky, šatičky, sukničky :D
@nikuska1987 no oni len k tej najmladsej....ich maznacik ...:) vreckove ma 50e na tyzden a sa jej to nepaci...ze to je malo...no hrozne...im len skace po hlave a ked im nieco poviem ze nech jej dovoluju menej tak som najhorsia ja...tak sa uz nestaram...jedna sestra ma 18, druha 24 no a tomas je najstarsi 27, jedna sestra 25 a druha 23...
Článok sa načítava...
@mishita2401 tak na leto si kupuje tensie rifle :-) ja zase saticky a suknicky vobec nie,,,iba kratasky :-)
@puffu to nieje dobre ju tak rozmaznavat :-) najlepsie nestarat sa to obcas aj ja poznam :-) tak to mate vekovo celkom pestre :-)
@mishita2401 @puffu nevesticky idem ja si upratat skrinu z oblecenim potriedit si veci a pojdem pozriet sudnu sien,,,obom vam zelam krasny zvysok dna a hadam sa tu zajtra znova stretneme a popiseme caute, caute :-)
@nikuska1987 aha...kratasky su fajn :D.... no tak upratuj :D až maš kde dat tie nove veci :D
@nikuska1987 tak to ano...nasi si dali riadne na cas...najma pri nas dvoch...medzi nami je rozdiel iba 11mesiacov..ved to sa poriadne nespamatala z prveho porodu a hned druhy...:Daj tebe pekny zvysok dna...:)
@mishita2401 tak budes mat zajtra peny den ako pozeram...:) ja sa uz tiez tesim na nakupy na SR...:) a potom ist niekam na obed....hmmmm...uz aby sme boli v nakupnom centre...:D
@puffu no to aj ja :D...joj pojdem do new yorkeru :D.... a tak pochodim obchody...tešim :D
@mishita2401 uz som upratala a pomestili sa :-)
@puffu to ano je medzi vami velmi nizky vekovy rozdiel :-)
@nikuska1987 no tak to maš dobre.... :D snad aj ja tam budem mat zajtra dat čo nove :D
@mishita2401 ale urcite sa nieco najde co ti skrasli satnik :-)
@nikuska1987 no dufam :D alebo toho bude vela a už si nebudem vediet vybrat :D
@mishita2401 drahy ti pomoze :-)
@nikuska1987 no pomože tak že povie : vyber si :D hah..no :D ale tak občas mi už pomohol..a musim povedat že dobre :D
@mishita2401,,,,somnou ked ide drahy do obchodu tak mi poradi vzdy a paci sa mi to co mi navrhne, aby som si kupila :-) sice je to raz za uhorsky rok, ale predsa je xi xix xixi :-)
@nikuska1987 no tak teraz už aj moj sa začina učit :D mu poviem že v čom sa mu budem najviac pačit nech mi ukaže :D vždy zobereme do kabinky nejake kusy oblečenia a ja skušam a v čom sa mu najviac pačim tak mi to odsuhlasi -on vždy nahodi -bez toho aby to chcel taký výraz že : vtomto ta žerem :D a v tedy viem že to je to čo si mam zobrat :D
@mishita2401 tak prajem dobre oci pri hladani...:D zajtra potom napis co si si nakupila...:)
Profilova fotka
@nikuska1987 tusim ze mame podobnych chlapov.. presne aj ten moj.. dokonca este aj ked sme spolu nechodili a len sa kamosili tak mi dakedy radil co si mam kupit.. a vzdy som bola spokojna.. :)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?