Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no tak my sa o takych veciach rozpravame lebo nechceme na nic zabudnut a potom aby sme nelutovali ze preco sme nieco nemali a podobne...a tak isto chceme mat vlastnu predstavu o foteni, nechceme fotografovi povedat nech nieco vymysli on, ide o nas a nase spomienky...:) jasne ze jeho napady su vitane ale chceli by sme vsetko vymysliet sami...:) No a ty to ako prezivas to vsetko? Myslim ze sa po svadbe stahujes k priatelovi...pre teba to bude dost velka zmena v zivote nie? Urcite sa tesis...:)
@puffu aj my chceme pozii na foto vymyslat sami, aby boli zamilovane a prirodzene :-) takisto videjko si chceme rezirovat sami :-) krasne tieto pripravy na svadbu su uzasne len mi to kazi jeden hnusny problem ale uz nato kaslem :-( ano po svadbe sa stahujem k nemu a bude to velka zmena.tesim sa kedze ho tak velmi milujem, zboznujem :-)
@nikuska1987 no tak dufam ze nam to vsetkym vydrzi...:) my sme velmi radi aky mame vztah a nic by sme na nom nemenili a verime ze nam to vydrzi ...:) moje problemy akolo svadbu uz ustupili...no este stale mi ezi v zaludku svadba tomovej sestri ale uz to tak neprezivam...berem to tak ako to je...
@puffu aj ja pevne verim :-) presne sme natom aj my :-) mojho chlapa by som nemenila za nic na svete :-) moj problem sa este len zacal vcera mala som z toho depku, ale uz ma to preslo som si povedala nad takym niecim sa vobec nebudem pozastavovat :-) netreba sa nad tym stresovat vasa svadba bude urcite krajsia a vobec nejde o to, kto ma co na svadbe, alebo aka je vyzdoba ci ono, ale o to ze je to den vas 2 stanete sa manzelmi a to je natom to najsuper :-)
@nikuska1987 presne s tebou suhlasim...mne tiez nejde o take veci vyhoviet kazdemu, mat len to naj...ale aby sa kazdy bavil a rad spominal na nasu svadbu...a hlavne ide o pohodlie a radost nas dvoch....:) a vsetko robime tak ako to chceme...:)
@puffu presne tak to ma byt :-) aj my to tak berieme tiez chceme mat peknu vyzdobu, dobre jedlo atd.....ale neberieme to az tak tragicky presne vieme co chceme a ako to chceme :-)
Profilova fotka
@puffu to hej da sa aj za 2 mesiaca. No ja som zatial spokojná :) Ja dufam, že hej stále si pozrem obrazky a stale neviem :-)
@nikuska1987 tak ide o tom aby sa to najma pacilo vam dvom a nie vsetkym naokolo a tebe nie... uz som pisala mishite ze sme zrusili cokofontanu, limuzinu sme uz tiez definitivne vyskrtli a tanecnu tiez..aj bez takych veci sa zaobideme a usetri nam to nejake peniaze...tu cokofontanu som chcela najm pre hosti lebo ja cokoladu velmi nejem ale tak aj bez fontany to bude skvele...:)
@ingridka07 cim viac hladas tym to je narocnejsie...:D to poznam...:) ja som to urobila tak ze v casaku som nasla tu nasu a uz som viac nehladala...:) lebo by som bola predne tam kde si teraz ty...:) ale neboj...urcite si vyberies....no a este potom vyberat plnky...no ja zatial nemam sajnu ake plnky chceme...:)
@puffu asj nam ponukala aranzerka cokofontanu a tiez sme odmietli, ved v lete ani tolko toho nechuti na jedenie a aj tak budu zakusky, slane, ovocie, svedkse stoly, hl. menu jedla a jedla :-)
Profilova fotka
@puffu faakt? vidis to, tak som to mala aj ja spravit :-o dobre si to vyriešila :-) Plnky to je najmenej asi pre mňa nejaku puncovu, ovocnu, cokoladovu asi... Ja už mam postahovaných asi 20 toriet. Len ta hlavna mi robí prolém, no nevadí, snad si vyberiem :) Presne čím viac hladám, tym je to tažsie to je pravda, aj teraz pozeram všelijake doplnky este ako postavicky na tortu, krajaci set, cepiec a nasla som krajsie :( no neva aj tak sa to neda vsetko na 100% nie ?
@nikuska1987 tiez si myslim ze ludia budu ist za niecim viacej osviezujucim...:) a bude tak ako vravis kolace, slane veci, ovocie takz ebudu si mat z coho vyberat a fontana nebude chybat
Článok sa načítava...
@puffu a ak bude horuco pojde vela napojov alko a nealko :-)
@ingridka07 tak ty nepoznas to pravidlo ze ked si uz nieco kupit uz nemozes pozerat ziadne obrazky.?...potom najdes nieco ine atd...ja som to tiez tak robila zo zaciatku ze som pozerala foto a uz to nerobim lebo fakt potom sa mi uz nic moje nepaci...no a my si davame piect iba hlavnu tortu, ostatne prinesu clenovnia rodiny.... no mne sa stalo to ze som objednala krajaci set, nedosiel ani po mesiaci, neodpovedali na maily tak som objednala cez iny internetovy obchod, no potom som este tomu predchadzajucemu dodavatelovi napisala nech mi prati peniaze alebo posle set no a nakoniec mam dve rovnake set na krajanie toty....:D
@nikuska1987 tak my mame strasne vela nelka...u nas to ide...pocitame 6l na osobu...a ked sa nevypije tak sa bude pit po svadbe...:D
@puffu 6l???? ty kokso my to takto neratame mame dohodu s reatauraciou kolko sa vypije tolko sa zauctuje :-) ale tiez budeme musiet kupit nealko, pretoze v nedelu sa tiez robi nejaka taka oslava akokeby dozvuky :-)
Profilova fotka
@puffu ved jasné poznám ale neubranim sa tomu stale nieco pozeram :D to vážne? tak ten jeden daj na bazar a predaj :)) a bol moc drahy?
Profilova fotka
@puffu no a tie torty, to mate super, ze vam donesie rodina, u nas to tak nie je.
@nikuska1987 tak my si vsetko zabezpecujeme sami, jedina nam zabezpecia jedlo...inak alko,nealko, ovocie, pochutinky atd su uz kupujeme my...tak ma to aj vyhody aj nie...jednak su kupis vsetko kolko chces no na strane druhej urcite sa nam nieco pozvysuje...
@ingridka07 jeden stal 27e a ten druhy 23e...hej urcite ho predam...ale da to az na bazar vsetko naraz po svadbe...aj tak nie som teraz doma tak to budem riesit az neskor...ty si veci po svadbe nechavas lebo ich budes predavat?
@puffu @nikuska1987 ako ste sa tu rozpisali :D ja normalne nestimham sledovat situaciu :D akurat mi drahý odišiel na nočnu a mam zasa robotu na PC..joj... a zajtra konečne ideme z domu preč aspon na par hodin :D- drahý ide darovat krv a potom ideme na nakupy..aj ja by som šla darovat-ale mam panický srach.... :-(
@puffu my to mame podelene nieco cvakaju rodiacia restiku, saty, aranzerku, kameramana a my obrucky, pohare, oznamenia a dalsie veci,,,ako vsetko ma svoje vyhody a nevyhody :-)
@mishita2401 ja ani darovat nemozes....a asi by som ani nesla lebo ja ked vidim krv mi je zle...tomas sa tiez parkrat chystal len to cakanie ho vzdy odradilo...a co idete nakopovat? Nieco svadobne?..:)
@mishita2401 tak trosku sme sa rozpisali,,,,,,aj ja som bola dnes na nakupoch sa trosku odreagovat a pokupit si oblecenie, aby som sa pacila drahemu:-) co idete kupovat?? :-)
@puffu @nikuska1987 no drahý pojde ešte par krat darovat krv a dostane už medailu :D... on chodil od strednej školy :D.... no ideme len tak niečo na leto, drahemu plavky a tak... ja potrebujem vypadnut s chalupy....už ma to tu nebavi furt :D...
Profilova fotka
@puffu tak to nie je az tak vela :) urcite to predás. A mas ho aj v albume? Vies co urcite predám minimalne cepiec, vyzdobu na auta a taketo vecicky na čo mi to bude, na nic . Pozeram stale ten bazar a niektoré veci su hrozne predrazene, napr. taka krabica na peniaze, ja som si kupila papier za 3 e, plus stuha a tuto to baba predavala za 20e. Hrozne vela podla mna. Aj ty budes predavat nejake veci?
@nikuska1987 tak ja od nasich ocakavam nejaky financny prispevok, ja si osobne myslim ze 4000e...neviem preco ale mam ten pocit...ale ked daju iba 2000e tak aj to potesi...no a tomasovi rodicia nam dali pozemok takze aj ked nam daju obalku tak ju vratime....
@mishita2401 no tak on je uz iny macher...:D no to poznam take ze vypadnut z domu...
@mishita2401 fuuuha ja som este nedarovala krv ani raz :-( jaaaaj tak oblecenie,,,,,verim ti stale byt doma a ucit sa treba sa odreagovat :-)
@puffu :D no musim..lebo ma už hlava boli a tak...potrebujem ist do nakupneho centra vidiet nejake pekne vecičky..dožrat draheho aby mi niečo kupil a tak :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?