Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@ingridka07 moj nema ani tie topanky :D nič ani oblek ani košele-ale to chceme ist koncom maja alebo v juni :D-a to už kupime že všetko :D
@puffu jej tak to si mala pekný den :D... a čo už ta nikto nevytočil s hostami?? :D
@mishita2401 nie...:D tiez som sa cudovala ze to dobre dopadlo a ze oco do mne nehucal...asi uz aj on pochopil ze to netreba prehanat...:) a ty dnes ako? Lepsie ako vcera?
@puffu a tak trochu hej... už by mi mali prist moje šaty v týchto dnoch... tak netrpezlivo čakam :D... no a pišem seminarku a aj prezentaciu robim od rana..hruza :D
@mishita2401 jaaaj no tak super...som na teba zvedava...:) ale urcite budu pekne...:) a popolnocky maju prist kedy? Urcite si ta viem predstavit aka si nedockava...:)
@puffu no mali by prist tieš teraz niekedy že v polovici maja- ale ten bol včera tak stale čakam a čakam a čakam :D....
@mishita2401 ...:)..tak uz by potom mali dojst coskoro...:)..my uz tiez odpocitavame...o 16dni ideme domov...:)))..konecne...:) dufam ze nic nezabudnem...to mne sa stava velmi casto nieco nezbalit...:D
@puffu tak si urob zoznam :D ja ked niekam idem tak si ho vždy robim aby nahodou :D ale robim si ho minimalne týžden dopredu lebo aspon ma ešte niečo napadne a dopišem to :D -a tak nič nezabudnem :D
@mishita2401 vidis to nie je zly napad...ma to vobec nenapadlo pred tym...:D si jedine robim zoznam veci co treba urobit doma...:D ale hned sa idem pustit aj do toho co potrebujem zbalit aby som nezabudla...:)..inak som zvedava na nas konecny zoznam hosti...zatial je istych 95ludi a 17neistych a 5 uz odrieklo definitivne ucast...no a tomasovej sestre odrieklo az 30ludi spolu...mali mat nieco okolo 80 a nakoniec maju nieco okolo 50ludi...ale podla mna to bolo aj tym ako pozyvali ludi, nikde neboli osobne, ziadna komunikacia medzi hostami, iba poslali pozvanky a to bolo vsetko, a pritom to nemali daleko..leb ludia byvaju od nich max 15km mozno menej, a jedny akurat 50km...no ale tak je to ich vec ako si to riesia, my budeme pozyvat osobne(aspon dat oznamenie do ruky a nie postou, ked sa niekde stretneme), tak som zvedava nakoniec aky pocet prischne nam...:)
@puffu no poštou by som to určite neposielala- ja ako nikomu nebudem do chalupy liezt ale ked ho stretnem dam mu to osobne-aj na nejake oslave alebo tak... lebo sa mi to osobne pači davat to osobne do ruk a vidiet či sa ten človek teši na svadbu alebo nie :D... napr. čo rozdavala mama mojho draheho oznamenia tak vravela že sa staršne tešia :D že určite pojdu a že si to nenehaju ujst :D
@mishita2401 tak my to tiez tak chceme nejako riesit...urcite kamaratok ked s nimi pojdeme von, rodine pojdeme domov lebo sa snimi inak nestretnem...ale postou neriesime nic, nemame nikoho kto byva daleko takze super a aj kebyy byval tak by sme s nim aspon telefonicky nieco prehovorili a povedali ze ich pozyvame, pozvanka pride postou lebo byva daleko...no ale kazdy robi ako chce...no ja sa ani necudujem ze im neprislo 30ludi....ja by som tiez nesla na svadbu ked by mi prisla pozvanka od sesternice postou a ani neviem ze ci mam ist pred kostol, ci zobrat so sebou deti(ak by som nejake mala) a take tie veci ...
@puffu no ved to :D tak u nas už každý vie že ide na svadbu :D len ešte pozvanku nemaju :D ale inak už vedia všetko :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 no u nas je to rovnako...kazdy vie len tie pozvanky treba dorucit...:D my sme sa z maminou stranou velmi nestretavali tak sme tam boli vo februari oznamet ze budeme mat svadbu a nech aspon vedia, a myslim si ze vsetci pridu, akurat sesternica abratranec neviem lebo maju malinke deticky, jedno sa narodila pred dvoma dnami a druhe sa narodi 3 tyzdne pred nasou svadbou...tak oni asi nepridu..a uvidime ...mozno sa este niekto najde co nepride...ale ked nechce ist tak nech nejde...ja nebudem nikoho presviedcat aby prisiel...
Profilova fotka
@puffu jj no u nas to tiez uz cela rodina mesiac vie ale zase byvaju daleko (praha a este dalej) takze pozvanky zial musim posielat ... a aj spoluziakom do blavy asi budem posielat ak usudim ze uz cestu do ba pred svadbou neplanujeme ... a len koli tomu by sme tam urcite nesli... ale osobne je to urcite lepsie... ale ja som kazdemu osobne volala takze viem ze vseci sa tesia... :)
@oskvarka no tak jasne ze do prahy alebo neviem kolko km by si nesla len preto aby si dala niekomu pozvanku...ja by som to tiez tak tiesila, ale ako vravis tiez by som to riesila aj po telefone a nie tak ze ani nevedie ze sa kona svadba a mesiac pred ti pride pozvanka...a ani nevies ze aky typ svadby, koho mas so sebou zobrat, kde mas ist atd... ked to cloveku vysvetlis preco mu to posielas a nejdes osobne tak to pochopi...
Profilova fotka
@puffu no ja by som to ani tak nemohla ja som prudko planovaci typ ... takze chcem vediet o kazdom ze ci ozaj pride koho zoberie zo sebou a tak a to sa jednym poslanim pozvanky nedozviem :D - by som bola na prasky kym by som nemala istotu ze kazdy bude mat kde sediet a kde spat :D... aj tak uz stresujem a to mam este 75 dni... takze som si radsej rovno zvysila pausal na telefone na 2 mesiace :D este ze do ciech sa vola z pausalu :D
@oskvarka napodobne....:D keby som mohla vediet tak uz by som najradsej vedela vo februari kto vsetko nam ide...no ale zase az tak to prehanat nemozem...:D
Profilova fotka
@puffu jj mne vcera tiez bratranec ze ho desim ked som sa ho pyala ze co chce pit alko nealko, kolaciky.. a tak :D.. ako na vysluchu :D...ale bral to z humorom...
@oskvarka tak my to az tak neprehaname...:D bude tak aj tak dost na vyber..nealko: pepsi, fanta, sprite, tonic, mineralka, kofola a dzus a z alka: vodka, slivka, hruska, fernet citrus, puskin, pivo, sampanske, vino biele, cervene a ruzove...no ale zase my sme taky labuznici na jedno takze mame 20druhov jedla...a tak si kazdy najde to svoje...:)
Profilova fotka
@puffu pani moji 20 druhov jedla... :D... ja zase ked som niekde tak sa rada napijem niecoho co mam rada... a napriklad nemam rada nizko percentne dzusy, kofolu, bublinkovu mineralku - len tichu, sladke bublinkove uz vobec nie.. :D... takze ja som narocna tak sa bojim aby vseci mali na co maju chut... co ak mi niekto povie ze pije len kolu orginal :D... ma slahne...
@oskvarka no tak my mame iba vsetko original, nedavam na stol nieco co nechuti mne alebo priatelovy...a kamaratov a rodinu pozname a vieme co piju, pijem iba 100% dzusy a tie tam budu...no je tazko vyhoviet kazdemu, budu dve druhy mineralky(sytena a jemne sytena), citrony, limetky...takze z toho si tazku hlavu nerobim...bez v bare mas podobnu ponuku napojov..akurat budu mozno iba 3druhy dzusu..ved aj ked som na svadbe tak nepoviem ze to bola hrozna svadba lebo ja pijem iba jemne sytenu mineralku a oni mali iba sytenu a podobne...svadba je hlavne o zabave ludi...nikto sa nestazuje na alko a nealko, skor sa spomina na zabavu, ako bolo a ked nechuti jedlo tak aj o tom sa potom rozprava...ale tak kazdy dava doraz na nieco ine...my sme dali na jedlo a zabavu...:)
Profilova fotka
@puffu jj ved to hej... s tymi mineralkami mam ja skorej zdravotne problemi... a tie sladke malinovky su chemia tak ci tak takze si na originali nepotrpim.. ale zase mozno niekto hej... preto robim prieskum :)...aspon sa budem citit istejsie ... a z alkoholom tiez... teraz sme boli na rodinnej oslave nakupili spissku borovicku... a polka priatelovej vetvi rodiny (teda ta cast co nam pojde na svadbu) sa tak nie ze stazovala ale vraveli ze im bere ovela viacej koniferka a moc nepili lebo im tato nebrala a clovek by povedal ze borovicka jak borovicka.. :D.. ale tak aspon viem...
@puffu aj ja uz mam vybraty uces aj make up aj saty a doplnky :-) uz si musm obliect len zenicha a svadba sa moze zacat :-)
@mishita2401 to aj pocasim bude :-) to ti prejde neboj sa :-)
@nikuska1987 no super...:) a kedy ta uvidime?...:D ja som velmi spokojna s priceskom co mi dosiel...presne taky som hladala...:) sa velmi z neho tesim...:) no a aj mi dosli dnes dalsie lupienky...uz len cakam na poslednu tisicku...:) no a uvazujem ci chcem vejar a dazdnik na fotenie...neviem ci mam kupovat alebo nie...a ty budes mat na fotenie nieco?
@puffu az po svadbe :-) :-) tak to ti verim aj ja som si dnes urobila radost novymi vecami na seba:-) ja nebudem mat ani dazdnik ani vejar, kedze to chceme v kastiely a parku, tak si myslim ze tieto doplnky nepotrebujeme ved mam aj vlecku a aj s vleckou sa daju fotit krasne zabery
@nikuska1987 no ja som tiez najprv nechcela lenze my sa ideme fotit uz v piatok a dame urobit iba Tomasovi pierko, ja kyticu mat nebudem lebo ju urcite nebudem davat robit 2krat...no neviem...mam kabelku, zobereme sampanske, nasho psika a asi uz nic...tak preto ma napadok ten dazdnik...mne sa to aj paci aj nepaci a ani neviem...:D rozmyslala som este nad nejakymi inymi rekvizitami ale asi uz nic...ideme sa fotit do jedneho kastiela, tam je vela rekvizit, potom hrad o sebe je super rekvizita...:D a polia tiez...
@puffu no my sa chceme fotit v den sobasa a ja budem mat aj kyticu tak to je tiez rozdiel ,,,,aky doplnok budes mat je na tvojou zvazeni :-)
@nikuska1987 mne ta kytica az tak nechyba, ved v sobotu sa este pofotime a tam budu vsetky fotky s kyticou...
@puffu kazdemu sa paci nieco insie :-)ale fotky budu krasne ci uz s doplnkami, alebo bez nich :-)nam s drahym najviac zalezi natom, ze sa staneme manzelmi taketo doplnky na fotenie vobec neriesime, a vlastne ani nato, nemame cas :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?