Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
:-) @mishita2401 akurat pozeram na youtube funny wedding sranda :-) aj ja som tak vravela pri mojich seminarkach
@mishita2401 tak zasluzene volno ...:)...sa uz velmi tesime ze budeme aspon na mesiac bez babky...:) dnes ide babka tiez do kostola tak si ideme niekam sadnut...:)))
@nikuska1987 tak kazdemu inak...:) ja som uzh pre dnes nastastie skoncila, akurat idempozriet co sa tu zmenilo...a pozeram sudnu sien
@mishita2401 @nikuska1987 ahojte...viete co som vam spominala ten pribor na krajanie torty? Ze mi jeden nedosiel a som objednala dalsi, ze neodpovedaju na maily ani nic...no a napisala som im posledny mail ze ked ma nekontaktuju do konca tyzdna tak idem na policiu a budem to riesit takto...no a dnes som dostala od nich mail ze mi dnes ten pribor odoslali...:D no a teraz mam dve... :-S ale tak jeden predam...s tym problem nebude...:) no a este som zabudla dnes sme sa dohodli s fotografom a v piatok(5.8) mame fotenie od 12:30 do 16:30...:))) sa velmi tesiiim...len nech pocasie bude ok....
Profilova fotka
@puffu Nooo puffu....5.8. bude pekne pocasie, lebo ja sa vydavam a v ten den mam narodeniny. A na moje narodeniny este skaredo nebolo - klop, klop, klop ;-)
@mishka0508 jeej tak to mas super...:) tak si ma potesila s tym pocasim...:)...chceli by sme sa ist fotit ku zrucanine hradu tak dufam ze to zmakneme...fuu...ale aj tak to bude makacka ist 15min do kopca a este v svadobnych satach...ale tak dufam ze foto bude stat za tu namahu...:)
@nikuska1987 a čo take bolo na tych funny?? :D si sa aspon zasmaila či ani nie??? akurat som dovarila...tak mam pokoj :D
@puffu no to určite zaslužene... každý potrebuje občas niekam vypadnut :D
@puffu aha :D juj tolko času na fotenie...zavidim trochu :D ale zasa ja nechcem aby ma drahý videl v šatach skor ako v sobotu takže to prežijem :D a pevne verim že budeme mat aj tak pekne fotky :D
Profilova fotka
Dievčatá, neviete poradiť nejaký internetový obchod na predaj krížikov?? Našla som iba toho mušinského, ale ak mám pravdu povedať, páčil sa mi tam len jeden krížik... ale hľadám niečo iné....U nás je jedna predajňa a tiež tam nemajú nič, čo by sa mi zapáčilo. Ja mám takú predstavu a nemožem to nikde nájsť :-|
@mishita2401 tak urcite budete mat krasne fotky...my by sme to riesili tiez az v sobotu ale nevychadza nam to...a hoci by sme mali v sobotu iba 2 hodiny fotenia tak ich nechcem ubrat z nasej svadby..ved by sme prisli do saly o 17hod o 18hod by sme sa isli fotit a vratili by sme sa mozno o 20hod...a to sme este ani na vlastnej svadbe neboli...tak v sobotu sa inak tiez ideme fotit ale to iba max 30min az hodina....
@martinkatinka nejake dievcata myslim ze pisali ze v obchodoch kde je vsetko za euro, alebo halierik sa to obcas vola...vraj tam su pekne a lacne kriziky...
Článok sa načítava...
@puffu no mi mame sobaš o pol tretej o takej 15:30 až-16by sme už mohli byt v sale a papat... a o takej cca17sa pojdeme fotit tam budme tak max hodinu a pol a zasa do saly... je pravda že to ubehne ako voda...ale tak čo už :D kedysi to mali ešte horšie :D... kedže v lete je vidno až do neskoreho večera všetko sa v pohodičke stiha
@mishita2401 tiez si myslim ze kto chce stiha...:) mne to bolo tiez luto ze ma tomas uvidi uz den skor ale tak nevadi...:) prezijeme...:)
@puffu no každy ako sam chce :D ... nam to dufam vide..lebo največšia zabava začina až tak okolo 19-20až do rana takže dovtedy to stihneme :D
@puffu tu dobra bola sudna sien absolutne sa k sebe nehodili :-)
@puffu no pekne tak mas 2 aka sranda :-) aj my by sme mali zavolat kameramanovi a niektori vikend natocit rande do dvd, ale asi az buduci mesiac ked bude teplejsie :-)
@mishita2401 tak urcite stihate...ked nemate nejake narocne miesta kde treba cestovat tak sa to da stihnut do hodiny, mozno trosku viac
@puffu no chceli by sme ist ku kaštielu- to je asi z čadce tak 10minut ale z rakovej možno tak 15asi. ale to nieje vela.. :D
@nikuska1987 jeej to je dobry a pekny napad...:) ja si lamem hlavu ze ako zacneme dvd lebo obliekanie a take tie veci tam nechceme takuvidime co nam poradi kameraman...
@mishita2401 treba najst zabavne videa nie vsetky su funny :-) aj ja som dovarila a za chvilu sa chystam prec :-)
@nikuska1987 aj vy mate mat rande na dvd :D-aj mi to budeme mat :D ale asi dva týždne pred svadbou sa to bude natačat :D
@puffu drahemu sa to tiez zapacilo :-) to pojde na zaciatok dvd :-) musim ist bo som na segrinom notebooku a potrebuje pisat seminarku ci co tak letim :-) :-) paaaaa
@mishita2401 ano, ano na zaciatku :-) my skor podla pocasia :-) musim ist papa :-)
@mishita2401 no tak to vobec nie je daleko...my sa co sa ideme fotit tak asi 5-7min peso takze tiez to nie je nic hrozne...len nech pocasie bude pekne
@nikuska1987 hej :D no ja mam volno..aj ked by mi patrilo ešte čosi porobit ale chcem si dat volno :D
@mishita2401 no aj mi budeme mat to rande na začiatku dvdčka :D-sa nam to pači :D ... no to nemate daleko..taký kusoček :D
@nikuska1987 bude to urcite pekne...:) tak papa zatial
@mishita2401 sama sebe odpisujes...:D to rande je fakt dobry napad...my este nemame ziadne predstavy ohladom dvd...urcite oznamko a asi ako ako sa ludia schadzaju v kostole a to je asi tak vsetko...neviem ...uvidime...
@puffu no stava sa :D myslim na tisic veci a potom to takto dopadne :D..neavdi :D... no to oznamko to aj mi budeme mat...a neveim :D uvidime :d

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?