Svadba 06. 08. 2011

Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
to sa v ca jedina budem 6.8. 2011 vydavat?? :D
nie si jediná :-D
Profilova fotka
Ahojte kočky. Aj my máme termín 6.augusta 2011 v PD. Dávame si druhý pokus, svadbičku sme mali mať 17.07.2010, tak hádam tentoraz to všetko dopadne tak ako si predstavujeme. Tak čo už máte? :-)
ahojte dievčatá, aj my budeme mať svadbu tento deň, už máme zajednaného kameramana, fotografa, hudbu, obrúčky kúpené, problém je, že sa nevieme rozhodnúť na sále, nič mi nepripadá vhodné...čo všetko už máte vy?
Profilova fotka
@mishita2401 ahojcek....tiez mam svadbu 6.8.11....wow aka nahoda....x
:D už nas je viac :D -aj od nas s čadce-tak tu bude kopa svadieb v jeden dne :D čo už mate??? ja mam salu, kostol, cukrarku, kaderničku, kameramana , fotografa, už aj šaty som bola kukat-ale ešte nič som nenašla :D...a tak :D pochvalte sa :D
@mata4475 to je super...ved nas termin je uplne že super :D
Ahojte kočky. Aj my mame svadbu 6.8. v PO. A čo máme? Fotografa, salu, hotel, DJ-a, huslistov na obrad. Kameramana nechceme, o starost menej a zvysok sa doriesuje.... uz sa tesite ci stresujete?
aj sa tešime aj stresujeme :D
Profilova fotka
termín je pekný, hádam aj počasie bude :-) Tak my máme sálu, kostol, hudobníkov na "chodníky", čiastočne oznámka navrhnuté, ja mám šaty, domov mám výzdobu, aj na autá skoro celú, len umelé kvety dokúpiť, mám šaty a oficiálne zásnuby s rodičmi už tiež máme za sebou :-) A ešte mám vybratú svadobnú kytičku...
Ahojte buduce nevesticky. No vy ste ake sikovne :-)
aj my mame svadbu tento den...:) ....sa nam tu uz krati...:)
Článok sa načítava...
@puffu no krati..ale aj tak je ešte dost času :D...
@mishita2401 no casu este dost ale my vsetko vybavujeme zo zahranicia a pred svadbou budem na SR 8dni vo februari a potom pridem 3tyzdne pred svadbou...takze mne toho casu vela neostava....ale ked uz budem mat saty tak budem urcite pokojnejsie...
@puffu a šaty budeš mat odkial zo SR alebo zahraničia?...
@mishita2401 no jedny saty som kupovala z Ciny ale vobec neboli ako na obrazku tak ich asi predam a saty si asi poziciam z Maggie v KE...je to drahsia alternativa ale pre mna jednoduchsia pre nedostatok casu...a ty uz saty mas?
@puffu no mam jedny ktore maju prist v aprili do mojho svadobneho salonu kde som už dala zalohu...a su fakt užasne :D
@puffu si kupovala saty z ciny??? bo aj ja mam tu stranku a tiez mam vybrate uz ich len odskusat na slovensku v svadobke a potom ich objednat. jedna znama tiez kupovala z ciny a chvalila ich ze prisli na mieru presne take ake chcela a este o polovicu lacnejsie ako by tu dala za pozicanie
@nikuska1987 no ja som si kupovala dvoje saty z ciny...jedne boli svadobne a druhe saty boli na nedelu take slavnostnejsie....so svadobnymi nie som spokojna vobec ale s tymi na nedelu som spokojna velmi...ked chces tak mi napis tvoj email a ja ti poslem fotky ze ako saty vyzerali na obrazku a ake dosli...zalezi to asi aku krajcirku v cine najdes alebo aka sa ti pritrafi...ja som to riesila cez ebay...
jeeeeej ahojte nevesty :-) konecne som nasla tuto temu. tak sa pripajam, tiez to bude 6.8.2011 :-)
a este pripajam co uz mame: kamera, fotograf, DJ, sala. a to je vsetko :-) pohare a obrucky dufam kupim na vystave svadba v marci.
@jasminka002 ahoj...no ja svadobnu vystavu nestihnem...:( par dni pred nou cestujem spat do prace...:( no co uz..my sme si davali robit obrucky podla jedneho obrazku tak dufam ze budu vyzerat rovnako...:D teraz ich mame ist o 2 tyzdne vyzdvihnut...:)
@jasminka002 a kde je ta výstava???
@mishita2401 v kosiciach je...
Profilova fotka
@mishita2401 - 26.3.2011 - Hotel Slovakia Žilina - svadobný veľtrh... môžeš sa mrknúť na stránke www.svadobnyveltrh.sk Ja by som sa šla pozrieť, ale bohužiaľ, to budem mať tri týždne pred termínom, takže radšej už nebudem cestovať, aj keď to je len 30 km...
@martinkatinka hej..tak to by som šla pozriet :D... uvidim....:D dik
sorry za zle info..:/...som to niekde citala ze v Ke...no aspon viem aj ja teraz...:)
@puffu aha tak to este musim pozerat aj krajcirku no tam mi ich prosim ta posli na charlotte953@azet.sk budem ti velmi vdacna.dakujem vopred,,,,si mi tak trosku dala chrobaka do hlavy ze co teraz.
@mishita2401 bude v Kosiciach, ale zda sa mi ze teraz niekedy je v bratislave svadobny veltrh.
@puffu ahoj, a kde ste si davali robit obrucky? ja skusim na vystave, ak bude dobra cena, vezmeme tam, ak nie, dam urobit tam kde sme skupili aj snubny.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?