Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
reklamka: Já se taky strašně těším, ale ještě to nějakou dobu potrvá :-D Jinak máš toho dost, stíháš, takže žádný stres :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky budete mír krásně, uvidíte! Loni bylo celý říjen úplně ukázkové počasí! A v červnu pršelo.
Odpovedať
abecedka, ja sa na to spolieham. mam rada jesen a farebne listie a tak... :-)
Odpovedať
abecedka: To doufám :) koukám, že jsi měla svatbu taky v říjnu ... Tak přeju hodně štěstíčka v manželství.. Ale nemáš moc fotografií bohužel, nechceš přidat?
Odpovedať
Profilova fotka
abecedka: no neřekla bych, že loni byl celý říjen ukázkový:o) První víkend OK, druhý víkend, jestli se dobře pamatuju, napadlo na horách strašně sněhu a byly kalamity, třetí víkend bylo asi 10 stupnů. Další víkendy už nevím:o) Ale spoléhám na to, že 2.10.2010 bud krásné babí léto, všude bude už krásně probarvené listí, bude malinko pod mrakem a teplo (tak 20 stupňů) :-D
Odpovedať
aby nám to vyšlo, nechci k šatům kožich z ledního medvěda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ha, kožich, to by šlo :D teda já toužím pro krajkovém bolerku, ale velikost XS je dosti omezující ve výběru :D
Odpovedať
A velikost 40 taky :-) dám cokoli za jednoduché sedící bolerko, hlavně ne ten kožich :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, nejak je hodne prace, tak nestiham.... VEVE: ja bych hlasovala pro model satu č.1... a jeste vic pokud k nim chces to krajkovy bolerko :) jsou oboje pekny,ale ty jemnejsi mi k tobe jdou lip. No jsem zvedava na sebe az se vydam na pruzkum trhu... :) Vsechno jen kozich neeeeeeeee... to bych byla pekne nastvana.... :-S lepsi budou slunecni bryle a opalovaci kremy ne? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, po dlhej dobe som tu, ako vidim uz sa to tu rozprudilo :))) takze, aj ja uz mam saty zarezervovane (foto v albume) od 22.2...bola super cena bol to treti salon, v ktorom som bola...su lahunke, nemaju vlecku, co ocenim na 100% potom v praxi....btw skoro som skolabovala ked som zistila ake su mnohe tie saty hrozne tazke...presuvala som sa v nich ako pokakana, ked som si suknu drzala pri presunoch vysoko aby som sa niekde nanatiahla... veve, saty urcite prve, si jemnucka a tie druhe aj ked su honosne, myslim, ze su na teba uz moc...v prvych si vila :) mam otazku...riesime dielmu, farba obrucok...hoci mam vacsinu sperkov v bielom zlate alebo striebre, tuzila som po snubnom prsteni zo zlteho zlata..a aj som taky dostala :) stojime pred otazkou ci si dat obrucky z kombinacie, alebo len zlte...aj ked raz budem nosit tu zltu obrucku s bielymi sperkami...bol by to podla vas problem?aspon bude vynikat...alebo nie?priznam sa, radsej by som mala jednofarebnu...ale je aj vela peknych kombinovanych...vy ste ako na tom? caute a nech sa dari !:)
Odpovedať
ahoje baby, aj mi sa s mojim drahym berieme v tento krásny deň, každý mi hovorí že mam na všetky prípravy ešte čas, lenže nikdy nie je neskoro začať s prípravami, sálu, hudbu a kameramana už mám, už som bola aj nejaké tie šaty pozerať. veľmi sa mi páčia šaty ktoré sú atypické, sú bordovo biele, len ma od nich odhovárajú že svadobné majú byť biele, tak neviem akosa rozhodnúť
Odpovedať
Majulkab: na tradici kašli, já bud mít nejspíš černobílé, a to jsem celkem konzerva :-) - zatím jsou moje favoritky :-) Z devíti tipů zdají se být těmi nej :-) (i vzhledem k tetování, které se jinak s čistě bílými šatkami pere)
Odpovedať
Článok sa načítava...
frangolinca: přečetla jsem si, že přítel nic nezařizuje, ale nic se mu pak nelíbí, navrhne ze dvou barev třetí atd....Udělej to jako moje máma s výběrem jmen pro dcery. Řekla, že kdo si to dítě vynosí a porodí , ten prostě určuje jméno a osoby s malými zásluhami můžou leda tak držet pusu :-D . Takže vyber podle sebe a kdo se nestaral, může taky leda tak držet pusu...
Odpovedať
ahoj holky, tak já se k vám taky přidávám .... s přítelem plánujem svatbu taky kolem toho 2.10., ale on si myslí, že nebude pěkné počasí a moc se mu to nezamlouvá...co si myslíte vy... mám se obávat že bude spíš škaredě? nechci aby byl moc hic ale ani zima a zase se mi líbí fotky probarvené podzimní přírodou... tak nevim... poraďte :o)
Odpovedať
s pocasim to mas tazke - ja mam odskusane ze byva skaredo a prsavo v juli a v septembri - ale samozrejme to nie je pravidlo. My sme to dali na 15. oktobra a sme zmiereny s tym ze moze byt 20 stupnov a kraaaasne babie leto alebo aj 5 stupnov a moze prsat :-) sme s tym v pohode :-) pocasiu nerozkazes...skus to brat tak ze aj keby bolo skaredo je to tvoj velky den a aj keby lialo ako z krhly tak co? je to pre stastie :-)
Odpovedať
ja sa tak tesiiim a vobec nezalezi na pocasi, ked si budete brat chlapa, ktoreho lubite... :-D
Odpovedať
moja rec...keby aj krupy padali tak mi je to jedno...a keby prsalo tak jedine co zmenime je, ze sa budeme fotit o den skor aby som na svadbe nebola splyhnuta a ved dnesni fotografi to uz vedia spravit tak ze ani neviete na fotke ze prsalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Markarola: hihi... to je dobry, to zkusim... :-D Pocasi pocasi.... tomu neporucime... musime pocitat se vsemi variantami.... takze holky kdyz si vsechny poridime kozichy a destniky, tak bude urcite kraaaaaaaaasneeee.... zakon schvalnosti ne? tak ho musime vyuzit... ;-) jinak ja jdu na saticky pristi stredu...hura uz se tesiiim
Odpovedať
Holky, mrkněte prosím do mého alba a poraďte mi se štakama, v sobotu za mnou do Prahy dorazí mamula a půjdem finální zamluvit. Děkuji moc
Odpovedať
Profilova fotka
tak mne sa pacia aj tie ciernobiele, ale fakt to treba aj ine veci tomu prisposobit, mozno extravagantnejsi uces, make-up a kyticu, vobec vsetko :) ale krasne su aj tie "grecke" :)
Odpovedať
aj mne sa pacia tie ciernobiele, su take sik... :-) ale v podstate vsetky su krasne, mne sa pacia aj tie posledne.
Odpovedať
Díky, jste zlaté. Bíločerné jsou favoritkami, a díky vám všem a mým kamarádkám už jsem myslím nasbírala dost odvahy na to, abych do nich šla. :-) Krásný den!!
Odpovedať
ja budem mat bielo s cervenou stuhou... velmi sa mi pacia taketo farebne kombinacie - biela-cervena, biela-cierna... :-)
Odpovedať
Ahoj, ty černobílé jsou opravdu nejlepší. Aspoň nebudeš taková tuctová nevěsta :-D
Odpovedať
vraj 2.10. je numerologicky velmi dobry datum... tak dufam, ze nam to vsetkych vyjde... az kym nas smrt nerozdeli... :-D
Odpovedať
Reklamka: Numerologicky? :-) To mě právě zajímalo, jak to je...jak jsi to zjišťovala...
Odpovedať
ano, nikde to niekto pisal, tak dufam, ze to je tak... 8-) ja som nebola za numerologickou... ale to je jedno, hlavna vec, ze si berieme niekoho, koho lubime...
Odpovedať
je to svátek andělů a já mám kamarádku numeroložku, ta to opravdu potvrdila :-)
Odpovedať
maithai, super... tak to je potvrdene... :-D to nemoze dopadnut inak ako dobre... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,ja som vas az dnes objavila,bola som kuk len do skupiny oktober,to ja som tam pisala ze 2.10. je vhodny datum na svadbu,kvoli sale sme to museli dat o tyzden neskor ale behom dvoch dni sa to vyriesilo a mame datum 2.10.,tak som kludna,urcite by som si nieco privodila,lebo vel veci je v psychike a ja som v tom expert. Inak ja som zacala vsetko vybavovat pred tyzdnom a mam pocit ze to riesim rok,celu ma to pohltilo a to mam len total zaklad-salu,kostol a fotografa,saty este vobec neriesim,vela kociek chudne ako som si vsimla,aj mne by sa patrilo ta 5kg ale to ide horsie ako 10,stale si myslim ze mam cas.Znamu mam svadobnu agentku tak sa na vela veci spolieham na nu,ale tiez nechcem mat vsetko a hlavne nepredrazene a za kazdu cenu,radsej to dame do svadobnej cesty.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?