Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
ahoooj holky, tak som sa tu dlho neukazala... konecne mam saticky, uz sa mi nechce ine hladat...mala som ich na sebe asi 100 :DDD na veletrhnu som si kupila svadobne boty a balerinky na prezutie :) a este aj medvedikov na auto takze uplne super, hrozne sa tesim !
Odpovedať
Profilova fotka
FRAGOLINCA: jééé tak to je super :) a nenapadá tě nějaký tip na místo pro svatební oběd? Pro 50 lidí... klidně i hospoda, hostinec, cokoli co má tak velký salónek nebo pivnici...
Odpovedať
Profilova fotka
holky, není lepší se na tyhle dotazy (tip na fotografa, hospodu, hudbu, atd..) ptát spíš v diskuzi z místa konání? Protože když máme všechny termín na jeden datum, tak ty nejlepší máme rezervovaný každá pro tu svou svatbu, ne?:o)
Odpovedať
civet: Pravdu máš, já třeba jsem z Ostravy a asi mi holčiny z Prahy moc neporadí. Spíš mě zajímá, jak jste pokročily. Já mám tedy zamluvené šaty a teď si dám asi trošku pauzu. Začnu tak zase na konci březana a pomalu budu všechno střádat na hromádky :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
veve: nooo my to budeme mit u nas v Kmetinevsi v mistni hospudce nahore je sal kde se poradaji plesy, tak si ho pronajmeme. Tohle jediny mame vyreseny, nejhorsi je ubytovani na nocleh, v okoli toho moc neni :( Civet: jo, to mas pravdu, ale tak treba veve je z okoli tak by mohla mit tip na nekoho koho si treba sama nakonec nevzala.... 8-) Ja ted nechavam dalsi shaneni az se oblekneme, coz bych chtela stihnout do konce brezna. Jinak bych chtela mit vsechno vybrany do cervna, pac mam praci kde se od cervna do pulky zari celkem otacime, tak nebudu mit v lete na tohle asi vubec cas... chjoo... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby v oktobri je kedy už tma?rozhodujeme sa nad časom sobáša a vobec neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
Tma?? No asi tak okolo 18 sa uz stmieva. My budeme mat o 16, zda sa mi to take akurat. Hodinka aj nieco v kostole, a vecera na 18-tu.
Odpovedať
podla mna najelpsi cas je okolo druhej tretej poobede... uz som ale davno nebola na ziadnej svadbe... ale myslim ze zaciatkom oktobra neni tak skoro tma...mozno okolo pol siestej sa stmieva... netusim ...len dufam ze nam vyjde krasne pocasie. ak si spominate minuly rok bolo nadherne teplo zaciatkom oktobra
Odpovedať
Ahojky holky, tak jsme se doma zhádali, takže svatební přípravy zase stojí . :-( Ale máme čas jen do soboty, abychom zamluvili prstýnek vyhlédnutý na veletrhu. A projela jsem kontakty na svatební salony, které jsem dostala na veletrhu, a hodlám jich obejít asi pět nebo šest. myslíte, že je to zvládnutelné? nemusím přece hned něco zamlouvat, ne? :-) Ještě ńikde jsem nebyla... chtěla jsem jít, až něco zhubnu, ale to bych se tam taky nemusela vypravit nikdy.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tohohle se ja bojim, si ted jeste v nejake akci koupim saty a za tech 7mesicu muze byt vsechno jinak (tim myslim tedy na obe strany hubnuti ani tloustnuti se nevylucuje) a co pak s satama :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no teď jste mě trochu vyděsily... ale já už tak 3 roky nemám změny na postavě, tak snad se nic nezmění ani teď :D a už mám doma krajkové svatební botky, huráááá :D nevím, jestli se mi nakonec budou hodit k šatům, ale byly to 35ky, takže jsem si je prostě musela vzít ;)
Odpovedať
baby, ktoré máte už šaty na tento termín? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Já se hlásím, šaty mám zamluvené od minulé soboty. A jestli půjde váha nahoru nebo dolů nevadí, šaty mi upraví na mě. :-D
Odpovedať
aj ja mám presne od minulej soboty zajednané :-) atak isto mi ich vedia upraviť...no ja by som bola rada keby išla váha ešte dolú :-D
Odpovedať
Tak já se na ty šatky teda vrhnu :-) A kolik salonů jste obešly?
Odpovedať
ja som obešla 5 salónov, a v poslednom som sa nakoniec rozhodla, lebo ten pocit, je fakt nádherný...som to cítila že áno toto sú tie pravé, hneď ako som ich mala na sebe :-) :-D
Odpovedať
Už se na to strašně těším!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata! Ja saty este nemam a este ich ani neriesim. Ako tak citam vase prispevky, tak asi som trosku pozadu, ale ja mam este cas. Ja si totiz saty chcem kupit, nechcem z pozicovne! Takze mam este cas! Niekedy v aprili, maji zacnem zhanat. Ale uz a veeelmi tesim, ked si nejake kupim :-)
Odpovedať
Tak holky, máme prstýnky! Nakonec jsme se opravdu z mnoha důvodů rozhodli pro pana Rýdla a s jeho přístupem jsme velmi spokojení. Budou hotové 1.4. (má šrumec a my nespěcháme) a strašně se na ně těším. A protože jsem si svůj nechala trochu zúžit, (na mé ruce vypadal celkem masivně, mám opravdu štíhlé prsty) tak vyšlo i na brilianty, juchůůů! Pokud jste zvědavé, jsou to jedny z alba inspirací. Za chvilku je dám do alba věcí, které už máme, tak mrkněte! Dnes jsem si také zajela na stužky a drobnůstky do Kačerova. Hodlám si totiž vývazky, jmenovky, oznamka, svíčky i auta zdobit sama. Paní má sice prodejnu zastrčenou, nicméně byla úžasně ochotná a měla vše potřebné. Po večerech začnu tvořit :-) Co nového u vás?
Odpovedať
Ahoj děvčátka :) tak jsem se po dlouhé době vrátila do své "domovské diskuze" :) já mám šatky zamluvené pořád ty stejné a nevím jestli zkoušet něco dalšího, když se mi hned v prvním salonu zalíbily šatky a za přijatelnou cenu (můžete kouknout, mám je v albíčku) no a moc jsme nepokročily v přípravách. Akorát jsme si přes net hodně výhodně koupily lampiony štěstí, který budeme večer se svatebčanama vypouštět, na to se už moc těším :) no a rezervovala jsem si vizážistku a kadeřnici, tak teď bych ráda sehnala botičky, ale to snad na nějakém veletrhu. Našla jsem si totiž vysněné, které mají ale bohužel moc vysoký podpatek (8,5 cm) ale nikde jsem neviděla dokonalejší, alespoň pro mě. Chtěla bych už zařídit oznámení, asi si vybereme nějaký typ na netu a necháme si poslat dva kusy pro ukázku, to většina firem provozuje uplně zdarma. No a ty vybrané bychom si objednali na nějakém veletrhu, protože tam prý bývá sleva kolem 20%, což se hodí. No a taky bych teď ráda oblíkla snoubenečka, ale s tím jeho časem je to špatný :( jo a vzhledem k našemu datumu vážně uvažuju o bílém deštníku, pro jistotu, ale i kdybychom ho nevyužili, bude se hodit na fotečky:) Jo vývazky vlastně taky vyrábím... Nezařizujete teď něco důležitého na co jsem zapomněla?
Odpovedať
nzodiova: Ten deštník není vůbec od věci...ježiš, ale já tak strašně nechci, aby pršelo :-) Doma mám průhledný, ten kůůůl, co frčel za totáče, sháněla jsem ho asi měsíc, ale už je celkem ochozený, protože ho zbožňuju. Tak vyrazíme koupit bílý teda... :-) O víkendu se vrhnu na vývazky (sehnat špendlíky s perlovou špičkou je v běžných galanteriích v Praze velký problém :-D ono je problém i sehnat běžnou galanterii v Praze... no nic, držte se baby!
Odpovedať
Profilova fotka
Cééérkýýýý... no to je děs, sehnat šaty ve velikosti 32! Ale MÁÁÁÁM JÉÉÉÉÉ!!! :D :D :D a dokonce dvoje, teď se jenom rozhodnout ;) Představte si, že ještě fungují salóny, co půjčují šaty za 3.500,- , no já hleděla na paní jak blázen a ptala jsem se ještě jednou, jestli jsem se nepřeslechla! Deštník je jasná věc, co kdyby náhodou začalo "to, co nesmíme vyslovit"... že? ;) Maithai: taky budu mít perličky k šatům, mám totiž krémovky :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Jo a mohly byste se mrknout ke mě do alba a poradit, které šatky se vám zdají lepší? Jsem jemný typ, tak nevím, jestli ty druhé nejsou moc honosné... a jestli mi nedělají ještě hubenější pas, než mám :D díky...
Odpovedať
veve : podľa mna tie č. 1 :) ale podla mna by si sa mala rozhodnut podla toho, ako sa v nich citis . drzim palce v pripravach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fakt ty první? No já se cítím dobře v obou, to je ten problém :D
Odpovedať
veve_zlobidlo: Sluší ti oboje, ale já bych byla pro ty druhé, protože přece jen se vdáváš (když vše dobře půjde:)) jednou za život. A je to výjimečný den, tak bys měla mít i výjimečné šatičky. Hlasuji teda pro dvojky :)
Odpovedať
aj ja sa priklanam k cislu 2 :-D ja mam tiez svadbu 2.10., teda ak vsetko dobre dopadne... ;-)
Odpovedať
reklamka: vítám tě.. Co všechno už máš zařízené? Holky asi jsme se všechny rozprchly do diskuzí svého města že? :) Úplně to tady umřelo...
Odpovedať
Profilova fotka
Nááááhodóóóu, já nikam neutekla, jen trošku nestíhám :D šatky teda asi fakt ty druhé, mno uvidím :D Holky, a co barva svatby? Chtěli jsme krémovou se zelenou a fialovou, jenže všude mají světlou fialovou nebo ostoru, a já chci tmavě spíš do růžova... takovou teploučkou... no hrůza něco takového najít :D
Odpovedať
ahojte, dakujem za privitanie... :-) tak... uz mam objednane a zaplatene saty (uz len cakam, kedy sa dosiju a pridu...), objednaneho fotografa, vybratu a zarezervovanu salu (ale kedze nie som v mieste kde sa bude konat svadba, tak to je len take sprostredkovane...este som ju ani nevidela...). Ostatne doplnky ako topanky atd, budem riesit az o mesiac, kedy uz by som mala mat saty. Kameramana este stale rozmyslam... Mam uz aj vyhliadnute obrucky. Tak som strasne zvedava. :-D Ale tesiiiiiiiiiiiiim sa. A vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?