Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat hostinu vo vedlajsej dedine V. Kyr, u kamosky v Motoreste.. .. a sobas sa este rozhodujeme, ze ci u nas v Komjaticiach, kde budu vsetky klebetnice pritomne alebo na Klokocine.
Odpovedať
Holky Vás je tady dost Slovenek že? :-) Vůbec to neberte osobně ;-) jen koukám že se asi tohle datum zamlouvá vice Slovenkám :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nzodiova: Tak, co ja viem, tak tento rok sa chysta velmi vela svadieb. Vsak len v nasej rodine sa chystaju 4 svadby... A to je fajn, ze sa ludia napriek vsetkym nastraham a neduhom dnesnej doby stale lubia :-)
Odpovedať
To v mém okolí zase tolik svateb není, ale vůbec by mi nevadilo kdyby bylo:) miluju svatby... a šíleně se těším na tu svou :-D
Odpovedať
ahoj kocky ako ste na tom? ja idem v sobotu skusat saty. pride ku mne na vikend kamoska a namiesto prazkych pamiatok rozhodla ze chce ist so mnou skusat saty :))) to je hodna ze? nzodiova: ja som bola vo svojom zivote asi na nejakych 4 svadbach co si pamatam :) skoda ze nie su castejsie...mam kopec bratrankov a sesternic co uz by aj mohli mysliet na svadbu ale v dnesnej dobe to kazdy odklada kym bude strasi... ozaj holky, kolko mate rokov? ja len 23, som tu jedine take mlade masko? dokonca som sa stretla so skutocne cudnymi reakciami okolia... dokonca take typu ze mlada a blba (od kolegyn v praci) :) ja sa nechcem vydavat ked budem stara a skareda a uz ma nikto nebude chciet :D treba to rychlo vybavit a odfotit teraz no nie? :D
Odpovedať
...ahoj bambulka, fuu uz odteraz satecky skusat? :-)... ja este zhanam fotografa, este som saty neriesila, ale predstavu mam, hoc uz pozeram popolnocne, kt. chcem mat zladene s vyzdobou :-) ...ja mam 25, takze taham k tridsiatke :-), ty este spadas k tej dvacine :-), no reakcie? nase rodiny a najblizsi kamarati sa tesia, lebo to tahame spolu uz 7 rokov a v praci to zatial nikkto nevie, este je skoro :-) ..ja si myslim, ze do 30-tky je taky idealny vek, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak ja sa od 7- meho januara hlasim k 24-kám :-) bambulka, fiii takto skoro saty?? ale sla by somaj ja, len ked toho sa asi najviac bojim zo vsetkeho, kedze som take mensie torpedo :-) u nas reakcie su asi zmiesane, niektori, ze co este nepockame a presne kamarati sa tesia, kedze nas poznaju a sme spolu 4 roky. bad: ten fotograf ti este neodpisal? mas este dakeho v zalohe? prajem dobru noc a pekne sny, treba sa aj vyspat..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, co sa veku tyka, tak 15. jula budem mat 25 a myslim si, ze to je taky akurat cas na vydaj, no nie?? A vobec mi nevadi, co hovoria ludia. Ja sa vydam, kedy ja chcem. Tie co hovoria, ze je skoro, tak to budu tie stare panny, co nemaju chlapov :-D A saty??? Este zatial neriesim... Od februara idem drzat 90 - dnovu dietu, takze si verim, ze schudnem :-D Tak neikedy po Velkej Noci budem riesit saty. TAk Vam prajem krasny vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj majjka 1985, ja som držala 90-dnovu pred Vianocami mesiac,,,a teraz po Vianociach som začala tento pondelok,,,dúfam,že to vydržím...aj tebe držím palce
Odpovedať
jankajurko...este neodpisal, drzi ma v sachu uz tyzden, napisal, ze na nas termin ma volne, ze nech mu zaslem info o aky svadobny balik mam zaujem, tak som mu napisala, ze o foto z exterieru a svad. obradu a odvtedy sa mi neozval. :-( mozno sa mu to zda mala zakazka, neviem :-(, vsak by sa svet nezrutil, len keby mi narovinu napisal...pisala som aj do trnavy - digital studio, aj tam je nas termin este volny, ale na nikol bodnarovu a spol to nema :-( rozmyslala som este o Oreskovej, ta fotila moju sestru aj ju licila a bola max. spokojna, tak este na nu sa pokusim nakontaktovat :-), uz ma ziaden fotograf nenapada...Ozik napadlo mi, ze u vas v Komjaticiach je nejake vychyrene kadernictvo, ze tam pracuju velmo sikovne baby, bo uz aj nad ucesom rozmyslam..len ja mam take plchate vlasy, ze ked mi na mojej hlave daco vystruhaju, tak budem rada :-) nepoznas to tam nahodou, bo zevraj su aj dost drahe... ...majika1985...ja som narodena v rovnaky den ako ty .-), sranda, julove deti su zevraj stastne, este povedz, ze si sa narodila v nedelu a odpadnem :-) ...baby ja mam problem zasa pribrat, bo mam 160 cm a 45 kg, tak dufam, ze najdem na seba saty a chcem korzetove, tak musim nabrat daku vypln, lebo mi oadnu az ku kolenam :-)
Odpovedať
..juj este mi napadlo k fotografom, ako tak prezeram stranky viacerych, mne sa zdaju tie svadobne fotky neostre a vobec nie syte, co sa tyka farby, take nijake...som len ja taka narocna na foto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bad ahoj, akoze ta ziadny fotograf nepada..., na mojasvadba sk je malo kontatkov? vsetci urcite nie su obsadeni, skus nejkak studio...Ba. TT, Nr...ja myslim, ze na vyber je toho hodne..:-)otazka jna kolko si fotky cenis...:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
praveze na vela :-), a velmi vela je tu tzv. amaterskych fotografov, tym vychytenem som uz napisala snad vsetkym :-)
Odpovedať
..nechcem mat fotky v srdciecku ako za panny Marie Terezie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to pre boha este niekto robi?.:-)takych samozrejme automaticky vylucujem ako alternativu:-)
Odpovedať
..keby len, videla som aj zatisie s umelymi fontankami a podobne :-), na fotky si velmi potrpim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tonkacik: Dakujem za podporu. A ak sa smiem opytat, zabera ta dieta?? Lebo co v mojom okoli ju drzia holky, tak vraj ano, len treba vydrzat. bad: no tak to je super, dalsi clovek s tymto nadhernym datumom. Julove deti su nielen stastne, ale aj velmi dobry ludia sme my raci :-) No narodila som sa z nedele na pondelok, teda uz v pondelok lebo bolo 01:15, ked som uzrela svetlo sveta :-)
Odpovedať
Ahojte..:) aj ja sa budem vydavat v tento krasny datum..:)...mam tiez "len" 23 rokov, ako niektori tvrdia...:) ale s mojim priatelom sme spolu uz vyse 5 rokov,..:) a preto sme sa rozhodli pre tnto krok..:) na svadbu, z mam : salu, kameramana, hudbu, objednane kolace a uz aj saty..:) asi som si so vsetkym pohla, ale ked chcem mat vsetko po svojom..:)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim na Slovensko :-) Tady v Jiznich Cechach uz je taky jiste, ze minimalne jedna svatba se v tento den uskutecni :-) Jak jste se bavily o veku, tak to ja uz mam opravdu na case. Vam rikaji ve 25 ze je brzy a mne ze ve 30 muzu byt rada, kdyz se vdam :-) Vypada to, ze je to vlastne vzdycky spatne a pritom to ma byt ten nejkrasnejsi den v zivote! Jak jste na tom s planovanim? My jsme se prave dohodli na terminu, tak vsechno zacinam. Uz driv jsem mela nejake napady, ale ceny se dost zvedly, zak to vsechno znovu koumam... slniecko88 - super, mas uz toho tolik objednaneho... Ja prvniho resim fotografa, je pro me nejdulezitejsi a pak zacnu s ostatnim.
Odpovedať
bambulka23: No tak vidíš, že zase tak mladá nejsi a nejsi výjimka ;-) Ale já asi nejmladší nevěsta tohoto data budu, bylo mi teď nedávno 20 a příteli 25. Nejsme ničím nuceni jestli víte co myslím :-D no a okolí k tomu má nějaké výhrady, že jsem mladá a že máme čas, ale to jsou většinou lidi, kteří s námi netráví moc času, protože ti ktaří jsou z našeho blízkéhookolí říkali, že čekali kdy už to přijde. Že k sobě prostě patříme... No a byla jsem nedávno zkoušet šatičky, tak kdyby se vám chtělo, můžete kouknout do mého alba a napsat mi svůj tip na nejlepší šatky. Budu vděčná za každý názor ;-) Jinak v čem spočívá ta 90ti denní dieta? Nebojíte se, že potom zase přiberete víc než jste měly předtím? (známý jojoefekt?)
Odpovedať
Profilova fotka
nzodiova: tak jsem si všechny fotky poctive prohledla :-D máš výhodu, že máš pěknou postavu a mně osobně se na tobě nejvíc líbily ty č. 5. Jsou jednoduché, elegantní, ten stříbrný "pruh" je pozvedne. Ale tvůj pocit v šatech a jak se líbíš sama sobě je asi nejdůležitější.
Odpovedať
Profilova fotka
majjka1985: ano,funguje,,,,len to treba dodržiavať,,,sem tam aj možeš zhrešiť :)
Odpovedať
ahojte byby...aj mne sa veľmi páči tento dátum..síce sme sa s priateľom dohodli na termíne 15.5.2010 ale rozhodli sme sa tak teraz, že to nestihneme..tak si radšej asi počkáme na tento pekný dátum2.10.2010. čo včetko už máte vybavené na oktober?My zatiaľ nič,,máme to len v myšlienkach čo a ako...
Odpovedať
Ahojte..budete mať všetky družičky a družbov?
Odpovedať
Profilova fotka
bad: ahoj, to kadernictvo poznam, zatial vsetky moje kamaratky, co sa vydavali, tak tam boli na uces, boli velmi spokojne, ale ta cena je naozaj dost vysoka, ale kvalita ucesu tiez... je na nas, ci sme ochotne dat tolko peniazkov za uces..ja to este stale zvazujem, ci ist k mojej osvedcenej kadernicke alebo k Monike do salonu. ale monika by mi asi viac vyhovovala, kedze je to v jednej dedine a nemusela by som cestovat za mojou kadernickou do NR.
Odpovedať
chcela som sa opytat, ake davate darceky na redovy tanec?? ja by som chcela nieco ine...ako viem, kazda chce nieco "new" :) ale perniky a cukriky uz su pre mna "otrepane" :))... a este , ci nevie niekto nejaky zaujimavy a pritom jednoduchy text na oznamenie..:)) thanks...:))
Odpovedať
mosquito: děkuji :-) no ty šaty se mi líbily, ale ne tak, jak ty krémové. Jinak říkala jsem si že, si vyberu ty které se mi nejvíce líbily v salónu, ale na fotografiích vypadají docela obyčejně a člověku potom zůstanou jen ty fotografie.. A co ty? Už zkoušíš? Kupuješ, nebo půjčuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
nzodiova: Není zač :-) Viš co? Ono asi taky záleží kdo to fotí. Máš srovnání profi fotek těch šatů? Já ještě nezkouším. Určitě budu půjčovat. Zatím si utvářím nějakou představu, ale asi je to zbytečný, protože nakonec to dopadne stejně jinak, než jak si to vysním. Chce to trošku zapracovat na výplni šatů, což znamená žádné povislé ruce, vypouklé břicho a dvojitá brada... Tak se jdu mučit do fitka a na cvičení. Říkám si, že do října to musím stihnout 8-) Chci to nechat až tak na březen. Sice máme krásný datum svatby, ale snad nebude takový nápor... Ale už se těším, 30let jsem čekala a je to tady :-D Viš co? Ono asi taky záleží kdo to fotí. Máš srovnání profi fotek těch šatů?
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko88: Je to hloupé se takhle ptát, mám kamarádky Slovenky, ale přeci: Co to je "redovy tanec?" Tipy na darčeky stačí zadat do google: wedding favors - snad takhle najdeš něco neokoukané. Jsou to často takové maličkosti, které ladí k tématu svatby - plážová svatba = písek a mušličky, vánoční svatba = třeba malinkatá vánoční hvězda nebo třeba něco, co odráží to, jak jste se seznámili anebo prostě něco malého, roztomilého, co je možné nakoupit ve velkém množství :-) Na ty texty zkus juknout třeba tady: http://svatebni-oznameni.net/texty.htm
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,mozem sa pridat? ;-) -teda musim :-D my uz mame tento termin skoro dva roky :-D ja budem mat tiez 25 vo february-taky idealny vek ;-) :-D ;-) -toto je nas treti termin-tak preto taka casova poistka-nech sa nam uz nik nevyhovara a uz fakt koli nikomu svadbu neodlozime ]-( ja mam vybrateho kameramana,fotografa a svadobny salon,a este by sa zopar veci naslo-kedze min rok nas postihli v rodine 3svadby/segra,brat a svagrinka ;-) /-tak mi to pomohlo v mnohych veciach-mam pekny prehlad o tom co chcem a co nechcem :-S :-D ale zajtra mam v plane obvolat a zaistit si vsetko co mam vybrate-nech sa mi lepsie spi :-) ,aj ked uz som min rok volala,ale ma odbili-ze je este skoro :-( :-p a pravadze zajtrajsim dnom zacinam prisnu dietu-lebo potrebujem minimalne 12kil dolu :-S :-N :-) dobru nocku-kolegine ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?