Menu Forum

Svadba 02.10.2010

(sk & cz)
6. feb 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jankaajurko
1
Registrovala sa 7. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 6 priateľov. Devínska Nová Ves, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
jankaajurko
1
Registrovala sa 7. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 6 priateľov. Devínska Nová Ves, okres Bratislava.
 my budeme mat hostinu vo vedlajsej dedine V. Kyr, u kamosky v Motoreste..
.. a sobas sa este rozhodujeme, ze ci u nas v Komjaticiach, kde budu vsetky klebetnice pritomne alebo na Klokocine.
13. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nzodiova
Registrovala sa 9. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 566 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
nzodiova
Registrovala sa 9. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 566 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Brno.
 Holky Vás je tady dost Slovenek že? emoticon Vůbec to neberte osobně emoticon jen koukám že se asi tohle datum zamlouvá vice Slovenkám emoticon
14. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majjka1985 (31 r.)
2
Registrovala sa 21. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov a 3 inzeráty. Má 14 priateľov. Záhradné, okres Prešov.
  • Svadba bola 2. októbra 2010
    Záhradné, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
majjka1985 (31 r.)
2
Registrovala sa 21. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov a 3 inzeráty. Má 14 priateľov. Záhradné, okres Prešov.
    Záhradné, okres Prešov
 Nzodiova: Tak, co ja viem, tak tento rok sa chysta velmi vela svadieb. Vsak len v nasej rodine sa chystaju 4 svadby... A to je fajn, ze sa ludia napriek vsetkym nastraham a neduhom dnesnej doby stale lubia emoticon
14. jan 2010 o 14:11  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nzodiova
fotoportrét
fotoportrét
nzodiova
 To v mém okolí zase tolik svateb není, ale vůbec by mi nevadilo kdyby byloemoticon miluju svatby... a šíleně se těším na tu svou emoticon
14. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambulka23
Registrovala sa 31. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 77 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
bambulka23
Registrovala sa 31. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 77 príspevkov.
 ahoj kocky ako ste na tom? ja idem v sobotu skusat saty. pride ku mne na vikend kamoska a namiesto prazkych pamiatok rozhodla ze chce ist so mnou skusat saty emoticon)) to je hodna ze?
nzodiova: ja som bola vo svojom zivote asi na nejakych 4 svadbach co si pamatam emoticon skoda ze nie su castejsie...mam kopec bratrankov a sesternic co uz by aj mohli mysliet na svadbu ale v dnesnej dobe to kazdy odklada kym bude strasi...
ozaj holky, kolko mate rokov? ja len 23, som tu jedine take mlade masko? dokonca som sa stretla so skutocne cudnymi reakciami okolia... dokonca take typu ze mlada a blba (od kolegyn v praci) emoticon ja sa nechcem vydavat ked budem stara a skareda a uz ma nikto nebude chciet :D treba to rychlo vybavit a odfotit teraz no nie? :D
14. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
Registrovala sa 13. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 210 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
Registrovala sa 13. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 210 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
 ...ahoj bambulka, fuu uz odteraz satecky skusat? emoticon... ja este zhanam fotografa, este som saty neriesila, ale predstavu mam, hoc uz pozeram popolnocne, kt. chcem mat zladene s vyzdobou emoticon
...ja mam 25, takze taham k tridsiatke emoticon, ty este spadas k tej dvacine emoticon, no reakcie? nase rodiny a najblizsi kamarati sa tesia, lebo to tahame spolu uz 7 rokov a v praci to zatial nikkto nevie, este je skoro emoticon
..ja si myslim, ze do 30-tky je taky idealny vek, no nie?
14. jan 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankaajurko
1
fotoportrét
fotoportrét
jankaajurko
1
 ahojte kocky, tak ja sa od 7- meho januara hlasim k 24-kám emoticon
bambulka, fiii takto skoro saty?? ale sla by somaj ja, len ked toho sa asi najviac bojim zo vsetkeho, kedze som take mensie torpedo emoticon

u nas reakcie su asi zmiesane, niektori, ze co este nepockame a presne kamarati sa tesia, kedze nas poznaju a sme spolu 4 roky.

bad: ten fotograf ti este neodpisal? mas este dakeho v zalohe?

prajem dobru noc a pekne sny, treba sa aj vyspat..
14. jan 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majjka1985 (31 r.)
2
    Záhradné, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
majjka1985 (31 r.)
2
    Záhradné, okres Prešov
 Ahojte dievcata,

co sa veku tyka, tak 15. jula budem mat 25 a myslim si, ze to je taky akurat cas na vydaj, no nie?? A vobec mi nevadi, co hovoria ludia. Ja sa vydam, kedy ja chcem. Tie co hovoria, ze je skoro, tak to budu tie stare panny, co nemaju chlapov emoticon
A saty??? Este zatial neriesim... Od februara idem drzat 90 - dnovu dietu, takze si verim, ze schudnem emoticon Tak neikedy po Velkej Noci budem riesit saty. TAk Vam prajem krasny vikend emoticon
15. jan 2010 o 08:20  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tonkacik (33 r.)
Registrovala sa 15. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
    V Zlatých Moravciach, okres Zlaté Moravce
fotoportrét
fotoportrét
tonkacik (33 r.)
Registrovala sa 15. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
 ahoj majjka 1985, ja som držala 90-dnovu pred Vianocami mesiac,,,a teraz po Vianociach som začala tento pondelok,,,dúfam,že to vydržím...aj tebe držím palce
15. jan 2010 o 11:57  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
 jankajurko...este neodpisal, drzi ma v sachu uz tyzden, napisal, ze na nas termin ma volne, ze nech mu zaslem info o aky svadobny balik mam zaujem, tak som mu napisala, ze o foto z exterieru a svad. obradu a odvtedy sa mi neozval. emoticon mozno sa mu to zda mala zakazka, neviem emoticon, vsak by sa svet nezrutil, len keby mi narovinu napisal...pisala som aj do trnavy - digital studio, aj tam je nas termin este volny, ale na nikol bodnarovu a spol to nema emoticon rozmyslala som este o Oreskovej, ta fotila moju sestru aj ju licila a bola max. spokojna, tak este na nu sa pokusim nakontaktovat emoticon, uz ma ziaden fotograf nenapada...Ozik napadlo mi, ze u vas v Komjaticiach je nejake vychyrene kadernictvo, ze tam pracuju velmo sikovne baby, bo uz aj nad ucesom rozmyslam..len ja mam take plchate vlasy, ze ked mi na mojej hlave daco vystruhaju, tak budem rada emoticon nepoznas to tam nahodou, bo zevraj su aj dost drahe...
...majika1985...ja som narodena v rovnaky den ako ty .-), sranda, julove deti su zevraj stastne, este povedz, ze si sa narodila v nedelu a odpadnem emoticon
...baby ja mam problem zasa pribrat, bo mam 160 cm a 45 kg, tak dufam, ze najdem na seba saty a chcem korzetove, tak musim nabrat daku vypln, lebo mi oadnu az ku kolenam emoticon
15. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
 ..juj este mi napadlo k fotografom, ako tak prezeram stranky viacerych, mne sa zdaju tie svadobne fotky neostre a vobec nie syte, co sa tyka farby, take nijake...som len ja taka narocna na foto? emoticon
15. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majka2010
Registrovala sa 12. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
fotoportrét
fotoportrét
majka2010
 bad ahoj, akoze ta ziadny fotograf nepada..., na mojasvadba sk je malo kontatkov? vsetci urcite nie su obsadeni, skus nejkak studio...Ba. TT, Nr...ja myslim, ze na vyber je toho hodne..emoticonotazka jna kolko si fotky cenis...emoticon
15. jan 2010 o 17:43  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
 praveze na vela emoticon, a velmi vela je tu tzv. amaterskych fotografov, tym vychytenem som uz napisala snad vsetkym emoticon
15. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
 ..nechcem mat fotky v srdciecku ako za panny Marie Terezie emoticon
15. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majka2010
fotoportrét
fotoportrét
majka2010
 a to pre boha este niekto robi?.emoticontakych samozrejme automaticky vylucujem ako alternativuemoticon
15. jan 2010 o 17:56  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
 ..keby len, videla som aj zatisie s umelymi fontankami a podobne emoticon, na fotky si velmi potrpim emoticon
15. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majjka1985 (31 r.)
2
    Záhradné, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
majjka1985 (31 r.)
2
    Záhradné, okres Prešov
 tonkacik: Dakujem za podporu. A ak sa smiem opytat, zabera ta dieta?? Lebo co v mojom okoli ju drzia holky, tak vraj ano, len treba vydrzat.

bad: no tak to je super, dalsi clovek s tymto nadhernym datumom. Julove deti su nielen stastne, ale aj velmi dobry ludia sme my raci emoticon No narodila som sa z nedele na pondelok, teda uz v pondelok lebo bolo 01:15, ked som uzrela svetlo sveta emoticon
16. jan 2010 o 13:54  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slniecko88
Registrovala sa 11. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
    Krompachy, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
slniecko88
Registrovala sa 11. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 Ahojte..emoticon aj ja sa budem vydavat v tento krasny datum..emoticon...mam tiez "len" 23 rokov, ako niektori tvrdia...emoticon ale s mojim priatelom sme spolu uz vyse 5 rokov,..emoticon a preto sme sa rozhodli pre tnto krok..emoticon na svadbu, z mam : salu, kameramana, hudbu, objednane kolace a uz aj saty..emoticon asi som si so vsetkym pohla, ale ked chcem mat vsetko po svojom..emoticon
16. jan 2010 o 16:09  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mosquito
Registrovala sa 6. augusta 2009 na beremese.cz. Pridala 121 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
mosquito
Registrovala sa 6. augusta 2009 na beremese.cz. Pridala 121 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Zdravim na Slovensko emoticon Tady v Jiznich Cechach uz je taky jiste, ze minimalne jedna svatba se v tento den uskutecni emoticon Jak jste se bavily o veku, tak to ja uz mam opravdu na case. Vam rikaji ve 25 ze je brzy a mne ze ve 30 muzu byt rada, kdyz se vdam emoticon Vypada to, ze je to vlastne vzdycky spatne a pritom to ma byt ten nejkrasnejsi den v zivote!

Jak jste na tom s planovanim? My jsme se prave dohodli na terminu, tak vsechno zacinam. Uz driv jsem mela nejake napady, ale ceny se dost zvedly, zak to vsechno znovu koumam...

slniecko88 - super, mas uz toho tolik objednaneho... Ja prvniho resim fotografa, je pro me nejdulezitejsi a pak zacnu s ostatnim.
16. jan 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nzodiova
fotoportrét
fotoportrét
nzodiova
 bambulka23: No tak vidíš, že zase tak mladá nejsi a nejsi výjimka emoticon Ale já asi nejmladší nevěsta tohoto data budu, bylo mi teď nedávno 20 a příteli 25. Nejsme ničím nuceni jestli víte co myslím emoticon no a okolí k tomu má nějaké výhrady, že jsem mladá a že máme čas, ale to jsou většinou lidi, kteří s námi netráví moc času, protože ti ktaří jsou z našeho blízkéhookolí říkali, že čekali kdy už to přijde. Že k sobě prostě patříme...
No a byla jsem nedávno zkoušet šatičky, tak kdyby se vám chtělo, můžete kouknout do mého alba a napsat mi svůj tip na nejlepší šatky. Budu vděčná za každý názor emoticon
Jinak v čem spočívá ta 90ti denní dieta? Nebojíte se, že potom zase přiberete víc než jste měly předtím? (známý jojoefekt?)
16. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mosquito
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
mosquito
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 nzodiova: tak jsem si všechny fotky poctive prohledla emoticon máš výhodu, že máš pěknou postavu a mně osobně se na tobě nejvíc líbily ty č. 5. Jsou jednoduché, elegantní, ten stříbrný "pruh" je pozvedne. Ale tvůj pocit v šatech a jak se líbíš sama sobě je asi nejdůležitější.
16. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tonkacik (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
tonkacik (33 r.)
 majjka1985: ano,funguje,,,,len to treba dodržiavať,,,sem tam aj možeš zhrešiť emoticon
16. jan 2010 o 21:45  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatiana176
Registrovala sa 26. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 53 príspevkov a 1 album. Okres Piešťany.
  • Svadba bola 24. septembra 2010
    okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
tatiana176
Registrovala sa 26. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 53 príspevkov a 1 album. Okres Piešťany.
    okres Piešťany
 ahojte byby...aj mne sa veľmi páči tento dátum..síce sme sa s priateľom dohodli na termíne 15.5.2010 ale rozhodli sme sa tak teraz, že to nestihneme..tak si radšej asi počkáme na tento pekný dátum2.10.2010.
čo včetko už máte vybavené na oktober?My zatiaľ nič,,máme to len v myšlienkach čo a ako...
17. jan 2010 o 12:08  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatiana176
    okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
tatiana176
    okres Piešťany
 Ahojte..budete mať všetky družičky a družbov?
17. jan 2010 o 12:13  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankaajurko
1
fotoportrét
fotoportrét
jankaajurko
1
 bad: ahoj, to kadernictvo poznam, zatial vsetky moje kamaratky, co sa vydavali, tak tam boli na uces, boli velmi spokojne, ale ta cena je naozaj dost vysoka, ale kvalita ucesu tiez...
je na nas, ci sme ochotne dat tolko peniazkov za uces..ja to este stale zvazujem, ci ist k mojej osvedcenej kadernicke alebo k Monike do salonu.
ale monika by mi asi viac vyhovovala, kedze je to v jednej dedine a nemusela by som cestovat za mojou kadernickou do NR.
17. jan 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slniecko88
fotoportrét
fotoportrét
slniecko88
 chcela som sa opytat, ake davate darceky na redovy tanec?? ja by som chcela nieco ine...ako viem, kazda chce nieco "new" emoticon ale perniky a cukriky uz su pre mna "otrepane" emoticon)...
a este , ci nevie niekto nejaky zaujimavy a pritom jednoduchy text na oznamenie..emoticon) thanks...emoticon)
17. jan 2010 o 17:24  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nzodiova
fotoportrét
fotoportrét
nzodiova
 mosquito: děkuji emoticon no ty šaty se mi líbily, ale ne tak, jak ty krémové. Jinak říkala jsem si že, si vyberu ty které se mi nejvíce líbily v salónu, ale na fotografiích vypadají docela obyčejně a člověku potom zůstanou jen ty fotografie..
A co ty? Už zkoušíš? Kupuješ, nebo půjčuješ?
17. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mosquito
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
mosquito
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 nzodiova: Není zač emoticon Viš co? Ono asi taky záleží kdo to fotí. Máš srovnání profi fotek těch šatů?
Já ještě nezkouším. Určitě budu půjčovat. Zatím si utvářím nějakou představu, ale asi je to zbytečný, protože nakonec to dopadne stejně jinak, než jak si to vysním. Chce to trošku zapracovat na výplni šatů, což znamená žádné povislé ruce, vypouklé břicho a dvojitá brada... Tak se jdu mučit do fitka a na cvičení. Říkám si, že do října to musím stihnout emoticon Chci to nechat až tak na březen. Sice máme krásný datum svatby, ale snad nebude takový nápor... Ale už se těším, 30let jsem čekala a je to tady emoticon
Viš co? Ono asi taky záleží kdo to fotí. Máš srovnání profi fotek těch šatů?
17. jan 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mosquito
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
mosquito
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 slniecko88:

Je to hloupé se takhle ptát, mám kamarádky Slovenky, ale přeci: Co to je "redovy tanec?"
Tipy na darčeky stačí zadat do google: wedding favors - snad takhle najdeš něco neokoukané. Jsou to často takové maličkosti, které ladí k tématu svatby - plážová svatba = písek a mušličky, vánoční svatba = třeba malinkatá vánoční hvězda nebo třeba něco, co odráží to, jak jste se seznámili anebo prostě něco malého, roztomilého, co je možné nakoupit ve velkém množství emoticon

Na ty texty zkus juknout třeba tady: http://svatebni-oznameni.net/texty.htm
17. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lelien
Registrovala sa 13. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov a 3 albumy. Okres Nové Zámky.
    Tvrdosovciach, okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
lelien
Registrovala sa 13. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov a 3 albumy. Okres Nové Zámky.
    Tvrdosovciach, okres Nové Zámky
 ahojte,mozem sa pridat? emoticon -teda musim emoticon my uz mame tento termin skoro dva roky emoticon
ja budem mat tiez 25 vo february-taky idealny vek emoticon emoticon emoticon -toto je nas treti termin-tak preto taka casova poistka-nech sa nam uz nik nevyhovara a uz fakt koli nikomu svadbu neodlozime emoticon

ja mam vybrateho kameramana,fotografa a svadobny salon,a este by sa zopar veci naslo-kedze min rok nas postihli v rodine 3svadby/segra,brat a svagrinka emoticon /-tak mi to pomohlo v mnohych veciach-mam pekny prehlad o tom co chcem a co nechcem emoticon emoticon

ale zajtra mam v plane obvolat a zaistit si vsetko co mam vybrate-nech sa mi lepsie spi emoticon ,aj ked uz som min rok volala,ale ma odbili-ze je este skoro emoticon emoticon

a pravadze zajtrajsim dnom zacinam prisnu dietu-lebo potrebujem minimalne 12kil dolu emoticon emoticon

emoticon dobru nocku-kolegine emoticon
17. jan 2010 o 22:55  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš